Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Przeczytano: 178 razy (od 2022-07-30)

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Thierry Henry twarza nowej kampanii futbolowej
Autor: Magdalena Marczak
Data : 2006-08-14

THIERRY HENRY ŚWIATOWĄ TWARZĄ NOWEJ KAMPANII FUTBOLOWEJ REEBOKA

Henry opowiada o swoim życiu i ujawnia powody, dla których zdecydował się na współpracę z Reebokiem.

Londyn, Anglia (10 sierpnia, 2006) – Aby nieustannie budować ogromne dziedzictwo sportowe marki, Reebok przenosi piłkę nożną ponad 90 minut gry na boisku, a wszystko to dzięki bezprecedensowemu spotkaniu z najnowszym członkiem rodziny Reeboka – Thierry Henry, jednym z najlepszych strzelców świata. W trakcie spotkania Henry opowie dziennikarzom, dlaczego zdecydował się na podjęcie wieloletniej współpracy z marką. Henry wystąpi w nowej kampanii footballowej zatytułowanej „So you think you know me?” („więc myślisz, że mnie znasz”), będącej przedłużeniem marketingowej platformy „I Am what I Am” („jestem kim jestem”).Rys.1 - Thierry Henry“Reebok ma bardzo wysoką pozycję jako marka sportowa i naprawdę nie mogę doczekać się rozpoczęcia współpracy”, powiedział Henry. „Pierwszy raz zobaczyłem kampanię Reeboka „I Am what I Am” w reklamie z Allenem Iversonem. Pomyślałem, że ta reklama jest fantastyczna, bo pokazała Iversona od zupełnie innej, naturalnej strony. Reebok koncentruje się na osobowościach takich, jakimi są naprawdę. Cieszę się, że będę mógł pokazać zupełnie nowe oblicze Thierry Henry. Piłka nożna to zawód, który kocham, ale życie składa się poza sportem jeszcze z tylu innych elementów”.

Henry jest pierwszym z trzech piłkarzy, którzy wystąpią w najnowszej kampanii footballowej Reeboka. Dołączą do niego także: 14 sierpnia - strzelec Chelsea i Ukrainy – Andrij Szewczenko oraz bramkarz Realu Madryt i Hiszpanii – Iker Casillas. Wszyscy trzej zabłysną w nowej światowej kampanii footballowej, która skoncentruje się na osobowości i indywidualności każdego ze sportowców zarówno poza boiskiem, jak i na nim.

"Piłka nożna jest numerem jeden w sporcie, zwłaszcza wśród dzisiejszej młodzieży. Dlatego przez współpracę z jednym z najbardziej wpływowych i spełnionych piłkarzy naszego pokolenia – Thierry Henry, Reebok połączy się z milionami młodych ludzi na całym świecie” - powiedział Prezes Reeboka Paul Harrington. „Charyzma Thierry’ego, jego styl i osobowość prawdziwie odnoszą się do kampanii naszej marki “I Am what I Am”, podczas gdy jego wybitna gra na boisku wzmacnia platformę sportową Reeboka.”

Kampania multimedialna rozpocznie się w Polsce 24 sierpnia 2006 roku i pojawi się w mediach drukowanych, internecie, telewizji oraz outdoor. W dwóch pierwszych projekcjach z Thierry Henry pojawią się hasła „Nigdzie się nie ruszam się bez ważnego” oraz „Zobacz, zmieniłem drużynę tego lata.”

Internet, jako naturalne medium dla młodej grupy docelowej, będzie kluczową częścią tej nowoczesnej kampanii. Po raz pierwszy Reebok oprze swój plan mediowy na internecie, w dalszej kolejności uzupełniając go aktywnością w innych mediach. Polska należeć będzie do trzech rynków europejskich, w których zasięg i intensywność kampanii będą największe. Nowa strona dotycząca piłki nożnej zadebiutuje pod adresem www.rbk.com.pl i będzie można obejrzeć na niej sceny zza kulis, materiały na wyłączność, gry i wiele innych. Zaraz po spotkaniu z Thierry Henry, zainteresowani będą mieli możliwość obejrzenia i ściągnięcia video z najważniejszymi momentami z konferencji prasowej z piłkarzem.

Jako część kampanii “I Am What I Am”, Henry dołączy do ikon sportu i rozrywki z całego świata, takich jak Allen Iverson, numer jeden tenisa kobiecego – Amelie Mauresmo, mistrzyni letnich igrzysk sportowych i siedmioboju - Caroliny Klüft, oraz światowych supergwiazd muzyki: Jay-Z, 50 Cent i wielu innych.

Nowa gama produktów lifestylowych i footballowych pojawi się w sklepach od 24 sierpnia tego roku. Aby zdobyć najnowsze informacje o piłce nożnej Reeboka i Thierry Henry, zaloguj się na www.rbk.com.pl

Reebok International, z siedzibą w Canton, Massachusetts, jest wiodącą na świecie firmą produkującą i dystrybuującą obuwie sportowe, fitness i casual, a także odzież i sprzęt sportowy. Jako część adidas Group, firma działa pod markami Reebok, CCM, Jofa i Koho. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Reeboka na stronie www.rbk.com.Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał Ostatnio zalogowani
ona
09:51
aktywny_maciejB
09:32
PIOTR29PK
09:00
AdamP
08:54
mc42
08:37
Admin
08:30
eldorox
08:24
42.195
08:20
Januszz
08:07
platat
07:41
Wojciech
07:24
Leno
07:23
Jakub_AK77
06:37
piotrhierowski
05:59
bobparis
05:52
Andrea
01:12
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |