X Bieg ku Rogatemu Ranczu
Skała Kmity, 2018.2.25

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2018.02.22
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: spectrum@spectrum.krakow.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO BIEGU

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
1
Borszowski Zbigniew1980
M
Zabierzów BiegaJerzmanowicePolska
2
Cader Agnieszka
1
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
3
Cader Jacek
2
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
4
Clajot Fabian1993
M
FC GrabowaOlsztynPolska
5
Dąbrowski Andrzej1968
M
RybnikPolska
6
Duniec Grzegorz
19
1982
M
Zabierzów BiegaRząskaPolska
7
Dzidowski Aleksander1981
M
TG Sokół ZakopaneZawierciePolska
8
Florek Michał1984
M
JW 2771KrakówPolska
9
Jarzębowicz Paweł1979
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolskaM-1
10
Kaleta Jan1970
M
JW 2771 KrakówPolska
11
Kenig Maciej
8
1979
M
Zabierzów Biega / Turkucie PodjadkiKrzeszowicePolska
12
Kopta Jerzy
100
1945
M
Cwałujące DziadkiKrakówPolska
13
Kucharczyk Tomasz1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
14
Machlowska Grażyna1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
15
Machlowski Ryszard1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
16
Makola Jacek
13
1973
M
noclubZielonkiPolska
17
Masłyk Jan1957
M
TIMjmaslykKrakówPolska
18
Niwiński Maciej
3
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
19
Panek Bartosz
23
1994
M
KrakówPolska
20
Podgajny Krzysztof1961
M
parkrun ChrzanówChrzanówPolska
21
Polak Bartłomiej
22
1978
M
OświęcimPolska
22
Pradel Grzegorz1963
M
JW 4686KrakówPolska
23
Próchniewicz Krzysztof1954
M
Zabierzów Biega/Dzikie Życie Run TeamZelkówPolska
24
Raś Agnieszka
21
1976
K
KrakówPolska
25
Rosiek Grzegorz
77
1977
M
Power & Beauty ZabierzówBolechowicePolska
26
Ryńca Mariusz
24
1975
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
27
Ryś Wacław1957
M
ZARABIE- BiegaMyślenicePolska
28
Sroka Krzysztof1962
M
Wola West KrakówKrakówPolska
29
Stanek Rafał1965
M
Zabierzów biegaKarniowicePolska
30
Surdel-Okrutniak Anna1978
K
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-1
31
Surdel-Okrutniak Piotr1977
M
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-1
32
Szopa Leszek
7
1953
M
PodolszePolska
33
Szubert Michał1979
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
34
Turcza Piotr1964
M
Kolegium Sędziów KrakówKrakówPolska
35
Woźniak Dawid
20
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
36
Ziarkowski Krzysztof1985
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska