Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

                

 Czytano: 623 razy

 XXIII Bieg im. Ignacego Łukasiewicza

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


golon

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Rogi k.Krosna

DATA  

 24-5-2009 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 ---

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

www.rogi.pl/burza/

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
golon
2009-05-03
regulamin.doc
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
pawedi
pawedi
Kachniczka-2009
Kachniczka
kos
kos
jackg
jackg
Tomkus
Tomkus
anananana
anananana
Haczelka1994
Haczelka19

  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
Bieg na dystansie 10km. Zapisy w dniu zawodów na Stadionie w Rogach. Wpisowe 10zł. Start Biegu Głównego o godz. 15:00 z Bóbrki z pod Skansenu - dojazd zapewnia organizator autobusem ze Stadionu w Rogach.
Kat. wiekowe mężczyzn :
M1 do 20lat
M2 21 - 29lat
M3 30 - 39lat
M4 40 - 49lat
M5 50 - 59lat

Klasyfikacja generalna mężczyzn i kobiet.

Do południa w Rogach na stadionie odbywają się Biegi Młodzieżowe dla dzieci ze szkół podstawowych , gimnazjum i liceów z podziałem na kat. Dzieci , Młodzików , Jun.Młodszych i Juniorów


Komentarze czytelników - 7podyskutuj o tym 


 

golon
Autor: golon, 2009-04-24, 10:36 napisał/-a:
Jak się dowiedziałem pisząc do organizatora o jakieś informacje o Biegu - napisał mi tylko tyle że Bieg jest 24maja i godz. 16:30 start do Biegu Głównego.
Miał mi przesłać więcej informacji ale nie dostałem do tej pory :)
 

kos
Autor: kos, 2009-05-20, 16:38 napisał/-a:
Hey, ale mam nadzieję, że jak przyjadę to bieg się odbędzie. Bo w ubiegłym roku, Orgi z Jasła tak zwlekali z odkładaniem terminu biegu, że w końcu III bieg im. Jana Pawła II się nie odbył i pewnie jego kontynuacji już nie będzie :((
 

pawedi
Autor: pawedi, 2009-05-25, 10:49 napisał/-a:
Witam
Może dysponuje ktoś wynikami albo zna stronę gdzie można je obejrzeć?

 

Autor: Góral, 2009-05-28, 19:32 napisał/-a:
KOMUNIKAT OSTATECZNY

XXIII BIEGU ŁUKASIEWICZA ZIEMIĄ KROŚNIEŃSKĄ

24.05.2009 r.







KLASYFIKACJA GENERALNA BIEGU GŁÓWNEGO



M

Nr start
Imie i nazwisko
Rocz
Miejscowość, klub
Kat
Czas

1
M
29
Jakub Burghad
1981
JM DEMOLEKS Bardejov
B
29,3

2
M
85
Igor Olefirenko
1990
KOVYL Kijów
A
29,38

3
M
77
Bogdan Dziuba
1974
JM DEMOLEKS Bardejov
C
30,05

4
M
79
Antoni Potocki
1984
KOVYL Kijów
B
30,42

5
M
31
Roman Arbet
1976
JM DEMOLEKS Bardejov
C
31,32

6
M
9
Jan Wydra
1975
MOK Mszana Dolna
C
31,36

7
M
36
Damian Dziewiński
1981
ZS NR 3 Sanok
B
31,39

8
M
56
Paweł Zima
1984
KKB MOSiR Krosno
B
31,52

9
M
5
Ryszard Kobajło
1962
TKKF Czarni Katowice
D
32,4

10
M
30
Jarosław Jakubaszek
1968
JM DEMOLEKS Bardejov
D
32,56

11
M
46
Sahajda Tibor
1990
BBzK Bardejov
A
33,13

12
M
7
Mateusz Antolec
1991
MOK Mszana Dolna
A
33,41

13
M
18
Paweł Gładysz
1987
KKB MOSiR Krosno
B
33,47

14
M
3
Tomasz Janik
1967
ULKS Lipinki
D
34,03

15
M
80
Radosław Niepokój
1988
KKB MOSiR Krosno
B
34,27

16
M
76
Marcin Michalec
1988
KKB MOSiR Krosno
B
34,48

17
M
24
Edward Kasperkowicz
1966
KKB MOSiR Krosno
D
34,52

18
K
68
Katarzyna Czubska
1982
KB GOSiR Krościenko Wyżne
G
35,12

19
M
87
Sławomir Szewczyk
1971
BURZA Rogi
C
35,25

20
M
11
Zygmunt Łużnicki
1951
MOK Mszana Dolna
E
35,33

21
M
19
Andrzej Cisek
1974
Rakszawa
C
35,4

22
M
35
Marcin Szelc
1982
KKB MOSiR Krosno
B
35,52

23
M
81
Hubert Laskowski
1971
KKB MOSiR Krosno
C
35,53

24
M
82
Jacek Garbacik
1967
REMET Stalowa Wola
D
36

25
M
14
Robert Gleń
1976
MUKS PODKARPACIE Jedlicze
C
36,15

26
M
38
Grzegorz Fedak
1978
SGMM Sanok
C
36,49

27
K
74
Izabela Zatorska
1962
Wrocanka
H
36,56

28
K
66
Marta Czubska
1981
KB GOSiR Krościenko Wyżne
G
37,09

29
M
2
Artur Bałuka
1974
KKB MOSiR Krosno
C
37,29

30
M
47
Ivan Demski
1957
BSzK Bardejov
E
37,52

31
M
45
Bogdan Guzik
1966
FATASTIC SPORT Krosno
D
37,56

32
M
73
Daniel Bolek
1992
Łężany
A
38,35

33
M
17
Piotr Guzik
1987
Miejsce Piastowe
B
38,37

34
M
44
Marek Złonkiewicz
1970
Rzeszów
C
38,47

35
M
58
Jerzy Stawarz
1960
Rzeszów
D
39,04

36
M
42
Józef Kubik
1961
RUCH DLA ZDROWIA Rzeszów
D
39,05

37
M
13
Janusz Janzer
1967
S-KKS Przemyśl
D
39,15

38
M
84
Zenon Balawajder
1959
Kombornia
E
39,35

39
M
71
Tomasz Baran
1986
Zboiska
B
39,48

40
K
22
Anita Wacławska
1989
HALICZ Ustrzyki Dolne
G
39,52

41
M
40
Janusz Samolewicz
1955
HANDLOPEX Rzeszów
E
40,12

42
M
15
Mateusz Haczela
1994
MUKS PODKARPACIE Jedlicze
A
40,44

43
K
8
Sabina Wydra
1982
MOK Mszana Dolna
G
40,46

44
M
4
Piotr Łączyński
1978
Gorlice
C
40,47

45
M
86
Waldemar Czado
1958
GOPR Bieszczady
E
41,08

46
M
34
Krzysztof Warchoł
1969
AZS Krosno
D
41,14

47
M
49
Paweł Książek
1984
Bratkowice
B
41,18

48
M
10
Grzegorz Zawisza
1991
Wrocanka
A
41,29

49
M
52
Jerzy Nalepka
1950
SGMM Sanok
E
42,08

50
M
41
Wiesław Drozd
1956
CERPLAST Ropczyce
E
42,23

51
M
90
Józef Niepokój
1958
KKB MOSiR Krosno
E
42,38

52
M
39
Dariusz Frydrych
1969
KKB MOSiR Krosno
D
42,43

53
M
53
Paweł Belcik
1993
BURZA Rogi
A
42,51

54
M
72
Piotr Bobola
1985
KKB MOSiR Krosno
B
42,57

55
M
83
Robert Bosek
1973
Stalowa Wola
C
43,06

56
M
51
Andrzej Michalski
1959
SGMM Sanok
E
43,28

57
M
88
Tomasz Gorczyca
1973
BURZA Rogi
C
43,31

58
M
43
Waldemar Pudłowski
1969
GOSIR Krościenko Wyżne
D
43,33

59
K
50
Iwona Sulowska
1989
BURZA Rogi
G
43,36

60
M
32
Jan Mochnacki
1964
JM DEMOLEKS Bardejov
D
43,44

61
M
27
Grzegorz Szybisty
1972
Wrocanka
C
43,54

62
M
25
Sylwester Kozioł
1973
Potok
C
43,59

63
M
48
Jan Kalata
1948
UNIKOV Bardejov
F
44,22

64
M
63
Michał Hajduk
1964
Świdnik
D
44,42

65
M
64
Sylwester Milan
1963
KST BESKID Świdnik
D
44,47

66
M
1
Leopold Jamro
1942
Gorlice
F
45,36

67
M
33
Antoni Niezgoda
1946
KKB MOSiR Krosno
F
45,36

68
M
62
Łukasz Bień
1974
SOKÓŁ Tarnovia
C
46,1

69
M
59
Józef Urbański
1958
KKB MOSiR Krosno
E
46,25

69
M
78
Rafał Wietecha
1972
KKB MOSiR Krosno
C
46,25

71
M
61
Paweł Duda
1983
Krosno
B
46,51

72
M
28
Krzysztof Zdeb
1970
Wrocanka
C
46,55

73
K
54
Anna Uliasz
1994
BURZA Rogi
G
47,32

74
M
20
Andrzej Moskal
1954
Biecz
E
47,35

75
K
16
Renata Grabska
1950
Rzeszów
H
47,59

76
M
70
Robert Lis
1964
Korczyna
D
48,19

77
M
60
Emil Landa
1966
KKB MOSiR Krosno
D
48,49

78
K
37
Katarzyna Węgrzyn
1991
SGMM Sanok
G
49,36

79
M
65
Juraj Vatral
1946
LADOMIRA Świdnik
F
49,46

80
M
6
Marian Jajeśnica
1953
Jedlicze
E
50,05

81
M
26
Jan Ostrowski
1949
Korczyna
F
50,1

82
K
55
Patrycja Śnieżek
1990
KKB MOSiR Krosno
G
50,38

83
M
12
Marek Rejus
1958
TKKF SOKÓŁ Głogów Małopolski
E
51,21

84
M
69
Jan Hendzel
1965
Jasło
D
52,35

85
K
57
Anna Król
1975
Rzeszów
G
53,24

86
M
21
Wacław Bobusia
1961
KKB MOSiR Krosno
D
53,54

87
M
67
Andrej Dudaś
1949
CENTRUM Świdnik
F
54,47

88
M
75
Kazimierz Granda
1935
LOTOS Jasło
J
61,24

89
M
23
Ryszard Głąbowicz
1938
Starostwo Powiatowe Jasło
J


 

Autor: Góral, 2009-05-28, 19:33 napisał/-a:
http://www.gokmp.net/dane/n/Rok%202009/komunikat.htm oto link do strony z wynikami
 

Autor: Góral, 2009-05-28, 19:35 napisał/-a:
LINK: http://www.gokmp.net/dane/n/Rok%202009/komunikat.h

o teraz powinien działać ten link
 

pawedi
Autor: pawedi, 2009-05-29, 18:40 napisał/-a:
dzięki
 

DNI
POLECANE IMPREZY
4
II Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
4
IV Kaszubska Piętnastka
ZGŁ
4
XXXII Półmaraton Solan
ZGŁ
4
Jantarowy Przełaj
ZGŁ
4
Cross Błędowa
ZGŁ
5
III Perły Małopolski
ZGŁ
5
XXXIII Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
5
II Jastrzębski Bieg Kobiet
ZGŁ
5
Bieg bez Barier
ZGŁ
5
Bieg dla Maćka
ZGŁ
5
Puchar Bałtyku w Kobylnicy
ZGŁ
11
5 Cross Maraton nad Pilicą
ZGŁ
11
X Bieg Filipidesa
ZGŁ
11
4. Mróz Śrem Półmaraton
ZGŁ
11
II Bieg do Źródeł
ZGŁ
12
Park Śląski Maraton
ZGŁ
12
Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura
ZGŁ
12
XXIV Półmaraton Mleczny
ZGŁ
12
VI Bieg Charytatywny Skrzydła Anioła
12
Puchar Wyspy Giżyckiej
ZGŁ
18
Bieg Lesoków - Kaszuby Biegają
ZGŁ
18
VI Żmigrodzki Bieg Smoka
ZGŁ
18
Nocna Dycha Kopernikańska
ZGŁ
18
XXXV Półmaraton Gochów
ZGŁ
18
4 Maraton Mazury
ZGŁ
19
XI Półmaraton Jurajski
ZGŁ
19
9 Półmaraton Słowaka
ZGŁ
19
III Bieg Nyski
ZGŁ
19
VII Bieg Piekarczyka
ZGŁ
19
I Półmaraton Wiślański
ZGŁ
19
Kamienna Piątka
ZGŁ
25
Mattoni 1/2Maraton Olomouc
ZGŁ
25
III Nocny Wrocław Półmaraton
ZGŁ
25
Tolerancja na Sportowo
25
Tri4.pl
ZGŁ
25
IV Bieg AGH
ZGŁ
25
II Bieg Wierchami
ZGŁ
26
III Półmaraton Radomskiego Czerwca
ZGŁ
26
VI Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
ZGŁ
26
XIII Bieg o Puchar Burmistrza
ZGŁ
26
VI Bieg Avon Kontra Przemoc
ZGŁ
26
I Wroniecka Dycha
ZGŁ
32
Bieg Nocny
32
XVII Bieg Górski ŻAR
ZGŁ
32
V Bieg III Wież
ZGŁ
32
VI Półmaraton Księżycowy
ZGŁ
32
XII Półmaraton Unisławski
ZGŁ
32
XII Dziesiątka Unisławska
ZGŁ
32
I ExTERMYnator
ZGŁ
32
VII Bieg Sokoła
ZGŁ
33
VI Bieg na Stożek
ZGŁ
33
VII Bieg W Pogoni za Żubrem
ZGŁ
33
Bieg o Puchar Złotej Pyry
ZGŁ
39
II Janikowska Dyszka
ZGŁ
39
VII Bluesobiegi Sławskie
ZGŁ
40
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
ZGŁ
40
XXV Bieg po Plaży
ZGŁ
40
XX Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
rychu1979r
00:56
marek.dynak
00:51
vaszek
00:49
niedzielny truchtacz
00:30
KemoT
00:20
jacek wąsik
00:16
borysek1981
00:09
kakaa73
00:06
krzysztofl
00:02
dareniu
00:02
Jacek_F
23:51
DaWi
23:50
Edyta Niedziela
23:50
sojer
23:43
orian11
23:42
michu77
23:37
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |