X Bieg ku Rogatemu Ranczu
Skała Kmity, 2018.2.25

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2018.02.22
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: spectrum@spectrum.krakow.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
1
Adamczyk Mateusz
43
1988
M
PWKKrakówPolska
2
Adamowski Zbigniew
97
1979
M
Start Bielsko-BiałaMyszkówPolska
3
Adamski Damian
111
1987
M
JW 4495KrakówPolska
4
Apostolski Łukasz
45
1989
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
5
Apostolski Przemysław
95
1992
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
6
Arter -Krzyżek Angelika1986
K
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolska
7
Babicz Rafał
247
1992
M
JW 4495KrakówPolska
8
Bagan Paweł
93
1985
M
Kolegium Sędziów KrakówPolska
9
Baran Beata
124
1967
M
Zabierzów BiegaKrakówPolskaM-3
10
Baran Grzegorz
126
2001
M
Zabierzów Biega / Iron DragonZabierzówPolska
11
Baran Józef
125
1964
M
Zabierzów Biega / Iron DragonZabierzówPolskaM-3
12
Baranek Wojciech
249
1987
M
JW 4495KrakówPolska
13
Barszczewski Adam
112
1995
M
JW 4495KrakówPolska
14
Bartula Piotr
181
1974
M
RysieKrakówPolska
15
Bednarz Sylwia
154
1985
K
Husaria Race TeamMichałowicePolska
16
Bergel Robert
94
1984
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
17
Biederman Adrianna2000
M
WKS WAWEL BnOIwanowicePolska
18
Biederman Marcin1998
M
WKS WAWEL BnOIwanowicePolska
19
Bielec Kinga
157
1983
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
20
Bieńkowski Łukasz
236
1968
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
21
Bigaj Ireneusz
168
1974
M
BIGEYE TeamKrakówPolska
22
Boczkowska Ewa
222
1958
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
23
Boczkowski Jerzy
223
1956
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
24
Bodurka Krzysztof
81
1990
M
AZS AWF Kraków NielepicePolska
25
Bogdan Jakub
169
1976
M
PRO school gabinet rehabilitacji KrakówPolska
26
Borszowski Zbigniew
9
1980
M
Zabierzów BiegaJerzmanowicePolska
27
Broda Wojciech1969
M
KrakówPolska
28
Bruzgielewicz Piotr1992
M
OświęcimPolska
29
Bystrzycki Piotr
241
1983
M
JW 4495KrakówPolska
30
Bzukała Janusz
6
1974
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
31
Cader Agnieszka
1
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
32
Cader Jacek
2
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
33
Całus Jolanta
44
1974
K
Bielsko BiałaPolska
34
Chechelski Daniel1983
M
KrzeszowicePolska
35
Chochół Paweł
240
1974
M
KrzeszowicePolska
36
Ciecierski Krystian
117
1982
M
JW 4495KrakówPolska
37
Clajot Fabian1993
M
FC GrabowaOlsztynPolska
38
Cyganek Michał
216
1993
M
KrzeszowicePolska
39
Czajka Bartłomiej
120
1991
M
JW 4495KrakówPolska
40
Czerwiński Adam
170
1988
M
Max-Fliz EkspedycjaCzasławPolska
41
Czosnek Tomasz
128
1988
M
KrakówPolska
42
Czupich Maciej
205
1985
M
Zabierzów BiegaZelkówPolska
43
Dąbrowski Andrzej1968
M
RybnikPolska
44
Deryło Mateusz
184
1998
M
RysieKrakówPolska
45
Długoń Andrzej
70
1981
M
Gang ŚcigaczyŁęg TarnowskiPolskaM-2
46
Długoń Justyna
71
1983
K
Gang ŚcigaczyŁęg TarnowskiPolskaM-2
47
Duda Piotr
244
1988
M
JW 4495KrakówPolska
48
Duda Seweryn
243
1981
M
JW 4495KrakówPolska
49
Duniec Grzegorz
19
1982
M
Zabierzów BiegaRząskaPolska
50
Dzidowski Aleksander1981
M
TG Sokół ZakopaneZawierciePolska
51
Dziedzic Przemek
33
1985
M
KrakówPolska
52
Dziedziniewicz Agnieszka
27
1974
K
ITMBW KrakówKrakówPolskaM-2
53
Dziedziniewicz Waldemar
28
1974
M
ITMBW KrakówKrakówPolskaM-2
54
Fabrycy Michał
105
1992
M
JW 4495KrakówPolska
55
Faraś Henryk
63
1954
M
Profexim TeamKrakówPolska
56
Filicha Piotr
246
1983
M
JW 4495KrakówPolska
57
Florek Michał
101
1984
M
JW 2771KrakówPolska
58
Frąckowiak Szymon
107
1989
M
JW 4495KrakówPolska
59
Frączek Daniel
183
1996
M
RysieKrakówPolska
60
Furman Brygida
98
1994
M
KrzemienicaPolska
61
Gajdzik Adam
109
1978
M
JW 4495KrakówPolska
62
Gamrat Jowita
192
1993
K
Kraków Airport Running TeamrzyciążPolska
63
Garbacik Maja2000
K
WKS WAWEL BnOKrakówPolska
64
Gaweł Agata
34
1984
K
Turkucie PodjadkiKrakówPolska
65
Gawlik Łukasz
162
1974
M
Husaria Race TeamWieliczkaPolska
66
Gieras Piotr
201
1988
M
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolska
67
Giza Karolina1989
K
TS Wieliczanka WieliczkaWieliczkaPolska
68
Głąb Jakub1981
M
KrakówPolska
69
Głownia Maciej
119
1991
M
JW 4495KrakówPolska
70
Gola Radosław
138
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
71
Górny Robert1976
M
OzimekPolska
72
Gradzi Dariusz
200
1983
M
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolska
73
Grodecki Paweł
116
1981
M
JW 4495KrakówPolska
74
Grzybowska Anna
156
1985
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
75
Grzybowski Mirosław
153
1984
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
76
Gwizdała Łukasz
37
1985
M
SUMT - Silesia Ultra Mountain TeamKrzeszowicePolska
77
Igielska Renata
190
1977
K
Kraków Airport Tuuning TeamLiszkiPolska
78
Jamka Dorota
69
1967
K
KrakówPolskaM-3
79
Jamka Piotr
96
1971
M
KrakówPolskaM-3
80
Janik Tomasz
104
1979
M
JW 4495KrakówPolska
81
Jarzębowicz Paweł1979
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolskaM-1
82
Jewuła Mariusz
204
1971
M
RysieKrakówPolska
83
Jóźwiak Marcin
118
1981
M
JW 4495KrakówPolska
84
Kaczmarczyk Tomasz
158
1982
M
Husaria Race TeamGiebułtówPolska
85
Kaczmarski Marcin
108
1987
M
JW 4495KrakówPolska
86
Kaleta Jan
102
1970
M
JW 2771 KrakówPolska
87
Kamińska Joanna
172
1976
K
Max-Fliz EkspedycjaWieliczkaPolska
88
Kapała Wiesław
122
1978
M
JW 4495KrakówPolska
89
Kardasz Ireneusz
194
1968
M
Logistical Cywil TeamKrakówPolska
90
Kardasz Patryk
195
1991
M
KrakówPolska
91
Karkut Bogdan1970
M
UKS Tiki Taka KolbuszowaKomorówPolska
92
Kącik Mariusz
99
1979
M
OSP MorawicaMorawicaPolska
93
Kenig Maciej
8
1979
M
Zabierzów Biega / Turkucie PodjadkiKrzeszowicePolska
94
Kiełbasa Janusz
76
1959
M
BBL KrakówKrakówPolska
95
Kijak Jakub2000
M
WKS WAWEL BnOKrakówPolska
96
Kołodziejczyk Krzysztof
219
1979
M
Dezerter PolskaChrzanówPolska
97
Kończak Marcin
38
1980
M
Dąbrowa GórniczaPolska
98
Kopaczewski Tomasz
133
1969
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
99
Kopta Jerzy
100
1945
M
Cwałujące DziadkiKrakówPolska
100
Kordasz Adam
211
1981
M
DPS RozrywkaKrakówPolska
101
Kordos Jan
225
1949
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
102
Kordys Krzysztof
145
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
103
Korytnicka Marlena
161
1987
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
104
Korzańska Beata
29
1979
K
KrakówPolskaM-1
105
Korzański Tomasz
39
1980
M
KrakówPolskaM-1
106
Kossak-Machno Danuta
238
1971
K
KKB Dystans KrakówKraków PolskaM-3
107
Kotarba Adrian
207
1990
M
MyszkówPolska
108
Kozera Bartłomiej
142
1985
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
109
Kozioł Anna
61
1978
K
KrakówPolskaM-2
110
Kozioł Paweł
62
1980
M
Poranny PatrolKrakówPolskaM-2
111
Królikowska Anna
159
1996
K
Husaria Race TeamModlniczkaPolska
112
Krupa Ania
150
1987
K
Husaria Race TeamWielka WieśPolska
113
Kubiesa Jakub
163
1981
M
Husaria Race TeamKrakówPolskaM-1
114
Kubiesa Patrycja
212
1985
K
Husaria Race TeamKrakówPolskaM-1
115
Kucharczyk Tomasz
12
1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
116
Kucharska Gabriela
32
1972
K
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolska
117
Kucharzyk Łukasz
14
1983
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
118
Kuchta Dorota
134
1986
K
MłoszowaPolska
119
Kuciel Damian
213
1987
M
Krzeszo Trial Suunto TeamTenczynekPolska
120
Kula Karolina
231
1991
K
KKB Dystans Kraków KrakówPolska
121
Kula Tadeusz
232
1955
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
122
Kulikowski Paweł
171
1975
M
Max Fliz EkspedycjaChełmekPolska
123
Kulikowski Robert
129
1968
M
JW 2771SkawinaPolska
124
Kuliński Maciej
67
1971
M
ZawierciePolskaM-3
125
Kulka Monika
141
1975
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
126
Kura Krzysztof
242
1979
M
JW 4495KrakówPolska
127
Kurzydło Andrzej
187
1969
M
RysieKrakówPolska
128
Kurzydło Maciek
186
2003
M
RysieKrakówPolska
129
Kurzydło Natalia1989
K
42 do szczesciaIgołomiaPolska
130
Kuś Marek
87
1982
M
SkawinaPolska
131
Kuwik Jacek
239
1969
M
KKB Dystans Kraków Kraków Polska
132
Kwiatkowski Michael
176
1987
M
KrakówPolska
133
Lasoń-Niejadlik Anna
30
1988
K
KrakówPolska
134
Lenartowicz Magdalena
131
1978
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
135
Lepiarz Sylwester1993
M
LKB RudnikWaśniówPolska
136
Lipniacka Jolanta
10
1973
K
Zabierzów BiegaPisaryPolska
137
Lis Zbigniew
18
1952
M
Zabierzów BiegaKielcePolska
138
Lisowski Paweł
209
1973
M
Klub biegacza RTV EURO AGDKrakówPolska
139
Łach Maciej
46
1972
M
Drużyna CyborgaKrakówPolska
140
Machlowska Grażyna
220
1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
141
Machlowski Ryszard
221
1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
142
Machno Piotr
237
1969
M
KKB Dystans KrakówKraków PolskaM-4
143
Maciejas Daniel
151
1978
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
144
Magda Arkadiusz
89
1991
M
KrzemienicaPolska
145
Magda Kazimierz
224
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
146
Majewski Szymon1982
M
Kraków Polska
147
Majłowska Irena1953
K
K.S.TEAM.Baryła.Gorzów wlkpGorzów wlkpPolskaM-4
148
Majłowski Aleksander1950
M
KS.TEAM.Baryła Gorzów wlkpGorzów wlkpPolskaM-4
149
Makola Jacek
13
1973
M
noclubZielonkiPolska
150
Maksym Joanna1978
K
niezrzeszonyPolska
151
Malewski Zygmunt
178
1940
M
KKS BochniaBochniaPolska
152
Malina Piotr
25
1978
M
KrakówPolska
153
Małek Jan
83
1984
M
CB Panel System Dream Team BiskupicePolska
154
Maronka Agnieszka1972
K
Kraków Polska
155
Martyna Agnieszka
51
1974
K
Zabierzów BiegaKrakówPolska
156
Masłyk Jan1957
M
TIMjmaslykKrakówPolska
157
Michalczak Paweł
53
1978
M
WKS WAWEL BnOKrakówPolska
158
Miler Lidia
144
1984
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
159
Misiarz Józef
17
1973
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
160
Moląg Mateusz
4
1976
M
Zabierzów Biega / MOSUR RudawaBolechowicePolska
161
Mossoczy Zbigniew1973
M
Zabierzów Biega / Bike BoardZabierzówPolska
162
Motłoch Piotr
40
1982
M
Polska
163
Mrożek Andrzej
226
1954
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
164
Mularz Jarosław
177
1979
M
Salt Runners BochniaBochniaPolska
165
Myśliński Marcin
114
1981
M
JW 4495KrakówPolska
166
Namiota Marek
56
1957
M
DębicaPolskaM-4
167
Namiota Urszula
57
1960
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
168
Niechaj Dominik
217
1981
M
ZakrzowiecPolska
169
Niedbała Paweł1979
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
170
Nieszkowiecki Dominik
173
1995
M
Max-Fliz EkspedycjaWieliczkaPolska
171
Niwiński Maciej
3
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
172
Nowak Artur
245
1989
M
JW 4495KrakówPolska
173
Nowakowski Maciej
36
1982
M
JW 4686GiebułówPolska
174
Nowotny Jarosław
196
1978
M
Salt Runners BochniaBochniaPolska
175
Nowotny Marian
179
1950
M
Niepołomice BiegająDamienicePolska
176
Okrutniak Sławomir
16
1984
M
Zabierzów BiegaNiegoszowicePolska
177
Opozda Maciej
248
1990
M
JW 4495KrakówPolska
178
Ostafin Joanna
164
1992
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
179
Ożóg Robert1980
M
SkawinaPolska
180
Pająk Tomasz
193
1978
M
KrakówPolska
181
Pajura Magda
35
1984
K
KrakówPolska
182
Paluch Ireneusz
42
1976
M
Drużyna CyborgaNielepicePolska
183
Pałubski Andrzej
82
1979
M
TechgisCzajowicePolska
184
Pamuła Wojciech
188
1972
M
RysieKrakówPolska
185
Panek Agata
136
1978
K
ZawierciePolska
186
Panek Bartosz
23
1994
M
KrakówPolska
187
Parwa Michał
166
1985
M
Biegiem na RowerDziekanowicePolska
188
Pasternak Mirosław
41
1978
M
KrakówPolska
189
Patura Kamil
115
1990
M
JW 4495KrakówPolska
190
Pędowska Bożena
91
1965
K
GliwicePolskaM-3
191
Pędowski Wojciech
92
1964
M
GliwicePolskaM-3
192
Piątek Józef
65
1953
M
ŻywiecPolskaM-4
193
Piątek Małgorzata
60
1958
K
ŻywiecPolskaM-4
194
Piątek Mikołaj
229
1999
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
195
Piątek Roman
227
1968
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-3
196
Piątek Teresa
228
1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-3
197
Piekarska Ewa
182
1982
K
RysieKrakówPolska
198
Pietruszka Edyta
215
1992
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
199
Pietruszka Józef
15
1962
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
200
Pietruszka Katarzyna
73
1982
K
KrakówPolska
201
Pietruszka Mateusz1966
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
202
Pitoń Maria
88
1964
K
KościeliskoPolska
203
Piwowarczyk Dominik
55
1988
M
#AdamCzerwińskiTeamKraków Polska
204
Pluciński Jakub
160
1990
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
205
Podzoba Stanisław
78
1940
M
KrakówPolska
206
Polak Bartłomiej
22
1978
M
OświęcimPolska
207
Pradel Grzegorz
103
1963
M
JW 4686KrakówPolska
208
Próchniewicz Krzysztof
5
1954
M
Zabierzów Biega / Dzikie Życie Run TeamZelkówPolska
209
Przebinda Bogdan
140
1968
M
RunonlineCzernichówPolskaM-3
210
Przebinda Renata
139
1971
K
RunonlineCzernichówPolskaM-3
211
Puzio Anna
58
1960
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
212
Puzio Waldemar
59
1958
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
213
Radwanek Rafał
152
1987
M
Husaria Race Team Brzezie Polska
214
Rał Kulińska Dorota
68
1973
K
ZawierciePolskaM-3
215
Raś Agnieszka
21
1976
K
KrakówPolska
216
Roczniak Grzegorz
49
1980
M
FizjoAktiVa.pl KrakówKrakówPolska
217
Rogóż Monika
106
1989
K
JW 4495KrakówPolska
218
Roik Tomasz
175
1959
M
SzczucinPolska
219
Rosiek Grzegorz
77
1977
M
Power & Beauty ZabierzówBolechowicePolska
220
Ryńca Mariusz
24
1975
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
221
Ryś Wacław
123
1957
M
Zarabie BiegaMyślenicePolska
222
Rzepa Krzysztof
218
1995
M
Węgrzce WielkiePolska
223
Sajdak Adrian
210
1993
M
Never Average TeamKalwaria Zeb.Polska
224
Sajnóg Sebastian
50
1979
M
Drużyna CyborgaKrakówPolska
225
Sarnek Jarosław
143
1969
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
226
Skotniczna Ewa
234
1985
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
227
Skotniczny Piotr
233
1980
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
228
Skowron Bartłomiej
121
1988
M
JW 4495KrakówPolska
229
Słowik Daniel1987
M
OCR Team MasterŻabnoPolska
230
Smoroń Barbara1974
K
WieliczkaPolska
231
Sosnowska Barbara
85
1971
K
KrakówPolskaM-3
232
Sosnowski Roman
86
1970
M
KrakówPolskaM-3
233
Sroka Krzysztof
206
1962
M
Wola West KrakówKrakówPolska
234
Stachura Maciej
11
1970
M
Zabierzów BiegaBurówPolska
235
Staniszewski Artur
90
1970
M
Kraków Airport Running TeamKrakówPolska
236
Stec Jacek
149
1988
M
SkawinaPolska
237
Stefańczyk - Chopin Artur
84
1976
M
Klub Biegaczy JYSKKraków Polska
238
Straż Maciej
189
1982
M
Kraków Airport Running TeamKrakówPolska
239
Suchanek Dominik
174
1994
M
Max-Fliz EkspedycjaBędzieszynaPolska
240
Surdel-Okrutniak Anna1978
K
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-1
241
Surdel-Okrutniak Piotr1977
M
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-1
242
Szablewski Andrzej
147
2001
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
243
Szałaś Anna
64
1984
K
Wielkie DrogiPolskaM-1
244
Szałaś Maciej
74
1980
M
Wielkie DrogiPolskaM-1
245
Szczekocki Paweł
132
1957
M
KrakówPolska
246
Szczepański Marcin
75
1978
M
Zasada TeamRybnaPolska
247
Szopa Leszek
7
1953
M
PodolszePolska
248
Szubert Michał
26
1979
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
249
Szymański Zbigniew
251
1989
M
JW 4495KrakówPolska
250
Ślusarczyk Edyta
197
1993
K
rzeszowicePolska
251
Ślusarczyk Łukasz
214
1981
M
Krzeszo Trial Suunto TeamKrzeszowicePolska
252
Tarczewski Tomasz
137
1979
M
ZawierciePolska
253
Targosz Michał1980
M
ITMBW KrakówKrakówPolska
254
Targosz Robert
191
1980
M
Kraków Airport Running TeamGrojecPolska
255
Tarnawski Jakub
230
1968
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
256
Tekieli Damian
208
1987
M
TenczynekPolska
257
Tokarz Jerzy
47
1959
M
BiegamBoLubięKrakówPolska
258
Tokarz Patrycja
48
1981
K
FizjoAktiVa.pl KrakówKrakówPolska
259
Tomczykiewicz Aldona
135
1984
K
TenczynekPolska
260
Turcza Piotr
54
1964
M
Kolegium Sędziów KrakówKrakówPolska
261
Tyc Ryszard
180
1960
M
RysieKrakówPolska
262
Wabik Natalia
202
1988
K
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolska
263
Węgrzyn Monika2002
K
UKS Tiki Taka KolbuszowaKolbuszowaPolska
264
Wiatr Sylwia
72
1987
K
Gang ŚcigaczyŁęg TarnowskiPolska
265
Wicher Sylwia
155
1980
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
266
Wierciak Kazimierz1975
M
KrakówPolska
267
Wojna Jacek
185
1977
M
RysieChorzówPolska
268
Wojsyk Przemysław
113
1989
M
JW 4495KrakówPolska
269
Woźniak Dawid
20
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
270
Woźniak Janusz
199
1963
M
Pormat Jedlicze BiegaSkołyszynPolskaM-3
271
Woźniak Lidia
198
1967
K
Pormat Jedlicze BiegaSkołyszynPolskaM-3
272
Woźniak Michał
130
1980
M
JW 2771KrakówPolska
273
Wójcik Grzegorz1974
M
WKS WAWEL BnOKrakówPolska
274
Wrzesiński Piotr
148
1972
M
GAPPAG TeamCzęstochowaPolska
275
Zaborowska Halina
80
1964
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
276
Zaborowski Robert
79
1962
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
277
Zagórski Dariusz
235
1976
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
278
Zając Agnieszka
66
1976
K
KrzeszowicePolska
279
Zając Bartosz
127
1993
M
BZ Training System / AZS AWF KrakówStrugaPolska
280
Ziarkowski Bartosz
146
1992
M
Zabierzów BiegaWięckowicePolska
281
Zięba Jacek
31
1966
M
Zabierzów BiegaBalicePolska
282
Zwolenik Józef
110
1985
M
JW 4495KrakówPolska
283
Zwoliński Piotr
52
1991
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
284
Zwonek Piotr1967
M
eXrowerowanie.pl KrakówKrakówPolska
285
Żesławski Robert
167
1972
M
KS Victoria ZawiercieZawierciePolskaM-2