Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

      

 Czytano: 6706 razy

 I Bieg Truskawki
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:9.9/9

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Truskawie

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


jang

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Truskaw

 Mazowieckie
 Powiat warszawski zachodni
 gm.Izabelin

DATA  

 31-5-2008 (sobota)

DYSTANS  

 9.2 km

TELEFON  

 0 887 526 940

E-MAIL  

 miki.privat@wp.pl

STRONY WWW  

www.kbgaleria.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Piotr Krawczyk
I Bieg Truskawki

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
JohnnyBravo13
JohnnyBrav
johnnybravo007
johnnybrav
runrobert
runrobert
Roxi
Roxi
marcin_wawa
marcin_waw
boniq
boniq
pkotla
pkotla
Ed.Go.
Ed.Go.
Alex Celiński
Alex Celiń
Cyś
Cyś
andrzejpw
andrzejpw
jacdzi
jacdzi
Szuwarek
Szuwarek


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
26
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
Bieg zostanie rozegrany na malowniczej, leśnej trasie po Puszczy Kampinoskiej. Katagoria główna to start w dwuosobowych zespołach, składających się z kobiety i mężczyzny. Kategorie dodatkowe stanowią startujący pojedynczo: osobno skalsyfikowani panowie i osbno panie. Nie zabraknie truskawek i to w różnej formie.

Szczegóły: www.kbgaleria.pl


Komentarze czytelników - 9podyskutuj o tym 


 

jang
Autor: jang, 2008-04-29, 10:21 napisał/-a:
LINK: http://www.kbgaleria.pl

Jeżeli ktoś mieszka w Warszawie lub okolicach, a nawet jeśli trochę dalej, to KB Galeria Warszawa zaprasza serdecznie w sobotę 31 maja 2008 r. na pierwszą organizowaną przez siebie imprezę biegową:

I Bieg Truskawki

To leśny bieg po szlakach turystycznych Kampinoskiego Parku Narodowego, po bardzo malowniczej trasie, niełatwy, ale i nie specjalnie trudny, dystans 9,2 km. Start o 11.00. Impreza nietypowa z dwóch powodów. Po pierwsze obchodzimy tam Święto Truskawki i sezonu truskawkowego, a samych truskawek w różnej formie na biegu nie powinno zabraknąć. Po drugie nasz bieg wyróżnia uczynienie kategorią główną biegania w parach mieszanych damsko-męskich. Czyli podobnie jak w imprezach surviwalowych, ale w skali mikro. Jest też mozliwość startu dla singli.

Szczegóły i mapa trasy na naszej stronie klubowej:

www.kbgaleria.pl

No i zapraszam do dyskusji, pytań, wątpliwości..
 

jang
Autor: jang, 2008-05-02, 14:43 napisał/-a:
Na razie mamy dwóch zarejestrowanych solistów. Czekamy na pierwszą parę.
 

jang
Autor: jang, 2008-05-03, 17:13 napisał/-a:
LINK: http://www.kbgaleria.pl

Poszło dziś w ludzi na warszawskim Biegu Konstytucji sporo ulotek o Biegu Truskawki, cieszyły się sporym zainteresowaniem. Liczę więc na ożywienie wątku, bo jak na razie gadam sam do siebie...
 

MEL.
Autor: MEL., 2008-05-05, 18:07 napisał/-a:
Wg podobnej formuły odbywa się od kilku(nastu?) lat Bieg Romantyczny Parami w Ustroniu. Wprowadzone są tam dodatkowe klasyfikacje wiekowe, przy czym jako wiek liczona jest suma lat zawodników. Tam dystans jest mniejszy, dzięki czemu mogą startować także dzieci.
 

jang
Autor: jang, 2008-05-06, 14:41 napisał/-a:
LINK: http://www.kbgaleria.pl

Z tym sumowaniem wieku startujących par spotkałem się też zagłębiając w regulamin DyMnO 2008. W kategorii E (ekstremalnej ;-)) jeżeli partnerzy mają w sumie 100 lat, to klasyfikowani są jako seniorzy.

Nasz bieg jest dość kameralny i dość partyzancki, choć niewątpliwie unikatowy i wart zaliczenia, więc nie chcieliśmy rozbuchiwać w nim zbyt wielu klasyfikacji. Pierwsza Zgłoszona Para już jest, czekamy na następne. Jak na razie większą popularnością cieszy się wariant biegania solo.
 

jang
Autor: jang, 2008-05-12, 11:49 napisał/-a:
LINK: http://www.kbgaleria.pl

Oczywiście, podobnie jak w wypadku innych biegów, kluczową sprawą dla orgów jest dobra prognoza frekwencji. Dlatego apeluję do osób rozważających udział w Biegu Truskawki o nieczekanie na ostatnią chwilę i zgłoszenie się już teraz. Do tej pory mamy kilkanaście zgłoszeń solowych i 5 par, do imprezy pozostało dwa i pół tygodnia. Kojarzcie się i zgłaszajcie się. :)
 

Dzikki
Autor: diki, 2008-05-31, 19:13 napisał/-a:
Najpierw się przywitam, wypowiadam się pierwszy raz: witam zatem :) Wspaniała lokalizacja Biegu Truskawki, świetna konwencja (kategoria główna to pary mieszane), trasa ciekawa, lekko crossowa, woda na 4,3 km (cała trasa 9,2 km). Tak jak zapowiadali organizatorzy nie zabrakło truskawek w różnym wydaniu, w tym niejadalne - ceramiczne, truskawkowe medale! Ja zaczynam dopiero wczuwać się w specyfikę startów po wieloletniej przerwie w ściganiu się (ale nie w bieganiu). Tu miałem bonus - biegam po Puszczy Kampinoskiej od 25 lat, znałem tę trasę na pamięć. Miejsce chyba w 10., wynik ok. 38'. Gratuluję GALERII pomysłu i życzę kolejnych równie udanych edycji!
 

jang
Autor: jang, 2008-06-01, 19:04 napisał/-a:
LINK: http://www.kbgaleria.pl

Witaj diki, miło że inaugurację wypowiedzi w MP robisz właśnie w związku z naszym pierwszym biegiem. Dzięki za udział, wszystkim innym uczestnikom dziękuję także. Byliście świetnymi uczestnikami, bez Was ten bieg by się tak nie udał.

Cieszę się, że lokalizacja przypadła Ci do gustu, zwłaszcza że jak widzę nieźle znasz Puszczę. Ta trasa to jakby Puszcza w pigułce, na 9-kilometrowym dystansie są różna rodzaje lasu, fajne leśne dukty, cięższe nieco piachy, malownicze wydmy i potornadowe polany. Jest też bagno, które na kilka tygodni przed biegiem było trzęsawiskiem, ale na szczęście wyschło. I były wszystkie kolory szlaków po drodze. Niemałe znaczenie miała też możliwość zorganizowania bazy imprezy na łatwo dostępnej komunikacyjnie i zaopatrzonej w wiaty polanie rekreacyjnej w Truskawiu.

Zapraszamy za rok (jak nic nam planów nie pokrzyżuje).
 

Admin
Autor: Admin, 2008-06-07, 19:25 napisał/-a:
Wyniki biegu są dostępne w serwisie. Przekazał Piotr Krawczyk (diki). DZIĘKI !
 

DNI
POLECANE IMPREZY
3
Wirtualny XI Bieg Św. Huberta
ZGŁ
11
8 PKO Białystok Półmaraton
ZGŁ
11
19 Cracovia Marathon
ZGŁ
11
Szybka Dycha FIEGE
ZGŁ
14
VII Bieg Niepodległości
ZGŁ
14
V Bieg Niepodległości RunPoland
ZGŁ
14
XXXII Goleniowska Mila Niepodległości
ZGŁ
31
Red Run
ZGŁ
32
Bieg Europejski
ZGŁ
164
21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
ZGŁ
185
IX Niepodległościowa Jedenastka
ZGŁ
 Ostatnio zalogowani
Urmurmina
12:03
Admin
11:59
Namor 13
11:55
Jarek42
11:51
apacz08
11:47
romaolsz
11:21
Bystry1983
11:04
Gapiński Łukasz
10:55
42.195m
10:37
monsun.com.pl
10:10
kratke
09:59
matthew
09:40
szalas
09:36
fit_ania
09:35
esperlando@onet.eu
08:51
Leno
08:39
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |