Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Festiwal Biegowy w Krynicy (czytano: 547 razy)

Na tegoroczny Festiwal Biegowy wybrali¶my się do Krynicy Zdrój w trójkę. Ja, Karolina i córka Ola. Jak zwykle poł±czyli¶my urlop w górach ze sportow± rywalizacj± bo tak już "wariaci" maj± że normalnie wypoczywać nie umiej±:)

Biegali wszyscy z nas po kolei.

Zaczęła Karolina udziałem w Biegu Deptaka dla Kobiet na dystansie 1 km. Bieg ze względu na duż± liczbę uczestniczek i w±sk± trasę podzielono na 3 serie. Karola wygrała w pięknym stylu swoj± serię z czasem 3:02, zajmuj±c 9 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Chwilę po biegu Karolina przejęła opiekę nad Ol± a na rozgrzewkę przed Życiow± Dziesi±tk± Taurona wybiegłem ja.
Dokładnie w południe na trasę z Krynicy do Muszyny wystartował tłum 1200 osób. Zacz±łem odważnie i jak na mnie bardzo szybko, na koniec trochę sił mi zabrakło, ale nie odpu¶ciłem i wywalczyłem drugie miejsce podium w kategorii wiekowej i poprawiłem nieoficjalny rekord na 10km 32:38.
Dzień póĽniej przyszła kolej na najmłodsz± Giżyńsk±. Ola miała do pokonania bardzo ekstremalny jak na 2,5-latkę dystans 400 metrów. Pobiegła za rękę z mam± i ukończyła swój bieg. Już czwarty w życiu.

Trochę szkoda, że nie było w¶ród nas odważnego do udziału w Koral Maratonie bo by¶my powalczyli w klasyfikacji Najszybsza Rodzina w Polsce, ale może na to przyjdzie czas za rok...