Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

 WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [233]    BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Dalija
  ULUBIONE DYSCYPLINY
Biegi
Biegi uliczne
Biegi ultradystansowe
Biegi przełajowe
Biegi sztafetowe
Biegi górskie
Biegi na stadionie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Drużynowe inne/gry i zabawy
Pływanie
Windsurfing
Łyżwiarstwo
Fitness
Tenis ziemny
Kręgle
JeĽdziectwo
Taniec sportowy
Rolki / Wrotki

  DANE OSOBISTE
  
  NickDalija
  Imie i NazwiskoDalia Delewska
  PłećKobieta
  Data urodzenia0000-00-00

  DANE KONTAKTOWE
  
  MiastoD±browa Górnicza
  E-mail roboczydalia6@interia.pl
  Adres www---
  Telefon komórkowy---
  Telefon stacjonarny---
  
  KOMUNIKATORY
gadu-gadu: ---
  
  
tlen: ---
  
  
skype: ---
  
  Inne kontakty"

  DANE KLUBOWE
  
  TeamMaratonyPolskie.PL TEAM
  KlubMKS- MOS Płomień Sosnowiec
  Trener...
  Sponsor---
  Strona klubu---

  SYLWETKA
  
  OpisWszystko się zaczęło od Liceum Sportowego, aż do teraz ... :)
  
  Osi±gnięcia
  sportowe
2002-2005 r. -uczestnictwo w sztafetach ( szkolne, rejonowe, wojewódzkie) oraz udział w Licealiadzie, biegi stadionowe


* 2003 rok;
- 18 miejsce w VII Biegu Przełajowym „O Nóż Komandosa”
- 3 miejsce w I Ulicznym Biegu „Po zdrowie w D±browie”
- 2 miejsce Biegi przełajowe o Puchar Burmistrza „Dni Czeladzi -2003”
- 5 miejsce w XXII Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Biegach Przełajowych
– 2 miejsce w XXIV Biegu Pięciu Stawów im. Zdzisława Burdy zorganizowany z okazji „Dni Myszkowa”
– 6 miejsce w klasyfikacji indywidualnej w Masowych Biegach Przełajowych o Paterę Trybuny ¦l±skiej i ¦l. TKKF Katowicach .
- 1 miejsce w XI Biegu Niepodległo¶ci , Będzin


* 2004 rok;
– 20 miejsce w VIII Biegu Przełajowym „O Nóż Komandosa”
– 2 miejsce w Biegu Przełajowym o Paterę „Trybuny ¦l±skiej” i ¦l±skiego TKKF
- 1 miejsce w II Biegu Ulicznym „Po Zdrowie w D±browie”
- 4 miejsce w III edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora
MOSiR Mysłowice
- 3 miejsce Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza, Paterę. T¦L i ¦l.
TKKF
– 6 miejsce w XXIII Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Biegach Przełajowych, Spała
- 6 miejsce w II Ogólnopolski Bieg „O Puchar Burmistrza Bukowno”
- Halowe Mistrzostwa ¦l±ska Juniorów , Juniorów Młodszych i Młodzików Spała
- 1 miejsce w IX Ogólnopolskim Biegu Uliczno- Przełajowym pod patronem Prezydenta Miasta ¦więtochłowice
– 2 miejsce w Biegu Przełajowym o Paterę Trybuny ¦l±skiej , XXV Biegu Pięciu Stawów im. Zdzisława Burdy zorganizowanym z okazji „Dni Myszkowa”
- 1 miejsce Dzień Dobry Europo – Bieg na milę , (DG)
- 1 miejsce w Masowych Biegach Przełajowych o Paterę Trybuny ¦l±skiej i ¦l. TKKF w Katowicach


* 2005 rok;
- 29 miejsce w IX Biegu Przełajowym „O Nóż Komandosa”
– 1 miejsce w III Biegu „ Po Zdrowie w D±browie”
- 3 miejsce w końcowej klasyfikacji indywidualnej IV edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Mysłowice
– 5 miejsce w XXIV Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Biegach Przełajowych
– XX Bieg Trójk±ta Trzech Cesarzy, Mysłowice
– 1 miejsce w kategorii wiekowej w XIII Bieg Fiata , Bielsko-Biała
- 8 miejsce Żar VII Międzynarodowy Bieg Górski

* 2006 rok;
– VII Półmaraton Dookoła Jez. Żywieckiego
– 6 miejsce w XXV Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Biegach Przełajowych
- 1 miejsce w zawodach Biatlonowych dla Niestowarzyszonych, Chorzów
– XIV Bieg Fiata
- XVII Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta , Strzelce Opolskie

* 2007 rok;
-7 miejsce w VIII Półmaraton Dookoła Jez. Żywieckiego,Żywiec
- 2 miejsce "Mistrzostwa Województwa ¦l±skiego Niezrzeszonych Zespołów Tańca Cheerleaders" (Sosnowiec)
- 2 miejsce w XXVI Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Biegach Przełajowych , Spała
- Półmaraton 4Energy, Katowice
- 11 miejsce w XI Bieg O Nóż Komamdosa, Lubliniec
- 8Marathon Poznań

* 2008 rok;
- 5 miejsce w Masowych Biegach Przełajowych o Paterę "Dziennika Zachodniego" i ¦l. TKKF. (DG)
- 87 miejsce w XXV Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych/Akademickich , Chorzów
- 19 miejsce w III OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU DUETÓW SYNCHRONICZNYCH CHEERLEADERS SOSNOWIEC
- 5 miejsce w kat.wiekowej w I POLMARATONIE DˇBROWSKIM, DG
- ogólnie 48 m, 5 m w kobietach, (zrobilam 86,053km) w X Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny, Ruda Sl±ska-Nowy Bytom
- 4 miejsce na 800m w Mistrzostwach ¦l±ska Szkół Wyższych/ Akademickich, stadion Sosnowiec
- I miejsce w akcji Polska Biegu "Bieg Wiosny 2008" , pogoria III, (DG)
- VIII Bieg "Polonia" Sosnowiec-Katowice"
- Nike+ Human Race 10k (Warszawa)
- Półmaraton "4ENERGY" (Katowice)
- 14 m w XII Biegu o Nóż Komandosa (Lubliniec)
- 4 m w " XX Memoriał Jerzego Chromika" 15km (Mysłowice)
- XV Bieg Niepodległo¶ci 12km (Ruda ¦l±ska)
- VI Półmaraton ¦w. Mikołajów, Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych 4 miejsce 21.097 km (Toruń)
- 4m w genrelanej, 3m w kategorii wiekowej w "V Jubileuszowy Sylwestrowy Bieg Rado¶ci" (Kraków)

* 2009 rok;
- 3 Bieg Policz się z Cukrzyc±
XVII Finał WO¦P ( W-wa)
- 10 km Bieg Charytatywny (D±browa G.)
- Bochnia "12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy" (31m)
- 6m w kat.wiek. "II Półmaraton D±browski"
- MOPT Przegl±d Pracy Twórczej
- IV Ogólnopolski Turniej Duetów Synchronicznych (Sosnowiec)
- 2 miejsce w Turnieju Tańca Nowoczesnego World Dance "Mini Formacja" (Sosnowiec)
- Maraton Silesia, 5 miejsce w kat. wiekowej oraz 3 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski
- 5 m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Disco Dance i Hip-Hop LET"S DANCE (Wrocław)
- Bieg Wiosny, 1 miejsce w¶ród kobiet (Dabrowa Górnicza)
- 6m.ogólnie, w¶ród Pań 1 m. w biegu "Promój sie Aktywnie" (Chorzów)
- Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej(ŁódĽ)
"09.05.12-22r. - Sztafeta przez Polskę (AZS)
- V Jurajski Półmaraton
- XIX Międzynarodowy Bieg po Plaży (Jarosławiec)
3miejsce w Mistrzostwach Maratonów Polskich.PL TEAM
- 10m open w Kobiet, 7m w kategorii wiekowej w "IV Dobrodzieńska Dycha"
- 17m w "Biegu Katorżnika" (Lubliniec)
- PACEMAKER na 2h -> Piła Międzynarodowy Półmaraton "PHILIPS"a, Mistrzostwa Polski Studentów w Półmaratonie
- PACEMAKER na 4.30h -> 27 HASCO-LEK Wrocław Maraton,
4m w Mistrzostwach MaratonyPolskie.PL TEAM w Maratonie
- EUROBASKET 2009 Katowice -> Wolontariusz (17-20.09)
- 14m w kat.wiekowej "X Maraton Poznań"
- 1m w Akademickich Mistrzostwach Polski w półmaratonie (Toruń 06.12); 9 miejsce w¶ród Pań, 7m w kat.wiek. w "VII Półmaraton ¦w. Mikołajów"
- 6m w¶ród Pań, 3m w kat. wiek. w Biegu Sylwestrowym, Kraków 2009

* 2010 rok;
- Bochnia "12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy"
- Akademickie Mistrzostwa ¦l±ska (Mysłowice, ok 3km); 11m
- PACEMAKER na 2h - III Poznańki Półmaraton
- Akademickie Mistrzostwa Polski w przełajach (ŁódĽ), 116m
- Cracovia Maraton, Kraków
- PACEMAKER na 4h Maraton Silesia (Katowice), Akademickie Mistrzostwa Polski w Maratonie
- Akademickie Mistrzostwa ¦l±ska, stadion Katowice 400m (6 m)
- 1 miejsce w Akcji Polska Biega, D±browa Górnicza
- Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 400 i 800m, Warszawa (28-30.05.2010)
- VII Bieg RzeĽnika, 52km tylko do Smereka
- VI Półmaraton Jurajski (Rudawa)
- 10 open Kobiet, 6 w kat. k-20, 2 m w MMP -> Dobrodzieńska Dycha
- VI Bieg Katorżnika "Ucieczka z Alcatraz" (Lubliniec)
- 28 Maraton Wrocławski, 3m w kat.wiek. (Wrocław)
- Pacemaker na 2h- Półmaraton Gniezno
- Sztafeta z D±browy Górniczej do Warszawy
- Pacemaker na 4h- Maraton Poznański
- 21 Bieg Legionów, Ustroń -> open 10m, w kat. wiekowej miejsce 7
- 1 miejsce w Biegu Niepodległo¶ci w Czeladzi
- 7m open kobiet, 5m w kat.wiek., 2m Mistrzostwach Szkół Wyższych w VIII Półmaraton ¦w. Mikołajów, Toruń
- Kraków, Bieg Sylwestrowy

* 2011 rok;
- Grand Prix PZLA Seniorek i Seniorów, Mistrzostwa ¦l±ska (Mysłowice) 10m
- 5m w Akademickich Mistrzostwach ¦l±ska w przełajach (1m drużynowo) Katowice
- AMP w przełajach ŁódĽ (22m)
- 4 Półmaraton Poznański (Pacemaker na 1.50)
- Mityng Otwarcia Sezonu, Sosnowiec (2km)
- Liga Młodzików I rzut, Sosnowiec (1500)
- 4m Akademickie Mistrzostwa ¦l±ska(800m), drużynowo 2m
- Mistrzostwa ¦l±ska Seniorów, Juniorów i Juniorów młodszych 14-15.05.11 Sosnowiec (5km, stadion)
- 1m w akcji Polska Biega, Bieg Wiosny (2m w Open)
- Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce (Poznań)
- Mistrzostwa Polski Kolejarzy w lekkiej atletyce w Międzyzdrojach (1m -400m, 1m-1km, 1m- sztafeta szwedzka, 4m- 4x100 sztafeta)
- IX Bieg o Puchar Burmistrza miasta Bukowna, K16-3m (6m)
- Miting Wakacyjny (stadion, Sosnowiec)
- 16. Międzynarodowy Bieg Uliczny - Jaworzno (8m w kat.)
- 21 Półmaraton Philipsa, Piła (3miejsce AZS)
- 33 Maraton Warszawski
- 1m w Biegu Hutnika (D±browa Górnicza)
- 4m open w kobietach, 3m w kat. w Semie-Marathon (Creil, Francja)
- 6m open w k. K1-6m, 2m Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych-> IX Półmaraton ¦w. Mikołajów, Toruń

* 2012 rok;
- 7m w Akademickich Mistrzostwach ¦l±ska w przełajach, 1m drużynowo (Katowice)
- Akademickie Mistrzostwa Polski w przełajach,dyst.6km (ŁódĽ)
- Miting otwarcia sezonu 2km (Sosnowiec)
- Akademickie Mistrzostwa ¦l±ska- stadion 800m, 4x100
- Akademickie Mistrzostwa Polski (Bydgoszcz) - 1500, 4x100m, 800m
- Miting Kwalifikacyjny Juniorów, 400m (S-c)
- Miting Wakacyjny, 1500m (Sosnowiec)
- Miting "Witaj szkoło", 1500m (S-c)
- 22 Półmaraton PHILIPS"a (Piła), open 12m
- 34 Maraton Warszawski (Warszawa), open 19, kat.wiek. 4m, student 5m

* 2013 rok;
- 2 miejsce w "II Bieg Walentynkowy" D±browa G. (dystans 6k)
- 41 cross Mysłowice, Mistrzostwa ¦l±ska dzieci, młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów w biegach przełajowych (9m)
- Akademickie Mistrzostwa ¦l±ska w biegach przełajowych, Katowice (4m)
- Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych, ŁódĽ (19m)
- Akademickie Mistrzostwa ¦l±ska w lekkiej atletyce, 800m- 5m, drużynowo- 2m (Katowice)
- 1 miejsce w "Szóstka Pogorii", 6 km (D±browa G.)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych, eliminacje do OOM, Częstochowa (3km)
- Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce, ŁódĽ (1500, 800 m )
- Lekkoatletyczny Puchar Polski, Sosnowiec (1500 m )
- Mityng Wakacyjny, Sosnowiec (1500m)
- XII Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy, Częstochowa (1500 m)
- 23 Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS`a (12m open kobiet, 5m w Akademickich)
- 35 PZU Maraton Warszawski, 2 miejsce w¶ród studentek
- 1 miejsce w "Dycha spadaj±cych li¶ci", D±browa G. (10km)

* 2014 rok;
- 1 miejsce w "III Bieg Walentynkowy", D±browa Górnicza
- 2 open w "I Harpagańska Dycha", Sosnowiec
- 4 open, 2- K20 w „XXI Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego”
- 9 m w Mistrzostwach Polski Kobiet (10m open kobiet, 8m- kat. wiek.) w "22.Bieg Fiata" Bielsko- Biała
- Liga Juniorów o puchar im. Stanisława Szyszły, Sosnowiec (3000m)stadion
- Lekkoatletyczny Puchar Polski, Sosnowiec (1500m)
- 1 miejsce w " Mistrzostwa Województwa ¦l±skiego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych" (5000m) Bielsko- Biała
- 4 open, 1- K16 w "XII Ogólnopolski Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza Miasta Bukowno"
- Mityng Wakacyjny II (1500m), Sosnowiec
- 8 miejsce na Mistrzostwach Polski , 7 m K-20, 11 m - Kobiety w " 24. Półmaraton PHILIPS"A" , Piła
- 9 m , 5- K20 w "36 PZU Maraton Warszawski"
- 1 miejsce w "Charytatywny Bieg Mikołajkowy", D±browa Górnicza

* 2015
- 4 open, 1m -K16 w "II Harpagańska Dycha", Sosnowiec
- 7 open, 3- K20, 2- Polka "14. PKO Cracovia Maraton", Kraków ( 2 Polka)
- 1 miejsce w "V Szóstka Pogorii", D±browa Górnicza
- 1 open, 1m- kat. "I Bieg Republiki Sławkowskiej", Sławków (10km)
- 3 miejsce "VI Gliwicki Bieg Uliczny", Gliwice (10km)
- 4 open, K16- 1 (4) , 1- Polka "XIII Ogólnopolski Bieg o Puchar Burmistrza Bukowna" 10km
- Mityng Wakacyjny, Sosnowiec (5000m)
- 3 open, K20-3 w "X Dobrodzieńska Dycha", Dobrodzień
- 16 open, K20-10 m, MP-9 miejsce w "25 Półmaraton Philipsa", Piła
- 8 open, K20-5, 3- Polka w "37. PZU Maraton Warszawski"
- 3 open, K2- 2 " XXII Biegi Niepodległo¶ci" Ruda ¦l±ska (10 km)
- 1 miejsce "II Bieg Mikołajkowy", D±browa Górnicza (3km)

* 2016
- 2 open, najlepsza D±browianka "V Bieg Walentynkowy" D±browa Górnicza (5,5km)
- 2 open w "III Harpagańska Dycha", Sosnowiec
- 2 open, 1-K30 " I Tarnogorski Półmaraton ;Tak dla transplantacji;" ,Tarnowskie Góry
- 1 open, najlepsza D±browianka w " VI Edycja Szóstki Pogorii", 5 km
- 1 open, (K30- 1) "II Bieg Republiki Sławkowskiej", 10km Sławków
- 5 open, K30-2 (5) " XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny o puchar Burmistrza miasta Bukowna" , 10km
- 5 open, K30-1 (2) "XI Dobrodzieńska Dycha"
- 2 open, K30-1 "Silesian Higland Marathon- 10km", Nowa Wie¶
- 7 open, K30-4 "4 Bieg o Breńskie Kierpce", 15,3 km, Brenna
- K30-5 "26. Półmaraton Philipsa"
- 4 open (wszyscy), 1 kobieca sztafeta "IV Iron Dragon Triathlon" dystans olimpijski (1500m swim, 40km bike, 10km run), Zalew Kryspinów
- 6 open "93 Kosice Peace Marathon"

* 2017
- 1 miejsce "3.Bieruński Bieg Utopca", Bieruń (5km)
- 1 miejsce "6 Bieg Walentynkowy", D±browa Górnicza (5,5km), Najlepsza D±browianka
- 2 miejsce "IV Harpagańska Dycha", Sosnowiec
- 4 open, Najlepsza Polka, K30-3, Najlepsza D±browianka "X Półmaraton D±browski", D±browa Górnicza
- 1 miejsce "II Tarnogórski Półmraton, Tak dla Transplantacji" Tarnowskie Góry
- 1 miejsce w "VII Szóstka Pogorii", Najlepsza D±browianka, D±browa Górnicza (5km)
- 2 miejsce w "III Bieg Republiki Sławkowskiej", Sławków (10km)
- 4 miejsce "Mistrzostwa ¦l±ska" , Bielsko-Biała (stadion 5000m)
- 4 miesce w sztafetach "III Triathlon D±browa Górnicza" - dystans olimpijski
- 5 miejsce, K30- 1 (3), 3 Polka w "XV Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Miasta Bukowna", 10km
- 1 miejsce "XII Dobrodzieńska Dycha"
- 2 miejsce, 1 Polka "VI Nocny Bieg Uliczny", Czerwiona- Leszczyny, 10km
- 7 miejsce, 2 Polka, 4-K30 "39 PZU Maraton Warszawski"
- "Zawody Psich Zaprzęgów (Biegi Licencyjne ZKWP) - CANICROSS, bieg towarzysz±cy, Minikowo

* 2018
- 1miejsce „15 Krakowski Półmaraton Marzanny”, Kraków
- 10 open, 7 w MP Kobiet „45 Maraton Dębno”
- 3 miejsce "POWERUN" Reebok by Runmageddon - Warszawa (10km)
- 1 miejsce „Bieg Kobiet- zawsze pierwsi” Gliwice (5km)
- 1 miejsce "Mistrzostwa ¦l±ska" - 5000m; Częstochowa
- 2 miejsce „IX Gliwicki Bieg Uliczny”, 10km
- 2 miejsce "1st Wizz Air Katowice Half Marathon", 5km - Katowice
- 3 miejsce w sztafecie "Bike Atelier Triathlon Sosnowiec" - bieg 5 km
- 1 miejsce "II Nocny Bieg" Piekary ¦l±skie (10km)
- 5 miejsce, K30-1 "Półmaraton Praski", Warszawa
  
  Rekordys± i jestem zadowolona 🙂
  
  Organizowane
  imprezy
- pomoc-> III półmaratonie D±browskim
- pomoc-> I Bieg Walentynkowy, D±browa G.
- pomoc-> Cross Czwórki (Bieg Skrzata), D±browa Górnicza
  
  Ulubione
  imprezy
* Bochnia "12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy"
* Sztafeta AZS-u przez Polskę
* Bieg Katorżnika
.
.
.
  
  Starty
  zagraniczne
* Półmaraton, Semie-Marathon w Creil -> Francja (2011, paĽdziernik)
* 93 Kosice Peace Marathon
  
  Zainteresowaniasport - bieganie, taniec
dobre ksi±żki
turystyka ...

  STATYSTYKA
  
  Status kontaaktywne
  Data aktywacji2007-10-20
  Ostatnie logowanie2019-05-11,20:33
  Liczba logowań3156
  Liczba wypowiedzi3863
  Wyswietleń wizytówki60783

  LOKALIZACJA

  ZDJĘCIE MINIATURKA

  ZDJĘCIE DUŻE





 Ostatnio zalogowani
Pieczarix
19:16
marianzielonka
19:16
jarekmeller
19:11
smuluk
19:07
stanlej
19:01
fit_ania
18:54
entony52
18:48
wk0307
18:46
Zabiegany Jogin
18:32
INVEST 83
18:05
pawelzylicz
18:00
Namor 13
17:55
seplen
17:48
Wojciech Ż
17:44
mati260195
17:35
42.195
17:35
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |