Lubliniec, 20 listopada 2007, 14:41, 1645/138306

LINK 2: STARTOWAŁE¦? WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 4: STRONA INTERNETOWA ORGANIZATORA
LINK 5: GALERIA ZDJĘĆ - 33 SZTUK
LINK 6: GALERIA ZDJĘĆ MATEUSZA ZAWADKI
LINK 7: ARCHIWUM: LUBLINIEC

Na zdjęciu: na chwilę przed startem - obowi±zywały mundury polowe... (zbiory własne)

17 listopada, o godzinie 9:00 rano na starcie IV Maratonu Komandosa stanęło 221 zawodników. Startuj±cy musieli się stawić w pełnym umundurowaniu polowym, z minimum 10 kg plecakiem oraz w wojskowych butach.

W¶ród startuj±cych byli przedstawiciele różnych służb mundurowych, ale znalazło się też kilku cywili którzy spełniali kryteria regulaminu, lub startowali poza klasyfikacj±.

Czwart± edycję Maratonu Komandosa wygrał starszy aspirant Dariusz Guzowski reprezentuj±cy barwy Szkoł Polcjii w Słupsku. Na pokonanie całej trasy potrzebował 3 godzin, 32 minut i 16 sekund.

Cał± relację transmitowała telewizja TV4 za spraw± Joanny Chmielewskiej - obecnej uczestniczniczki Big Brothera 4.1, która zlekceważyła w przepowiedni zawody, onie¶mielaj±c co niektórych organizatorów, jak i samych uczestników biegu - a sama po szóstym kilometrze spasowała z "językiem po pas"