Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        


HISTORIA


PRODUKTY


KOBIETA


DRUŻYNA


BIEGI


07 lipca 2017, 09:26, 1024/198278ASICS Polska
ASICS SUMMER WORKOUT
      

ASICS zaprasza na cykl bezpłatnych, wakacyjnych treningów organizowanych w warszawskim Parku Szczę¶liwickim. Doł±cz do nas podczas treningu funkcjonalnego, treningu dla kobiet oraz treningu biegowego! Zadbaj o swoj± formę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Czas rozpocz±ć sportowe wakacje razem z ASICS SUMMER WORKOUT. Do końca sierpnia zapraszamy na bezpłatny cykl treningów organizowany w warszawskim Parku Szczę¶liwickim. Spotykamy się w każdy wtorek, ¶rodę oraz czwartek o godzinie 18:30. Nad Twoj± form± pracować będ± nasi specjali¶ci, podczas dedykowanych zajęć:

Prawdziwe oblicze treningu funkcjonalnego odkryje przed Tob± Mateusz Kozieł z Centrum Treningu Funckjonalnego Gym Break Center. Mateusz w swoich treningach stawia przede wszystkim na jako¶ć wykonywania ćwiczeń oraz ich wpływ na funkcjonaln± sprawno¶ć organizmu człowieka. D±ż±c do realizacji celów swoich podopiecznych dba jednocze¶nie o ich rozwój motoryczny pod k±tem wytrzymało¶ci, mobilno¶ci, siły oraz mocy, uwzględniaj±c aspekty zdrowotne treningu.

Trening przygotowany specjalnie z my¶l± o kobietach poprowadzi Asia Zmokła, trenerka fitness, jedna z liderek grupy Off-Road Runners. Jej ogromne zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów doskonale przekładaj± się na metody treningowe. Odkryj jej spontaniczn± i żywiołow± energię, aby poznać kobiec± stronę fitnessu.

Biegowe tajemnice zdradz± Ci zawodnicy elitarnej grupy biegowej ASICS FrontRunner: Weronika Zielińska oraz Tomasz Domżalski. Weronika to członkini kadry narodowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Tomek jest biegowym trenerem, pasjonatem i podróżnikiem, opiekunem projektu ASICS FrontRunner w Polsce.

Dla uczestników treningów przewidujemy gwarantowane rabaty w sklepach sportowych, a dla osób, które będ± mogły pochwalić się największ± frekwencj± – pakiety sprzętowe ASICS o warto¶ci 3000zł! W parku gwarantujemy uczestnikom bezpieczne i komfortowe miejsce na przebranie się oraz pozostawienie swoich rzeczy.

Komplet szczegółowych informacji publikować będziemy na stronie wydarzenia ASICS SUMMER WORKOUT na naszym profilu na FB. Naszymi partnerami podczas treningów będ± Centrum Treningu Funckjonalnego Gym Break Center oraz Urz±d Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz również na www.asics.pl oraz profilu ASICS na FBKomentarze czytelników - brakskomentuj informację

 Ostatnio zalogowani
lechu93
08:17
Marco7776
08:06
kratke
08:06
Lewy
08:01
Krzysiek_biega
07:56
gabo
07:55
Steenbergaq9e
07:55
sickmp
07:52
maur68
07:45
Darek Ł.
07:42
Bartu¶
07:33
Leno
07:23
Sheng2
07:04
Artur Walkowiak
07:01
Beata72
06:34
franus
05:56
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |