LINK 1: WYNIKI W FORMACIE WORD
LINK 2: ZOBACZ POWIĘKSZONE ZDJĘCIE
LINK 3: ARCHIWUM: CIECHANóW

Na zdjęciu: uczestnicy podczas zbiorowego zdjęcia (Zenon Lewandowski)

Uczestnicy ciechanowskiego Grand Prix w biegach na przełaj pod honorowym patronatem prezydenta miasta w końcu doczekali się wymarzonej pogody. W ubiegł± niedzielę 9 marca ¶cieżkami Lasu ¦miecińskiego rozegrany został trzeci bieg 23 edycji.

Słoneczna wiosenna pogoda i dobre warunki terenowe sprawiły, że lekkoatleci pozbyli się zbędnego balastu w postaci odzieży co pozwoliło uzyskać większo¶ci biegaczom dobrych wyników. Odnotowano również do¶ć wysok± frekwencję, wystartowało 25 osób i wszyscy bieg ukończyli w dobrej kondycji fizycznej. W biegu dla pocz±tkuj±cych na dystansie 4 kilometrów zwyciężył już po raz trzeci Adam Jankowski z Gimnazjum Gumowo, który z biegu na bieg uzyskuje coraz lepsze wyniki.

Bieg główny na dystansie 10 km zakończył się wygran± faworytów, w¶ród kobiet zwyciężyła Barbara Chełmińska z Klubu Biegacza przy Miejskim Ognisku TKKF „Promyk” Ciechanów oraz po raz trzeci Marek Dzięgielewski z Klubu Biegacza im. Piotra Sękowskiego Płońsk. Obydwoje również prowadz± w klasyfikacji generalnej po trzech rozegranych dotychczas biegach. Najstarszym uczestnikiem biegu jak zwykle był 75 letni Wojciech Kowalski (Kiwaj) z Ciechanowa.