Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Żeby zobaczyć wszystkie informacje musisz być zalogowany.

Wpis otwierano: 1628 razy
 
WYDARZENIE

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap EPILOG
Zaloguj się aby zobaczyć dodatkowe nazwy wydarzenia
 
Tymi przyciskami możesz
poprawić dane, dodać pliki
oraz zamieścić wyniki zawodów ->

 
<- Tymi przyciskami możesz
dodać bieg do swojej
listy startów i kibicowań


MIEJSCE
 Dobrodzień
 Zaloguj się aby zobaczyć dokładną lokalizację
 
DATA
 4-2-2018 (niedziela)
 
LICZBA
UCZESTNIKÓW
  Zaloguj się aby zobaczyć informacje.
 
DYSTANSE
  10 km
 
TELEFON
  Zaloguj się aby zobaczyć informacje
 
EMAIL
  Zaloguj się aby zobaczyć informacje
 
STRONY
INTERNETOWE
 
ELEKTRONICZNE
ZGŁOSZENIA
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
DYSCYPLINY
    Biegi
 Zaloguj się aby zobaczyć informacje
 
PLIKI
  Zaloguj się żeby otworzyć pliki.
epilog.png
regulamin.xls
 
OPŁATY
STARTOWE
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
WYKRES
FREKWENCJI
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
HARMONOGRAM
WYDARZEŃ
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
DOTYCHCZASOWI
ZWYCIĘZCY
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
WYNIKI
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap EPILOG

  Więcej wyników znajdziesz w dziale WYNIKI

 
GALERIE
ZDJĘĆ
 Wg automatycznego wyszukiwania nie dysponujemy galeriami tych zawodów.
 Możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

 Jeżeli chcesz dodać galerię zdjęć z tych zawodów - wypełnij FORMULARZ
 
UCZESTNICY
bunny
bunny
przemek300
przemek300
."RoBsoN".
."RoBsoN".
Szafar69
Szafar69
zenek710424
zenek71042
cinekmal
cinekmal
Artur Walkowiak
Artur Walk
Małgorzatka
Małgorzatk
Sabcia661
Sabcia661
Bili138
Bili138
Bartoszu
Bartoszu
semprini
semprini
vipsektor
vipsektor


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
21
UCZESTNIKÓW
 
DODATKOWE
INFORMACJE
  Zaloguj się żeby zobaczyć więcej informacji.
 


ZAWODY DODAŁ


Szafar69

LOKALIZACJA

 Zaloguj się żeby zobaczyć więcej informacji.

NOCLEGI

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu




Komentarze czytelników - 10podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 19:28 napisał/-a:
Wyniki ostatniego Etapu oraz wyniki zbiorcze pojawią sie jutro około południa. Wcześniej nie dam rady. Za opóźnienie przepraszam.
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 19:33 napisał/-a:
X ZiMNaR przeszedł już do historii.
Gratuluję najlepszym, a Wszystkim pozostałym bardzo dziękuję za udział.
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 19:45 napisał/-a:
Szczególne podziękowania należą się :
Dyrektor DOKIS Pani Agnieszcze Hurnik za wielką życzliwość,poświęcony czas i wsparcie.
Monice z DOKIS, bez której pomocy trudno już byłoby sie obejść przy organizacji tego biegu
Arkowi z DOKIS za to że przez 5 kolejnych niedziel mieliście ciepłe szatnie i gorącą wodę pod prysznicem
Moim stałym i wiernym pomocnikom :
Ani za dobrze funkcjonujace biuro zawodów, Alicji,Wiktorii i Wojtkowi
Piotrowi,Achimowi za to,że tak precyzyjnie oznakowali trasę i się nikt nie zgubił.
Edmundowi, który gospodarskim okiem doglądał byscie zawsze na czas mieli co pić.
Sebastianowi, Adamowi i Markowi za to że herbata była bardziej szlachetna.
Darkowi za słodkości.
Majce za czekolady.
Robertowi za wydarzenie na Facebooku.
Krzyśkowi za urządzenie do pomiaru czasu.
Maćkowi z Park Hotelu za przygotowanie dzisiejszej kiełbasy.

 

przemek300
Autor: przemek300, 2018-02-04, 19:49 napisał/-a:
Było super mała impreza pozdrawiam.
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 20:09 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km
1 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:05 00:04:03
2 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 M15 2 00:08:20 00:04:10
3 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:23 00:04:12
4 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:28 00:04:14
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:08:44 00:04:22
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:09:26 00:04:43
3 281 Ewelina Sobczyk Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2007 K15 2 00:09:35 00:04:48
5 303 Wojciech Bachryj Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2009 M15 2 00:10:49 00:05:25
6 321 Leon Strumiński Dobrzeń Wielki Dobrzeń Wielki M 2008 M15 2 00:18:03 00:09:01
4 322 Michalina Kapica Dobrzeń Wielki Dobrzeń Wielki K 2010 K15 2 00:23:58 00:11:59
7 323 Franek ( z mamą) Strumiński Dobrzeń Wielki Dobrzeń Wielki M 2016 M15 2 00:33:55 00:16:57
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:02:01 00:04:50
2 264 Fabian Nowak Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:02:02 00:04:53
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 20:18 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:33:15 00:06:39 1
2 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 5 00:34:05 00:06:49 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:34:41 00:06:56 2
4 283 Waldemar Wojciechowski Częstochowa Zabiegani Częstochowa M 1963 M50 5 00:34:47 00:06:57 1
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 5 00:35:56 00:07:11 1
2 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:36:17 00:07:15 2
5 272 Robert Kanoza Zawadzkie Zawadzkie M 1966 M50 5 00:38:11 00:07:38 2
3 282 Jolanta Wojciechowska Częstochowa Zabiegani Częstochowa K 1960 K50 5 00:38:30 00:07:42 1
4 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:41:08 00:08:14 3
5 271 Katarzyna Kanoza Zawadzkie Zawadzkie K 1965 K50 5 00:42:11 00:08:26 2
6 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 5 00:44:45 00:08:57 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 21:20 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:36:54 00:03:41 1
2 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:37:33 00:03:45 1
3 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:38:21 00:03:50 2
4 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 10 00:38:28 00:03:51 2
5 318 Daniel Napieraj Żytniów Falstart Rudniki M 1992 M20 10 00:38:45 00:03:53 1
6 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 10 00:39:18 00:03:56 2
7 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:39:22 00:03:56 3
8 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:27 00:03:57 3
9 319 Grzegorz Marzec Szczepanek Gmina StrzelceOpolskie M 1974 M40 10 00:39:54 00:03:59 4
10 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 10 00:40:58 00:04:06 3
11 316 Daniel Baros Żytniów Falstart Rudniki M 1992 M20 10 00:41:37 00:04:10 4
12 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:41:46 00:04:11 5
13 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 10 00:42:06 00:04:13 4
14 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:42:57 00:04:18 6
15 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 10 00:43:37 00:04:22 7
16 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:43:41 00:04:22 8
17 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:44:01 00:04:24 1
18 260 Grzegorz Sikora Pawonków Pawonków M 1986 M30 10 00:44:32 00:04:27 5
19 175 Nilo Trzęsiok Dobrodzień Dobrodzień M 2002 M20 10 00:44:33 00:04:27 5
20 262 Marek Nowak Dobrodzień Novelle M 1981 M30 10 00:45:23 00:04:32 6
21 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:45:57 00:04:36 9
22 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M20 10 00:46:14 00:04:37 6
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:46:20 00:04:38 1
23 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:46:50 00:04:41 1
24 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:46:59 00:04:42 10
25 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:47:11 00:04:43 7
26 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:47:20 00:04:44 11
27 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:47:25 00:04:45 2
28 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:47:28 00:04:45 12
29 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:48:31 00:04:51 13
30 307 Paweł Półrolniczak Łubniany Łubniany M 1985 M30 10 00:48:43 00:04:52 8
2 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:49:05 00:04:55 1
31 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:49:33 00:04:57 9
32 249 Dariusz Zajdel Zawadzkie Zawadzkie Biegnie M 1968 M50 10 00:49:53 00:04:59 1
33 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:49:56 00:05:00 14
34 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:50:18 00:05:02 2
34 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:50:18 00:05:02 10
34 78 Edmund Koprek Dobrodzień Dobrodzień M 1960 M50 10 00:50:18 00:05:02 3
37 300 Bartosz Kopciński Rędziny Rędziny M 1994 M20 10 00:51:01 00:05:06 7
38 293 Robert Kafarski Zawadzkie Mala Pana Zawadzkie M 1969 M40 10 00:51:22 00:05:08 15
39 302 Michał Bartosik Rędziny Rędziny M 1989 M30 10 00:51:30 00:05:09 11
3 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 10 00:51:43 00:05:10 2
4 242 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec K 1969 K40 10 00:51:51 00:05:11 3
5 311 Katarzyna Paruch Gana Falstart Rudniki K 1993 K20 10 00:52:39 00:05:16 2
40 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 10 00:52:39 00:05:16 12
6 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 10 00:52:51 00:05:17 3
7 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:54:17 00:05:26 4
41 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 10 00:56:34 00:05:39 16
8 308 Joanna Biłeńkij Lubliniec Lubliniec K 1991 K20 10 00:57:35 00:05:46 4
42 225 Krzysztof Sowa Dobrodzień Harpagan Zębowice M 1974 M40 10 01:00:37 00:06:04 17
9 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:03:04 00:06:18 5
9 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 10 01:03:04 00:06:18 6
11 270 Małgorzata Dec Opole Rajsport ACTIVE K 1984 K30 10 01:05:18 00:06:32 1
43 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 12,195 00:53:43 00:04:24 18
44 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 12,195 01:03:20 00:05:12 13
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-05, 13:22 napisał/-a:
a) startujących 79 (55 BIEG + 11 NW + 13 DZIECI) ; w tym 12 Debiutantów (9 w kategorii BIEG ; 0 NW ; 3 DZIECI)
b) temperatura : 0 stopni (odczuwalna - 4 stopnie), zachmurzenie całkowite, trasa mokra, na odcinkach leśnych biało-czarna (po nocnych opadach śniegu), wiatr umarkowany z północy.
w tym :
c) Kobiet : 20 (11 Bieg + 4 NW + 5 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 36,89 lat ( 39,73 Bieg ; 44,36 NW i 10,08 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 35 sekund , w tym Kobiety 5 minut 32 sekundy ; Mężczyźni 4 minuty 40 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 19 sekund , w tym Kobiety 7 minut 46 sekund ; Mężczyżni 7 minut 24 sekundy
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 6 minuty 39 sekund , w tym Dziewczyny 6 minut 28 sekund ; Chłopcy 6 minut 45 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-05, 13:30 napisał/-a:
107 - liczba osób, ktora wystartowała w przynajmniej 1-nym etapie
27- Ilość Kobiet w ZiMNarze ( co daje udział 25,23%)
77- ilość osób startujacych w kategorii BIEG
14 - ilość osób startujących w kategorii NW
16 - liczba osób startujących w kategorii DZIECI
71,69,67,76,79- liczba uczestnikow na poszczególnych ETAPACH
46 -liczba osób , która ukończyła ZiMNARA w kategorii BIEG zaliczajAc pełny maraton 42,195 km ( w tym 38 Mężczyzn i 8 Kobiet)
5 - liczba osób, ktora ukończyła ZIPNARa w kategori Nordic Walking zaliczając pełny pólmaraton 21,0975km ( w tym 1 Mężczyznai 4 Kobiety)
6 - liczba osób które ukończyły ZIBNARA w kategorii DZIECI zaliczając dystans 10 km ( w tym 4 Chłopców i2 Dziewczyny)
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-05, 13:36 napisał/-a:
Marcin Wodarczyk obronił tytuł z roku 2017 osiągając czas 2:36:24 ( lepszy o 26 sekund niz rok wczesniej)
Wynik Marcina jest 3-cim wynikiem w 10-cio letniej historii tej imprezy
Alfred Kaczmarek (NW) był najstarszym uczestnikiem. Skończone 77 lat.
Najmłodszym uczestnikiem był Franek Strumiński (Dzieci) . Zaledwie 2 latka
 
DNI
POLECANE IMPREZY
dzis
IV Piławska Skała
ZGŁ
dzis
Ogólnopolskie Biegi Uliczne
ZGŁ
1
III Charytatywny Bieg dla dzieci Bohaterów
ZGŁ
5
RYKOwisko ULTRA-Trail
ZGŁ
6
Sowi Bieg
ZGŁ
7
IV EKO Bieg z gwizdkiem po zdrowie
ZGŁ
7
11. Bieg 10km Szpot Swarzędz
ZGŁ
12
Night Run
ZGŁ
14
IV Półmaraton Kurpiowski Psiejak
ZGŁ
20
Festiwal Biegi w Rogoźniku
ZGŁ
20
XI Strzegomska Dwunastka
ZGŁ
21
Bieg o Wschodzie Słońca
ZGŁ
21
XVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny
ZGŁ
21
XV bieg AVON kontra przemoc
ZGŁ
26
Nocny Bieg Świętojański
ZGŁ
26
XI Bieg Cichociemnych
ZGŁ
27
XIX Półmaraton Unisławski
ZGŁ
27
Cross Świętojański
ZGŁ
28
16 Bieg Ursynowa
ZGŁ
33
Festiwal Biegowy ULTRA WAY
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
biegacz54
04:53
arco75
00:11
orfeusz1
00:04
eferde
23:50
MarasP
23:44
kolotoc8
23:30
Wojciech
23:28
Chyży
23:04
tomekpolom
22:49
LukaszL79
22:45
tomasso023
22:28
soniksoniks
22:24
zorza
22:06
Jerzy Janow
21:39
miszcz przez szcz
21:33
LucyD.
21:28
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |