Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

12 maja 2018, 08:00, 1816/215771ICEstripe
ICEstripe - specjalny kod rabatowy dla naszych czytelników

LINK 1: STRONA SKLEPU ICESTRIPE.PL



      

Opaska ICEstripe ELITE

Identyfikatory - nieśmiertelniki ICEstripe w postaci silikonowych i materiałowych opasek ze stalowymi, grawerowanymi identyfikatorami to częsty widok u sportowców, a w szczególności biegaczy. Istniejący już od ponad pięciu lat producent uruchomił specjalną promocję dla wszystkich czytelników naszego serwisu.

ICEstripe to bransoletki ze stalowymi identyfikatorami, na których można umieścić swoje indywidualne dane: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, grupę krwi, informacje o chorobach i alergiach, a przede wszystkim numery telefonów ICE. Ten trzyliterowy skrót, stosowany przez służby ratunkowe na całym świecie, oznacza "w nagłym wypadku" (In Case of Emergency) i informuje służby medyczne kogo z najbliższych należy powiadomić w razie takiej potrzeby. Dane na opaskach ICEstripe są grawerowane laserowo, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie w wyniku codziennego użytkowania.


Opaska ICEstripe ELITE

Producent w swojej ofercie posiada trzy wersje opasek: SPORT, ELITE oraz SLIM. Model SPORT wykonany został z tkaniny syntetycznej z zapięciem typu rzep. Ten model dostępny jest w dwóch rozmiarach i czterech kolorach, a jego cena wynosi 39 zł. ELITE to najdroższa, ale też najbardziej elegancka propozycja producenta, którą wyceniono na 69 zł. Opaska ta wykonana jest z bardzo dobrej jakości silikonu, posiada gustowne zapięcie oraz identyfikator, które wykonane zostały ze stali nierdzewnej.

Każda opaska ELITE pakowana jest w eleganckie metalowe pudełko, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo elegancko i świetnie nadaje się na prezent. W tym modelu możemy wybrać spośród aż piętnastu kolorów, a rozmiar jest uniwersalny - wielkość dopasowujemy do nadgarstka odpowiednio skracając silikonowy pasek.


Opaska ICEstripe SLIM

Najpopularniejsza wśród sportowców, a zwłaszcza biegaczy, jest kosztująca 49 zł opaska SLIM. Wybór tego modelu, zwłaszcza przez biegaczy, nie powinien dziwić. Silikonowa bransoletka SLIM jest bowiem niezwykle lekka i ma kompaktowe rozmiary, co jest istotne dla większości zapalonych biegaczy. W tej chwili dostępne są trzy rozmiary i cztery kolory tego modelu, jednak w drugiej części roku możemy spodziewać się poszerzenia oferty o kolejne kolory.

Silikonowe i materiałowe opaski polskiego producenta zadebiutowały na rynku w 2013 roku. Już w pierwszym roku działalności firmy opaski można było zauważyć na nadgarstkach wielu sportowców oraz osób aktywnie spędzających czas. Chociaż firma ICEstripe swoją ofertę kieruje głównie do ludzi aktywnych, to w praktyce jej produkty mogą okazać się pomocne każdemu, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy też zainteresowania. Gdy wystąpi krytyczna sytuacja, służby ratunkowe będą mogły łatwo skontaktować się z naszymi bliskimi, a informacje medyczne ułatwią im działanie.


Opaska ICEstripe SPORT

Do końca czerwca w sklepie ICEstripe.pl obowiązuje promocja -20% na cały asortyment. By otrzymać rabat należy wpisać kod MARATONY w odpowiednie pole w trakcie składania zamówienia.

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2021-02-24 - Identyfikatory - nieśmiertelniki ICEstri...
  2019-12-20 - Bransoletki ICEstripe - nowości...
  2018-11-27 - ICEstripe, producent bransoletek - nieśm...
  2018-08-13 - Nowe kolory bransoletek ICEstripe Slim...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację


















 Ostatnio zalogowani
cinekmal
08:31
Mar.Piet
08:27
jaro109
08:16
jann
08:01
platat
07:48
Darek Ł.
07:38
Januszz
07:16
Admin
07:11
schlanda
06:32
arek19_78
05:46
Andrea
01:00
marczy
00:52
Roxi
00:09
krzysztofl
23:59
Araysky
23:53
lordedward
23:38
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |