Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

   

10 listopada 2019, 08:00, 1483/382786www.runcentre.pl
Klapki regeneracyjne OOFOS - nowość, na którą warto zwrócić uwagę!

LINK 1: ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE      

Niedawno na polskim rynku pojawił się stosunkowo nowy produkt, który może znacząco wpłynąć na proces regeneracji u biegaczy. Mowa o klapkach regeneracyjnych amerykańskiej marki OOfos. Firma wykorzystuje własne innowacyjne technologie, które zostały przez nią prawnie zastrzeżone.

Inżynierowie marki stworzyli piankę OOFOAM. To dzięki niej redukuje się uczucie zmęczenia, a wstrząsy są lepiej absorbowane – o 37% - niż w przypadku tradycyjnej pianki EVA. Zastosowanie tego materiału gwarantuje niezrównaną pomoc w czasie regeneracji, a odpowiednia amortyzacja przynosi stopom komfort i pozwala użytkownikowi zrelaksować się podczas użytkowania.

Oryginalne właściwości i unikalny design rodzi szereg pytań. Czym są te klapki regeneracyjne, jakie są ich najważniejsze cechy i kto powinien ich używać? Aby poznać odpowiedzi, zapoznaj się z poniższym artykułem i sprawdź, jak OOfos jest w stanie pomóc Ci po wysiłku.

Klapki regeneracyjne Oofos – czym są?

Wyróżniamy dwa modele – klasyczne klapki oraz japonki. Różnią się jednak one znacząco od tradycyjnych produktów tego typu. Ich główną zaletą jest materiał, z jakiego są wykonane. Wspomniana we wstępie pianka OOFOAM to opatentowana i pionierska na technologia wśród obuwia regeneracyjnego. Sprężysta i miękka pianka gwarantuje niespotykane wcześniej uczucie komfortu.

Jeśli chodzi o samą budowę, również można dostrzec oryginalne rozwiązania. Łuk stopy jest wsparty specjalną kołyską, dzięki czemu klapki regeneracyjne OOfos działają na niego stymulująco i zapewniają poczucie komfortu przy każdym kroku.

Sposób działania

Głównym zadaniem obuwie regeneracyjnego jest pochłanianie wstrząsów wywołanych kontaktem stopy z podłożem podczas przemieszczania się. Pianka OOFOAM zapobiega przenoszeniu tychże wstrząsów także na nasze stawy i kości. Jakie korzyści płyną z tego dla biegaczy po wysiłku? Są to przede wszystkim:

- redukcja uczucia zmęczenia,
- mniej napięć i bóli w mięśniach,
- odciążenie stawów.

Specyficzna budowa klapek OOfos zapewnia stymulację i masaż łuku stopy, co znacząco przekłada się na większą wygodę i ulgę dla zmęczonych nóg. Miękka i elastyczna natura produktu wpływa na naturalne przetaczanie stopy. Dzięki temu redukowane są napięcia w mięśniach, z którymi można spotkać się w przypadku użytkowaniu twardego i zabudowanego obuwia.

Ponadto, klapki regeneracyjne OOfos są ultralekkie, co znacznie ułatwia korzystanie z nich nawet po dużym wysiłku. Materiał, z jakiego są wykonane, jest antybakteryjny i nie chłonie wilgoci. W razie potrzeby można także wyprać je w pralce, by na nowo cieszyć się ich czystością.

Dla kogo i kiedy je nosić?

Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że obuwie regeneracyjne OOfos są dla każdego biegacza i można ich używać zawsze! Doskonale sprawdzą się jako wsparcie po mocnym treningu bądź zawodach, o czym mowa była już wcześniej, ale śmiało nadają się także do chodzenia na co dzień czy też na basen i plażę. Niezależnie od warunków warto zapewnić sobie komfort i wygodę, a także zagwarantować ulgę stawom i mięśniom.

Więcej o samej marce i dostępnej ofercie można dowiedzieć się bezpośrednio na stronie dystrybutora, sklepu TriCentre - tricentre.pl

Relaks i odpoczynek dla stóp – zasługuje na to każdy z nas!

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2020-09-24 - Buty biegowe Altra Olympus 4 - nowa odsł...
  2020-03-13 - Buty do biegania Altra - przegląd nowośc...
  2018-12-13 - Test nowego modelu butów Altra Torin Kni...
  2018-09-21 - Nowa kolekcja butów do biegania marki Al...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
 Ostatnio zalogowani
basiaksi
12:34
henrykchudy
12:05
 Van Basten
11:53
beny76
11:51
Yatzaxx
11:45
aniquo
11:44
Admin
11:21
cinekmal
11:05
biegacz54
11:05
pawel.agat@interia.pl
11:00
tomasso023
11:00
DzikMaltański
11:00
Marcin1982
10:59
Andrea
10:59
Struś Emu
10:54
kos 88
10:47
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |