|
XXIV Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg GAZ-SYSTEM S.A. na 10 km przeszły już do historii. Rekordowa liczba biegających, rzesze widzów a także dopisujące świetne nastroje i piękna słoneczna pogoda sprawiły, ze można uznać tę imprezę za wyjątkowo udaną.
W sumie we wszystkich biegach tegorocznej Mili wystartowały 2581 osoby, w tym w biegach dziecięcych i młodzieżowych pobiegło 1868 a w biegach open 713 osób.
196 | 211 | 214 | 235 | 277 | 298 | 333 | 430 | 520 | 684 | 2001 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | | +8% | +1% | +10% | +18% | +8% | +12% | +29% | +21% | +32% | Historia frekwencji OPEN |
W biegach dziecięcych w poszczególnych rocznikach zwyciężyli:
rocznik 2004-2005 Antkiewicz Mateusz – SP2 Goleniów
Franczak Natalia – SP 33 Szczecin
rocznik 2002-2003 Słonina Kamil – UKL ÓSEMKA Police
Maniecka Julita – SP2 Goleniów
rocznik 2000-2001 Bartosiński Miłosz – Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin
Łużyńska Patrycja – UKL 8 Police
rocznik 1998-1999 Woźniak Jakub – LKS Spartakus Pyrzyce
Jastrzębska Iga – ZLKL Świebodzin
rocznik 1996-1997 Suszczewski Marcin – LKS OLIMPIC Szczecin
Stachowiak Agnieszka – LKS Spartakus BR>
rocznik 1994-1995 Frydrykiewicz Oskar – MKL Szczecin
Starzyńska Paulina – LKS Pomorze Stargard
W Mili OPEN zweryfikowanych zostało 98 osób, bieg ukończyło 91 osób.
Klasyfikacja pierwszych szóstek:
1. Lewandowski Marcin Zawisza Bydgoszcz – Polska – 0:04:07
2. Żebrowski Krzysztof – Wolka Ostrów Mazowiecka – Polska – 0:04:08
3. Kotłowski Bartosz – LKS Ostromecko – Polska – 0:04:11
4. Marynych Vitalik – Ukraina – 0:04:13
5. Zblewski Leszek – UKS Olimpijczyk Skorzewo – Polska – 0:04:14
6. Nowicki Bartosz – WKS Śląsk Wrocław – Polska – 0:04:17
Wśród kobiet zwyciężyła: Jakubczak Aleksandra – Agros Zamość – Polska – 0:05:00
W Biegu GAZ-SYSTEM S.A. na 10- km zweryfikowanych zostało 615 zawodników, bieg ukończyło: 593 zawodników.
Klasyfikacja pierwszych szóstek:
1. Kozłowski Artur – MULKS MOS Sieradz – Polska – 0:29:05
2. Kipkosgei Bowen Moses – UNIPES TEAM – Kenia – 0:29:19
3. Sawchuk Rosłan – Ukraina – 0:29:21
4. Brzeziński Błażej – WKS Śląsk Wrocław – Polska – 0:29:28
5. Skorupa Marek – UKS BARNIM Goleniów – Polska – 0:30:10
6. Zalewski Krystian – UKS BARNIM Goleniów – Polska – 0:30:31
Wśród kobiet zwyciężyła: Kalendarowa-Ochal Olga – Bydgoszcz – Polska 0:34:59
Pełny komunikat z XXIV Goleniowskiej Mili Niepodległości i biegu GAZ-SYSTEM S.A. na 10 km znajduje się na stronie www.osir.goleniow.pl
Startującym zawodnikom dziękujemy za udział i sportową postawę, widzom za nie cichnący doping, a wszystkim za wspaniałe nastroje i wspólną zabawę.
Do zobaczenia w przyszłym roku na Jubileuszowej XXV Goleniowskiej Mili Niepodległości.
| INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM | POROZMAWIAJ | | XXXIV Goleniowska Mila Niepodległosci - 11.11.2022 | 1 2022-03-31 | | 2021 - XXXII Goleniowska Mila Niepodległosci | 1 2021-05-03 | | 2020 - XXXII Goleniowska Mila Niepodległosci | 1 2020-03-24 | | 2019 - XXXI Goleniowska Mila Niepodległosci | 1 2019-03-26 | | 2018 - XXX Goleniowska Mila Niepodległosci | 2 2018-11-11 | | 2017 - XXIX Goleniowska Mila Niepodległosci | 1 2017-02-20 | | 2016 - XXVIII Goleniowska Mila Niepodległosci | 4 2016-11-14 | | 2015 - XXVII Goleniowska Mila Niepodległosci | 2 2015-10-20 | | 2014 - XXVI Goleniowska Mila Niepodległosci | 3 2014-10-28 | | 2013 - XXV Goleniowska Mila Niepodległosci | 18 2013-11-12 |
|
|
| |
|