Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         


HISTORIA


PRODUKTY


KOBIETA


DRUŻYNA


BIEGI


07 lipca 2017, 09:26, 1333/212880ASICS Polska
ASICS SUMMER WORKOUT
      

ASICS zaprasza na cykl bezpłatnych, wakacyjnych treningów organizowanych w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Dołącz do nas podczas treningu funkcjonalnego, treningu dla kobiet oraz treningu biegowego! Zadbaj o swoją formę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Czas rozpocząć sportowe wakacje razem z ASICS SUMMER WORKOUT. Do końca sierpnia zapraszamy na bezpłatny cykl treningów organizowany w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Spotykamy się w każdy wtorek, środę oraz czwartek o godzinie 18:30. Nad Twoją formą pracować będą nasi specjaliści, podczas dedykowanych zajęć:

Prawdziwe oblicze treningu funkcjonalnego odkryje przed Tobą Mateusz Kozieł z Centrum Treningu Funckjonalnego Gym Break Center. Mateusz w swoich treningach stawia przede wszystkim na jakość wykonywania ćwiczeń oraz ich wpływ na funkcjonalną sprawność organizmu człowieka. Dążąc do realizacji celów swoich podopiecznych dba jednocześnie o ich rozwój motoryczny pod kątem wytrzymałości, mobilności, siły oraz mocy, uwzględniając aspekty zdrowotne treningu.

Trening przygotowany specjalnie z myślą o kobietach poprowadzi Asia Zmokła, trenerka fitness, jedna z liderek grupy Off-Road Runners. Jej ogromne zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów doskonale przekładają się na metody treningowe. Odkryj jej spontaniczną i żywiołową energię, aby poznać kobiecą stronę fitnessu.

Biegowe tajemnice zdradzą Ci zawodnicy elitarnej grupy biegowej ASICS FrontRunner: Weronika Zielińska oraz Tomasz Domżalski. Weronika to członkini kadry narodowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Tomek jest biegowym trenerem, pasjonatem i podróżnikiem, opiekunem projektu ASICS FrontRunner w Polsce.

Dla uczestników treningów przewidujemy gwarantowane rabaty w sklepach sportowych, a dla osób, które będą mogły pochwalić się największą frekwencją – pakiety sprzętowe ASICS o wartości 3000zł! W parku gwarantujemy uczestnikom bezpieczne i komfortowe miejsce na przebranie się oraz pozostawienie swoich rzeczy.

Komplet szczegółowych informacji publikować będziemy na stronie wydarzenia ASICS SUMMER WORKOUT na naszym profilu na FB. Naszymi partnerami podczas treningów będą Centrum Treningu Funckjonalnego Gym Break Center oraz Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz również na www.asics.pl oraz profilu ASICS na FBKomentarze czytelników - brakskomentuj informację

 Ostatnio zalogowani
Łukasz S.
01:28
Marco7776
01:09
freerunner
23:53
Picia78
23:42
cierpliwy
23:39
japa
23:34
Admirał
23:20
tomekpolom
23:20
Blazi
23:18
mariusz67
23:14
JERZYK-51
23:12
bozydarek
22:56
kolczasty
22:38
dyzio1t
22:37
sasu
22:35
janusz.m
22:32
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |