wpisu:

Publiczny
IV ETAP - III ZIMNAR - DOBRODZIEŃ - 30.01.2011r. (czytano: 1506 razy)

IV ETAP - III ZIMNAR - DOBRODZIEŃ - 30.01.2011r.

Jako, że tutejszy Organizator uznał, że relacje z jego imprezy s± mało obiektywne, dzisiaj tylko chłodne fakty. IV Etap ZIMNAR Dobrodzień odbył się przy słonecznej, bezwietrznej pogodzie, w temperaturze minus 3 stC. Na starcie dzisiejszego etapu stanęło 37 zawodników, w tym 15 kobiet. Tradycyjnie, pół godziny przed biegaczami, na trasę wyruszyła 15 osobowa grupa zawodników Nordic Walking. O godzinie 11:30 w ¶lad za nimi na trasę ruszyła 22 osobowa grupa biegaczy. Trasa twarda, lecz bardzo ¶liska, o czym przekonał się już na samym jej pocz±tku jeden z zawodników… Bieg rozegrał się pomiędzy trzema zawodnikami zajmuj±cymi trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji ł±cznej III ZIMNARa. Zwycięzc± IV Etapu został Krzysztof Szwed – WKB META Lubliniec (23,37) przed klubowym koleg± Henrykiem Kocyb± (23,46) i Markiem Kapel± z Dobrodzienia (23,54).
W¶ród pań triumfowały reprezentantki WKB META Lubliniec. Zwyciężczyni± IV Etapu została Iwona Markowska (29,55) przed Aleksandr± Brył± (30,58) i Barbar± Budn± (31,14).
W konkurencji Nordic Walking ponownie wygrała Jessika Miozga z Dobrodzienia (47,49) przed Bernardem Jończyk (47,56) i Iwon± Jończyk (48,21) również z Dobrodzienia.