Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         

 Czytano: 859 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 4
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking -Etap 4
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 28-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 12.195 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
."RoBsoN".
2018-01-25
plakat.png
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 4
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - zbiorcze po 4 etapach

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Artur Walkowiak
Artur Walk
KKFM
KKFM
."RoBsoN".
."RoBsoN".
vipsektor
vipsektor
semprini
semprini
marianzielonka
marianziel
dorota k-k
dorota k-k
przemek300
przemek300
marwod1984
marwod1984
Brytan65
Brytan65
zulek
zulek
zenek710424
zenek71042
AdamP
AdamP


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
17
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
5 etapów 07.01-21.02.2018
Do klasyfikacji generalnej wchodzą 4 najlepsze wyniki dla Biebi NW,a dla dzieci wszystkie 5 etapó w mają znaczenie


Komentarze czytelników - 4podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:41 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 76 (54 BIEG + 14 NW + 8 DZIECI) ; w tym 7 Debiutantów ( 4 w kategorii BIEG ; 2 NW ; 1 DZIECI)
b) temperatura : 4 stopnie (odczuwalna 3 stopnie), zachmurzenie całkowite, od czasu do czasu troche pokropiło, wiatr umarkowany z południa i południowego zachodu. Trasa czarna,mokra.
w tym :
c) Kobiet : 20 (9 Bieg + 8 NW + 3 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 39,76 lat ( 42,35 Bieg ; 45,79 NW i 11,75 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 47 sekund , w tym Kobiety 5 minut 21 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 40 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 51 sekund , w tym Kobiety 8 minut 12 sekund ; Mężczyżni 7 minut 24 sekundy
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 50 sekund , w tym Dziewczyny 4 minuty 45 sekund ; Chłopcy 4 minuty 20 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:42 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:17 00:04:09 1
2 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 M15 2 00:08:30 00:04:15 2
3 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:50 00:04:25 3
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:08:55 00:04:28 1
4 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:09:05 00:04:32 4
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:09:30 00:04:45 2
3 281 Ewelina Sobczyk Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2007 K15 2 00:10:38 00:05:19 3
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:01:48 00:04:19 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:44 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 6,097 00:40:12 00:06:36 1
2 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 6,097 00:40:28 00:06:38 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 6,097 00:41:55 00:06:52 2
4 283 Waldemar Wojciechowski Częstochowa Zabiegani Częstochowa M 1963 M50 6,097 00:42:02 00:06:54 1
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 6,097 00:44:20 00:07:16 1
2 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 6,097 00:44:31 00:07:18 2
3 282 Jolanta Wojciechowska Częstochowa Zabiegani Częstochowa K 1960 K50 6,097 00:47:56 00:07:52 1
5 272 Robert Kanoza Zawadzkie Zawadzkie M 1966 M50 6,097 00:49:28 00:08:07 2
4 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 6,097 00:50:51 00:08:20 2
4 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 6,097 00:50:51 00:08:20 3
6 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 6,097 00:51:02 00:08:22 4
7 271 Katarzyna Kanoza Zawadzkie Zawadzkie K 1965 K50 6,097 00:55:20 00:09:04 3
7 253 Mirosława Zajdel Zawadzkie Zawadzkie K 1966 K50 6,097 00:55:20 00:09:04 3
6 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 6,097 00:56:30 00:09:16 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-28, 15:45 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 12,195 00:44:53 00:03:41 1
2 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 12,195 00:45:51 00:03:46 1
3 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 12,195 00:46:21 00:03:48 2
4 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 12,195 00:46:21 00:03:48 2
5 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 12,195 00:47:52 00:03:56 1
6 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 12,195 00:48:16 00:03:57 3
7 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 12,195 00:49:15 00:04:02 2
8 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 12,195 00:49:57 00:04:06 4
9 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 12,195 00:50:30 00:04:08 3
10 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 12,195 00:50:38 00:04:09 4
11 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 12,195 00:50:55 00:04:11 5
12 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 12,195 00:52:52 00:04:20 6
13 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 12,195 00:53:06 00:04:21 1
14 297 Kamil Tol Tanina Mafia Team Lubliniec M 1987 M30 12,195 00:53:23 00:04:23 5
15 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 12,195 00:53:26 00:04:23 7
16 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 12,195 00:53:46 00:04:25 8
17 175 Nilo Trzęsiok Dobrodzień Dobrodzień M 2002 M20 12,195 00:53:56 00:04:25 3
18 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 12,195 00:55:22 00:04:32 9
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 12,195 00:55:27 00:04:33 1
19 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 12,195 00:55:43 00:04:34 10
20 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 12,195 00:55:50 00:04:35 6
2 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 12,195 00:55:55 00:04:35 1
21 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 12,195 00:56:49 00:04:40 4
22 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 12,195 00:57:02 00:04:41 1
23 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 12,195 00:57:48 00:04:44 11
24 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 12,195 00:57:56 00:04:45 12
25 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 12,195 00:58:16 00:04:47 2
3 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 12,195 00:58:54 00:04:50 2
26 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 12,195 00:58:54 00:04:50 13
27 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 12,195 00:58:56 00:04:50 7
28 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 12,195 00:59:59 00:04:55 14
29 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 12,195 01:00:20 00:04:57 15
30 286 Zbigniew Rosiński Lubliniec WKB META Lubliniec M 1960 M50 12,195 01:00:41 00:04:59 1
31 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 12,195 01:00:58 00:05:00 8
32 249 Dariusz Zajdel Zawadzkie Zawadzkie Biegnie M 1968 M50 12,195 01:01:10 00:05:01 2
33 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 12,195 01:01:23 00:05:02 16
33 78 Edmund Koprek Dobrodzień Dobrodzień M 1960 M50 12,195 01:01:23 00:05:02 3
35 228 Tomasz Grabiński Dobrodzień Meble Dobrodzień M 1976 M40 12,195 01:01:49 00:05:04 17
4 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 12,195 01:01:51 00:05:04 3
36 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 12,195 01:02:20 00:05:07 18
36 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 12,195 01:02:20 00:05:07 4
38 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 12,195 01:02:56 00:05:10 9
39 294 Piotr Haberla Dobrodzień Start Dobrodzień M 1982 M30 12,195 01:03:32 00:05:13 10
5 242 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec K 1969 K40 12,195 01:03:34 00:05:13 4
40 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 12,195 01:05:16 00:05:21 19
6 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 12,195 01:05:18 00:05:21 2
41 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 12,195 01:07:01 00:05:30 11
42 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 12,195 01:07:28 00:05:32 20
7 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 12,195 01:07:59 00:05:34 5
43 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 12,195 01:09:16 00:05:41 21
8 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 12,195 01:19:17 00:06:30 6
8 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 12,195 01:19:17 00:06:30 7
44 293 Robert Kafarski Zawadzkie Mala Pana Zawadzkie M 1969 M40 10,000 00:51:05 00:05:07 22
45 280 Piotr Koj Dobrodzień Biegam z Achimem M 1959 M50 10,000 00:58:19 00:05:50 5
 

DNI
POLECANE IMPREZY
1
Charlotta Trail Fitness Walking
ZGŁ
2
VII Bieg na Mount Everest
ZGŁ
4
V Kępiński Bieg Uliczny
ZGŁ
4
36 Krapkowicki Bieg Uliczny
ZGŁ
4
XVI Półmaraton Chełmżyński
ZGŁ
5
XIV Półmaraton Węgorza
ZGŁ
6
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego
ZGŁ
6
VI Półmaraton Śladami B.Malinowskiego
ZGŁ
6
XXVIII Sztumski Bieg Solidarności
ZGŁ
6
Bieg Konstytucji 3 Maja
ZGŁ
6
36 Bieg Kujawiaka
ZGŁ
6
XXVIII Bieg Konstytucji 3 Maja
ZGŁ
8
XXIII Biegi Pokoju
ZGŁ
9
Volkswagen Prague Marathon
ZGŁ
9
8 Maraton Opolski
ZGŁ
9
VI Półmaraton po Puszczy
ZGŁ
15
XVI Bieg Skawiński
ZGŁ
15
XI Bieg Piastowski
ZGŁ
16
6. PKO Białystok Półmaraton
ZGŁ
16
IX Działoszyńska Dziesiatka
ZGŁ
16
Bieg Europejski
ZGŁ
22
Mattoni Karlovy Vary Half Marathon
ZGŁ
22
XVIII Półmaraton Hajnowski
ZGŁ
22
IV Bieg Wadowicki
ZGŁ
22
Bieg IT
ZGŁ
29
16 Bieg Ulicą Piotrkowską
ZGŁ
29
13 Bieg Filipidesa
ZGŁ
29
Luzińska Dziesiątka
ZGŁ
29
25. Bieg na Ślężę
ZGŁ
29
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
29
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
29
XXXV Półmaraton Solan
ZGŁ
29
Jantarowy Przełaj
ZGŁ
30
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
ZGŁ
30
26 Bieg Fiata
ZGŁ
30
XXXVI Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
30
V Pruszkowski Bieg Wolności
ZGŁ
36
Mattoni České Budějovice Half Marathon
ZGŁ
36
Survival Race
ZGŁ
37
XXXVIII Półmaraton Gochów
ZGŁ
37
7. Bieg Lwa
ZGŁ
37
IV Bieg Instalatora
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
MarcinK
10:32
maur68
10:28
Arkadiusz Trojan
10:17
GriszaW70
10:16
Kondziu_91
10:15
Redakcja
10:13
michu77
10:11
ZBYSZEK1970
10:09
lida401
10:08
COB
10:07
Roadrunner
10:05
tomako68
10:04
macdub
09:47
hubert
09:45
henrykchudy
09:45
Wojciur
09:44
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |