Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

  WIZYTÓWKA  GALERIA [32]  PRZYJAC. [8]    BLOG   STARTY  KIBIC 
 
Krzysztof-Oknobur
Tym imprezom kibicowałeśSIŁA EMOCJI
Bieg w pizdu (Sopot)20.11.2021
VI Sierakowicka 15 (Sierakowice)24.10.2021
38. Toruń Maraton (Toruń)24.10.2021
Mławskie Święto Biegania (Mława)17.10.2021
IX UltraMaraton Bieszczadzki (Cisna)9.10.2021
Ultra Wydma (Łeba)1.10.2021
VI Maraton Północy (Hel - Jastarnia - Rozewie)12.9.2021
TriCity Trail (Wejherowo)10.7.2021
V Festiwal Biegów Polski Północnej (Wdzydze Kiszewskie)4.6.2021
VIII Bieg Północy (Władysławowo - Jastrzębia Góra - Rozewie)30.5.2021
TUT - Trójmiejski Ultra Track (Gdańsk)20.2.2021
VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl)19.2.2021
Bieg Europejski (Gdynia)29.11.2020
I Bieg Triumfu (Bojano)25.10.2020
World Athletics Half Marathon Championships - Gdynia 2020 (Gdynia)17.10.2020
XVII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II (Jastarnia - Władysławowo)4.10.2020
VII Redzki Bieg (Reda)26.9.2020
Castle Triathlon Malbork (Malbork)6.9.2020
Janosik Maraton (Niedzica)30.8.2020
Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca (Władysławowo - Rozewie)25.7.2020
TriCity Trail (Gdańsk)12.7.2020
Wirtualny ORLEN e-Maraton Solidarności (Gdynia - Sopot - Gdańsk)1.7.2020
Garmin Ultra Race Gdańsk 2019 (Gdańsk)7.12.2019
AmberExpo Półmaraton Gdańsk im. Pawła Adamowicza (Gdańsk)17.11.2019
20. PKO Poznań Maraton (Poznań)20.10.2019
Bursztynowy Festiwal Biegowy (Gdańsk)19.10.2019
Pomerania Ultra Trail - Odkryj Piękno Kaszub (Luzino)12.10.2019
II Półmaraton Górski DŁUGA GÓRA (Gdynia)5.10.2019
Ultra Wydma (Łeba)4.10.2019
41 PZU Maraton Warszawski (Warszawa)29.9.2019
Ultramaraton Kaszubska Poniewierka (Sopot, Gdańsk, Skrzeszewo, Wieżyca)14.9.2019
X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza (Jastarnia)24.8.2019
XXV ORLEN Maraton Solidarności (Gdańsk)15.8.2019
Enea Ironman 70.3 Gdynia (Gdynia)11.8.2019
TriCity Trail (Gdańsk-Wejherowo)7.7.2019
III Festiwal Biegów Polski Północnej (Wdzydze)14.6.2019
Run for The Beatles (Osiek)8.6.2019
Maraton Mazury (Gałkowo)1.6.2019
XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy (Obliwice)26.5.2019
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 3/4 (Gdynia)25.5.2019
Festiwal Biegu Lwa (Tarnowo Podgórne)18.5.2019
IV KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski (Przywidz)18.5.2019
Volkswagen Prague Marathon (Praga)5.5.2019
Garmin Ultra Race Myślenice 2019 (Myślenice)4.5.2019
5. Gdańsk Maraton (Gdańsk)14.4.2019
Orlen Warsaw Marathon (Warszawa)14.4.2019
Biegi Kamiennych Weselników (Somonino)7.4.2019
XI Bieg Piaśnicki (Piaśnica)6.4.2019
Radunka Run (Kolbudy)31.3.2019
Festiwal Leśny - Gdynia 2019 (Gdynia)30.3.2019
4. Gdynia Półmaraton (Gdynia)17.3.2019
TUT - Trójmiejski Ultra Track (Gdynia)16.2.2019
IV Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy (Sopot)26.1.2019
Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 (Gdańsk)8.12.2018
Biegam w Łebie - Finał Korony Północy Polski (Łeba)24.11.2018
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)11.11.2018
5. AmberExpo Półmaraton Gdańsk (Gdańsk)28.10.2018
IX Bieg św. Huberta w Tucholi (Tuchola)27.10.2018
19. PKO Poznań Maraton (Poznań)14.10.2018
I Półmaraton Dwóch Zamków Sztum - Malbork (Malbork)14.10.2018
VI Bieg Przyjaźni (Przyjaźń)7.10.2018
Bank of America Chicago Marathon (Chicago)7.10.2018
XV Bieg Papieski - Półmaraton (Władysławowo)7.10.2018
Półmaraton Górski Długa Góra (Gdynia)29.9.2018
IX Elbląski Półmaraton Bażant (Elbląg)23.9.2018
II Półmaraton Kamiennych Weselników (Somonino k.Kartuz)22.9.2018
Puchar Gdyni (Gdynia)8.9.2018
IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza (Jastarnia)25.8.2018
XXIV Maraton Solidarności (Gdańsk)15.8.2018
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia (Gdynia)3.8.2018
X Półmaraton Ziemi Puckiej i Bieg Malucha (Puck)28.7.2018
TriCity Trail (Gdańsk - Wejherowo)8.7.2018
Triathlon Energy Gniewino (Gniewino)27.5.2018
IV Sierakowicka 15 (Sierakowice)20.5.2018
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)13.5.2018
Bieg Krynica Morska (Krynica Morska)5.5.2018
I Kartuski Półmaraton (Kartuzy)28.4.2018
Festiwal Leśny (Gdynia)21.4.2018
4. Gdańsk Maraton (Gdańsk)15.4.2018
Festiwal Świętych Mikołajów (Toruń)3.12.2017
Bieg Mikołajów (Gdynia)2.12.2017
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)11.11.2017
4. AmberExpo Półmaraton Gdańsk (Gdańsk)5.11.2017
I Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły (Tczew)29.10.2017
VIII Bieg św. Huberta (Tuchola)28.10.2017
18. PKO Poznań Maraton (Poznań)15.10.2017
V Bieg Oliwski (Gdańsk Oliwa)15.10.2017
V Bieg Przyjaźni (Przyjaźń)8.10.2017
I Półmaraton Traktora pod patronatem Gminy Kwidzyn (Kwidzyn)7.10.2017
1. Słupski Półmaraton (Słupsk)30.9.2017
I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Półmaratonie Leśnym (Elbląg)24.9.2017
39. Cykliczny Bieg Śledzia (Gdynia)20.9.2017
I Półmaraton Kamienych Weselników (Somonino k.Kartuz)10.9.2017
VIII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza (Jastarnia)26.8.2017
Puchar Bałtyku (Łężyce k.Gdyni)19.8.2017
XXIII Energa Maraton Solidarności (Gdańsk)15.8.2017
TriCity Trail (Gdańsk - Wejherowo)9.7.2017
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)9.6.2017
VI Maraton Mazury (Gałkowo)3.6.2017
Sierakowicka 15 (Sierakowice)21.5.2017
Nocny Bieg Parami ze Świetlikami (Reda)13.5.2017
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)7.5.2017
I Bieg im. Mikołaja Kopernika (Lidzbark Warmiński)30.4.2017
5. ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)23.4.2017
Leśny Bieg i Marsz (Gdynia)22.4.2017
3. Gdańsk Maraton (Gdańsk)9.4.2017
2. ONICO Gdynia Półmaraton (Gdynia)19.3.2017
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 1/4 (Gdynia)4.3.2017
Trójmiejski Ultra Track (Trójmiasto)18.2.2017
Gruba Piętnastka (Gdańsk)18.2.2017
II Grand Prix Trójmiasta - etap3 (Gdańsk)11.12.2016
Bieg Mikołajów (Sopot)4.12.2016
XIV Półmaraton św. Mikołajów (Toruń)4.12.2016
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych (Łeba)26.11.2016
Czwartkowe Biegi Śledzia - 7 bieg (Gdynia)17.11.2016
Pruszczański bieg Niepodległości (Pruszcz Gdański)12.11.2016
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)11.11.2016
5. Duathlon Na Wydmach (Łeba)5.11.2016
VII Bieg św. Huberta (Tuchola)29.10.2016
I Bieg Kamiennych Weselników (Somonino)22.10.2016
AmberExpo Półmaraton Gdańsk (Gdańsk)16.10.2016
Półmaraton Słupsk (Słupsk)18.9.2016
54. Bieg Westerplatte (Gdańsk)10.9.2016
IV Cyklo Gdynia (Gdynia)4.9.2016
Castle Triathlon Malbork (Malbork)4.9.2016
VII Bałtycki Maraton brzegiem morza (Jastarnia)27.8.2016
XXII Maraton Solidarności (Gdańsk)15.8.2016
Challenge Poznań (Poznań)24.7.2016
VIII Pólmaraton Ziemi Puckiej (Puck)23.7.2016
Garmin Iron Triathlon (Elbląg)16.7.2016
TriCity Trail (Wejherowo)10.7.2016
26. Międzynarodowy Bieg po Plaży (Jarosławiec)3.7.2016
2. PZU Maraton Szczeciński (Szczecin)26.6.2016
II Nocny Bieg Świętojański (Poznań)25.6.2016
JBL Triathlon Sieraków (Sieraków)28.5.2016
V Kaszubska Piętnastka (Luzino)28.5.2016
I Słupski Duathlon Terenowa 16-tka (Słupsk)22.5.2016
2. PZU Gdańsk Maraton (Gdańsk)15.5.2016
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)7.5.2016
Triathlon Gdańsk (Gdańsk)1.5.2016
V Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest- Piękno Natury (Bytów - Rzepnica)24.4.2016
ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)24.4.2016
Leśny Bieg (Gdynia)17.4.2016
Bieg Piaśnicki (Piaśnica)9.4.2016
43 Maraton Dębno (Dębno)3.4.2016
Grand Prix Gdyni w biegach górskich (Gdynia)2.4.2016
PZU Gdynia Półmaraton (Gdynia)20.3.2016
XXX Międzynarodowy Bieg Zaślubin (Kołobrzeg)20.3.2016
II Półmaraton Sopot (Sopot)19.3.2016
III Karnawałowy Trail Półmaraton (Łeba)6.2.2016
XIII Półmaraton Świętych Mikołajów (Toruń)6.12.2015
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)11.11.2015
3. Duathlon Na Wydmach (Łeba)7.11.2015
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk (Gdańsk)25.10.2015
VI Bieg św. Huberta (Tuchola)24.10.2015
Bieg Przyjaźni (Przyjaźń)17.10.2015
16. PKO Poznań Maraton (Poznań)11.10.2015
Men Expert Survival Race (Gdynia)11.10.2015
XII Półmaraton o Memoriał Św. Jana Pawła II (Jastarnia-Władysławowo)4.10.2015
PZU Bieg Nowych Idei (Sopot)3.10.2015
37. PZU Maraton Warszawski (Warszawa)27.9.2015
Prime Food Triathlon Przechlewo (Przechlewo)5.9.2015
VI Bałtycki Maraton brzegiem morza (Jastarnia)29.8.2015
Międzynarodowy Dziki Weekend 2015 (Police)22.8.2015
XXI Maraton Solidarności (Gdańsk)15.8.2015
Herbalife IRONMAN 70.3 GDYNIA (Gdynia)8.8.2015
Triathlon Gdańsk 2015 (Gdańsk)19.7.2015
Wyzwanie Orła (Gdańsk - Stogi)11.7.2015
Garmin Iron Triathlon Stężyca (Stężyca)5.7.2015
IV Maraton Mazury (Gałkowo)13.6.2015
IV Kaszubska Piętnastka (Luzino)30.5.2015
Sierakowicka 15 (Sierakowice)24.5.2015
1. PZU Gdańsk Maraton (Gdańsk)17.5.2015
Bieg Europejski (Gdynia)9.5.2015
Triathlon Gdańsk (Gdańsk)3.5.2015
PKO Półmaraton Sopot (Sopot)2.5.2015
ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)26.4.2015
IV Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury (Bytów)26.4.2015
Gdynia Trail Running (Gdynia)25.4.2015
42 Maraton Dębno (Dębno)12.4.2015
II Bieg o palmę pierwszeństwa (Łeba)28.3.2015
II Duathlon Na Wydmach - edycja wiosenna (Łeba)21.3.2015
Sopocka Wiosna na 5 (Sopot)14.3.2015
III Bieg oraz marsz Nordic Walking (Malbork)8.3.2015
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk (Gdańsk)26.10.2014
V Bieg św. Huberta (Tuchola)25.10.2014
Wąbrzeska Piątka (Wąbrzeźno)21.9.2013



 Ostatnio zalogowani
gora1509
12:57
gpnowak
12:56
Yazomb
12:49
Admin
12:45
maur68
12:41
Lech Komenda
12:35
zbyszek68at
12:30
Borrro
12:29
VaderSWDN
12:24
belk
12:23
mabeh
12:18
Ryszard N.
12:11
cinekmal
12:03
paulo
12:02
mirek2901
11:55
kostekmar
11:55
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |