Podpięte zawody  Maraton Twardziela Extremum

2021-09-23
12:21

2008-09-14, 15:56
 Maraton Twardziela Extremum - Dziwnów k.Szczecina, 6.9.2008
11 kończących, a nawet 16 startujących w tym najtrudniejszym maratonie na świecie to wysoki wskaźnik kondycji psychofizycznej. 11 lub 16 na: 38 mln obywateli Polski, około 3000 biegaczy długodystansowych, wszystkich żołnierzy i funkcjonariuszy.

MARATON TWARDZIELA EXTREMUM, 06.09.2008
Start w tym najtrudniejszym maratonie na świecie to wysoki wskaxnik kondycji psychofizycznej. 11 kończących, 16 startujących na: 38 mln obywateli Polski, około 3000 biegaczy długodystansowych, wszystkich żołnierzy i funkcjonariuszy.
Duże gratulacje dla Małgosi D. z Warszawy. Domyślam się, że udział tej fukcjonariuszki ze Straży Miejskiej wzbudził ogromny respekt samego Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, któremu podlegają służby porządkowe.

KARMEL

2021-09-23
12:21

2008-10-03, 19:05
 MARATONY MILITARNE
Już prawie miesiąc czasu minął od MARATONU TWARDZIELA EXTREMUM w Dziwnowie. A ten dzień był jednym z najwspanialszych w moim życiu. W maratonach militarnych startuje niewielki ułamek ogólnej liczby biegaczy. W zwykłych biegach ulicznych, przełajowych zajmuję 1/2 lub 1/3 tabeli. A w MARATONIE TWARDZIELA EXTREMUM zająłem 4 miejsce i otrzymałem trofeum. Trofea były przyznawane do 7 miejsca. A wg GROMPOLU jest to najtrudniejszy maraton na świecie. Warunki następujące: trasa 44km ( z tego 28km po plaży);na sobie kamasze, moro, plecak 10 kg, atrapa broni długiej, na półmetku strzelanie z łuku i broni, pod koniec drugiego okrążenia przepłynięcie 1km na pontonie przez jezioro. Wystartowało nas 16, ukończyło 11. Na mecie niesamowita euforia...Te trudne zawody ukończyła również Małgosia D. ze Straży Miejskiej w Warszawie, zajęła 6 miejsce. Dla niej szczególny respekt!

KRIS
Krzysztof Szwed

---

2008-10-03, 21:41

2008-10-03, 19:05 - king napisał/-a:

Tak, wspaniałe miejsce, super ludzie i impreza inna niż wszystkie.. trudno porównać. Trzeba przeżyć.
Pozdrawiam wszystkich uczestników, także tych, którzy nie ukończyli. Samo podjęcie wyzwania się liczy.
Zapraszamy teraz do Lublińca na Maraton Komandosa, który już 22 listopada.