Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

11 grudnia 2020, 09:32, 650/491301Organizator
Pozdrowienia z parkrun Polska! Jakie będzie Twoje postanowienie?

LINK 1: PRZECZYTAJ WIĘCEJ      

Kliknij aby przeczytać więcej

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszej globalnej akcji, którą zatytułowaliśmy "parkrunowe Postanowienia" i którą będziemy prowadzili przez pierwsze 8 tygodni 2021 roku. Poniżej przedstawiamy więcej szczegółów na jej temat.

Bez wątpienia rok 2020 jest dla wszystkich niezwykle trudnym rokiem i w związku z tym, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wzajemnego wsparcia, a jako parkrun dodatkowego zadbania o społeczność naszych uczestników.

Wierzymy, że Nowy Rok jest dla wielu momentem, w którym decydują się dokonać zmian w swoim życiu, a zatem dobrą okazją do zaproponowania naszej kampanii, która do takich zmian zachęca. Rozpoczynające się w poniedziałek, 4 stycznia 2021r. "parkrunowe Postanowienia" to ośmiotygodniowa kampania mająca na celu zachęcenie do zmiany życia na zdrowsze i aktywniejsze.

Osoby biorące udział w akcji "parkrunowych Postanowień" będą mogły określić swoje własne cele, które będą chciały zrealizować przez okres trwania kampanii. Może to być pokonanie dystansu 5km założoną liczbę razy w tygodniu, wyznaczenie sobie docelowego czasu, dystansu a może po prostu pokonania go po raz pierwszy w życiu. A być może celem będzie zmotywowanie do podjęcia aktywności kogoś innego?

W ramach kampanii przewidujemy szereg działań, których zwieńczeniem będą dwa podsumowania i co za tym idzie, dwie okazje do świętowania! Pierwsza z nich będzie miała miejsce na półmetku naszej kampanii i będzie trwać cały tydzień. W tygodniu rozpoczynającym się 28 stycznia zbierzemy razem społeczność uczestników "parkrunowych Postanowień" z całego świata i podsumujemy wszystkie osiągnięcia. To czas na spojrzenie na dotychczasowe osiągnięcia i zachęta do osiągnięcia swoich parkrunowych Postanowień.

Zakończenie "parkrunowych Postanowień" będzie drugą okazją do świętowania. To kolejny cały tydzień pozytywnych emocji, aktywności fizycznej, wspaniałych plenerów i mnóstwa pokonanych, pięciokilometrowych dystansów km w formie parkrunów i (nie)parkrunów, gdziekolwiek jesteście na świecie. Będziemy przedstawiać Wam osiągnięcia innych, dzielić się z Wami historiami osiągnięć i, miejmy nadzieję, powitania ogromnej rzeszy debiutantów w rodzinie parkrun.

W ciągu ośmiu tygodni zapewnimy ogromną dawkę motywacji, wskazówek i zachęty. Będziemy również prosić Was, abyście podzielili się swoimi "parkrunowymi Postanowieniami" z każdym, kogo spotkacie, czy to osobiście, czy wirtualnie (poprzez dodanie hasztagu #parkrunresolution)

Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie w nagłośnieniu tej kampanii. Pomóżcie nam szerzyć radość z parkrun i (nie)parkrun, udostępniając dalej Wasze historie i posty w mediach społecznościowych. Nie ma nic potężniejszego niż przekazywanie informacji z ust do ust, dlaczego więc nie skontaktować się z własną lokalną społecznością, przyjaciółmi i członkami rodziny i zachęcić ich do stworzenia swoich własnych #parkrunowychPostanowień?

Wybierzcie osoby, które chcielibyście zaprosić do wyzwania i poprowadźcie je przez osiem tygodni, będąc razem częścią czegoś wyjątkowego.

Więc jakie będzie Twoje #parkrunowe Postanowienie?

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację


 Ostatnio zalogowani
Pawel63
19:29
Admin
19:08
rezerwa
19:07
zamorrad
19:02
cumaso
18:09
entony52
17:54
Andrzej Bukowczan
16:22
fit_ania
16:19
belk
16:03
Jarek42
15:50
jankos6
15:23
heelmaes
15:04
RGT
14:55
biegacz54
14:29
Moniq
14:25
andbo
14:07
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |