XI Bieg po Dolinie Będkowskiej
Dolina Będkowska, 2017.9.17

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.09.15
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
Samorządowcy
1
Baran Aleksandra
256
2008
K
JerzmanowicePolska
2
Baran Mariusz
56
1977
M
JerzmanowicePolskaM-2
3
Baran Marta
57
1980
K
JerzmanowicePolskaM-2
4
Baran Paulina1982
K
BębłoPolska
5
Bartnik Rafał
167
1992
M
MyślenicePolska
6
Baster Jakub2005
M
niezrzeszonyNielepicePolska
7
Bemben Anna1952
K
Nowa SarzynaPolska
8
Bieńkowski Aleksander
235
2011
M
KrakówPolska
9
Bogunia Dominik
59
1979
M
Mazi Run TeamZabierzówPolska
10
Bogunia Igor
259
2012
M
Mazi Run TeamZabierzówPolska
11
Bond James
400
2011
M
English Primary School KrakówKrakówPolska
12
Bugiel Roman
50
1963
M
TychyPolska
13
Buk Natalia2008
K
niezrzeszonyKatowicePolska
14
Buk Nina2006
K
niezrzeszonyKatowicePolska
15
Burgieł Katarzyna
161
1979
K
WieliczkaPolska
16
Bytnar Patrycja2007
K
SP ZabierzówZabierzów Polska
17
Bytnar Szymon2009
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
18
Bzukała Janusz
2
1974
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
19
Caban Jakub
81
1988
M
MoskodrzewPolska
20
Chochół Antoni
208
2011
M
KrzeszowicePolska
21
Chochół Paweł
8
1974
M
KrzeszowicePolska
22
Chrobak Tomasz
305
2008
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
23
Czaja Robert
162
1998
M
WieliczkaPolska
24
Czerwiec Karolina
271
2007
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
25
Czyż Piotr
46
1977
M
Zabierzów BiegaRząskaPolska
26
Derwisz Jakub
165
1995
M
OlkuszPolska
27
Dolny Jakub
318
2007
M
SP SąspówSąspówPolska
28
Drapala Piotr1972
M
Ojcowskie ŚlimakiCzajowicePolska
29
Dromundo - Pęgiel Milla
320
2012
K
SP SąspówSąspówPolska
30
Dromundo - Pęgiel Natan
319
2009
M
SP SąspówSąspówPolska
31
Dudek Darek
21
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
32
Dudek Kuba
23
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
33
Dudek Marta
20
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
34
Dudek Ola
22
2000
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
35
Dura Jakub
307
2008
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
36
Dziedzic Małgorzata
247
2010
K
SP JerzmanowiceŁazyPolska
37
Dziedzic Mariusz
47
1977
M
Zabierzów BiegaŁazyPolska
38
Figiel Piotr
163
1996
M
WieliczkaPolska
39
Filo Jakub
272
2007
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
40
Filo Karolina
273
2007
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
41
Florek Michał
33
1984
M
JW 2771KrakówPolska
42
Francuz Konrad
74
1971
M
Vege RunnersMogilanyPolska
43
Francuz Patrycja
55
1985
K
Wielka Wieś BiegaSzyce Polska
44
Francuz Tadeusz
255
2007
M
Wielka Wieś BiegaSzycePolska
45
Frączek Daniel
41
1996
M
RysieKrakówPolska
46
Fuksa Jakub
401
2010
M
English Primary School KrakówKrakówPolska
47
Gajewska Marzena
204
2010
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
48
Gałczyk Barbara
14
1976
K
Zabierzów BiegaModlnicaPolskaM-2
49
Gałczyk Bartłomiej
214
2008
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
50
Gałczyk Filip2001
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
51
Gałczyk Grzegorz1979
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
52
Gałczyk Kacper
16
2003
M
Zabierzów BiegaModlnicaPolska
53
