VIII Bałtycki Maraton / IV Półmaraton Bałtycki
Jastarnia, 2017.8.26

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.08.22
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: jaroslaw.bomba@umgdy.gov.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO BIEGU

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Dystans
1
Adamska Justyna1976
K
GB Studio S7 BaninoBaninoPolska
Maraton
2
Bagińska Paula1991
K
niezrzeszonyPoznańPolska
Półmaraton
3
Bańbura Piotr1979
M
Pasat KońskieKońskiePolska
Maraton
4
Baraniecki Zbigniew1958
M
Brylant KórnikPoznańPolska
Maraton
5
Boć Edyta1972
K
niezrzeszonyGrudziądzPolska
Półmaraton
6
Brodacki WIESLAW1961
M
40-Latek TychyTychyPolska
Maraton
7
Brzozowski Andrzej1954
M
WKZZamośćPolska
Maraton
8
Cichecka Anna 1972
K
niezrzeszonyGrudziądz Polska
Półmaraton
9
Czarnecki Adam1971
M
Łomiankowska Grupa BiegowaŁomiankiPolska
Maraton
10
Dobrzyński Bartosz1970
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Półmaraton
11
Doliński Adam1984
M
KB Legionowo/ Grupa Biegowa UTKWarszawaPolska
Maraton
12
Domański Jacek Expedyt1941
M
WKB META LubliniecarszawaPolska
Półmaraton
13
Dubert Magdalena1981
K
niezrzeszonyPolska
Półmaraton
14
Gadzinowski Ignacy1950
M
niezrzeszonyRadomPolska
Półmaraton
15
GNIOT JOANNA1974
K
Diabełkowa AśGrudziądz Polska
Półmaraton
16
Gradus Hubert1976
M
DWÓJKA BIEGAMilanówekPolska
Półmaraton
17
Gwóźdź Kamil1989
M
TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWięcborkPolska
Maraton
18
Jachimczyk Aleksandra1983
K
parkrun ChrzanówChrzanówPolska
Maraton
19
JAKUSZ PRZEMYSŁAW1985
M
NORDA ACTIVE TEAMWEJHEROWOPolska
Półmaraton
20
Jerzy Prusałowicz1963
M
niezrzeszonyPolska
Maraton
21
Jodko Magda1972
K
niezrzeszonyPolska
Półmaraton
22
KASIERSKA EWA KATARZYNA1948
K
WKB META LUBLINIECPOZNAŃPolska
Maraton
23
kaźmierczak andrzej1977
M
W tri team/Avia KamionkiszczytnikiPolska
Maraton
24
Klebba Krzysztof1983
M
LZS ŁebczPuck / ŁebczPolska
Półmaraton
25
Knop Piotr1973
M
Opoczno Sport TeamWola ZałężnaPolska
Maraton
26
Kolasa Andrzej1951
M
Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAPolska
Maraton
27
Kolasa Barbara1956
K
Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAPolska
Półmaraton
28
Korbut Mirosław1974
M
parkrun ChrzanówLibiążPolska
Półmaraton
29
Kowalski KAZIMIERZ1959
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
Maraton
30
Krzysztof Dąbrowski1987
M
Trójmasto BiegaPolska
Maraton
31
Krzysztof Dąbrowski1987
M
niezrzeszonyPolska
Maraton
32
Krzysztof Stopa1972
M
K&KSWAROŻYNPolska
Półmaraton
33
Łuc Grzegorz1975
M
YienuOtwockPolska
Maraton
34
Łyscarz Józef1980
M
1980KatowicePolska
Maraton
35
Maciejonczyk Marek1985
M
WrocławPolska
Półmaraton
36
Mesjasz Marek1985
M
Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLubinPolska
Maraton
37
MIKRUT Małgorzata 1972
K
niezrzeszonyGrudziądz Polska
Maraton
38
MIKRUT Małgorzata 1972
K
niezrzeszonyGrudziądzPolska
Półmaraton
39
Minowicz Łukasz1983
M
ŁukiGOSTYŃPolska
Maraton
40
Mizera Agnieszka1969
K
Byledobiec AninLędowo OsiedlePolska
Maraton
41
Murański Józef1945
M
Borowion JastarniaJastarnia-BórPolska
Maraton
42
OCHNIO RYSZARD1975
M
POLONIA JASTROWIE BIEDRONKA BIEGA JASTROWIEJASTROWIEPolska
Maraton
43
ORNAL MIROSŁAW1962
M
OLIMP WEJHEROWOWEJHEROWOPolska
Półmaraton
44
Pajura Magda1984
K
niezrzeszonyKrakówPolska
Maraton
45
Pankow Marcin1973
M
rangoGdyniaPolska
Maraton
46
Pawlak Agnieszka1986
K
niezrzeszonyWrocławPolska
Półmaraton
47
Pokorniecki Tomasz1987
M
CITYTRAIL.PL TeamToruńKENIA
Półmaraton
48
Przybysławska Katarzyna1980
K
niezrzeszonyKrakówPolska
Półmaraton
49
Przybysławski Marek1982
M
niezrzeszonyKrakówPolska
Półmaraton
50
Roszman Henryk1954
M
niezrzeszonyOrlePolska
Półmaraton
51
RZESZUTEK PRZEMYSŁAW1985
M
niezrzeszonyPAKOŚĆPolska
Półmaraton
52
Sikorski Witold1961
M
KB RUN 42RosnowoPolska
Maraton
53
Simecek Tomas1978
M
www.prostebeham.czPraha 9Czech republic
Półmaraton
54
Simeckova Angelika1980
K
Praha 9raha 9Czech republic
Półmaraton
55
Sobieralski Marek1958
M
niezrzeszonyMogilnoPolska
Maraton
56
Sobkowiak Ewa1963
K
Brylant KórnikPoznańPolska
Maraton
57
Sypniewska MAGDALENA1984
K
niezrzeszonyPuszczykowoPolska
Półmaraton
58
Szabłowska Iwona1984
K
Grupa PKOJuszkowoPolska
Półmaraton
59
Szewczyk Agnieszka1982
K
niezrzeszonyGrudziądz Polska
Półmaraton
60
Szybowski Paweł1989
M
niezrzeszonyWieliczkaPolska
Maraton
61
Szynawa Marcin1979
M
niezrzeszonySiemianowice slaskPolska
Maraton
62
Śliwińska KATARZYNA1970
K
KS Iskra przy AMW w GdyniGdyniaPolska
Maraton
63
Ślusarczyk Paweł1983
M
niezrzeszonyOtwockPolska
Maraton
64
Tański Marcin 1975
M
niezrzeszonyPuck Polska
Półmaraton
65
Tański Marcin 1975
M
Hotel Bryza Puck Polska
Półmaraton
66
Tomaszewska Marta1988
K
niezrzeszonyWrocławPolska
Półmaraton
67
Tomaszewski Wojciech1986
M
niezrzeszonyJelcz-LaskowicePolska
Półmaraton
68
Torłop Przemysław1966
M
GrupTrójmiasto/Solidarność Port GdańskGdańskPolska
Maraton
69
Wąż Mariusz1970
M
KS Iskra przy AMW w GdyniRedaPolska
Maraton
70
Wiaderek Sławomir1959
M
Pędzące ŻółwieWarszawaPolska
Półmaraton
71
Wierzba Krzysztof1970
M
W&W MaratonPolska
Maraton
72
Wika-Skomska Joanna1974
K
niezrzeszonyGrudziądzPolska
Półmaraton
73
Wójcik Robert1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
74
Zygadło Piotr 1982
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton