wpisu:

Publiczny
III ETAP - ZIMNAR Dobrodzień 27.01.2013r. (czytano: 961 razy)

III ETAP - ZIMNAR Dobrodzień 27.01.2013r.

Naszym kolegom z zachodniej granicy jedno trzeba przyznać – nie boj± się krytyki i potrafi± wyci±gać wnioski. Trasa dzisiejszego etapu z cał± pewno¶ci± mierzyła 10 kilometrów o czym ¶wiadczyły ¶lady poszukiwań atestowanych znaczników na asfalcie. Szafar musiał się pewnie nakopać niczym ruski saper w garnku kaszy w poszukiwaniu skwarków…Ale znalazł!
Tym razem nie było się do czego przyczepić, gdyż o tym, że będzie biało, ¶lisko i zimno poinformowano nas wcze¶niej i to na pi¶mie. O tym, że było zimniej niż u nas na wschodzie niech ¶wiadczy chociażby fakt, że Artur założył dzisiaj spodnie, a jamajski dodatek do herbaty cieszył się powodzeniem już przed startem..

Na starcie III etapu ZIMNAR-a w Guttentagu, który wynosił dzisiaj 10 km, stanęło 31 zawodników, w tym 3 kobiety i 7 debiutantów.
Zwycięzc± III Etapu został ponownie Krzysztof Pachuta - Żółwik Opole z jeszcze lepszym jak przed tygodniem rezultatem - 36,06!. Na miejscu drugim uplasował się Sebastian Kler z Dobrodzienia – 37,38,a na miejscu trzecim Jarosław Kołodziejczyk z Zabiegani Częstochowa z wynikiem 38,34. W¶ród pań zwyciężyła Janina Musiał z Dobrodzienia (55,01) przed Anet± Madziara z Turowa (55,06) i Karin± Wrzyciel – Start Koszwice (56,33).

Nadchodzi odwilż, a co za tym idzie zmiana warunków na trasie. Czy będzie ona miała jednak większy wpływ na zmiany w klasyfikacji? Zobaczymy.