Poznań, 14 listopada 2014, 11:15, 1552/113794
1000 osób na liście startowej biegu Mikołajkowego w Poznaniu

LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: POZNAń

6 grudnia startuje debiutująca impreza w Poznaniu, nad jeziorem strzeszyńskim. Bieg Mikołajkowy przyciąga biegaczy niczym magnes. Organizatorzy przygotowali dla uczestników bieg na dystansie 10 km, pamiętając również o osobach początkujących dla których przewidziano dystans 4,3 km.

Dodatkowo po starcie biegu głównego na trasę wyruszą amatorzy nordic walking by zmierzyć się z dystansem 4,3 km. Odbędą się również biegi dzieci, niestety lista 150 uczestników została zamknięta już 30 października. Wystarczy uważnie śledzić stronę biegu, bo zapisy zostaną niedługo wznowione.

Limit uczestników: brak

Warto wspomnieć o idee imprezy, którą jest nie tylko udział ale również pomoc – 5 zł od każdego zgłoszonego zawodnika zostanie przeznaczone na dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Wągrowcu.

Wpisowe na bieg wynosi 30 zł, a w pakiecie startowym znajdziecie wyjątkowy medal odlewany. Zapisy do biegu zostały powiększone – wyjściowo zakładano udział maksymalnie 500 osób, ale błyskawicznie lista się zapełniła. Aktualnie przewidziano zniesienie limitu uczestników, a zgłoszenia zostały przedłużone do 28 listopada (po tym terminie zgłoszenie będzie niemożliwe).