Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

 WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [4]    BLOG   STARTY   KIBIC 
 
lordedward
  ULUBIONE DYSCYPLINY
Biegi
Biegi przełajowe
Biegi górskie
Turystyka rowerowa
Piłka nożna
Rajd pieszy
Szachy

  DANE OSOBISTE
  
  Nicklordedward
  Imie i NazwiskoEDWARD BUKOWSKI
  PłećMężczyzna
  Data urodzenia1969-12-xx

  DANE KONTAKTOWE
  
  MiastoKluczbork
  E-mail roboczylordedwardb@gmail.com
  Adres wwwhttp://lordbiega.blogspot.com/
  Telefon komórkowy---
  Telefon stacjonarny---
  
  KOMUNIKATORY
gadu-gadu: ---
  
  
tlen: ---
  
  
skype: ---
  
  Inne kontakty---

  DANE KLUBOWE
  
  KlubCentrum Kultury w Kluczborku
  TrenerJestem katem sam dla siebie
  SponsorŚrodki własne
  Strona klubu---

  SYLWETKA
  
  OpisPRZEGRANA TO TYLKO MAŁA PRZESZKODA NA DRODZE DO ZWYCIĘSTWA
184 cm wzrostu
Biegam od lipca 2013 roku, MTB od marca 2023 r.
  
  Osiągnięcia
  sportowe
Były piłkarz II ligowy/dawniej była to III liga - METAL Kluczbork/

/II miejsce w kat. wiekowej/Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym Kluczbork 5 km (1.03.2015)

/II miejsce w kat. wiekowej/Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym Kluczbork 5 km (28.02.2016)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Marcinkowice 12 km (12.03.2016)

/III miejsce w kat. wiekowej/Koźla Piątka Olsztyn k/Częstochowy - cross górski (2.04.2016)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Srebrna Góra 12 km (16.04.2016)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Wierzchowisko 5 km (19.06.2016)

/III miejsce w kat. wiekowej/ IV Kluczborski Bieg Przełajowy 10 km (25.09.2016)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Chrząszczyce 13 km (15.10.2016)

/III miejsce w kat. wiekowej/Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym Kluczbork 10 km (26.02.2017)

III miejsce w kat. wiekowej - VI Tarnogórski Bieg przełajowy 10 km /20.05.2017

II miejsce w kat. wiekowej - Gorzów Śląski Biega 5,8 km
/10.06.2017/

III miejsce w kat. wiekowej - III Bieg o Złotą Kaczkę w Toszku, cross 8 km (17.06.2017)

III miejsce w kat. wiekowej - I Bieg Lubliniecki, przełajowy 10 km (24.06.2017)

II miejsce w kat. wiekowej - V Kluczborski Bieg Przełajowy 10 km (24.09.2017)

III miejsce w kat. wiekowej - III Bieg Niemodliński 10,65 km (30.09.2017)

III miejsce w kat. wiekowej - Wzgórzowa 13, cross 13 km w Chrząszczycach (17.10.2017)

III miejsce w Kat. wiekowej - Tropem Wilczym 10 km w Kluczborku (4.03.2018)

/II miejsce w kat. wiekowej/ IV Bieg o Złotą Kaczkę w Toszku, 10 km (12.05.2018)

/III miejsce w kat. wiekowej/ DFBD w Lądku Zdroju, 10 km (22.07.2018)

/III miejsce w kat. wiekowej, II kat. Gmina/ VI Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Barć, 10 km (23.09.2018)

/I miejsce w kat. wiekowej/ V Wzgórzowa 13, Chrząszczyce 13 km (20.10.2018)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Tropem Wilczym, Kluczbork 10 km (3.03.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ 2 Dycha z Górką, Oborniki Śląskie cross 10 km (17.03.2019)

/III miejsce w kat. wiekowej/ Ekstremalna 20-stka, Książ k/Wałbrzycha 16,5 km (30.03.2019

/II miejsce w kat. wiekowej/ Bieg Górski w Parku Sląskim, Chorzów 10 km (6.04.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Bieg uliczny, Pruszków 10 km (13.04.2019)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Bieg uliczny, Opole 10 km (11.05.2019)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Bieg przełajowy, Tarnowskie Góry 10 km (18.05.2019)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Bieg uliczny, Rząśnia, 8 km (2.06.2019)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Cross, Radzionków, 10 km (8.06.2019)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Gorzów Śląski, 5,8 km (16/06.2019)

/III miejsce w kat. wiekowej/Głogówek, 5 km (22.06.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VII Bieg Przełajowy Kluczbork, 6 km (22.09.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ III Gogolińska Szpica Cross, 13 km (5.10.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VI Wzgórzowa Trzynastka w Chrząszczycach,13 km (13.10.2019)

/III miejsc w kat. wiekowej/ V Woźnicki Bieg Uliczny, 10 km (20.10.2019)

/III miejsce w kat. wiekowej/ Szybka Piątka w Konopiskach, 5 km, (27.10.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VI Bieg Niepodległości w Pajęcznie, 5 km, (11.11.2019)

/II miejsce w kat. wiekowej/ V Komprachcicka Niepodległościowa Dycha, 10 km (17.10.2019)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Tropem Wilczym Kluczbork, 5 km (1.03.2020)

/I miejsce w kat. wiekowej/ I Cross Kozłowicki, 6 km (11.07.2020)

/II miejsce w kat. wiekowej/ IX Bieg na Stożek, 5,8 km (15.08.2020)

/II miejsce w kat. wiekowej/ III Bieg o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna, 5 km (29.08.2020)

/II miejsce w kat. wiekowej/ 5 Bieg na Bucze, Górki Wielkie 5.75 km (5.09.2020)

/III miejsce w kat. wiekowej/ XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze, 10 km Atest (13.09.2020)

/III miejsce w kat. wiekowej/ 42. Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA w Parzymiechach, 10 km (20.09.2020)

/III miejsce w kat. wiekowej/ III Bieg Sycowska Pogoń, 10 km (27.09.2020)

/I miejsce w kat. wiekowej/ V Bieg Nocny z Falstartem, 5 km przełajowe (3.10.2020)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VII Wzgórzowa Trzynastka, 13 km, Chrząszczyce (11.10.2020)

/I miejsce w kat. wiekowej/ III Bieg Koziołków, 5,5 km, Kędzierzyn Koźle (18.10.2020)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Bieg Sadownika, 12 km w Grudyni Wielkiej (16.05.2021)

/III miejsce w kat. wiekowej/ Bieg górski na Ślężę - Mistrzostwa polski Seniorów w biegach górskich na krótkim dystansie, 5 km w Sobótce (29.05.2021)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VIII Pielgrzym - bieg górski, 4 km w Góra Św. Anny (5.06.2021)

/I miejsce w kat. wiekowej/ II Kozłowicki Cross, 6 km (12.06.2021)

/III miejsce w kat. wiekowej/ IX Wiszeńska (za) Dyszka, 10 km Kościół Wielki (19.06.2021)

/III miejsce w kat. wiekowej/ XXXII Cross Świętojański, 12,5 km, Pogórze k/Skoczowa (26.06.2021)

/II miejsce w kat. wiekowej/ 3 Sowińska Dycha, 10 km Ludwikowice Kłodzkie (3.07.2021)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Falstartowa Triada,1km+5km+3km
Jaworek-zalew Żurawie (1.08.2021)

/III miejsce w kat. wiekowej/ Tropem Wilczym Kluczbork 5 km (15.08.2021)

/III miejsce w Kat. wiekowej/ Przełajowa Ósemka, Blachownia 8 km (29.08.2021)

/I miejsce w kat. open/ V BIEG PAMIĘCI POWSTAŃ ŚLĄSKICH na górze Św. Anny, 10,70 km (12.09.2021)🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

/I miejsce w kat. wiekowej/ 43 Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera, 10 km Atest (19.09.2021)

/II miejsce w kat. wiekowej/VIII Kluczborski Bieg Przełajowy, 10 km (26.09.2021)

/II miejsce w kat. wiekowej/ IV Gogoliński Cross Szpica Tour, 10 km (03.10.2021)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VIII wzgórzowa 13, 13 km (10.10.2021)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Bieg Godzinny wokół zbiornika Kluczbork, 14,4 km (16.10.2021)

/I miejsc w kat. wiekowej/ Otwarte Mistrzostwa Tychów w Biegach Przełajowych, 8 km (7.11.2021)

/II miejsce w kat. wiekowej/ V Bierutowski Bieg Leśny, 15 km (14.11.2021)

/III miejsce w kat. wiekowej/ IX Karnawałowe Biegi Górskie Pielgrzym 2022, Góra Św. Anny, 5 km (15.01.2022)

/I miejsce w kat. wiekowej/ X edycja Tropem Wilczym Kluczbork, bieg przełajowy 10 km (6.03.2022)

/II miejsce w kat. wiekowej/, 13 Błękitna Wstęga Balatonu Wodzisław Śląski, cross 10 km (20.03.2022)

/II miejsce w kat. wiekowej/, 3 x Kopa - Dyszka, Pokrzywna, bieg górski 10,5 km (23.04.2022)

/II miejsce w kat. wiekowej/, XV Bieg Zajączkowski, 10 km (3.05.2022)

/I miejsce w kat. wiekowej/ III Mistrzostwa Katowic w Biegach Górskich, 10,7 km (14.05.2022)

/III miejsce w kat. wiekowej/ Bieg Traktem Św. Rocha Pątnów, 13,5 km (22.05.2022)

/I miejsce w kat. wiekowej/ 6 Bieg po gminie Świerczów, 10 km (29.05.2022)

/I miejsce w kat. wiekowej/ XI Żyrowski Wierch, biegi górskie 6,3 km (16.06.2022)

/I miejsce w kat. wiekowej/ Bieg na powitanie lata, Czarnożyły, 5km (19.06.2022)

/II miejsce w kat. wiekowej/ Załęcze Ultra Run Leśny Półmaraton (9.07.2022)

/III miejsce w kat. wiekowej/ X Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - Trojak Trial 10 km (17.07.2022)

/III miejsce w kat. wiekowej/ IX Wzgórzowa 13, Chrząszczyce 13 km (16.10.2022)

/III miejsce w kat. wiekowej/ Otwarte Mistrzostwa Tych w Biegach Przełajowych 8,5 km (6.11.2022)

/III miejsce w kat. wiek/Przełajowy Bieg Niepodległości, 11
km (17.11.2022)

/II miejsce w kat. wiekowej/ VI Przełajowy Bieg Tarnowski, 5,7 km (20.11.2022)

/III miejsce w kat. wiekowej/ XI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Kluczbork, 5 km (5.03.2023) podium nr 86

/II miejsce w kat. wiekowej/ Bieg Traktem Świętego Rocha w Pątnowie, 13,5 km (21.05.2023) podium nr 87

/III miejsce w kat. wiekowej/ XVI Ogólnopolski Bieg Zajączkowski, Zajączki Drugie 10 km (11.06.2023) podium nr 88

/II miejsce w kat. wiekowej/ Nasze Opolskie Stare Olesno, 5 km (17.06.2023) podium nr 89

/I miejsce w kat. wiekowej/ II Bieg Powitania Lata Czarnożyły, 5 km (18.06.2023) podium nr 90

/III miejsce w kat. wiekowej/ XX Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna, 9,6 km (24.06.2023) podium nr 91

/III miejsce open/ 4 Radomszczańskie MTB /XCO/, 20 km (26.06.2023) rower podium nr 1 🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉

/I miejsce w kat. wiekowej/ Bike Majdller Race /XCM/ Załęcze Wielkie, 43 km (8.07.2023) rower podium nr 2

/III miejsce w kat. wiekowej/ VIII Czastarska Piątka (5.08.2023) podium nr 92

/II miejsce w kat. wiekowej/ XX Bieg Namysłowian, 5 km (20.08.2023) podium nr 93

/III miejsce w kat. wiekowej/ III Falstartowa Triada, Odcinek 3km + 5 km + 1 km (2.09.2023) podium nr 94

7 źródeł RUN (III Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w Biegach Przełajowych Wojciechów 5 km (10.09.2023) podium nr 95
/I miejsce w kat. wiekowej/

/II miejsce w kat. wiekowej/ X Kluczborski Bieg Przełajowy - O Złotą Barć 5 km (24.09.2023) podium nr 96

/I miejsce w kat. wiekowej/ IV Duathlon Crossowy Jelcz-Laskowice, 34 km (5 km bieg+ 25 Km rower+ 2,5 km bieg), (1.10.2023)

/III miejsce w kat. wiekowej/ IV CROSS COUNTRY(XCO) KOZIOŁKA, Dębowa 12 km (14.10.2023)

/III miejsce w kat. wiekowej 40-59/ Leśny Cross Wieluń Biega, 10 km Ruda (21.10.2023) podium nr 97

/II miejsce w kat. wiekowej/IX Pajęczański Bieg Niepodległości, 5,6 km (11.11.2023) podium nr 98

/III miejsce w kat. wiekowej/ XI Pielgrzym Karnawałowy Bieg Gorski, 4,5 km góra Św. Anny (7.01.2024) podium nr 99
  
  Rekordy10000/40:52/II Bieg Kresowy w Bystrzycy - Bieg Przełajowy(21.05.2016)

Trasa z ATESTEM /10000/ 15.05.2016 VII Działoszyńska Dycha/39:59/

10000 bez atestu uliczny 3.05.2016 XI Bieg Zajączkowski /39:47/

5000/19:22/Kluczbork Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych (28.02.2016)

Półmaraton Ślężański/1:32:23/ATEST(19.03.2016)

Bieg Górski na Ślężę 5 km /35:28/(23.05.2015)

Bieg Górski na Wielką Sowę 10 km /52:32/(13.08.2017)

15000/1:04:44/ podczas półmaratonu Marianny Orańskiej w Złotym Stoku (30.04.2022)
  
  Organizowane
  imprezy
Brak
  
  Ulubione
  imprezy
Wszystkie biegi górskie, crossy i przełajowe oraz MTB XCO i XCM, Duathlon.
  
  Starty
  zagraniczne
Brak
  
  ZainteresowaniaSport. Szczególnie piłka nożna, biegi, turystyka górska i rowerowa, szachy, kolarstwo MTB

  STATYSTYKA
  
  Status kontaaktywne
  Data aktywacji2014-10-08
  Ostatnie logowanie2024-02-29,22:16
  Liczba logowań4037
  Liczba wypowiedzi27
  Wyswietleń wizytówki134797

  LOKALIZACJA

  ZDJĘCIE MINIATURKA

  ZDJĘCIE DUŻE





 Ostatnio zalogowani
piotrhierowski
22:36
marz
22:22
ula_s
22:21
szalas
22:21
Daro091165
22:19
Andrea
22:16
szyper
22:16
lordedward
22:16
GRZEŚ9
22:15
Wojciech
22:13
[NIXON]
22:07
szymk
21:49
marczy
21:34
jantor
21:22
StaryCop
21:16
szan72
21:13
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |