Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       


HISTORIA


PRODUKTY


KOBIETA


DRUŻYNA


BIEGI


07 lipca 2017, 09:26, 1654/215086ASICS Polska
ASICS SUMMER WORKOUT
      

ASICS zaprasza na cykl bezpłatnych, wakacyjnych treningów organizowanych w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Dołącz do nas podczas treningu funkcjonalnego, treningu dla kobiet oraz treningu biegowego! Zadbaj o swoją formę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Czas rozpocząć sportowe wakacje razem z ASICS SUMMER WORKOUT. Do końca sierpnia zapraszamy na bezpłatny cykl treningów organizowany w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Spotykamy się w każdy wtorek, środę oraz czwartek o godzinie 18:30. Nad Twoją formą pracować będą nasi specjaliści, podczas dedykowanych zajęć:

Prawdziwe oblicze treningu funkcjonalnego odkryje przed Tobą Mateusz Kozieł z Centrum Treningu Funckjonalnego Gym Break Center. Mateusz w swoich treningach stawia przede wszystkim na jakość wykonywania ćwiczeń oraz ich wpływ na funkcjonalną sprawność organizmu człowieka. Dążąc do realizacji celów swoich podopiecznych dba jednocześnie o ich rozwój motoryczny pod kątem wytrzymałości, mobilności, siły oraz mocy, uwzględniając aspekty zdrowotne treningu.

Trening przygotowany specjalnie z myślą o kobietach poprowadzi Asia Zmokła, trenerka fitness, jedna z liderek grupy Off-Road Runners. Jej ogromne zaangażowanie i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów doskonale przekładają się na metody treningowe. Odkryj jej spontaniczną i żywiołową energię, aby poznać kobiecą stronę fitnessu.

Biegowe tajemnice zdradzą Ci zawodnicy elitarnej grupy biegowej ASICS FrontRunner: Weronika Zielińska oraz Tomasz Domżalski. Weronika to członkini kadry narodowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Tomek jest biegowym trenerem, pasjonatem i podróżnikiem, opiekunem projektu ASICS FrontRunner w Polsce.

Dla uczestników treningów przewidujemy gwarantowane rabaty w sklepach sportowych, a dla osób, które będą mogły pochwalić się największą frekwencją – pakiety sprzętowe ASICS o wartości 3000zł! W parku gwarantujemy uczestnikom bezpieczne i komfortowe miejsce na przebranie się oraz pozostawienie swoich rzeczy.

Komplet szczegółowych informacji publikować będziemy na stronie wydarzenia ASICS SUMMER WORKOUT na naszym profilu na FB. Naszymi partnerami podczas treningów będą Centrum Treningu Funckjonalnego Gym Break Center oraz Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz również na www.asics.pl oraz profilu ASICS na FBKomentarze czytelników - brakskomentuj informację

 Ostatnio zalogowani
witman
16:24
Tusik
16:24
adam67
16:19
henrykchudy
16:04
GAndrzej
15:57
Wojtek G
15:54
bartosz0509
15:52
Maratonczyk90
15:47
Paweł Sosnowiec
15:44
bartoszsam
15:39
djbutcher
15:36
Darek102
15:22
Dami@n
14:56
sickmp
14:52
INVEST 83
14:51
Ja0306
14:50
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |