VI Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół, 2017.11.11

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.11.08
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO BIEGU

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
1
Barańska Wanda
74
1969
K
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
2
Barański Jakub
75
1993
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
3
Bemben Anna
44
1952
K
Nowa SarzynaPolska
4
Borowiak Piotr
59
1976
M
BytomPolska
5
Bróg Wojciech
41
1979
M
OlkuszPolska
6
Cader Agnieszka
1
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
7
Cader Jacek
12
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
8
Chojna-Rok Donata
51
1980
K
KrakówPolskaM-2
9
Drapala Piotr1972
M
Ojcowskie ŚlimakiCzajowicePolska
10
Duda Krzysztof
103
1979
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
11
Dudek Darek
13
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
12
Dudek Kinga1994
K
OświęcimPolska
13
Dudek Kuba
16
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
14
Dudek Marta
14
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
15
Dudek Ola
15
2000
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
16
Durlak Błażej
60
1983
M
BobowaPolska
17
Dziedzic Joanna
56
1980
K
KrakówPolskaM-2
18
Dziedzic Krzysztof
55
1978
M
KrakówPolskaM-2
19
Dzieliński Stanisław
57
1954
M
NiepołomicePolska
20
Dźwigulski Łukasz
61
1983
M
Ostrowiec Św.Polska
21
Florek Michał
151
1984
M
JW 2771KrakówPolska
22
Gajek Paweł1976
M
Spokojny BiegTomaszowicePolska
23
Gałczyk Filip
88
2001
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
24
Gałczyk Grzegorz
99
1979
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
25
Gąsior Krzysztof
45
1977
M
Banda PsaryPolska
26
Głąb Jakub
79
1981
M
KrakówPolska
27
Gołębiowska Agata
70
1973
K
GołębieMichałowicePolska
28
Gołębiowski Jacek
71
1969
M
GołębieMichałowicePolska
29
Gromadowski Wojciech
11
1977
M
KrakówPolska
30
Guja Bogusław1953
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
31
Ignacyk Marcin
66
1989
M
KrakówPolska
32
Jakubczyk Damian
69
1971
M
ZabrzePolskaM-3
33
Jakubczyk Katarzyna
96
1971
K
ZabrzePolskaM-3
34
Jakubowski Marian
82
1957
M
Bazalt-GraczeGraczePolska
35
Jasiński Paweł
100
1976
M
KrakówPolska
36
Jaworska Joanna1980
K
NordlookKrakówPolskaM-2
37
Jaworski Tomasz1978
M
NordlookKrakówPolskaM-2
38
Jurek Robert1973
M
KT Water Knights ZabierzówKrakówPolska
39
Kaczor Tomasz
62
1979
M
Emerycki Klub Górski KrakówPolska
40
Kaleta Jan
150
1970
M
JW 2771KrakówPolska
41
Karłowski Wojciech
149
1973
M
JW 3 RBLog KrakówSzycePolska
42
Kasprzyk Radosław1988
M
DulowaPolska
43
Kawalec Sławomir
111
1980
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
44
Kempkiewicz Barbara
95
1994
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
45
Kida Andrzej
49
1979
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
46
Kiełbasa Janusz
48
1959
M
KrakówPolska
47
Kończak Marcin
53
1980
M
Dąbrowa GórniczaPolska
48
Kucharska Gabriela
17
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAM/Zabierzów BiegaRudawaPolska
49
Kuczek Katarzyna1977
K
PGB Sportowa PaczkaSiemianowice Polska
50
Machlowska Grażyna1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
51
Machlowski Ryszard1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
52
Madejski Sławomir1984
M
Żuki w błocieRadkowicePolska
53
Madeyski Tomasz
42
1982
M
KrakówPolska
54
Magda Arkadiusz
76
1991
M
KrzemienicaPolska
55
Magda Kazimierz
77
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
56
Majtyka Tomasz
67
1970
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
57
Makos Adam1974
M
SiemianowicePolska
58
Małysza Sławomir1971
M
KrakówPolska
59
Martyna Agnieszka
80
1974
K
Zabierzów BiegaKrakówPolska
60
Mędrysa Michał 1991
M
Oświęcim Polska
61
Mickiewicz Adam
81
1967
M
Bazalt-GraczeGraczePolska
62
Mierzwa Maciej
10
1967
M
Ściana TrzcianaŁąkta DolnaPolska
63
Miśkiewicz Jakub
64
1972
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
64
Motłoch Piotr1982
M
KrakówPolska
65
Odrobiński Robert1973
M
Polska
66
Pacierpnik Damian
78
1982
M
MysłowicePolska
67
Pajura Magda1984
K
KrakówPolska
68
Panek Bartosz
58
1994
M
KrakówPolska
69
Papierski Leszek1976
M
PGB Sportowa PaczkaSpytkowicePolska
70
Pastucha Anna1958
K
Cross KrapkowiceKrapkowicePolskaM-3
71
Pastucha Marek1960
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolskaM-3
72
Pituch Przemysław
50
1973
M
TenczynekPolska
73
Psarska Sabina
104
1999
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
74
Rogasch Stanisław
43
1965
M
KrakówPolska
75
Rojek-Kiełbasa Anna
47
1989
K
KrakówPolska
76
Rok Tomasz
52
1980
M
KrakówPolskaM-2
77
Rosiek Grzegorz
40
1977
M
Power & Beauty ZabierzówBolechowicePolska
78
Ryńca Mariusz
68
1975
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
79
Sadowska Marta
72
1983
K
Kossmate ŻukiKrakówPolskaM-1
80
Sadowski Tomasz
73
1977
M
Kossmate ŻukiKrakówPolskaM-1
81
Sarnek Jarosław1969
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
82
Siwiecki Tomasz
21
1973
M
Wielka Wieś BiegaTomaszowicePolska
83
Sokołowski Andrzej1984
M
KrakówPolska
84
Staroń Sylwester
54
1970
M
ZabrzePolska
85
Szarek Robert1968
M
KrakówPolska
86
Szczecki Krzysztof
46
1979
M
KrakówPolska
87
Szopa Leszek
7
1953
M
Ambasador Festiwalu Biegowego w KrynicyPodolszePolska
88
Szumny Łukasz 1991
M
OSP Biały KościółBiały Kościół Polska
89
Śmitkowski Fabian1972
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
90
Turcza Tomasz1985
M
KrakówPolska
91
Uryga Jakub
83
1981
M
Deutsche Bank Marathon TeamKrakówPolska
92
Wajda Marek 1976
M
KrakówPolska
93
Walczyk Roman1968
M
KT Water Knights ZabierzówKrakówPolska
94
Wałaszek Arkadiusz1987
M
ZielonkiPolska
95
Welm Grzegorz1970
M
Zabiegani CzęstochowaCzęstochowaPolska
96
Wierzbicki Konrad
101
1979
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolskaM-2
97
Władyka Anatol
63
1973
M
KrakówPolska
98
Wnuk Mirosław1971
M
Masa krytycznaKrakówPolska
99
Woszczek Paweł
65
1994
M
Speedy Socks SułoszowaPolska
100
Woźniak Michał
152
1980
M
JW 2771KrakówPolska
101
Wrzecion Krzysztof
84
1983
M
KrakówPolska
102
Zabrzański Alfred1954
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
103
Zawisza-Wierzbicka Katarzyna
102
1978
K
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolskaM-2
104
Zięba Jacek1966
M
Zabierzów BiegaBalicePolska
105
Zuba Iwona
9
1969
K
ZagonionaSosnowiecPolska