VIII Bałtycki Maraton / IV Półmaraton Bałtycki
Jastarnia, 2017.8.26

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.08.22
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: jaroslaw.bomba@umgdy.gov.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO BIEGU

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Dystans
1
Adamska Justyna1976
K
GB Studio S7 BaninoBaninoPolska
Maraton
2
Albecki Tomasz1984
M
www.albecki.bizRedaPolska
Półmaraton
3
Aleksandrowicz Krzysztof1958
M
Biegający TczewTczewPolska
Maraton
4
ANGELIKA BODZIONA1972
K
niezrzeszonyORZEŃSKOPolska
Maraton
5
Bagińska Paula1991
K
niezrzeszonyPoznańPolska
Półmaraton
6
Bańbura Piotr1979
M
Pasat KońskieKońskiePolska
Maraton
7
Baraniecki Zbigniew1958
M
Brylant KórnikPoznańPolska
Maraton
8
Barański Grzegorz1959
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
Maraton
9
Barbro Paraniak1956
K
Team Skavsaaret IFHuddingeSverige
Maraton
10
Bąk Adam1960
M
KKL KielceKielcePolska
Maraton
11
Bernat Antoni1949
M
LKS ZPPuckPolska
Maraton
12
Bielecki Tadeusz1974
M
UKS Siódemka RumiaRumiaPolska
Półmaraton
13
BILIŃSKA EWA1976
M
DĄBRÓWKA LEBIEGIDĄBRÓWKAPolska
Półmaraton
14
Bisztyga Tomasz1992
M
MCEMyślenicePolska
Maraton
15
Boć Edyta1972
K
niezrzeszonyGrudziądzPolska
Półmaraton
16
BODZIONA ANGELIKA1972
K
niezrzeszonyORZEŃSKOPolska
Półmaraton
17
Borówka Ryszard1975
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
Półmaraton
18
Brodacki WIESLAW1961
M
40-Latek TychyTychyPolska
Maraton
19
Brzozowski Andrzej1954
M
WKZZamośćPolska
Maraton
20
Budzisz Daniel1986
M
niezrzeszonyKuźnicaPolska
Półmaraton
21
Budzisz Rafał1984
M
niezrzeszonyhałupyPolska
Maraton
22
Budzisz Mateusz 1982
M
niezrzeszonyRumiaPolska
Maraton
23
Cejko Sławomir1976
M
Drużyna JezusaBydgoszczPolska
Maraton
24
Chudy HENRYK1955
M
K S Olszewski i synowie SławskoSławnoPolska
Maraton
25
Cichecka Anna 1972
K
niezrzeszonyGrudziądz Polska
Półmaraton
26
Cieślak Marek1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
27
Cisek Mirosław1972
M
KONDYCJAPiasecznoPolska
Maraton
28
Czajkowski Maciej 1975
M
Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Polska
Półmaraton
29
Czarnecki Adam1971
M
Łomiankowska Grupa BiegowaŁomiankiPolska
Maraton
30
CZECHOWSKI JERZY1949
M
mza - warszawaWARSZAWAPolska
Półmaraton
31
Dawidowski Roman1967
M
niezrzeszonyPuckPolska
Maraton
32
Dąbrowska Dorota1988
K
Visegrad Maraton RytroNowy SączPolska
Półmaraton
33
Dębiński Robert1972
M
niezrzeszonyToruńPolska
Półmaraton
34
Dębski Tomasz1994
M
KTP BąbelkiGdańskPolska
Maraton
35
Dobkowska Anna1951
K
KB GALERIA WarszawaWarszawaPolska
Maraton
36
Dobrzyński Bartosz1970
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Półmaraton
37
Doliński Adam1984
M
KB Legionowo/ Grupa Biegowa UTKWarszawaPolska
Maraton
38
Domański Jacek Expedyt1941
M
WKB META LubliniecarszawaPolska
Półmaraton
39
Dubert Magdalena1981
K
niezrzeszonyPolska
Półmaraton
40
Dudek Barbara1970
K
Lusia BiegaLublinPolska
Półmaraton
41
Dziekan Krzysztof1972
M
Akademia Biegania GrudziadzPruszkowPolska
Maraton
42
Dziekan Krzysztof1972
M
Akademia Biegania GrudziadzPruszkowPolska
Maraton
43
Elwart Roman1972
M
LKS-PUCKPuckPolska
Maraton
44
FILA ANTONI1950
M
ZANTYR SZTUMSZTUMPolska
Maraton
45
Frąckowiak Maciej1991
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
46
Gadzinowski Ignacy1950
M
niezrzeszonyRadomPolska
Półmaraton
47
Gajewski Kamil1977
M
niezrzeszonyPolska
Półmaraton
48
Gaweł Tomasz1986
M
niezrzeszonyGąbinoPolska
Półmaraton
49
GNIOT JOANNA1974
K
Diabełkowa AśGrudziądz Polska
Półmaraton
50
Godlewska Diana1988
K
niezrzeszonyŁomżaPolska
Maraton
51
Golus Przemek1986
M
niezrzeszonySopotPolska
Półmaraton
52
GONCIARZ Andrzej1958
M
niezrzeszonyLGOTAPolska
Maraton
53
Goworek Marek1981
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
54
Grabiński Waldemar1973
M
Rogoziński Klub BiegaczaRogoźnoPolska
Maraton
55
Gradus Hubert1976
M
DWÓJKA BIEGAMilanówekPolska
Półmaraton
56
Grzywiński Bartosz1980
M
niezrzeszonyToruńPolska
Półmaraton
57
Gwóźdź Kamil1989
M
TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWięcborkPolska
Maraton
58
Hernik Bogusław1972
M
Los Trepos CompanierosWęgrzcePolska
Półmaraton
59
Hewelt Mateusz1989
M
Rebels Legion TeamPuckPolska
Półmaraton
60
Hryniewicka Monika1982
K
niezrzeszonyRumiaPolska
Maraton
61
Jachimczyk Aleksandra1983
K
parkrun ChrzanówChrzanówPolska
Maraton
62
JAKUSZ PRZEMYSŁAW1985
M
NORDA ACTIVE TEAMWEJHEROWOPolska
Półmaraton
63
Jałkiewicz Juliusz1977
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
64
Janowicz Anna1979
K
Biegamy Razem WładysławowoWładysławowoPolska
Półmaraton
65
Janusz Występski1972
M
DRUŻYNA SZPIKUGnieznoPolska
Maraton
66
Jerzy Prusałowicz1963
M
niezrzeszonyPolska
Maraton
67
Joanna Kaczmarek1988
K
Vege RunnersPoznańPolska
Maraton
68
Jodko Magda1972
K
niezrzeszonyPolska
Półmaraton
69
Jurgielewicz Jacek1967
M
niezrzeszonyKostkowoPolska
Maraton
70
KALBARCZYK BEATA1967
K
Orange PolskaPolska
Półmaraton
71
Kalinowski Łukasz1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Półmaraton
72
Karbowski Jarosław 1977
M
K.S.LENIWIEC Syców Polska
Półmaraton
73
KASIERSKA EWA KATARZYNA1948
K
WKB META LUBLINIECPOZNAŃPolska
Maraton
74
kaźmierczak andrzej1977
M
W tri team/Avia KamionkiszczytnikiPolska
Maraton
75
Klebba Krzysztof1983
M
LZS ŁebczPuck / ŁebczPolska
Półmaraton
76
Knop Piotr1973
M
Opoczno Sport TeamWola ZałężnaPolska
Maraton
77
Kolasa Andrzej1951
M
Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAPolska
Maraton
78
Kolasa Barbara1956
K
Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAPolska
Półmaraton
79
Kollek Anna 1964
K
Biegamy Razem WładysławowoWładysławowoPolska
Półmaraton
80
Korbut Mirosław1974
M
parkrun ChrzanówLibiążPolska
Półmaraton
81
Kosiński Dawid1988
M
niezrzeszonyPoznańPolska
Półmaraton
82
Kościelski Mariusz1966
M
COM-DKMGdyniaPolska
Maraton
83
Kowalczyk Włodzimierz1959
M
niezrzeszonyHuta DłutowskaPolska
Półmaraton
84
Kowalski KAZIMIERZ1959
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
Maraton
85
Kowczyk Marcin1981
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
86
Król Marcin1983
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
87
Krupiński Maciej1983
M
AGB TorfyZgierzPolska
Maraton
88
Krzysztof Dąbrowski1987
M
Trójmasto BiegaPolska
Maraton
89
Krzysztof Stopa1972
M
K&KSWAROŻYNPolska
Półmaraton
90
Kucharski Piotr1987
M
Monar Rożnowice 34Rogoźno Wlkp.Polska
Półmaraton
91
Lesner Darek1976
M
Biegamy Razem WładysławowoWładysławowoPolska
Półmaraton
92
Likowski Piotr1979
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
93
Łuc Grzegorz1975
M
YienuOtwockPolska
Maraton
94
Łuszczewski Piotr1984
M
RumakiarkiPolska
Półmaraton
95
Łyscarz Józef1980
M
1980KatowicePolska
Maraton
96
Maciejonczyk Marek1985
M
WrocławPolska
Półmaraton
97
Maculewicz Marcin1972
M
JP 2KielcePolska
Maraton
98
Makaruk Tomasz1973
M
i360 Sp. z o.o.arszawaPolska
Półmaraton
99
Małkiński Józef1957
M
RWT BYDGOSZCZBYDGOSZCZPolska
Maraton
100
Mańkowski Dariusz1966
M
JastrowieJastrowiePolska
Maraton
101
MELZER AREK1973
M
UKS SIÓDEMKA RUMIARumiaPolska
Półmaraton
102
Mesjasz Marek1985
M
Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLubinPolska
Maraton
103
MIKRUT Małgorzata 1972
K
niezrzeszonyGrudziądz Polska
Maraton
104
MIKRUT Małgorzata 1972
K
niezrzeszonyGrudziądzPolska
Półmaraton
105
Milan Grzegorz1992
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
Maraton
106
Minowicz Łukasz1983
M
ŁukiGOSTYŃPolska
Maraton
107
Mizera Agnieszka1969
K
Byledobiec AninLędowo OsiedlePolska
Maraton
108
Młodzianowska-Ochab Bogumiła1973
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
109
Młodzianowska-Ochab Bogumiła1973
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
110
Moczynski Leszek1951
M
Biegam dla BydgoszczyBydgoszczPolska
Półmaraton
111
Mordyl Jarosław1972
M
ZK Tarnów MościceWola RzędzińskaPolska
Półmaraton
112
Murański Józef1945
M
Borowion JastarniaJastarnia-BórPolska
Maraton
113
Napiontek Maria1986
K
niezrzeszonyPoznańPolska
Półmaraton
114
Nartowski Kamil1984
M
Węzeł Łączności w ToruniuToruńPolska
Maraton
115
Niespodziana ANNA1982
K
Rogoziński Klub BiegaczaRogoźnoPolska
Maraton
116
Norkowska Aleksandra1978
K
Orange PolskaWarszawaPolska
Półmaraton
117
Nowicki ADAM 1970
M
Biegostok Białystok Polska
Półmaraton
118
Obstarczyk Andrzej1957
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
Maraton
119
OCHNIO RYSZARD1975
M
POLONIA JASTROWIE BIEDRONKA BIEGA JASTROWIEJASTROWIEPolska
Maraton
120
Ocysek Michał1983
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
121
ORNAL MIROSŁAW1962
M
OLIMP WEJHEROWOWEJHEROWOPolska
Półmaraton
122
Ostojska Ewa1975
K
Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia RedaPolska
Półmaraton
123
Pajura Magda1984
K
niezrzeszonyKrakówPolska
Maraton
124
Pankow Marcin1973
M
rangoGdyniaPolska
Maraton
125
Paraniak Jan1950
M
Team Skavsaaret IFHuddingeSweden
Maraton
126
Pawlak Agnieszka1986
K
niezrzeszonyWrocławPolska
Półmaraton
127
Pawlak Mateusz1989
M
Monar Rożnowice 34RogoźnoPolska
Półmaraton
128
Pawlak Radosław1988
M
Wilda BiegaPoznańPolska
Półmaraton
129
Pawłowski Łukasz1993
M
KLUB BIEGACZA T2/4PoznańPolska
Półmaraton
130
Peter Wiesler1955
M
Jalles TCAakersbergaSweden
Maraton
131
Petkiewicz Tomasz1987
M
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWMikołówPolska
Półmaraton
132
PLEWA KATARZYNA1984
K
NORDIC16.COMTRONIE ŚLĄSKIEPolska
Półmaraton
133
Plewiński Rafał1983
M
MAMY TO!GdyniaPolska
Półmaraton
134
Podwysocki Wojciech1978
M
Rango TeamPruszcz GdańskiPolska
Półmaraton
135
Pokorniecki Tomasz1987
M
CITYTRAIL.PL TeamToruńKENIA
Półmaraton
136
PRZEPIÓRA RYSZARD1976
M
A.K.B MORT /BIEGAM BO LUBIĘGORLICEPolska
Półmaraton
137
Przybysławska Katarzyna1980
K
niezrzeszonyKrakówPolska
Półmaraton
138
Przybysławski Marek1982
M
niezrzeszonyKrakówPolska
Półmaraton
139
Rachwał Jacek1966
M
niezrzeszonyTrzyciążPolska
Maraton
140
REPLIŃSKA Magdalena 1976
K
parkrun Chrzanów TrzebiniaPolska
Półmaraton
141
Rolbiecki Michał1986
M
LKB im. Braci Petk LęborkWEJHEROWOPolska
Maraton
142
Roszman Henryk1954
M
niezrzeszonyOrlePolska
Półmaraton
143
Różycka Alicja1970
K
Akademia Biegania GrudziądzPolska
Półmaraton
144
Rudźko Wojciech1968
M
niezrzeszonyWejherowoPolska
Maraton
145
Ruotsalainen Wiesler Anneli1955
K
Jalles TCakersbergaSverige
Półmaraton
146
Ruta Maciej1977
M
KB Arturówek ŁódźŁódźPolska
Maraton
147
Ruta Tadeusz1950
M
WKB Meta LubliniecStrykówPolska
Maraton
148
RZESZUTEK PRZEMYSŁAW1985
M
niezrzeszonyPAKOŚĆPolska
Półmaraton
149
Rzysko Łukasz1982
M
niezrzeszonywarszawaPolska
Maraton
150
Siekierski Wiesław1963
M
niezrzeszonyBełchówPolska
Maraton
151
Sikorski Witold1961
M
KB RUN 42RosnowoPolska
Maraton
152
Simecek Tomas1978
M
www.prostebeham.czPraha 9Czech republic
Półmaraton
153
Simeckova Angelika1980
K
Praha 9raha 9Czech republic
Półmaraton
154
SKARUZ Anna1982
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
Półmaraton
155
SKARUZ Jarosław1977
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Półmaraton
156
Skóra Robert1985
M
Monar Rożnowice 34Rogoźno Wlkp.Polska
Maraton
157
Sobczak Przemysław1977
M
MONAR ROŻNOWICERogoznoPolska
Maraton
158
Sobieralski Marek1958
M
niezrzeszonyMogilnoPolska
Maraton
159
Sobkowiak Ewa1963
K
Brylant KórnikPoznańPolska
Maraton
160
Sołtys Robert1979
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
Półmaraton
161
Stachecki Ireneusz1972
M
Puszczykowskie Towarzystwo CyklistówPuszczykowoPolska
Półmaraton
162
Stachecki Ireneusz1972
M
Puszczykowskie Towarzystwo CyklistówPuszczykowoPolska
Półmaraton
163
STACHURA DAMIAN1985
M
niezrzeszonyLUBINPolska
Maraton
164
stolarski jacek1969
M
niezrzeszonyPolska
Półmaraton
165
Sypniewska MAGDALENA1984
K
niezrzeszonyPuszczykowoPolska
Półmaraton
166
Szabłowska Iwona1984
K
Grupa PKOJuszkowoPolska
Półmaraton
167
Szabłowska Iwona1984
K
Pruszcz BiegaJuszkowoPolsk
Półmaraton
168
Szczutkowska Agnieszka1977
K
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądzPolska
Półmaraton
169
Szczutkowski Rafał1977
M
Akademia Biegania GrudziądzPolska
Półmaraton
170
Szewczyk Agnieszka1982
K
niezrzeszonyGrudziądz Polska
Półmaraton
171
Szoch Tomasz1975
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
Maraton
172
Szukowska Amelia1984
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
Półmaraton
173
Szybowski Paweł1989
M
niezrzeszonyWieliczkaPolska
Maraton
174
Szynawa Marcin1979
M
niezrzeszonySiemianowice slaskPolska
Maraton
175
Śledzianowski Adrian1977
M
niezrzeszonyŚremPolska
Półmaraton
176
Śledzianowski Adrian1977
M
niezrzeszonyŚremPolska
Półmaraton
177
Śliwińska KATARZYNA1970
K
KS Iskra przy AMW w GdyniGdyniaPolska
Maraton
178
Ślusarczyk Paweł1983
M
niezrzeszonyOtwockPolska
Maraton
179
Śluzek Mirosław1963
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
180
Tański Marcin 1975
M
niezrzeszonyPuck Polska
Półmaraton
181
Tański Marcin 1975
M
Hotel Bryza Puck Polska
Półmaraton
182
Tomasz Szczykutowicz1989
M
Gdański BiegaczdańskPolska
Maraton
183
Tomaszewska Marta1988
K
niezrzeszonyWrocławPolska
Półmaraton
184
Tomaszewski Wojciech1986
M
niezrzeszonyJelcz-LaskowicePolska
Półmaraton
185
Torłop Przemysław1966
M
GrupTrójmiasto/Solidarność Port GdańskGdańskPolska
Maraton
186
Utrajczak Daniel1977
M
Brylant KórnikPoznańPolska
Maraton
187
Wąż Mariusz1970
M
KS Iskra przy AMW w GdyniRedaPolska
Maraton
188
Weiland Emila1977
K
Drużyna SzpikuUnisławPolska
Półmaraton
189
Wiaderek Sławomir1959
M
Pędzące ŻółwieWarszawaPolska
Półmaraton
190
Wierzba Krzysztof1970
M
W&W MaratonPolska
Maraton
191
Wika-Skomska Joanna1974
K
niezrzeszonyGrudziądzPolska
Półmaraton
192
Wikstroem Josefina1963
K
Vattudalens LDKStroemsundSverige
Półmaraton
193
Wikstroem Staffan1955
M
Vattudalens LDKStroemsundSweden
Maraton
194
Wioleta Karschnia1992
K
ZZWT GdyniaMrzezinoPolska
Półmaraton
195
Wojdan Mirek1975
M
Boot Camp Polska GdyniaGDYNIAPolska
Półmaraton
196
Wojtysiak Dorota1981
K
niezrzeszonyydgoszcz Polska
Półmaraton
197
Wolski Krzysztof1983
M
niezrzeszonyGałków MałyPolska
Maraton
198
Wolski Marek1954
M
niezrzeszonyŁódźPolska
Półmaraton
199
Wójcik Robert1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
200
Wróblewska Joanna1971
K
niezrzeszonyUnisławPolska
Półmaraton
201
WRZOS Krzysztof1969
M
Biegamy Razem WładysławowoWŁADYSŁAWOWOPolska
Półmaraton
202
Wtulich Diana1966
K
niezrzeszonyMławaPolska
Półmaraton
203
Występski Janusz1972
M
DRUŻYNA SZPIKUGnieznoPolska
Maraton
204
Zając Józek1975
M
JGB SokółTuligłowyPolska
Maraton
205
ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965
M
Zgubiłem sponsoraJANIKOWOPolska
Półmaraton
206
Zygadło Piotr 1982
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
Maraton
207
ŻABIEŁOWICZ ANNA1975
K
MAMY-BIEGAMYREDAPolska
Półmaraton