Gałczyk Maciej
215
2005
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
54
Gałczyk Paweł2007
M
SP Wielka WieśBiały KościółPolska
55
Gałczyk Piotr
15
1971
M
Zabierzów BiegaModlnicaPolskaM-2
56
Garczyk Dominika
317
2007
K
SP SąspówSąspówPolska
57
Garlicki Tymoteusz
274
2009
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
58
Garzeł Robert
65
1976
M
Zabierzów BiegaBolechowice Polska
59
Gaudyn Franciszek2010
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
60
Gaudyn Magdalena1981
K
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
61
Gaweł Jakub
168
1991
M
MyślenicePolska
62
Giermek Lena2009
K
SP JerzmanowiceJerzmanowicePolska
63
Godyński Marcin
164
1999
M
SkawinaPolska
64
Gola Emilia2010
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
65
Gola Karolina2005
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
66
Goleń Wiktoria
275
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
67
Górka Martyna
276
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
68
Grzebinoga Amelia
205
2008
K
JerzmanowicePolska
69
Grzebinoga Marcel2012
M
JerzmanowicePolska
70
Grzebinoga Tomasz
45
1985
M
JerzmanowicePolska
71
Herian Agnieszka
311
2004
K
SP SąspówSąspówPolska
72
Hodor Fraciszek
82
2003
M
ŁKS WięckowiceBrzezinkaPolska
73
Hodor Krzysztof
83
1972
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
74
Hodor Tadeusz
249
2010
M
ŁKS WięckowiceBrzezinkaPolska
75
Jachym Arkadiusz1976
M
Bielsko-BiałaPolska
76
Jackowski Andrzej
39
1970
M
RysieKrakówPolska
77
Janiec Malgorzata
52
1983
K
ŚledziejowicePolska
78
Janik Arkadiusz
48
1980
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
79
Janik Martyna
202
2012
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
80
Janik Roksana
201
2008
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
81
Janik Wojciech
248
2011
M
Wielka Wieś BiegaGiebultówPolska
82
Janiszewski Tadeusz
166
1994
M
ChrzanówPolska
83
Jarema Beata
7
1973
K
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolskaM-3
84
Jarema Grzegorz
6
1975
M
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolskaM-3
85
Jaworski Igor
223
2011
M
CzubrowicePolska
86
Jewuła Mariusz
43
1971
M
RysieKrakówPolska
87
Kaczmarczyk - Rusek Oliwia
313
2005
K
SP SąspówSąspówPolska
88
Kajzer Dominika
308
2004
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
89
Kaleta Jan
32
1970
M
JW 2771 KrakówPolska
90
Kalinowski-Zajdak Jakub
66
1985
M
KrakówPolska
91
Kania Alan
216
2009
M
PrzeginiaPolska
92
Kania Seweryn
226
2005
M
PrzeginiaPolska
93
Kańczura Jakub
222
2011
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
94
Kapa Andrzej1959
M
Czeladź BiegaCzeladźPolska
95
Kapkowska Sandra
68
1987
K
TenczynekPolska
96
Karcz Aneta
63
1980
K
Zabierzów BiegaNiegoszowicePolska
97
Karłowska Dorota
224
2009
K
Wielka Wieś BiegaSzycePolska
98
Karłowski Dawid
225
2012
M
Wielka Wieś BiegaSzycePolska
99
Karłowski Wojciech
35
1973
M
3 RBLog KrakówSzycePolska
100
Kasperek Michał
277
2005
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
101
Kasperek Tomasz
278
2008
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
102
Kawalec Oliwia2007
K
Gmina Wielka Wieś biegaModlnicaPolska
103
Kawalec Sławomir1980
M
Gmina Wielka Wieś biegaModlnicaPolska
Samorząd
104
Kawalec Zofia2010
K
Gmina Wielka Wieś biegaModlnicaPolska
Samorząd
105
Kiec Aleksandra
381
2008
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
106
Kiec Alicja
380
2012
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
107
Kiec Piotr
80
1980
M
KrakówPolska
108
Klich Bartłomiej
245
2012
M
CzubrowicePolska
109
Klich Krzysztof
244
2011
M
CzubrowicePolska
110
Klich Patrycja
243
2007
K
CzubrowicePolska
111
Klimek Agnieszka
24
1986
K
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
112
Klimek Małgorzata
25
1986
K
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
113
Kocjan Filip
314
2007
M
SP SąspówSąspówPolska
114
Kolasa Bogdan
199
1980
M
KrakówPolska
115
Kolasa Elżbieta
198
2001
K
KrakówPolska
116
Kolasa Krzysztof
197
2006
M
KrakówPolska
117
Kolasa Marta
196
1981
K
KrakówPolska
118
Kołacz Emilia
304
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
119
Kołodziejczyk Cezary2011
M
PrzeginiaPolska
120
Kołodziejczyk Grzegorz1976
M
PrzeginiaPolskaM-1
121
Kołodziejczyk Monika1982
K
PrzeginiaPolskaM-1
122
Kołodziejczyk Zofia
264
2008
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
123
Kołodziejczyk Anna
64
1973
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
124
Kończak Marcin
76
1980
M
Dąbrowa GórniczaPolska
125
Kopeć Maria
402
2010
K
English Primary School KrakówKrakówPolska
126
Kopeć Sebastian
315
2006
M
SP SąspówSąspówPolska
127
Korczak Edyta
184
1995
K
KrakówPolska
128
Korczak Janusz
183
1993
M
KrakówPolska
129
Kowalczyk Antoni
279
2009
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
130
Kowalczyk Patryk
257
2009
M
JerzmanowicePolska
131
Kowalik Marta
9
1972
K
Power & Beauty ZabierzówBrzeziePolska
132
Krawczyk Aleksandra
280
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
133
Krawiec Dorota
195
1976
K
KrakówPolska
134
Krawiec Justyna
194
2005
K
KrakówPolska
135
Krawiec Katarzyna
193
2001
K
KrakówPolska
136
Krawiec Marek
191
1972
M
KrakówPolska
137
Krawiec Tadeusz
192
2008
M
KrakówPolska
138
Krupa Danuta
190
2008
K
KrakówPolska
139
Krupa Dorota
189
2011
K
KrakówPolska
140
Krupa Jolanta
188
1984
K
KrakówPolska
141
Krupa Julian
187
1982
M
KrakówPolska
142
Księżyc Sebastian
58
1977
M
KatowicePolska
143
Kucharczyk Filip
281
2007
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
144
Kucharczyk Iga
237
2012
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
145
Kucharska Gabriela
10
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAM/Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
146
Kucharski Jerzy
200
2005
M
MaratonyPolskie.PL TEAM/Zabierzów BiegaRudawaPolska
147
Kucharski Maciej
282
2005
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
148
Kucharski Piotr
11
1971
M
MaratonyPolskie.PL TEAM/Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
149
Kula Karolina1991
K
KKB DystansKrakówPolska
150
Kula Tadeusz1955
M
KKB DystansKrakówPolska
151
Kulik Franciszek
209
2011
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
152
Kulik Stanisław
210
2009
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
153
Kurdziel Maciej
229
2009
M
Świetlica Terapeutyczna w RadwanowicachRudawaPolska
154
Kuś Bartłomiej
250
2010
M
CzajowicePolska
155
Kuś Mateusz
251
2012
M
CzajowicePolska
156
Lasoń-Niejadlik Anna
51
1988
K
KrakówPolska
157
Lenartowicz Ewa
218
2010
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
158
Lenartowicz Jan
217
2006
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
159
Lenartowicz Magdalena
17
1978
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
160
Lenartowicz Wojciech
18
1978
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
161
Litwin Marek
160
1974
M
WieliczkaPolska
162
Lotz Alex
403
2010
M
English Primary School KrakówKrakówRPA / Polska
163
Łyduch Nikola
236
2006
K
PrzeginiaPolska
164
Machera Rafał
84
1990
M
KoniecpolPolska
165
Machlowska Aleksandra
211
2005
K
Zabierzów BiegaKrakówPolska
166
Machlowska Emilia
221
2007
K
KrakówPolska
167
Maciel Bruno
404
2008
M
English Primary School KrakówKrakówBrazylia
168
Maciel Julia
405
2006
K
English Primary School KrakówKrakówBrazylia
169
Macura Barbara1976
K
Zabierzów BiegaWięckowicePolskaM-2
170
Madej Oskar
53
2002
M
SkałaPolska
171
Madej-Michalska Monika
54
1980
K
SkałaPolska
172
Maj Józef
186
1978
M
KrakówPolska
173
Maj Monika
185
1979
K
KrakówPolska
174
Mazur Łukasz
38
1979
M
Mazi Run Team KrakówPolska
175
Mazur Szymon
242
2009
M
Zabierzów BiegaBrzoskwiniaPolska
176
Mazurek Paweł
49
1992
M
KrakówPolska
177
Miąsko Kornelia
406
2008
K
English Primary School KrakówKrakówPolska
178
Michalski Franciszek
254
2012
M
SkałaPolska
179
Michalski Szymon
253
2009
M
SkałaPolska
180
Midura Agnieszka
283
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
181
Miętus Agata2000
K
LDCLiszkiPolska
182
Migacz Dawid
284
2007
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
183
Miller Gabriela
285
2009
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
184
Misiarz Józef
77
1957
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
185
Mistela Bartłomiej
268
2010
M
PrzeginiaPolska
186
Mistela Jakub
258
2004
M
PrzeginiaPolska
187
Mistela Piotr2001
M
PrzeginiaPolska
188
Moląg Mateusz
3
1976
M
Zabierzów Biega / MOSUR RudawaBolechowicePolska
189
Molik Bartosz
286
2006
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
190
Molik Patryk2012
M
niezrzeszonyBrzeziePolska
191
Mroźnik Magdalena2009
K
SP JerzmanowiceerzmanowicePolska
192
Mrożek Oliwia
287
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
193
Muzychko Severyn
407
2009
M
English Primary School KrakówKrakówUkraina
194
Muzyk Eryk2011
M
SP SąspówSąspówPolska
195
Muzyk Lena
324
2009
K
SP SąspówSąspówPolska
196
Muzyk-Świętek Paulina1983
K
40latek TychyTychyTychy/JerzmanowiceM-1
197
Naporowska Zofia
288
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
198
Niewiarowski Andrzej
13
1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
199
Nobis Kacper2012
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
200
Nowak Ewa
36
1976
K
KrakówPolska
201
Nowak Klaudia2007
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
202
Nowecka Nina
289
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
203
Nowecki Dominik
290
2005
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
204
Ocieczek Mateusz
213
2009
M
Wola KalinowskaPolska
205
Owerko Anna2011
K
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
206
Owerko Magdalena1981
K
KW KrakówModlniczkaPolska
207
Owerko Michał2007
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
208
Owerko Tomasz1981
M
SNW KW KrakówModlniczkaPolska
209
Paczyński Arek
239
2011
M
Zabierzów BiegaNielepicePolska
210
Paczyński Karol
240
2007
M
Zabierzów BiegaNielepicePolska
211
Pałubski Andrzej
79
1979
M
TechgisCzajowicePolska
212
Pałubski Mateusz
206
2012
M
TechgisCzajowicePolska
213
Pamuła Wojciech
42
1972
M
RysieKrakówPolska
214
Panek Bartosz
75
1994
M
KrakówPolska
215
Pasqualini Xavier
37
1978
M
Mazi Run TeamKrakówPolska
216
Petukhov Yury
67
1985
M
Sankt - PetersbRosja
217
Pęgiel Oliwier
322
2007
M
SP SąspówSąspówPolska
218
Pęgiel Oskar
323
2009
M
SP SąspówSąspówPolska
219
Piech Kacper1990
M
Asics FrontRunner Polska/RUNONLINE.PLKrakówPolska
220
Pilch Grzegorz
182
1997
M
KrakówPolska
221
Pilch Krystyna
181
1999
K
KrakówPolska
222
Pilch Marcin
180
1971
M
KrakówPolska
223
Piórkowska Aleksandra
70
1974
K
Biskupice Family TamWieliczkaPolskaM-2
224
Piórkowska Kamila2004
K
Biskupice Family TeamWieliczkaPolska
225
Piórkowski Jakub
269
2007
M
Biskupice Family TeamWieliczkaPolska
226
Piórkowski Michal
270
2011
M
Biskupice Family TeamWieliczkaPolska
227
Piórkowski Tomasz
69
1974
M
Biskupice Family TeamWieliczkaPolskaM-2
228
Piwowarczyk Alan
321
2009
M
SP SąspówSąspówPolska
229
Ponikiewicz Maja
291
2009
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
230
Prokocki Oliwier
411
2011
M
English Primary School KrakówKrakówPolska
231
Próchniewicz Krzysztof
12
1954
M
Zabierzów Biega / Dzikie Życie Run TeamZelkówPolska
232
Próchniewicz Oliwia
212
2009
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
233
Psarska Sabina
78
1999
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
234
Puchalska-Miętus Katarzyna1969
K
LDCLiszkiPolska
235
Pyzik Tomasz
61
1975
M
Drużyna mojacukrzyca.plGliwicePolska
236
Raczyński Jakub
234
2005
M
SP ModlnicaTomaszowicePolska
237
Radzik Jan2005
M
NiepołomicePolska
238
Rastabiga Julia
292
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
239
Rogóż Mikołaj
310
2008
M
SP SąspówSąspówPolska
240
Rogóż Milena
312
2004
K
SP SąspówSąspówPolska
241
Rolka Gabriela1989
M
Asics FrontRunner Polska/RUNONLINE.PLKrakówPolska
242
Rusek Adam
219
2012
M
JerzmanowicePolska
243
Rusek Wiktor
220
2008
M
JerzmanowicePolska
244
Russek Aleksander
207
2012
M
KrakówPolska
245
Rybotycka Magdalena
260
2009
K
Zabierzów BiegaZabierzowPolska
246
Rybotycka Małgorzata
293
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
247
Rybotycki Dominik
261
2012
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
248
Ryłko Krzysztof1973
M
Zadyszka Oświęcim / KS KandaharOświęcimPolska
249
Seremak Alicja
294
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
250
Sionkowska Zuzanna
295
2006
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
251
Siudek Radosław2008
M
SP JerzmanowiceJerzmanowicePolska
252
Skoczek Agnieszka 1982
K
KrakówPolska
253
Soboń Piotr
60
1976
M
KSZO Ostrowiec Św.JerzmanowicePolska
254
Solecki Aleksander
408
2011
M
English Primary School KrakówKrakówPolska
255
Sroka Krzysztof1962
M
Wola West KrakówKrakówPolska
256
Stachyra Zdzislaw1980
M
Wielka Wieś BiegaBędkowicePolska
257
Stasiak Stanisław
409
2010
M
English Primary School KrakówKrakówPolska
258
Stefanowski Maciej2004
M
SP RudawaRudawaPolska
259
Stożek Jarosław
44
1982
M
Polska
260
Surdel-Okrutniak Anna1978
K
Zabierzów BiegaBurówPolska
261
Synowiec Damian
325
2010
M
SP SąspówSąspówPolska
262
Synowiec Krzysztof
316
2006
M
SP SąspówSąspówPolska
263
Szafrański Przemysław
296
2007
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
264
Szczekocki Paweł
62
1957
M
KrakówPolska
265
Szczepański Antoni
238
2008
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
266
Szklarczyk Natalia
297
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
267
Szlachta Julita2008
K
SP JerzmanowicejerzmanowicePolska
268
Szlachta Marlena2004
K
SP Jerzmanowice JerzmanowicePolska
269
Szlachta Paulina
241
2008
K
Zabierzów BiegaNielepicePolska
270
Świętek Tomasz1974
M
40latek TychyTychyPolskaM-1
271
Taraszkiewicz Patryk
230
2007
M
Świetlica Terapeutyczna w RadwanowicachRudawaPolska
272
Tracz Zbigniew
179
1998
M
KrakówPolska
273
Tracz Zofia
178
1999
K
KrakówPolska
274
Tracz Zygmunt
177
1971
M
KrakówPolska
275
Trojanowski Jakub
232
2010
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
276
Trojanowski Kajetan
233
2012
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
277
Tyc Ryszard
40
1960
M
RysieKrakówPolska
278
Urbanek Dorota
159
1972
K
WieliczkaPolska
279
Urbanek Stanisław
158
1972
M
WieliczkaPolska
280
Urbanik Katarzyna2007
K
niezrzeszonyZabierzówPolska
281
Urbanik Laura
298
2007
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
282
Urbanowicz Tymon2010
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
283
Węgiel Wiktor2010
M
niezrzeszonyKobylanyPolska
284
Wiater Kamil
299
2007
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
285
Widera Hanna2009
K
niezrzeszonyJerzmanowicePolska
286
Widera Mateusz2005
M
niezrzeszonyJerzmanowicePolska
287
Wilk Krzysztof1968
M
KrakówPolska
288
Wiśniewski Mateusz
306
2005
M
SP ZabierzówZabierzówPolska
289
Wolak Maja
300
2008
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
290
Wolańska Violetta
73
1974
K
ZAKWAS Team KrakówKrakówPolska
291
Woźniak Michał
34
1980
M
JW 2771KrakówPolska
292
Wróbel Wojciech
19
1980
M
Zabierzów BiegaNiegoszowicePolska
293
Zadęcki Igor
227
2009
M
KrakówPolska
294
Zadęcki Tadeusz
228
2011
M
KrakówPolska
295
Zakrzewski Mikołaj2007
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
296
Zamorski Witold1979
M
TEAM NABIEGOWKACH.PLKrakówPolska
297
Zdanowska Edyta
176
1993
K
KrakówPolska
298
Zdanowski Jan
175
1992
M
KrakówPolska
299
Zdanowski Marcin
172
2009
M
KrakówPolska
300
Zdun Marcin
173
2008
M
KrakówPolska
301
Zdun Maria
174
1980
K
KrakówPolska
302
Zdun Tomasz
171
1979
M
KrakówPolska
303
Zdun Weronika
170
2012
K
KrakówPolska
304
Zdun Wojciech
169
2005
M
KrakówPolska
305
Zelek Julia
301
2005
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
306
Zesławski Robert1972
M
KS Victoria ZawiercieZawierciePolskaM-2
Samorząd
307
Zięba Magdalena
302
2007
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
308
Zubkov Mikchail
410
2007
M
English Primary School KrakówKrakówRosja
309
Zysek Kacper
252
2005
M
SP RząskaModlniczkaPolska
310
Żak Artur
72
1974
M
PrzeginiaPolskaM-2
311
Żak Barbara
71
1976
K
PrzeginiaPolskaM-2
Samorząd
312
Żak Bartosz
231
2007
M
Świetlica Terapeutyczna w Radwanowicach RudawaPolska
313
Żak Karolina
203
2008
K
PrzeginiaPolska
314
Żesławska Monika1975
K
KS Victoria ZawiercieZawierciePolskaM-2
Samorząd
315
Żuk Sylwia
303
2007
K
SP ZabierzówZabierzówPolska
316
Żylski Zenon1960
M
KrakówPolska