wpisu:

Publiczny
IV ETAP - ZIMNAR Lubliniec 29.01.2011r. (czytano: 967 razy)

IV ETAP - ZIMNAR Lubliniec z INVADO DZIELNA

Zmaganiom uczestników IV Etapu Zimowego Maratonu na Raty w Lublińcu, towarzyszyła piękna słoneczna, a zarazem bardzo rze¶ka pogoda co niew±tpliwie miało wpływ na uzyskane dzi¶ rezultaty. Na starcie stanęło 47 zawodników w tym 8 kobiet (1 narciarz oraz 2 zawodniczki Nordic Walking). Tak jak przed tygodniem, bieg odbył się pod dyktando Adama Wałowskiego – WKB META Lubliniec, który wynikiem 22,04, aż o 40 sekund wyprzedził Krystiana Kaczanowskiego – WKB META Lubliniec. Na miejscu trzecim, bieg ukończył Sekretarz lublinieckiej „METY” – Krzysztof Szwed (23,08). W¶ród pań, również trzy pierwsze miejsca w rękach tzn. w nogach, zawodniczek Wojskowego Klubu Biegacza META Lubliniec. Ponownie na miejsce pierwsze powróciła liderka tegorocznego ZIMNARa - Dorota Kubisz (28,38), wyprzedzaj±c Aleksandrę Bryłę (29,52) i Iwonę Markowsk± (29,54).
W klasyfikacji Nordic Walking dwie panie – Jolanta Wojciechowska z „ZABIEGANI” Częstochowa (48,00) i Karolina Pilarska – WKB META Lubliniec (55,0), która w ten niecodzienny dla siebie sposób postanowiła zakończyć wcze¶niejszy ciężki trening.
Najmłodszym uczestnikiem dzisiejszego etapu był 9 letni Michał Kuchmistrz z Zabrza, który sze¶ciokilometrow± trasę, pomimo upadku, ukończył w czasie 42 minut i 41 sekund. GRATULACJE! 