, ..

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: ..
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres:

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Adamczyk Zbigniew1955
M
KM Truchcik ŁubiankaZamek BierzgłowskiPolska
2
Adamczyk Piotr 1977
M
ZHP Świnoujście Świnoujście Polska
3
Adamkiewicz Mirosław1967
M
KM AKTYWNI SochaczewSochaczewPolska
4
Ambrożko Jan1938
M
AKM OlsztyOlsztynPolska
5
Antczak Agnieszka1976
K
Biegacz NowosolnaŁÓDŹPolska
6
ARTYSZUK Kamil1984
M
WarszawiakyWarszawaPolska
7
ARTYSZUK Mirosław1960
M
DSPWarszawaPolska
8
Augustyniak Piotr1976
M
niezrzeszonyElblągPolska
9
Augustyniak Wojciech1979
M
niezrzeszonyElblągPolska
10
BARANOWSKI WALDEMAR1957
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
11
Barańczuk Karol1976
M
CEVA Runners TeamNowa IwicznaPolska
12
Bartnicka Anetta1974
K
ElbażantElblągPolska
13
Bartnicki Wojciech1968
M
ElbażantElblągPolska
14
Bartosik Kamil1975
M
niezrzeszonyElblągPolska
15
Bernat Sławomir1974
M
niezrzeszonyPolska
16
Białogrodzki Sylwester1961
M
niezrzeszonyZalesie GórnePolska
17
Bieganowski Roman1958
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
18
Biryło Katarzyna1973
K
niezrzeszonyBraniewoPolska
19
Biryło Roman1971
M
niezrzeszonyBraniewoPolska
20
Boczkowska Aleksandra1981
K
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
21
BOCZYŃSKI KRYSTIAN1985
M
JW 46-51PUCKPolska
22
Bodek Gabriel1972
M
PAN Olsztyn "Polska Akademia Nauk"OlsztynPolska
23
Bogdan Barewski1954
M
OTK RzeźnikWarszawaPolska
24
Borkowski Aleksander1956
M
MKL-Maraton SwinoujscieSwinoujsciePolska
25
Branecki Krzysztof1977
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
26
BROJEK MARIUSZ1967
M
49 PUŁK ŚMIGŁOWCÓW BOJOWYCHŻABI RÓGPolska
27
CEZARY LESZCZYŃSKI1970
M
TRICITY TRIATHLON TEAMGDAŃSKPolska
28
Chlewiński Michał1982
M
niezrzeszonyElblągPolska
29
Chmielewski Dariusz1964
M
Region Gdański NSZZ SolidarnśćGdańskPolska
30
Chodorowicz Kamil1989
M
niezrzeszonyMorągPolska
31
Chrząstkowski LUCJAN1950
M
ElbażantELBLĄGPolska
32
Cybruch Krzysztof1966
M
ElbażantElblągPolska
33
Dłużniewski Jacek1975
M
Dajesz Byku TEAMŁOMŻAPolska
34
Dobrowolski Krzysztof1951
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
35
DOBRZYŃSKI HENRYK1962
M
NAPRZÓD GAZ OLSZTYNOLSZTYNPolska
36
Dolata Jakub1978
M
niezrzeszonyGdańskPolska
37
Doliński Adam1984
M
KB Pimar LegionowoarszawaPolska
38
DOMINIK DAWID1980
M
HELIOSKWIDZYNPolska
39
drążkowski daniel1954
M
niezrzeszonygdanskPolska
40
Dudko Tomasz1979
M
niezrzeszonyDywityPolska
41
DUDKO ROMAN1949
M
niezrzeszonyDYWITYPolska
42
Dutkiewicz Andrzej1956
M
TS Opatrunki ToruńToruńPolska
43
Dzieliński Stanisław1954
M
niezrzeszonyBytomPolska
44
ELMINOWSKI WOJCIECH1962
M
niezrzeszonyELBLĄGPolska
45
ELWART ROMAN1972
M
LKS-PUCKPUCKPolska
46
Ferszt Piotr1981
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
47
Gejda Przemysław1977
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
48
Godlewski Daniel1975
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
49
Góralski Krzysztof1964
M
TS Opatrunki ToruńToruńPolska
50
Górski Marcin1980
M
Szalejące ZająceWarszawaPolska
51
Graczyk Robert1971
M
Wiejski Klub Sportowy MiłomłynPolska
52
GRYGLAS ANDRZEJ1961
M
NAPRZÓD GAZ OLSZTYNOLSZTYNPolska
53
Grzyb Jacek1965
M
PaslekPaslekPolska
54
GRZYBAŁA Andrzej1953
M
KR-B "EKO" ŁomżaŁomżaPolska
55
Hajdukiewicz Tomasz1978
M
niezrzeszonyElblągPolska
56
Hypś Leszek1962
M
AIRBIKEOlsztynPolska
57
Hypś Waldemar1958
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
58
Janecki Krzysztof1978
M
niezrzeszonyPieniężnoPolska
59
Jankowski Tomasz1967
M
Harpagan / Grupa TrójmiastoGdańskPolska
60
Jaszczuk Jarosław1977
M
niezrzeszonyBraniewoPolska
61
Jędrzejczyk Marcin1976
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
62
Jurewicz Mirosław1963
M
LKS ZANTYR SZTUMSztumPolska
63
Kaczyński Kamil1977
M
niezrzeszonyMorągPolska
64
Kalińska Renata1978
K
Impact TeamPiasecznoPolska
65
Karbowski Mariusz1974
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
66
Karczewski Jacek1963
M
niezrzeszonySuszPolska
67
KASZUBOWSKI ZENON1964
M
Grupa MalborkSztumPolska
68
Kazimierz Bednarczyk1954
M
T.S.Opatrunki ToruńToruńPolska
69
Kieszek Tadeusz1956
M
K.S. OżarowiankaOżarów MazPolska
70
Klamra Tomasz1968
M
AKM Olsztyn OlsztynPolska
71
Kłos Jan1964
M
PAN OlsztynOlsztynPolska
72
Kosecki Damian1985
M
niezrzeszonyBodminPolska
73
Kostecki Tomasz1974
M
biegamyrazem.plGdyniaPolska
74
Kotowicz Tadeusz1953
M
niezrzeszonyOTWOCKPolska
75
Kowalewski Jan1950
M
MZA W-waLegionowoPolska
76
Kowalik Andrzej1981
M
niezrzeszonyPolska
77
Kowalski Jerzy1968
M
niezrzeszonyElblągPolska
78
Kowalski Maciej1964
M
niezrzeszonyGdańskPolska
79
Krawiec Andrzej1972
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
80
Krischanitz Iwona1970
K
niezrzeszonyolsztynPolska
81
Królikowski Janusz1951
M
AKM OlsztynDywityPolska
82
Krygielski Krzysztof1975
M
niezrzeszonyWójtowoPolska
83
Krzysztofiak Marek1958
M
Grupa TrójmiastoGdańskPolska
84
KUBIAK ANDRZEJ1950
M
niezrzeszonyRUMIAPolska
85
KUBIAK MARIA1951
K
niezrzeszonyRUMIAPolska
86
Kubicki Rafał1972
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
87
Kucharski Marek1975
M
niezrzeszonyKlwówPolska
88
Kuciejczyk Henryk1959
M
KB TKKF Promyk CiechanówSzydłowoPolska
89
Kuczkowski Jerzy1956
M
OżarowiankaOżarow MazPolska
90
KURDYŁA STEFAN1940
M
A K M OlsztynOlsztynPolska
91
Kwiatkowska Iwona1959
K
niezrzeszonyElblągPolska
92
Kwiatkowski Krzysztof1959
M
niezrzeszonyElblągPolska
93
Kwiatkowski Ryszard1963
M
Naprzód Gaz OlsztynOlsztynPolska
94
liban zygfryd1943
M
niezrzeszonytczewPolska
95
Liszewski Krzysztof1971
M
niezrzeszonyKwidzynPolska
96
Lubawiński Krzysztof1978
M
JW 2980 BRANIEWOBRANIEWOPolska
97
Luśnia ANDRZEJ1976
M
PSG Gdańsk-Rębiechowo MorągPolska
98
LYSKO JAKUB1985
M
niezrzeszonyKATOWICEPolska
99
Łabuda Sławomir1975
M
UKS GIMPAS PasłękBraniewoPolska
100
Łaniewski Piotr1974
M
niezrzeszonyBartoszycePolska
101
Łaskarzewski Jarosław1967
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
102
Łastowiecki Radosław1975
M
JW 1131 Mińsk MazowieckiMińsk MazowieckiPolska
103
Łyczko Sławomir1965
M
Garbate MazuryKętrzynPolska
104
Majda Jerzy1957
M
Drużyna SzpikuKwidzynPolska
105
MAJKUT IRENEUSZ1965
M
niezrzeszonyOSTRODA 1Polska
106
Małecki Janusz1965
M
niezrzeszonyOjrzeńPolska
107
Manandhar Michał1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
108
Maniszewski Zbigniew1955
M
UKS Kmicic UnisławUnisławPolska
109
Matlewska Marzena1970
K
niezrzeszonyElblągPolska
110
Menziński Przemysław1987
M
niezrzeszonyMorągPolska
111
Michalczuk Sławomir1961
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
112
Milewski Maciek1975
M
niezrzeszonyLegionowoPolska
113
MIROSŁAW KOMOR1951
M
Piast PiastowPiastowPolska
114
Miszczuk Arkadiusz1967
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
115
Mitkowski Daniel1975
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
116
Młodawski Rafał1977
M
Klub Polska BiegaSuszPolska
117
MORAWSKI EMIL1985
M
RUNNERS TEAM PASŁĘKPASŁĘKPolska
118
Mościński Piotr1991
M
niezrzeszonySomiankaPolska
119
Możejko Marek1974
M
niezrzeszonyMorągPolska
120
Nabakowski Michał1981
M
MALIN TEAMGdańskPolska
121
Nadolski Tomasz1974
M
HELIOSPRABUTYPolska
122
NAJDZION ROBERT1976
M
AKM OLSZTYNOLSZTYNPolska
123
NANKIEWICZ KRZYSZTOF1982
M
niezrzeszonyMORĄGPolska
124
Nartowski Kamil1984
M
niezrzeszonyNAWRAPolska
125
Nerć Agata1985
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
126
Neumann Artur1978
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
127
NIEŁACNY JAROSŁAW1971
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
128
Nienadowska Beata1968
K
niezrzeszonyElblągPolska
129
Nowak Jarosław1968
M
niezrzeszonyToruńPolska
130
NOWAK Andrzej1973
M
3510BRANIEWOPolska
131
Nowicki Andrzej1963
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
132
Nowocień JACEK1959
M
GLKS NADARZYNPODKOWA LEŚNAPolska
133
Okulus Piotr1986
M
Legion WarszawaWarszawaPolska
134
Olejnik Damian1989
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
135
Olejnik Krzysztof1971
M
BiegamBoLubię - OlsztynOlsztynPolska
136
Olender Marcin1980
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
137
olkowski jarek1972
M
niezrzeszonylsztynPolska
138
Olszewski Roman1973
M
ElbażantElblągPolska
139
Opałka Jan1950
M
KB im. Piotra SękowskiegoPłońskPolska
140
Osiński Cezary1967
M
niezrzeszonyGdańskPolska
141
Osiński Stanisław1951
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
142
Pałat Paweł1986
M
niezrzeszonyElblągPolska
143
PANEK ANDRZEJ1959
M
niezrzeszonyGdańskPolska
144
Paszkowska Alicja1958
K
niezrzeszonaBrodnicaPolska
145
Paszkowski Janusz1956
M
MUKL BrodnicaBrodnicaPolska
146
Pawelczyk Krzysztof1972
M
niezrzeszonyTczewPolska
147
Pawłowska Katarzyna1975
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
148
Petaszko JOANNA1977
K
MrągowoMRĄGOWOPolska
149
Pieczarka Dariusz1972
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
150
Pilecki Kazimierz1953
M
ElbażantElblągPolska
151
Piotr Wentykier1979
M
KB im.Piotra SękowskiegoPłońskPolska
152
Pliszka Bartosz1973
M
AG bez limitu Ostrołęka i okoliceOstrołękaPolska
153
Podgórski Piotr1971
M
K.S. ABY DO METYPruszkówPolska
154
Pokorniecki Tomasz1987
M
MaratonyPolskie.PL TEAMToruńPolska
155
Polikarski Wojciech1980
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
156
Poniewierski Piotr1962
M
Grupa TrójmiastoGdańskPolska
157
Rejf Tomasz1971
M
niezrzeszonyBartoszycePolska
158
Rekowski Kazimierz1958
M
EATON RUNNING TEAMTczewPolska
159
Roguski Damian1989
M
niezrzeszonyMorągPolska
160
Roguski Rafal1978
M
OCS RUNNERSEGIONOWOPolska
161
Romaniuk Michał1975
M
YULO RUN TEAM SIEDLCESiedlcePolska
162
Rudnik Maciej1970
M
WARSZAWIAKYWarszawaPolska
163
Rutkowicz Michał1980
M
MaratonyPolskie.PL TEAMToruńPolska
164
Sala Mieczysław1961
M
niezrzeszonyJelenia GóraPolska
165
seregiet leszek1973
M
niezrzeszonyiławaPolska
166
SIERPIŃSKI DARIUSZ1975
M
UKS GIMPASPASŁĘKPolska
167
Skrzypczak Grzegorz1979
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
168
smaczynski DARIUSZ1964
M
TKKFMOSIRCZELADZDABROWAGORNICZAPolska
169
Smulska Agnieszka1971
K
biegamyrazem.plGdyniaPolska
170
Sobczak Krzysztof1982
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
171
Sobolewski Antoni1951
M
niezrzeszonyTczewPolska
172
Soborski Grzegorz1984
M
Vęgoria WęgorzewoWęgorzewoPolska
173
Sosnowski Wiesław1972
M
niezrzeszonyGniszewoPolska
174
Stanisz Piotr1986
M
Legion WarszawaWarszawaPolska
175
Staniszewski Zygmunt1960
M
UNIROL GRAJEWOSzczuczynPolska
176
STAŃCZAK EDMUND1953
M
TKKF PŁOCKpłockPolska
177
STAWSKI JERZY1949
M
Towimor S.A. ToruńOsiek n/W.Polska
178
Stefański Andrzej1962
M
Maratończyk - ElblągElblągPolska
179
Stefański Michał1991
M
MOS Zatoka BraniewoBraniewoPolska
180
Stocki Ryszard1949
M
niezrzeszonyToruńPolska
181
Stołowska Aurelia1962
K
EKO GRYF ElblągElblągPolska
182
Stołowski Piotr1961
M
EKO GRYF ElblągElblągPolska
183
Styk-Fiałek Magdalena1977
K
niezrzeszonyKosakowoPolska
184
SUJAK MIROSŁAW1965
M
KB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIPolska
185
Szamp Janusz1961
M
niezrzeszonyTczewPolska
186
Szelski Krystian1980
M
niezrzeszonyElblagPolska
187
Szpilczyńska Agnieszka1985
K
niezrzeszonyKatowicePolska
188
Szredel Marek1955
M
eko gryf przy jw 4260 elblagelblagPolska
189
SZUTKOWSKI SŁAWOMIR1956
M
AKM OLSZTYNOLSZTYNPolska
190
Szymandera Paweł1973
M
TS OpatrunkiToruńPolska
191
SZYMAŃSKA-MIELCARZ JOLANTA1984
K
niezrzeszonyMORĄGPolska
192
Szymański Jerzy1944
M
Zamek Jawor KurzętnikKurzętnikPolska
193
SZYMAŃSKI ARTUR1977
M
WARSZAWA-WILANÓWWARSZAWAPolska
194
ŚWIERCZ ANDRZEJ1968
M
niezrzeszonyPŁOŃSKPolska
195
świerczek aleksandra 1976
K
niezrzeszonykwidzyn Polska
196
Tarasewicz Jan1957
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
197
Tomaszewicz Piotr1968
M
niezrzeszonyPolska
198
TROCHIMOWICZ ARTUR1961
M
AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
199
TRZCIŃSKI GRZEGORZ1964
M
Drużyna SzpikuPRABUTYPolska
200
TUŃSKI JACEK1965
M
RUNNERS TEAM PASŁĘKPASŁĘKPolska
201
Tyminski Krzysztof1948
M
LOKOMOTYWOWNIA OrgtechGdańskPolska
202
Wacławski Łukasz1980
M
KM AKTYWNI SochaczewWarszawaPolska
203
WALIDUDA JAROSŁAW1972
M
KB LUPUS OLEŚNICAPISARZOWICEPolska
204
Wasilewski Paweł1972
M
Grupa Południe Inspektorat Wsparcia SZJarotyPolska
205
Więcławski Daniel1972
M
niezrzeszonyPapowo ToruńskiePolska
206
Wild Karol1961
M
niezrzeszonyPolska
207
WISNIEWSKI DANIEL1977
M
niezrzeszonyPASLEKPolska
208
WISNIEWSKI LUKASZ1984
M
UKS GIMPAS PASLEKPASLEKPolska
209
Wiszniewski Karol1982
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
210
Wiśniewski Mariusz1973
M
NOLET Żabi Róg.MorągPolska
211
wolf magdalena1981
K
nzkwidzynPolska
212
Woźniak Ryszard1971
M
MaratonyPolskie.PL TEAMBorzychyPolska
213
Wójcik Piotr1965
M
WarszawiakyWarszawaPolska
214
Wójcik Robert1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
215
Wypych Kamil1983
M
brakOlsztynPolska
216
Wyrzykowski Andrzej1967
M
JW 2980 BraniewobraniewoPolska
217
Wyrzykowski Jacek1971
M
niezrzeszonyBobrowoPolska
218
Zakrzewski Wojciech1971
M
niezrzeszonyOSTRÓDAPolska
219
ZAPADKA Zygmunt1953
M
AKB SzczytnoSzczytnoPolska
220
Zieliński Krzysztof1959
M
m42195WARSZAWAPolska
221
Zienkiewicz Piotr1974
M
UKS GIMPAS PasłękMłynaryPolska
222
Żulczyk Wojciech1959
M
niezrzeszonyNidzicaPolska
223
życzyński jarosław1982
M
Klub Biebacza CEVAKobyłkaPolska