Zakończenie sezonu polskich biegaczy górskich

Zakończenie sezonu polskich biegaczy górskich(Andrzej Puchacz, 2008-10-29)

Ostatnio zalogowany
---

2008-10-27, 22:31
 26.10.2008r. Morbegno Italy - 51˚ TROFEO VANONI
26.10.2008r. we włoskiej miejscowości Morbegno, rozegrana zostały zawody 51˚ TROFEO VANONI w biegach górskich w stylu anglosaskim. Wspaniale zaprezentowała się polska sztafeta 3 x 7 km w składzie: Daniel Wosik, Żak Dariusz i Marcin Świerc (WKB META Lubliniec), która z łącznym czasem 01:35:11 zajęła wysokie 5 miejsce spośród 112 trzyosobowych drużyn.
Indywidualnie spośród 341 skalsyfikowanych zawodników miejsce 6 wywalczył Daniel Wosik (30,59), 13 miejsce Marcin Świerc (31,27), a miejsce 34 Dariusz Żak (32,45). Wśród pań startujących na trasie o długości 5 km doskonale spisała się Mariola Konowalska zajmując 3 miejsce z wynikiem 23,39.