Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Jaki model skarpet spełni moje oczekiwania na biegach długodystansowych? Zależy mi przede wszystkim na wytrzymałości, ochronie stopy przed odciskami i komforcie w trakcie długiego biegu. Ostatnie skarpety biegowe, które kupiłem, nie odprowadzały wilgoci, a dodatkowo już w pierwszych 20 minutach aktywności czułem, że na moich stopach pojawiają się odparzenia. Chce wybrać skarpety, które nie zawiodą mnie w trakcie biegu i zapewnią mi 100 % komfortu.

Rady eksperta nastopy.pl

Wybierając skarpety na biegi długodystansowe, przede wszystkim warto sugerować się opiniami innych biegaczy oraz technologią, jaką gwarantuje producent danych skarpet. W tym sezonie nasz sklep reprezentuje team Running Team nastopy.pl, który oprócz świetnych wyników dostarcza nam również opinie odnośnie naszych produktów oraz tworzy razem z nami testy skarpet sportowych. Wybierając skarpety na długie dystanse, zwróć uwagę na:

- Czy są stworzone z materiału odprowadzającego wilgoć, szybkoschnącego
- Czy na karcie produktu klienci wypowiadają się o nich w superlatywach
- Czy są amortyzujące
- Czy posiadają płaskie szwy
- Czy są termoaktywne
- Czy są poddawane testom

RANKING SKARPET BIEGOWYCH NA DŁUGIE DYSTANSE - TOP

1. Skarpety sportowe Running Raid - wybór roku

Skarpety Running Raid cenione są przede wszystkim ze względu na system wzmocnień i amortyzacji. Skarpety posiadają grubszy materiał przypominający gąbkę, który doskonale chroni stopy podczas maratonów, a jednocześnie nie wywołuje efektu "nadmiernego ciepła". Skarpety zawierają w sobie SilTex od DryTex - przędze, które zapewniają optymalną temperaturę w trakcie biegu oraz gwarantują, że Twoja stopa pozostanie sucha. Sarpety Running Raid są szybkoschnące, wytrzymałe, a za sprawą płaskich szwów doskonale chronią stopę przed otarciami. To wybór przede wszystkim Krzysztofa Lachora oraz Dominika Szczurka, którzy w tym modelu skarpet pokonują setki kilometrów.
2. Skarpety marki Compressport - mikromasaż w trakcie biegu

Skarpety biegowe marki Compressport cenione są przez szerokie grono naszych klientów. Przede wszystkim jednym z największych ich walorów są wypustki masujące, które redukują uczucie zmęczenia oraz zapewniają mikromasaż w trakcie biegu. Skarpety skutecznie ochraniają ścięgno Achillesa za sprawą szerokiego wzoru 3D.DOTS, doskonale odprowadzają wilgoć oraz podobnie, jak skarpety Running Raid świetnie tłumią uderzenia w trakcie biegu w wymagającym terenie.

3. Wybrane skarpety biegowe marki BRBL - na wzór łapy niedźwiedzia

Producent zapewnia, że skarpety BRBL dają siłę niedźwiedzia. Dlaczego? Gdyż ich właściwości tworzone są w oparciu o analizę doskonale przystosowanych do środowiska zewnętrznego łap niedźwiedzia. Za pomocą technologii, doświadczenia i metod tkackich marka BRBL stworzyła doskonałe skarpety na biegi ULTRA, maratony, biegi górskie. Skarpety chronią przed otarciami, odprowadzają wilgoć, zapewniają super wentylację. Polecane są przede wszystkim dla osób biegających w terenach górskich.
4. Skarpety biegowe Royal Bay - na długie i krótkie dystanse

Kolejne najczęściej wybierane skarpety na biegi długodystansowe to modele marki Royal Bay. Ergonomiczne, antybakteryjne, dopasowane do kształtu stopy, amortyzujące, odprowadzające wilgoć. Skarpety są polecane dla osób posiadających wrażliwą skórę. Włókno elastanu w skarpetach marki Royal Bay jest podwójnie owinięte włóknem ochronnym, co wpływa zarówno na komfort, jak i żywotność produktu. Skarpety natychmiastowo odprowadzają wilgoć od ciała.

Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym 
 

Henryk W.

Autor: Henryk W., 2022-11-08, 08:17 napisał/-a:
Z doświadczenia, skarpety z nastopy.pl są świetne.

 

Admin

Autor: Admin, 2022-11-08, 08:34 napisał/-a:
Zgadzam się, używałem - mam nawet majtki od nich z serii Avengers :-) I tylko proszę, żeby nikt nie skomentował że ta seria od 8 lat się już nie ukazuje w sprzedaży :-)

 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2022-11-08, 19:30 napisał/-a:
…,od 10-ciu,…

 

 Ostatnio zalogowani
piotrhierowski
00:25
."RoBsoN".
23:39
seba1
22:35
damiano88
22:32
marianzielonka
22:24
mirotrans
22:20
czewis3
21:45
Namor 13
21:16
michu77
21:07
arturM
21:06
heineken
20:40
INVEST 83
20:38
42.195
20:24
Admin
20:19
Jarek42
20:19
marek_h
20:15
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |