Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

      


HISTORIA


PRODUKTY


KOBIETA


DRUŻYNA


BIEGI


02 marca 2017, 09:26, 1437/167525ASICS Polska
ASICS FlyteFoam Trio

LINK 1: STRONA INTERNETOWA ASICS POLSKA
LINK 2: ASICS NA FB      

Czasem nie liczy się prędkość z jaką biegniesz, ani czas, który osiągasz na kolejnych kilometrach. Gdy widzisz świat, szybko przemykający Ci przed oczami, czujesz wiatr we włosach i lekkość na stopach – wtedy wiesz, co to prędkość. Odkryj ją na nowo i wbiegnij na wyższy poziom z kolekcją ASICS FlyteFoam™ Trio.

ASICS prezentuje modele FlyteFoam™ Trio: NOOSA FF™, GEL-DS TRAINER™ 22 oraz DynaFlyte™, które na nowo interpretują biegową szybkość. Technologia podeszwy środkowej FlyteFoam™ dociera do szerszego grona biegaczy, niezależnie od rodzaju stopy, czy też biegowych preferencji.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, oferując wielokrotnie nagradzaną technologię FlyteFoam™ w tak wielu modelach naszych butów. W naszych produktach, skupiamy się na tym, by dostarczać sportowcom najlepsze narzędzia i rozwiązania, które pomogą zmaksymalizować ich potencjał” - stwierdził Paul Miles, Senior General Manager w ASICS.

Prędkość dla każdego, dzięki FlyteFoam™

Linia FlyteFoam™ Trio to produkty łączące w sobie dwie, technologiczne, na pozór odmienne cechy: lekkość i amortyzację. Za sprawą innowacyjnej pianki w podeszwie środkowej, FlyteFoam™, inżynierom z ASICS udało się stworzyć materiał, który gwarantuje świetną amortyzację i wysoką retencję materiału, nawet przy bardzo długich wybieganiach, a jednocześnie zaskakuje swoją lekkością. W zależności od biegowego doświadczenia, preferencji lub typu Twojej stopy, innowacyjną piankę FlyteFoam™ odkryć możesz w trzech modelach:

DynaFlyte™: odświeżony kolorystycznie model, który w szerszej perspektywie zaprezentował możliwości FlyteFoam™. Idealne połączenie efektywnej amortyzacji wspomaganej niezawodnym GEL™ oraz żywej dynamiki, ukrytej w 8mm dropie. Bezszwowa cholewka to gwarancja komfortu w trakcie biegu. Ważąca 265g, szybka, treningowa propozycja na co dzień.

NOOSA FF™: Ewolucja znanego modelu, w zupełnie nowej formie. Świetna amortyzacja kryje się w 255g i 10mm dropie. Cechy triathlonowe? Doskonale odprowadzająca wodę cholewka, silikonowe wstawki na języku i zapiętku oraz podeszwa Wet Grip Rubber, która zapewnia pewny krok nawet na mokrej nawierzchni. Nowy partner dynamicznych, bardzo długich wybiegań.

GEL-DS TRAINER™ 22: Jeden z najbardziej bezkompromisowych modeli startowych w stajni ASICS. Wypełnienie podeszwy środkowej pianką FlyteFoam™ nadaje jeszcze bardziej agresywnego charakteru, mimo 10mm dropu. Bieżnik PU Duosole wgryza się w asfalt, kibicując Twojej nowej życiówce. Lekka i bezszwowa cholewka to idealny patent w prawdziwym bucie startowym. 225g radości.

Cała kolekcja FlyteFoam™ Trio będzie dostępna w sprzedaży od 1 marca.

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na: www.asics.pl oraz na FB.Komentarze czytelników - brakskomentuj informację

 Ostatnio zalogowani
fit_ania
09:35
Husky
09:17
Yatzaxx
09:17
Leno
09:14
BemolMD
09:14
kazho
09:13
Bazant
09:06
Falko
09:05
jakub738
08:58
zbig
08:55
domcab
08:54
Merlin
08:51
heelmaes
08:48
Romin
08:47
zulek
08:45
Darek Ł.
08:45
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |