Podpięte zawody  XIV Mazowiecka Piętnastka

2007 - XII Mazowiecka Piętnastka - Mińsk Mazowiecki
W regulaminie XI Mazowieckiej Pietnastki czytamy .."atest PZLA"
Jednak jakie jest moje zaskoczenie gdy czytam komunikat końcowy i widzę wpis że przebiegłem ok. 15 km
Dziwne to praktyki stosuje organizator - po co ? nie wiem.
Dodam jeszcze fakt że czasy jakie zostały podane nie mają nic wspólnego z czasami rzeczywistymi - bo skoro mi odjęto 47 sekund to co mają powiedzieć zawodnicy wbiegający za mną na linie mety !

ANONIM

(Admin)

2006-05-30, 10:44
 Wyniki
2006-05-30, 09:49 - Mariusz N napisał/-a:

Mój czas też nie zgadza się o około minuty, aczkolwiek nie chodzi tutaj o zwykłe przesunięcie zawodników, bo kolejność w wynikach orazs różnice pomiędzy mną a wbiegającymi osobami przedemną wydają się prawdziwe. Wygląda to tak, jakby czas mierzony przez sędziów wystartował kilkadziesiąt sekund przed strzałem startera.... dziwne i śmieszne :-) A jeśli chodzi o atest, to jest jakoś tak mało prawdopodobne, aby meta wypadła w tym samym miejscu co start... trzeba sprawdzić co na to Tadeusz Dziekoński

ANONIM

(Admin)

2006-05-30, 10:48
 Wg T.Dziekońskiego
Wg PZLA i Tadeusza Dziekońskiego trasa w Mińsku Mazowieckim posiada atest na dystansie 15 km.

ANONIM

(Dox)

2006-05-30, 10:58

A dlaczego nie ma jeszcze tego biegu w rankingu?

ANONIM

(R.ŁUKASZEWICZ)

2006-05-30, 18:11

2006-05-30, 10:44 - Admin napisał/-a:

Jednak to nie jest chyba tylko problem startu. Ja dostałem extra równo minutę. Wg. komunikatu przybiegłem tylko 0 1 s przed kolejnym zawodnikiem a 1 min.10 sekund za poprzedzajacym mnie. W rzeczywistości przegałem ok 50 mtr (a więc ok. 10 s) a nad następnym miałem ogromna przewagę. Wydaje się więc że w moim przypadku czasy zawodnika przede mna i za mna są poprawne, a tylko mnie dodano minutę. Nie wpłynęło to jednak na kolejność na mecie.

ANONIM

(Lew.)

2006-05-30, 20:01
 Czas
2006-05-30, 18:11 - R.ŁUKASZEWICZ napisał/-a:

Moje miejsce się zgadza, ale czas to 30 sekund w plecy. Po co byli ci sędziowie? Może być różnica plus minus 1 sek, ale nie 30. Chyba, że mieli zegarki słoneczne, a słońca było jak na lekarstwo. Wielki wstyt sędziowie, uczniowie z gimnazjum lepiej by sie spisali. Ciekawę jaką wzjęli kasę, najlepiej by było jak po takim blamażu przekazali by na cele dobroczynne.

ANONIM

(Kru)

2006-05-31, 15:41

Czemu biegu nie ma w rankingu ?

Skoro był podany w kalendarzu to chyba powinien być do oceny przez zawodników.

ANONIM

(Robert C)

2006-05-31, 17:09
 Przesunięcie czasów
W moim przypadku czasy przesunęły się o jedną pozycję - ja dostałem czas brata, który przybiegł za mną 7 sekund, z kolei mój brat dostał czas biegacza, którego wyprzedził o 1 sekundę na parę metrów przed metą.

ANONIM

(Admin)

2006-06-01, 08:33
 Bieg w Rankingu
2006-05-31, 15:41 - Kru napisał/-a:

W odpowiedzi na prośbę - bieg jest już dostępny do oceny w Rankingu. Czasem trzeba mnie pogonić do pracy :-)

ANONIM

(Mariusz N)

2006-06-01, 08:45
 Kij ma dwa końce ...
Skoro jest już w rankingu to mam prośbę do oceniających
Nie zapominajmy o całości organizacji i nie skupiajmy się tylko na popełnionych błędach.
Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.
Doszukujmy się raczej pozytywnych rzeczy bo kij ma dwa końce.
Pisze to jako ten który był i widział osobiście całą imprezę, ale też jako organizator innych imprez w Łomży- wiem jak wielkim zadaniem jest opanowanie wszystkiego zwłaszcza gdy pada deszcz.
Pozdrawiam

ANONIM

(AnKa)

2006-06-02, 14:20

Oj nie. Niestety. Bohdan Czacharowski przybiegł w 1:38, podano 1:52. Marcin Miśkiewicz jest umieszczony w wynikach dwukrotnie( ten lepszy wynik jest inny względem faktycznego o 6 minut) . Niestety , ale wyniki są dalekie od prawdy.Z Galerii biegło czterech biegaczy, każdy wynik jest wzięty z nieba. Z tego co wiem( a to jest pewne !), nawet kolejność się nie zgadza. Mimo ,że tak blisko, to chyba ostatni bieg w Mińsku!

ANONIM

(Admin)

2006-06-02, 15:27
 Niemiło
2006-06-02, 14:20 - AnKa napisał/-a:

Niemiła porażka..... cóż, kto powiedział, że wygrywa ten, kto szybciej dobiegł :-) Nie zrzucałbym też winy na deszcz, gdyż rozpadało się pod koniec ! Oraz padało na starcie... pamiętam, bo ulewa się rozpoczęła, ale nie można było wystartować bo przemawiali Very Interestet Persons :-)

ANONIM

(Jaro)

2006-06-02, 18:52

2006-06-02, 15:27 - Admin napisał/-a:

Ja mierzyłem sobie czas sam i różnica wyszła na moją niekorzyść 7 sekund. Więc nie będę nażekał.W pierwszej setce byłem, medal dostałem, zjadłem, piwo wypiłem, trochę zmokłem, czegoż więcej potrzeba do szczęścia

pomiar pętli odbywał się już trzykrotnie i można mówić że jest to 3 750 m
- "pierwszy atest" z lat dziewięćdziesiątych : 3 748 m (start i meta były przesunięte względem siebie)
- "drugi" w 2002 roku 3750,9 m (błąd +/- 1,85 m)- przyjąłem że pętla ma 3 750 m
- "trzeci" tegoroczny (doszło rondo) 3 750,3 m (błąd +/- 1,7 m)- znów przyjąłem 3 750 m

problemem jest nie atest, ale dopilnowanie aby bieg odbył się zgodnie z opisem biegu "ulicznego"