Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

05 grudnia 2008, 23:25, 1450/47124
Admin
Michał
Walczewski
Zewnętrzne galerie zdjęć

LINK 1: ODWIEDŹ DZIAŁ GALERIE ZDJĘĆNiemal od początku swojego istnienia serwis MaratonyPolskie.PL udostępnia Wam każdego roku bezpłatnie kilkadziesiąt galerii zdjęć z największych i najciekawszych imprez biegowych. Galerie te zamieszczane w dziale ZDJĘCIA czestoktroć liczą po kilkaset fotografii, a ich autorami są zarówno nasi redaktorzy, jak i sympatycy biegania z całej Polski.

Fotografie z imprez sportowych to bardzo poszukiwany, gorący "towar" - nic dziwnego, skoro dobre zdjęcie to najlepsza pamiątka z zawodów! Bywa, że w ciągu jednego dnia po dużej imprezie z portalu MaratonyPolskie.PL ściągane jest nawet 100 tysięcy zdjęć w wysokiej rozdzielczości...

Postanowiliśmy rozszerzyć funkcjonalność dostępnego na naszych łamach działu ZDJĘCIA. Do tej pory w MENU, w zakładce ZDJĘCIA / Galerie zdjęć z zawodów dostępne były jedynie galerie zamieszczone na naszym serwerze. Z każdym rokiem rośnie jednak w internecie liczba zewnętrznych galerii, na których biegacze samodzielnie zamieszczają zdjęcia z różnych biegów i imprez sportowych (jak choćby w portalu www.picasa.google.com)

Wyszukanie tych galerii zdjęć przez innych biegaczy jest często zadaniem trudnym, a zamieszczanie linków do nich na forum dyskusyjnym - rozwiązaniem nieefektywnym.

Dlatego też udostępniliśmy możliwość - w ramach naszej Internetowej Społeczności Sportowej (ISS) - dodawania do naszego działu linków do Waszych prywatnych, zewnętrznych galerii !!!

Przypomnijmy, że w ramach ISS do tej pory mieliście możliwość dodawania imprez do kalendarza, dodawania regulaminów, wypowiadania się na forum oraz wielu innych opcji społecznościowych - własnych wizytówek, prywatnych galerii zdjęć, osobistych list startowych, wewnętrznej poczty itd.

Tym razem po raz kolejny stawiamy na rozwiązanie społecznościowe. Zamieściłeś w internecie wykonaną przez siebie galerię zdjęć z zawodów? Podaj link do niej w naszym serwisie i pozwól, by z zamieszczonych w niej zdjęć skorzystali inni biegacze !!

Aby dodać link do galerii zdjęć wejdź w swojej Wizytówce w zakładkę ISS, następnie kliknij przycisk "Dodawanie zewnętrznych galerii zdjęć" i wypełnij formularz. Podane przez Ciebie dane zostaną sprawdzone przez redakcję, i po pozytywnej moderacji udostępnione reszcie czytelników.

Formularz możesz wypełnić także bezpośrednio działu ZDJĘCIA / GALERIE ZDJĘĆ Z ZAWODÓW.

Uwaga: oferta nie dotyczy galerii zdjęć zamieszczonych na innych portalach biegowych oraz przygotowanych w celach reklamowych przez firmy lub organizatorów biegów, które nie prowadzą współpracy z naszym portalem. Galeria musi zawierać zdjęcia z jednej imprezy - nie będą akceptowane galerie stanowiące fotoreportaż z różnych zawodów.


Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2008-12-09, 23:42 napisał/-a:
Zapraszam do zapoznania się z nową funkcjonalnością portalu - możliwością zamieszczania w dziale ZDJĘCIA / Galerie zdjeć z zawodów linków internetowych do własnych, zewnętrznych galerii zdjęć z zawodów sportowych. Więcej informacji znajdziecie w specjalnym newsie.

 

jaro kociewi

Autor: jaro kociewie, 2008-12-10, 10:18 napisał/-a:
Super pomysł.Właśnie wysłałem linki internetowe do galerii zdjęć z I Biegu Turystycznego Czterech Jezior.

 

Admin

Autor: Admin, 2008-12-11, 09:57 napisał/-a:
Jak się okazało, z przyczyn nazwijmy to "testowych" a tak na prawdę ze względu na popełniony przeze mnie błąd wczoraj dodawanie galerii zewnętrznych nie działało (nie zapisywał się formularz). Jeżeli ktoś z Was wczoraj dodał link, a nie ma go teraz na liście zewnętrznych galerii, to proszę o ponowne dodanie.

Za kłopot przepraszam, testy, testy, testy :-)

 


 Ostatnio zalogowani
pbest
11:44
Admin
11:42
Moniq
11:35
eldorox
11:00
fit_ania
10:59
anielskooki
09:47
dejwid13
09:35
jerry49
09:34
zolek
09:10
Gapiński Łukasz
08:51
kostekmar
08:38
esperlando@onet.eu
08:21
rutkowsky team
08:16
heelmaes
08:05
platat
07:50
Leno
07:43
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |