Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

UCZESTNICY

 
Wojciur
Jarosław Szajewski
BOP55
 
pokaż wszystkich 
Płock, 05 wrzesnia 2023, 08:13, 1437/600092Organizator
III Bieg Fizjoterapeutów ramach 12. Półmaratonu Dwóch Mostów

LINK 1: STRONA INTERNETOWA PÓŁMARATONU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 5: ARCHIWUM: PłOCK      

10 września 2023 odbędzie się inicjatywa, która zachęca do aktywności fizycznej i dbania o własne zdrowie - Bieg Fizjoterapeutów w ramach 12. Półmaratonu Dwóch Mostów w Płocku.

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, Oddział Mazowiecki jest partnerem wydarzenia i za jego sprawą w ramach imprezy biegacze rywalizują w dodatkowej kategorii Fizjoterapeutka/Fizjoterapeuta w dwóch dystansach: półmaratonu oraz w biegu towarzyszącym tj. ½ półmaratonu (oddzielnie kobiety i mężczyźni)

Głównym celem Biegu Fizjoterapeutów w ramach 12. Półmaratonu Dwóch Mostów jest zachęcanie społeczeństwa do podejmowania regularnej aktywności fizycznej jako kluczowego elementu utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Wydarzenie podkreśla także rolę Fizjoterapeutów jako ekspertów w dziedzinie ruchu i rehabilitacji, którzy mogą pomóc w zapobieganiu kontuzjom oraz poprawie ogólnej sprawności.

Wprowadzenie kategorii Fizjoterapeutka/Fizjoterapeuta ma na celu m.in. docenienie działalności fizjoterapeutów, propagowanie aktywności sportowej i zdrowego stylu życia wśród fizjoterapeutów, integrację środowisk fizjoterapeutycznego, stworzenie szans na współpracę z trenerami, zawodnikami i firmami medycznymi, sportowymi. Planujemy nagrodzić trzy pierwsze miejsca wśród kobiet i mężczyzn na dystansie głównym i w biegu towarzyszącym.

Bieg Fizjoterapeutów w ramach 12. Półmaratonu Dwóch Mostów w Płocku to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również edukacja i promocja zdrowego stylu życia. Chcemy pokazać, że aktywność fizyczna może być dostępna dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Fizjoterapeuci odgrywają kluczową rolę we wspieraniu pacjentów w ich drodze do zdrowia, a my chcemy to podkreślić poprzez nasze działania – mówi Iwona Skorupa, Prezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska Oddział Mazowiecki.

Organizatorami 12. Półmaratonu Dwóch Mostów są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. Z o.o., Gmina Miasto Płock, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Limit uczestników wynosi w biegu głównym – 500 osób, w biegu towarzyszącym – 150 osób. Każdego roku półmaraton przyciąga zawodników i zawodniczki z Polski a także z innych krajów.

Szczegóły dotyczące Biegu Fizjoterapeutów na Facebooku i stronie internetowej www.biegfizjoterapeutow.pl

Z poważaniem,
Iwona Skorupa
Prezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska Oddział Mazowiecki.


Zobacz takze:

Gorąco w Płocku - 12 Półmaraton Dwóch Mostów za nami!

Słońce i bezchmurne niebo powitały w niedzielny poranek uczestników 12. Półmaratonu Dwóch Mostów. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez Mariusza Giżyńskiego na placu Starego Rynku biegacze przeszli na linię STARTU ulokowaną na tzw. starym moście, czyli Moście Legionów Piłsudskiego. Punktualnie o 8:30 wyruszyli na trasę, która prowadziła przez płockie ulice i oba mosty. Atmosfera biegu była gorąca, nie tylko z powodu pogody. Jak zwykle biegaczom towarzyszył głośny doping...
Niespełna 3 tygodnie dzielną nas od wyjątkowego 12. Półmaratonu Dwóch Mostów

Zapisy trwają do 5 września 2023 r. a już teraz listy startowe pękają w szwach. Na tę chwilę zostało kilkanaście ostatnich miejsc na bieg główny a miejsca na bieg towarzyszący zostały wyprzedane. Wszystkich chętnych a niezapisanych zapraszamy do zapisów. Tegoroczne zawody, oprócz malowniczej trasy, niezapomnianych widoków i atmosfery na trasie a także rozgrzewki na historycznym Moście Legionów i strefie...
Zapisy na 12. Półmaraton Dwóch Mostów trwają. Ostatnie dni niższej opłaty startowej!

Już od połowy lutego można zapisywać się na 12. Półmaraton Dwóch Mostów, który odbędzie się 10 września 2023 roku. Do 17 lipca obowiązuje niższa opłata – 90 zł za bieg główny i 70 zl za bieg towarzyszący. W biegu ze startem z Mostu Legionów Józefa Piłsudskiego i metą na Starym Rynku będzie mogło wziąć udział 700 osób. W drugi weekend września odbędzie się dwunasta edycja „Półmaratonu Dwóch Mostów”. Wszyscy...Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2023-07-10, 13:18 napisał/-a:
W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisów i udziału w imprezie. Do wyboru dwa dystanse - półmaraton i 11 km.

  Ostatnio zalogowani
Robertkow
01:32
niedzielny truchtacz
00:00
KonradG
23:41
lordedward
23:39
makwi
23:14
soniksoniks
23:12
Marco7776
23:02
szyper
22:59
drakomir
22:46
Jerzy Janow
22:39
12fred54
22:29
heniek001
22:27
kornik
22:21
Krzysztof-Oknobur
22:13
Marcin Nosek
22:09
maste
22:02
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |