Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

UCZESTNICY

 
tomasso023
LukaszL79
zulek
vipsektor
piotrpieklo
Arasvolvo
miłośnik biegania
conditor
rdz86
jantor
GriszaW70
mariogo
czeslawbla
TOM-69
Fred53
Goniusia13
aga74
Honda
 
pokaż wszystkich 
Łódź, 01 maja 2024, 11:58, 794/888326Organizator
Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją i zdobądź atrakcyjny rabat na zakupy

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: ŁóDź      

W tym roku po raz pierwszy każdy, będąc w dowolnym miejscu w Polsce, będzie mógł pobiec w Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Wystarczy zgłosić się poprzez aplikację Rossmann PL i wpłacić 5 zł – pieniądze te trafią do jednej z sześciu fundacji charytatywnych. Firma Rossmann przygotowała dla każdego biegacza online nagrodę: można „wybiegać" nawet 50 proc. rabatu na zakupy w Rossmannie.

Rossmann Run jest jednym z najpopularniejszych w Polsce biegów na dystansie 10 km. Tworząc bieg z aplikacją myśleliśmy o wszystkich – zarówno o tych, którzy biegają regularnie, jak i początkujących, a nawet dopiero planujących zacząć swoją przygodę z bieganiem osobach. Dla nas każdy będzie zwycięzcą. Bez względu na to czy już sam start okaże się przełamaniem wewnętrznej bariery, czy też zawodnik będzie walczył o kolejną „życiówkę". Zależy nam na dobrej zabawie i zrobieniu czegoś tylko dla siebie.

Jak zgłosić się na wirtualny bieg?

Biegacze, którzy nie są w stanie pojawić się 25 maja w Łodzi, bo np. mieszkają na drugim końcu Polski, ale chcą online pobiec w Rossmann Run bez trudu mogą to zrobić. Wystarczy pobrać aktualną wersję aplikacji Rossmann PL i dołączyć do Klubu Rossmann. W aplikacji wyświetli się specjalny „kafelek" dotyczący biegu. Należy wybrać „Podejmuję wyzwanie!" i zarejestrować się zgodnie z dalszą instrukcją. Symboliczna opłata wynosi 5 zł. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przekażemy sześciu różnym fundacjom wspieranym podczas biegu głównego: „Dom w Łodzi", „Ktoś", „Herosi", „Gajusz", „Polskie Towarzystwo Chorób Nerwowo-Mięśniowych" oraz „Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat". Każdy biegacz przy rejestracji decyduje na czyje konto trafi jego wpisowe.

Jak pobiec z aplikacją?

W dniu biegu, w sobotę 25 maja uczestnicy powinni uruchomić swoją aplikację Rossmann PL i pokonać dystans – od 1 do 10 km (każdy sam decyduje, ile chce i ile może przebiec). Każdy pełen przebiegnięty kilometr to 5 proc. rabatu na zakupy w Rossmannie. Biegacze, którzy przebiegną cały dystans, czyli 10 kilometrów, zdobędą aż 50 proc. rabatu!

1. Bieg rozpoczyna się po kliknięciu „Start" w aplikacji, a kończy w momencie, kiedy naciśnie się „Stop".

2. Udział w biegu można wziąć tylko jeden raz, o dowolnej porze w sobotę 25 maja.

3. Limit czasowy na przebycie całej trasy (10 km) wynosi 2 godziny od momentu naciśnięcia „Start". Biegu nie można „zapauzować" i przebiec „na raty".

4. Aplikacja Rossmann PL to jedyny sposób na udział w biegu wirtualnym – tylko w tym miejscu można się zarejestrować. Przesłanie wyniku bezpośrednio do organizatora lub screenu z innej aplikacji biegowej nie będzie brane pod uwagę.

5. Aby wykluczyć możliwość komplikacji w dniu biegu, w aplikacji przygotowaliśmy tryb testowy. Zachęcamy, aby w ramach treningu przetestować jego działanie.

6. W ustawieniach aplikacji należy wyrazić zgodę na lokalizację GPS telefonu. Urządzenie powinno być naładowane.

Biegacze stacjonarni również powinni zarejestrować się w aplikacji

Osoby startujące w Łodzi i chcące uzyskać kupon rabatowy do drogerii Rossmann, koniecznie powinny zarejestrować się do biegu z aplikacją Rossmann PL. Dokładnie tak samo jak biegacze z innych miejsc w Polsce, na starcie powinni kliknąć „Start", a po ukończeniu trasy – „Stop". Tylko w ten sposób można otrzymać rabat na zakupy w Rossmannie. Udział w biegu stacjonarnym bez rejestracji do biegu z aplikacją nie jest równoznaczny z otrzymaniem kuponu.

Kupon rabatowy i warunki wykorzystania

Do konta w aplikacji Rossmann PL zostanie przypisany kupon rabatowy o „wybieganej" wartości. Biegacz otrzyma go najpóźniej do 27 maja do godz. 23:59. Należy pamiętać, że kupon działa jednorazowo, wyłącznie w drogeriach stacjonarnych. Nalicza się od cen regularnych i nie łączy z innymi promocjami oraz Rossmann GO. Kupon jest ważny do 31 maja 2024 roku. Rabat naliczy się przy zakupach do kwoty 300 złotych. Rabatowi nie podlegają produkty z następujących kategorii: produkty lecznicze i wyroby medyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i produkty służące do karmienia niemowląt, alkohol, karty podarunkowe, a także inne produkty, które zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa nie mogą być promowane lub sprzedawane w obniżonej cenie.


Zobacz takze:

Już ponad 4200 osób zapisało się na 21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

W hotelu Boutique przy al. Piłsudskiego w Łodzi, organizatorzy zaprezentowali koszulkę techniczną, którą otrzyma każdy uczestnik majowej imprezy. Przypomnijmy, że bieg odbędzie się 25 maja, a zawodnicy będą mieli do pokonania 10 km w centrum Łodzi. Każdy uczestnik biegu otrzyma efektowną koszulkę, na której widnieć będzie trasa biegu i szczególne miejsca krajobrazu Łodzi. Projektantem wyjątkowej koszulki jest...
21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Przypominamy, że tylko do 15 lutego można korzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 70 zł. Organizatorzy spodziewają się udziału ok. 6000 tys. uczestników. Zapisy na imprezę rozpoczęły się 15 stycznia. Obecnie na liście startowej widnieją nazwiska ponad 2300 osób. Przypomnijmy, że impreza odbędzie się 25 maja. Sześć dni wcześniej zaplanowano Mini Bieg. Trasa tegorocznego biegu będzie podobna do tej z dwóch ostatnich edycji: zawodnicy ruszą z...
Ruszyły zapisy do 21. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Trasa tegorocznego biegu będzie podobna do tej z dwóch ostatnich edycji: zawodnicy ruszą z ulicy Piotrkowskiej, w sąsiedztwie Ogrodów Geyera, w tym samym miejscu zlokalizowana będzie meta. Przed 21. edycją Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run organizatorzy z Akademii Sport i Zdrowie stawiają sobie bardzo ambitne cele. Mamy nadzieję, że w 2024 r. zostanie pobity kolejny rekord frekwencji...Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2024-01-17, 10:00 napisał/-a:
W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisów i udziału w imprezie.

  Ostatnio zalogowani
bbudka
23:22
Namor 13
23:09
staszek63
22:50
pawlo
22:24
wieslaw44
22:16
tomasso023
21:46
drago
21:08
przemek300
21:05
przystan
20:58
Inek
20:55
kenji
20:46
kruszyna
20:43
widziu
20:32
BOP55
20:31
rezerwa
20:23
benfika
20:22
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |