Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Dzięki współpracy organizatora biegu z naszym portalem masz bezpośredni dostęp
do wszystkich informacji dotyczących tej imprezy.

Wpis otwierano: 2106 razy
 
WYDARZENIE

 III Cross Maraton
 Przez Piekło do Nieba

 
Tymi przyciskami możesz
poprawić dane, dodać pliki
oraz zamieścić wyniki zawodów ->

 
<- Tymi przyciskami możesz
dodać bieg do swojej
listy startów i kibicowań


MIEJSCE
 Sielpia

 Swietokrzyskie
 Powiat konecki
 gm.Konskie
 
DATA
 17-5-2008 (sobota)
 
LICZBA
UCZESTNIKÓW
 100-999 osób
 
DYSTANSE
  42.195 km
 
TELEFON
 041-3723170, 041-3720222
 
EMAIL
 wojtek.pasek@wp.pl
 
STRONY
INTERNETOWE
www.pttkkonskie.pl
 
ELEKTRONICZNE
ZGŁOSZENIA
  ---
 
DYSCYPLINY
    Biegi przełajowe
 
PLIKI
DodałPlik
Admin
karta_zgloszen.pdf
Admin
regulamin.pdf
 
OPŁATY
STARTOWE
 
WYKRES
FREKWENCJI
 
HARMONOGRAM
 
DOTYCHCZASOWI
ZWYCIĘZCY
 
WYNIKI
Wojciech Pasek
III CrossMaraton Przez Piekło do Nieba

  Więcej wyników znajdziesz w dziale WYNIKI

 
GALERIE
ZDJĘĆ
 Wg automatycznego wyszukiwania nie dysponujemy galeriami tych zawodów.
 Możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

 Jeżeli chcesz dodać galerię zdjęć z tych zawodów - wypełnij FORMULARZ
 
UCZESTNICY
sobi
sobi
Pasek Junior
Pasek Juni
ASAD
ASAD
darcia39
darcia39
JW3463
JW3463
Powers
Powers
AnKa
AnKa
sit9
sit9
ursel_44
ursel_44
pogo
pogo
kordelas
kordelas
duzers6
duzers6
rafmil
rafmil


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
32
UCZESTNIKÓW
 
DODATKOWE
INFORMACJE
  brak
 


ZAWODY DODAŁ


Admin

LOKALIZACJA


Sielpia

NOCLEGI

Meteor - noclegi na biegi w Sielpii Małej
Komentarze czytelników - 72podyskutuj o tym 


 

Wojtek G
Autor: Wojtek G, 2008-05-20, 13:30 napisał/-a:
Panie Wojtku - byłem jednym z tych "pomarszczonych".Ciekawe czy to pisał rodzaj męski,czy żeński.Zresztą jakie to ma znaczenie? Wcześniej, czy później to samo go czeka.No chyba,że podda się operacji plastycznej.
 

Dinozaur
Autor: wojownik, 2008-05-21, 08:37 napisał/-a:
W gronie 250 uczestników imprezy było 2 solenizantów. Zamiast świętować swoje urodziny w domowych pieleszach
TOMEK CZARNECKI z Koła i GRZESIEK MALICKI z Kazanowa
obchodzili swoje urodziny na biegowej trasie pomiedzy Piekłem, a Niebem. Dla Tomka dodatkowo był to udany debiut maratoński. Gratuluję.

Mam nadzieję, że nie obrazicie się i przyjmiecie dopiero dziś spóźnione, ale bardzo szczere życzenia : samych sukcesów sportowych, przyjemności i satysfakcji z pokonywanych dystansów, zadowolenia z pracy i awansów zawodowych oraz wiele, wiele szczęścia w życiu osobistym.
Mam dla Was jeszcze prezenciki.
Dla Tomka wysyłam pocztą zaproszenie do spędzenia z osobą towarzyszącą tygodnia w Pensjonacie OSiR w Sielpi, a Grzesiowi, jako że blisko dostarczę osobiście zaproszenie na pobyt weekendowy z wyżywieniem dla dwóch osób w Ośrodku MSW w Sielpi.
 

MoBy
Autor: MoBy, 2008-05-22, 15:49 napisał/-a:
I ja wypowiem się na temat III Crossa.
Dla mnie impreza była bardzo pozytywna i zorganizowana bez większych problemów... Pracy było sporo, ale obstawa techniczna dawała z siebie ostatnie siły...
Niestety to, co mnie boli to brak wdzięczności od niektórych uczestników imprezy ( człowieku jak nie widzisz, który jest Twój napój to pobiegaj sobie po okulistach a nie na maratonach)... Co do zakończenia imprezy się nie wypowiem ponieważ jush mnie nie było (niestety), musiałem jechać do pracy. Ale ogólnie powiem, ze dałbym najwyższą notę za organizacje i przebieg imprezy a także chciałbym zaprosić na inne tego typu imprezy w Końskich i okolicach...

Pozdrawiam...
 

FunThomas
Autor: FunThomas, 2008-05-23, 15:24 napisał/-a:
Pięknie dziękuję za życzenia i wspaniały prezent. Z przyjemnością skorzystamy razem z Agnieszką. Mam nadzieję panie Wojtku, że wkrótce się zobaczymy i pogrilujemy :)
Sielpia to bardzo malownicza miejscowość, Jak żyję 29 lat i kilka dni nigdy wcześniej o niej nie słyszałem i żałuję! Szlaki piesze, rowerowe, wypożyczalnie rowerów wodnych, rowerów, quadów, stadnina koni to te atrakcje które zdążyłem zobaczyć przez kilka godzin, a na pewno jest ich więcej. Dla mnie bardzo fajnym miejscem i pouczającym (jako,że jest to moja dziedzina) jest również Muzeum Staropolskiego Zagłębia Przemysłowego z kołem wodnym o średnicy 9m (niektóre książki piszą, że największym na świecie). Dlatego namawiam wszystkich forumowiczów do odwiedzenia tego miejsca i oczywiście startu w cross maratonie (odcinek z piekła do nieba był dla mnie najcięższy :)
 

ursel_44
Autor: ursel_44, 2008-05-24, 08:32 napisał/-a:
Panie Wojtku, przytaczając tę relację obsługi technicznej chyba nie przysporzy Pan sympatyków swej, jak dotąd uważałam, sympatycznej imprezie biegowej. A młodzież zamiast ustawiać na punktach należałoby przegonić po trasie, może wtedy potrafiliby docenić i uszanować trud i poświęcenie tych "Leśnych dziadków", czy "Pomarszczonych emerytów", "Paraolimpijczyków", albo tej starszej pani z Kielc, która z rozrusznikiem w sercu pokonywała trasę marszobiegu, albo tej pani w białym kapeluszu, której nie udało mi się dogonić na trasie (szacunek:))...Ja, w każdym razie, jeśli znów przyjadę do Sielpi na Cross czy inną imprezkę biegową będę miała w pamięci ten przykry komentarz i chyba nie sięgnę po ten zakurzony kubek wody, bo po co narażać się na podobne uwagi...
 

emka64
Autor: emka64, 2008-05-24, 10:07 napisał/-a:
Nie przesadzajcie z tą nadwrażliwością. Wolonatriusze często bardzo sie namęczą i nikt im nie podziękuje. A że ktoś coś trzepnął to trzeba pominąć.
 

ursel_44
Autor: ursel_44, 2008-05-24, 10:25 napisał/-a:
To nie nadwrażliwość proszę pana. Mnie na szczęście jeszcze nie dotyczą te obraźliwe określenia, może za kilka - naście lat) Potrafię tylko współodczuwać i jest mi przykro, gdy czytam takie komentarze, a co dopiero takiemu "Dziadkowi" czy "Pomarszczonemu emerytowi"... A młodzieży jeśli tak ciężko obsługiwać imprezy...to nie czasy komunizmu i nikt ich chyba do czynów społecznych nie zmusza, niech się nie podejmują czegoś co sprawia im przykrość. Ale to już pan Wojtek i pan Zbyszek muszą na przyszłość zweryfikować swych pomocników, aby nie było podobnych zgrzytów...
 

Dinozaur
Autor: wojownik, 2008-05-29, 13:36 napisał/-a:
A ja dziękuję za zaproszenie na grilla. Mam nadzieję, że będzie okazja do podzielenia się wrażeniami z biegu.
Co do trasy maratonu, to dla normalnego śmiertelnika (nie mylić z grzesznikiem) oczywiste powinny być trudności z wydostaniem się z Piekła i szczęśliwym dotarciem do Nieba. Na taki finał trzeba przecież sobie solidnie zapracować.
 

Dinozaur
Autor: wojownik, 2008-05-29, 14:54 napisał/-a:
Na szczęście nie jest tak źle. Przed przytoczeniem cytatu z punktu kontrolnego rozmawiałem z kilkoma "dojrzałymi" uczestnikami maratonu. Mieli poczucie humoru i słowa niby obraźliwe traktowali w kategoriach dobrego żartu młodych ludzi.
Ten tekst odnosi się też do mojej osoby. Zamykałem stawkę biegaczy połykając wodę z tych zakurzonych kubków. Bo był to cross i biegało się po piaszczystych duktach leśnych. Poza tym z ciekawości zacząłem się oglądać w lusterku. I co stwierdziłem ? Ano to, że także moje aksamitne kiedyś ciało wymaga obecnie prasowania. Czas galopuje. Pomimo, iż czuję się stosunkowo młodym, to w lutym przyszłego roku czeka mnie okrąła rocznica urodzin. Może spędzę ją w gronie przyjaciół biegaczy na alejkach Sielpi w okolicznościowym biegu maratońskim. Może. To zależy od wielu okoliczności. Także od tych młodych ludzi, którzy spędzili ponad 10 godzin w lesie, aby nam dogodzić. Myślę, że w tym roku spełnili właściwie swoją rolę. Pracowali nie okazując zmęczenia i lekceważenia biegających.
Co do weryfikacji pomocników to nie jest taka prosta sprawa. Maraton w Sielpi jest imprezą organizowaną przez grono zapaleńców. Ma charakter koleżeński. Posiada jak na swoją rangę bardzo, bardzo skromny budżet. Wszyscy, włącznie z komisja sędziowską, pracują całkowicie społecznie. Do pomocy w organizacji i przprowadzeniu zawodów zapraszam wszystkich. Bez żdnego wyjątku. Grono doświadczonych działaczy skupionych przy PTTK i Klubie Biegacza w żaden sposób nie byłoby w stanie ogarnąć samemu zamierzonych działań organizacyjnych. Podobnie dzieje się na innych, małych i wielkich przedsięwzięciach sportowych. Organizatorzy zmuszeni są sięgać po pomoc do szkół czy jednostek wojskowych. Całe szczęście, że można jeszcze spotkać ludzie chętnych do udzielenia pomocy.
Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom. Zarówno tym pracującym poczas maratonu w Sielpi jak i wszystkim innym, którzy pomagają w organizacji imprez biegowych na terenie całego kraju. Organizowane z ich udziałem biegi pozwalają nam aktywnie spędzać wolny czas. Są źródłem wielu doznań. Prowokują do odbywania podróży. Pozwalają poznać nowe miejsca i dają szansę nawiązania nowych przyjaźni. Nie psujmy tego co mamy. Bądźmy wyrozumiali dla organizatorów. Przede wszystkim dla tych, często anonimowych, pomocników, bez których nie odbędzie się żadna impreza.
 

ursel_44
Autor: ursel_44, 2008-05-29, 17:02 napisał/-a:
Dziękuję Panie Wojtku za obszerny komentarz. Na szczęście ja też spotkałam w Sielpi wspaniałych młodych ludzi, jak choćby Roksana:)cała ekipa gowarczowska:)Starszych zresztą też (wspomniana pani z Kielc) i średnich, takich jak ja:) To, że ustosunkowałam się do słów młodzieży wynika także ze skrzywienia zawodowego:):);)Może jak wytrwam w postanowieniu i okrzepnę w chodzeniu (tylko niestety:()przyjadę kiedyś do Sielpi z własną ekipą "młodych". A wogóle to Pana imprezki biegowe są super, kameralne, sympatyczne... i ten teren, te lasy...to powietrze:)))))))Nowe znajomości, może przyjaźnie też (?). Tylko miejsce już dobrze znane:) Oj, bywało się w Sielpi na przełomie lat 70-80-tych. Pozdrawiam pana i wszystkich organizatorów biegów "Sielpiańskich". Dziękuję za miłe przeżycia z trasy przez Piekło do Nieba:)
 
DNI
POLECANE IMPREZY
6
10 Nocny Maraton Szczeciński
ZGŁ
6
7 LEWKE Bieg Lubliniecki
ZGŁ
13
30 Bieg św. Dominika
ZGŁ
13
Izerski Weekend Biegowy
ZGŁ
38
XXXV Czteroetapowy Bieg Pokoju...
ZGŁ
42
VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka
ZGŁ
42
45. PKO Półmaraton Szczecin
ZGŁ
42
42 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy
ZGŁ
48
Bieg Obrońców Poczty Polskiej
ZGŁ
48
Półmaraton Opole
ZGŁ
49
Ostrava City Marathon
ZGŁ
49
XVI Bieg Koguta
ZGŁ
56
XVIII EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej
ZGŁ
56
13 Półmaraton Dwóch Mostów
ZGŁ
56
XXX Międzynarodowy Bieg Uliczny
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
Agacia73
00:07
MarasP
00:07
mogebycostatnixd
23:24
modzel11
23:06
gpnowak
23:02
andreas07
22:40
przystan
22:31
adam_j
22:26
Wojciech
22:04
Namor 13
21:56
Hari
21:56
janusz9876543213
21:54
Krzysztof-Oknobur
21:49
entony52
21:32
Bartaz1922
21:01
kornik
21:00
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |