Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

UCZESTNICY

 
42195
clvados
hermess
DzikMaltański
esperlando@onet.eu
benek
Bodzioo
stk1976
wd70
jann
timdor
kwidzyniak74
mariuszkurlej1968@gmail.c
remas
barthex
asisi1969@gmail.com
 
pokaż wszystkich 
Toruń, 17 pazdziernika 2022, 11:50, 1293/974983Organizator
XX Jubileuszowy Bieg Mikołajów w Toruniu - co już wiemy !?

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: TORUń      

W ostatnim czasie wiele się dzieje w naszym obozie, a Elfy mocno pracuj± nad jak najlepsz± opraw± biegu. Najważniejszym wydarzeniem jednak jest powrót startu na Toruńsk± Starówkę mimo wielu remontów i utrudnień. Udało nam się!

[temrin] Przygotowali¶my tak± trasę, aby omin±ć wszelkie newralgiczne punkty i remonty. Należy tutaj wspomnieć, że tegoroczna edycja będzie towarzyszyła Toruńskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu. Start odbędzie się z pod bramy naszego partnera.

Poniżej zamieszczamy odno¶nik do aktualno¶ci na ten temat, w której zajdziecie również trasę tegorocznego biegu.

Znany jest również oficjalny medal - dzwonek jak to przystało na nasz bieg. W tym roku zmajstrowali¶my przepiękny odlewany medal w formie ¦więtego Mikołaja nieco bardziej na czasie :)

4 grudnia ulice Torunia będ± rozbrzmiewały niepowtarzalnym dĽwiękiem Waszych wyj±tkowych medali. Mamy ogromn± nadzieję, że medale przypadn± Wam do gustu.


Medal XX Jubileuszowego Biegu MikołajówKoszulka do kompletu...

Do kompletu naszego cudownego medalu przygotowali¶my koszulka z długim rękawem w kolorze czerwonym (a jak!) aby służyła Wam zim± nie tylko w trakcie biegu ale również podczas treningów.

Koszulka wyj±tkowa bo Jubileuszowa :) Będziecie się w niej prezentowali fantastycznie. W link poniżej znajdziecie większe zdjęcia koszulki oraz tabelę rozmiarów.


Koszulka Biegu MikołajówPrzypominamy o biegu Mikołajka dla dzieci

Przypominamy również o uruchomionych zapisach na Bieg Mikołajka dla dzieci, który odbędzie się dzień wcze¶niej. Cała impreza będzie okraszona niepowtarzalnym klimatem Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wasze zdolne Mikołajki będ± biegały po ul. Szerokiej w samym centrum Torunia.Festiwal Biegów ¦w. Mikołajów
ul. Mickiewicza 142/4
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Maraton Toruński


Zobacz także:

Toruń: Relacja z Festiwalu Biegów ¦więtych Mikołajów - film, wyniki, zdjęcia

Punktualnie o godzinie 11:30 w niedzielę toruńskie ulice ponownie zaroiły się biegaczami z całej Polski. Jak za przedpandemicznych czasów na tutejsze trasy wyruszył kolorowy tłum rozgrzanych do czerwono¶ci ¦więtych Mikołajów !!! Tradycyjnie aura była zimowa - od kiedy pamiętam, a w imprezie tej uczestniczę każdego roku od kilkunastu już lat - w dniu Półmaratonu Mikołajów zawsze panowały albo mrozy, albo silne wichury...
Festiwal Mikołajów już w ten weekened!

W dniach 3 i 4 grudnia br. odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Biegów ¦więtych Mikołajów w tym już XX jubileuszowy półmaraton. Zaczynali¶my dwadzie¶cia lat temu od skromnej imprezy odbywaj±cej się w podtoruńskich lasach Barbarki. W tej chwili biegi odbywaj± się na różnych dystansach przez dwa dni, a oferta biegowa kierowana jest tak dla najmłodszych dzieci jak i do dorosłych, a frekwencja jest kilku tysięczna. Biegali¶my już po nowym mo¶cie, jak i po Starym Mie¶cie w Toruniu.Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 
anonim

()

Autor: , , napisał/-a:

  Ostatnio zalogowani
Andrea
00:59
Kot1976
23:57
s0uthHipHop
23:53
Inglant
23:32
mori76
22:49
tomasso023
22:43
MaQu
22:42
andrzej1022
22:11
jfb
22:07
staszek63
22:07
radosc
21:59
Raffaello conti
21:52
pawelzylicz
21:31
uro69
21:20
mariachi25
21:20
grabos
21:06
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |