Częstochowa, 12 kwietnia 2011, 11:24, 1595/79896Marek Tęcza

LINK 5: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 6: ZOBACZ WYNIKI BIEGU
LINK 7: ARCHIWUM: CZęSTOCHOWA

Na zdjęciu: start do biegu

Kwietniowe ¶więto biegowe w Częstochowie miało w tym roku do¶ć niecodzienn± oprawę, a to za spraw± silnie wiej±cego wiatru. Jednak nie był on w stanie zniechęcić licznie przybył± rzeszę miło¶ników biegania jak i wspieraj±cych ich kibiców.

Bez mała o¶miuset osobowa grupa, która wyruszyła na wymagaj±c± trasę mimo wietrznej aury w cało¶ci zameldowała się na linii mety. Zwycięzc± trzeciej edycji biegu po fascynuj±cej walce został Radosław Kłeczek (30:55). Pozostałe miejsca na podium zajęli Nduva Boniface Wambua z Kenii (31:01) i Chatkin Dmitri z Rosji (32:42). W¶ród pań jako pierwsza na mecie zameldowała się Natallia Chatkina z Białorusi (36:37) wyprzedzaj±c Karolin± Pilarsk± (38:12) i Ewę Brych-Paj±k (38:22).

Historia frekwencji OPEN

Należy również nadmienić, że w ramach 3 Biegu Częstochowskiego po raz pierwszy zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Budowlanych i Architektów. Zwyciężył je Robert Radzik z czasem 35:14, przed Andrzejem Sewerynem (36:16) i Mariuszem Kmiecikiem (38:40). Organizatorzy biegu Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa dziękuj± uczestnikom, sponsorom jak i wszystkim tym, którzy bezinteresownie pomagali i wspierali 3 Bieg Częstochowski.

2011-04-08 - 3 Bieg Częstochowski: punkt po punkcie.....
  2011-03-23 - Częstochowa czeka na biegaczy…...
  2011-01-31 - Jasnogórskie wzgórze – trzecie obl...