Wulkan na medal - Kalenji, Decathlon, Olimp sponsorami

LINK 5: INTERAKTYWNA MAPA KRAINY WYLKANÓW
LINK 6: REKOMENDACJE
LINK 7: ARCHIWUM: ZłOTORYJA

Na zdjęciu: medal, który otrzyma każdy kto ukończy Bieg Wulkanów

Przedstawiamy Państwu projekty medalu dla każdego uczestnika I Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów w biegu głównym i w biegu dzieci i młodzieży.

Okaz doskonały, niebywały zawieszony będzie na łańcuchu stalowym stanowić będzie pierwszy element z pięciu Korony Wygasłych Wulkanów. Autorem projektu jest dyrektor biegu Mirosław Kopiński i Barbara ¦liwowska. Sami możecie ocenić wygl±d medalu ogl±dajac jedno ze zdjęć.

Ilustracje: Złotoryjski Klub Fotograficzny (2010)

Firma Kalenji została oficjalnym partnerem sprzętowym, pierwsze 400 osób otrzyma w pakiecie startowym koszulki oddychaj±ce, a osoby które zapisały się i opłaciły do 12.05.2010r. otrzymaj± dodatkowo gadżety. Sklep Decathlon Legnica została sponsorem nagród.

Oficjalnym napojem podczas całej imprezy jest OLIMP ISO PLUS oraz OLIMP CARNI LINEź każdy z uczestników biegu głównego otrzyma dwa napoje w pakiecie, a w biegu mały zdobywca wulkanów i Marszu! Na Wulkan!!! Nordic Walking otrzymaj± jeden napój.

KILKA SZCZEGÓŁÓW I INFORMACJE O ZMIANACH NA STRONIE !!!

1. Oficjalna długo¶ć trasy wynosi 8,0 km – został umieszczony na stronie internetowej film z trasy, oraz profile przewyższeń i nowe zdjęcia.
2. Ustalone zostało że miejscem biura zawodów jest Pałacyk Nad Zalewem na I piętrze.
3. Istnieje możliwo¶ć skorzystania z bezpłatnych noclegów na sali gimnastycznej przy ul. Kolejowej 4 w Liceum Ogólnokształc±cym, należy zabrać ze sob± ¶piwór i karimatę, na sali dostępne s± natryski i szatnie z ciepł± wod±, sala odległa jest o około 800 m od miejsca startu i mety.
4. Istnieje możliwo¶ć nocowania na polu namiotowym w wydzielonym miejscu na stadionie Górnika w Złotoryi w pobliżu startu i mety.
5. Depozyt zlokalizowany będzie w pobliżu startu i mety.
6. Rozszerzyli¶my rywalizacje o Nordic Walking – „Na Wulkan! MARSZ!”. W zwi±zku z powyższym zmianie uległ program na niedziele – trasa ok. 5 km bez przeszkód.
7. uzupełnili¶my szczegóły programu „Festyn Podróżnika”.
8. Uzupełnili¶my szczegóły programu „Firma biega razem z Nami!”.
9. Uzupełnili¶my informacje o pakiecie startowym i o nagrodach.
10. Wprowadzili¶my dodatkowe klasyfikacje Masters K40 i M40.
11. Wpisowe ci±gle wynosi 70 zł.
12. Informujemy, że do pokonania trasy biegu nie jest wymagana umiejętno¶ć pływania (stosowna zmiana w regulaminie)

2010-06-21 - I Bieg Wygasłych Wulkanów za nami...
  2010-06-16 - Bieg Wulkanow – końcowe odliczanie...
  2010-06-09 - Biegu Wulkanów: 3 x tętno po 180/min...
  2010-04-19 - Konkurs: I Bieg Szlakiem Wygasłych Wulka...