XXVI Półmaraton Mleczny
Korycin - Janów, 2017.6.4

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.05.31
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: goksitkorycin@op.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Bałdan TOMASZ1983
M
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAczarna białostockaPolska
2
BARSOSIO Stellah jepngetich1993
K
Benedek-TeamdoretKenya
3
Białokozowicz Katarzyna1978
K
niezrzeszonySupraślPolska
4
Bołtruczyk Karol1992
M
NadaktywniPolska
5
Boruch Alan1998
M
niezrzeszonydąbrowaBiałostockaPolska
6
Borucińska Edyta1979
K
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś Kośc.Polska
7
braczkopawel pawel1965
M
niezrzeszonyprzytulyPolska
8
Chojnowski Romuald1971
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
9
Daniel Gorski1990
M
niezrzeszonyPiszPolska
10
Daniel Leśniewski1984
M
niezrzeszonyBiałystokPolska
11
Dawidejt Dariusz1986
M
ATP AUGUSTÓWAugustówPolska
12
Dębski ANDRZEJ1976
M
niezrzeszonyBIAŁYSTOKPolska
13
Długołęcki Sławomir1960
M
MKB TEAM MAŁKINIAZaręby KościelnePolska
14
DZIEKOŃSKI TADEUSZ1950
M
Juvenia BiałystokBiałystokPolska
15
Ferenc Adrian1992
M
Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu PiszPolska
16
Frączek Luiza1976
K
Hajnówka BiegaHajnówkaPolska
17
Gaca Dariusz1969
M
niezrzeszonyBialystokPolska
18
Gotówko Agnieszka1982
K
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś KościePolska
19
Grabala Dariusz1978
M
niezrzeszonyKorycinPolska
20
Graczyk Artur1986
M
GTM VELOAKTIVGolinaPolska
21
Kaczynski ALEKSANDER1982
M
NadaktywniłapyPolska
22
Kaptserau Yury1987
M
niezrzeszonyMogilevBelarus
23
Karanos Tadeusz1959
M
RKB HajnówkaHajnówkaPolska
24
KEMBOI Henry1982
M
Benedek-TeamdoretKenya
25
klemensowicz tomasz1982
M
niezrzeszonybiałystokPolska
26
Korabiewski Mikołaj1994
M
niezrzeszonyBiałsytokPolska
27
Kot Tolek1959
M
RKB HajnówkaHajnówkaPolska
28
Król Bogdan1955
M
IKS,,Smok"Lotos,OrnetaOrnetaPolska
29
KRUTUL MARTA1983
K
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaJanówPolska
30
Kuleszo Karol1983
M
POGRANICZE POLSKO - LITEWSKIESuwałkiPolska
31
Malik Olga1990
K
Ostrów BiegaPodborzePolska
32
Małek Piotr1965
M
GTM VeloAktivOtwockPolska
33
MATHEKA Benard Muinde1988
M
Benedek-TeamdoretKenya
34
Matys Edyta1980
K
Grupa Biegowa Czarna Białostocka Czarna BiałostockaPolska
35
Miniuk PAWEŁ1991
M
Palę WrotkiBiałystokPolska
36
Moczynski Leszek1951
M
Biegam dla Bydgoszczy.BydgoszczPolska
37
Napiórkowski Jarosław1959
M
Radon s.c. Napiórkowski J.G.RadomPolska
38
Nowak Paweł1989
M
Roch JasienicaPolska
39
Ofman ZBIGNIEW1967
M
niezrzeszonySupraślPolska
40
OIGO Christine Moraa1986
K
Benedek-TeamdoretKenya
41
okseniuk SERGII1980
M
MK LUCZESK-LKB RUDNIKLUCKukraine
42
Petelczyc Krzysztof1978
M
niezrzeszonyBiałystokPolska
43
Pokorniecki Tomasz1987
M
CITYTRAIL.PL TeamToruńKENIA
44
Puciłowska Natalia1987
K
Ciało i ZdrowoWarszawaPolska
45
Pudlis Monika1977
K
IKS,,Smok"Lotos,OrnetaOrnetaPolska
46
Radzymin ANDRZEJ-JAN1953
M
www.parkwodny.hajnowka.plHAJNOWKAPolska
47
Romańczuk Tomasz1976
M
niezrzeszonyBiałystokPolska
48
Rygoł Mariusz1986
M
IKS Smok Lotos OrnetaSuchodaniecPolska
49
Sierocki Jan1959
M
ATP AugustówAugustówPolska
50
Suchcicki Marek1977
M
Roch JasienicaJasienicaPolska
51
Szubzda Adam1982
M
BiegoStokJanówPolska
52
Tęcza Paweł1996
M
niezrzeszonyChynówPolska
53
TOO Silas Kiprono1988
M
Benedek-TeamdoretKenya
54
Turowicz Piotr1971
M
OIRP WarszawaWarszawaPolska
55
Verkhavodkin Henadz1983
M
GrodnooblsportdnoBialorus
56
Wiesiełowski Jaroslaw1969
M
PEKARBIELSK PODLASKIPolska
57
WOŁKOWYCKI PAWEŁ1987
M
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół BiałystokBiałystokPolska
58
Zajkowska Marta1980
K
niezrzeszonyBiałystokPolska
59
Zaleski Marcin1981
M
MisiekTeamBiałystokPolska
60
Zieniewicz Andrzej1951
M
Grupa Szalonych Rowerzystów - BiałystokKleosinPolska