IX Bieg ku Rogatemu Ranczu
Skała Kmity, 2017.3.5

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.03.02
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: spectrum@spectrum.krakow.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
1
Adamczyk Bogusław
204
1957
M
RysieKrakówPolska
2
Adamowski Zbigniew
136
1979
M
Start Bielsko-BiałaMyszkówPolska
3
Adamski Damian
170
1987
M
JW 4495KrakówPolska
4
Apostolski Łukasz
31
1989
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
5
Apostolski Przemysław
41
1992
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
6
Augustyńska Kinga1978
K
Lacho TeamKrakówPolskaM-1
7
Augustyński Sylwester1981
M
Lacho TeamKrakówPolskaM-1
8
Bagan Paweł
122
1985
M
Kolegium Sędziów KrakówKrakówPolska
9
Bartoszek Marek1989
M
NiepołomicePolska
10
Bartula Piotr
203
1974
M
RysieKrakówPolska
11
Bieńkowski Łukasz
118
1968
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
12
Boczkowska Ewa
111
1958
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
13
Boczkowski Jerzy
222
1956
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
14
Bodurka Krzysztof
180
1990
M
Zabierzów Biega / AZS AWF Kraków NielepicePolska
15
Bogdan Jakub
169
1976
M
PRO school - masujemy biegaczy, gab. fizjoterapiiKrakówPolska
16
Brzoskwinia Wojtek
157
1992
M
Husaria Race TeamBolechowicePolska
17
Bukowczan Marian
101
1953
M
Zadyszka OświęcimPolska
18
Burnus Beata1984
K
Night RunnersKrakówPolska
19
Bzukała Janusz
3
1974
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
20
Cader Agnieszka
1
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
21
Cader Jacek
2
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
22
Chawawko Tomasz
161
1974
M
DębnoPolska
23
Chochół Kamil
175
1993
M
RadwanowicePolska
24
Chwastek Tomasz
216
1981
M
RysieKrakówPolska
25
Ciuła Tomasz
121
1981
M
KrakówKrakówPolska
26
Cyganiewicz Leszek1957
M
Business Run PolandKrakówPolska
27
Dramiński Marcin
79
1988
M
CiechanówPolska
28
Drążek Daniel1989
M
KrakówPolska
29
Dreher Patrycja1985
K
TomaszowicePolska
30
Dubanik Dorota
182
1960
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
31
Dubanik Zbigniew
183
1957
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
32
Dudek Darek
13
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
33
Dudek Kuba
14
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
34
Dudek Marta
15
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
35
Dudek Ola
16
2000
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
36
Dudek Piotr
133
1987
M
MiechówPolska
37
Dudzik Krzysztof
65
1958
M
KrakówPolska
38
Dumnicki Robert
72
1971
M
Narama Runner ClubNaramaPolska
39
Duniec Grzegorz
18
1982
M
Zabierzów BiegaRząskaPolska
40
Dzidowski Aleksander1981
M
ZawierciePolska
41
Dziedzic Mariusz
213
1977
M
Zabierzów BiegaJerzmanowicePolska
42
Dziedzic Przemysław
103
1985
M
KrakówPolska
43
Feć Agnieszka1986
K
KrakówPolska
44
Fećko Krzysztof
92
1989
M
MontDomDobczycePolska
45
Filip-Klocek Marlena
107
1986
K
ŁężynyPolskaM-1
46
Florek Michał
39
1984
M
JW 2771KrakówPolska
47
Francuz Patrycja
198
1985
K
SzycePolska
48
Frączek Daniel
208
1996
M
RysieKrakówPolska
49
Gajewska Halina
177
1963
K
Gajówka OlsztynOlsztynPolskaM-4
50
Gajewski Andrzej
188
1960
M
Gajówka OlsztynOlsztynPolskaM-4
51
Gałczyk Filip
159
2001
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
52
Gałczyk Grzegorz
158
1979
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
53
Garzeł Robert
17
1976
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
54
Gieras Piotr
143
1988
M
KrakówPolska
55
Giza Karolina1989
K
TS Wieliczanka WieliczkaKrakówPolska
56
Grabowska Gabriela
145
1988
K
KrakówPolska
57
Grzybowska Anna
156
1985
K
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
58
Grzybowski Grzegorz1980
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
59
Grzybowski Mirosław
150
1984
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
60
Igielska Renata
164
1977
K
Kraków Airport Running Team MATLiszkiPolska
61
Janocha Agnieszka
97
1979
K
Ambitni Amatorzy MyszkówŻarki LetniskoPolskaM-2
62
Janocha Piotr
96
1979
M
Żarki LetniskoPolskaM-2
63
Jarema Beata
25
1973
K
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
64
Jarema Grzegorz
26
1975
M
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
65
Jarzębowicz Beata
123
1981
K
Zadyszka OświęcimZaborzePolskaM-1
66
Jarzębowicz Paweł
124
1979
M
Zadyszka OświęcimZaborzePolskaM-1
67
Jaśkiewicz Grzegorz
104
1968
M
KrakówPolska
68
Kaczmarczyk Tomasz1982
M
Husaria Race TeamGiebułtówPolska
69
Kaleta Jan
37
1970
M
JW 2771 KrakówPolska
70
Kamińska Aneta
35
1982
K
Zabierzów BiegaBolechowice Polska
71
Kącik Mariusz
80
1979
M
OSP MorawicaMorawicaPolska
72
Kenig Maciej
34
1979
M
Zabierzów BiegaKrzeszowicePolska
73
Kędzior Tomasz
154
1966
M
Husaria Race Team Kraków Polska
74
Kędziora Piotr
146
1983
M
JW 4495KrakówPolska
75
Khomenko Volodymyr1996
M
LKB RudnikŁuckUkraineM-3
76
Khomyh Hrihorii 1988
M
LKB RudnikŁuckUkraineM-3
77
Kierczak Tomasz
151
1988
M
Husaria Race TeamCzchówPolska
78
Kiliarska Valentyna1990
K
BardejovikolaevUkraine
79
Kisiała Filip
89
1979
M
Lacho TeamKrakówPolska
80
Klocek Konrad
106
1985
M
ŁężynyPolskaM-1
81
Kłeczek Mariola1987
K
www.radekkleczek.plTomaszowicePolskaM-1
82
Kłeczek Radosław1985
M
www.radekkleczek.plTomaszowicePolskaM-1
83
Kobiela Maciej
90
1988
M
Magazyn Triathlon KrakówPolska
84
Koczur Tamara1978
K
MyszkówMyszkówPolska
85
Kończak Marcin
68
1980
M
Dąbrowa GórniczaPolska
86
Kopaczewski Tomasz
22
1969
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
87
Kopta Jerzy
100
1945
M
Cwałujące DziadkiKrakówPolska
88
Kordos Jan
117
1949
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
89
Kordys Krzysztof
20
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
90
Kotarba Adrian
165
1990
M
MyszkówPolska
91
Kozera Bartłomiej
24
1985
M
Zabierzów Biega ZabierzówPolska
92
Kula Karolina
166
1991
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
93
Kula Tadeusz
167
1955
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
94
Kulka Monika
33
1975
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
95
Kulma Daniel1978
M
GdówPolska
96
Kuras Janusz
186
1972
M
Zadyszka OświęcimChełmekPolskaM-3
97
Kuras Katarzyna
187
1974
K
Zadyszka OświęcimChełmekPolskaM-3
98
Kurzydło Andrzej
206
1970
M
RysieKrakówPolska
99
Kurzydło Maciej
205
2003
M
RysiePolska
100
Kuś Marek
134
1982
M
SkawinaPolska
101
Laskosz Ewa
209
1975
M
RysieKrakówPolska
102
Laskosz Piotr
210
2000
M
RysieKrakówPolska
103
Lenart Artur
86
1971
M
Zadyszka OświęcimChełmekPolskaM-3
104
Lenart Joanna
87
1969
K
Zadyszka OświęcimChełmekPolskaM-3
105
Lenartowicz Magdalena
27
1978
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
106
Lenartowicz Wojciech
28
1978
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
107
Lipniacka Jolanta
43
1973
K
Zabierzów BiegaPisaryPolskaM-2
108
Lipniacki Paweł
42
1972
M
Zabierzów BiegaPisaryPolskaM-2
109
Liszkowski Artur1970
M
KrakówPolska
110
Litewka Jacek
197
1973
M
Wielka WieśPolska
111
Lizurej Sławek
57
1977
M
KrakówPolska
112
Lorek Marek
50
1975
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-2
113
Lorek Anna
51
1976
K
KB Maratończyk DębicaPolskaM-2
114
Lubiejewska Malgorzata
32
1978
K
KrakówPolska
115
Lytvynenko Petro1989
M
RUN-N-UP UKRAINEUkraine
116
Łach Maciej
120
1972
M
BOSKrakówPolska
117
Łacny Rafał
148
1982
M
JW 4495KrakówPolska
118
Łacny Sebastian
40
1985
M
5 Batalion DowodzeniaBrzeszczePolska
119
Łodyga Barbara
114
1964
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-3
120
Łodyga Grzegorz
115
1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-3
121
Łopatowski Michał
78
1986
M
Ostatni Będą PierwszymiKrakówPolska
122
Łopatowski Tomasz
178
1986
M
ZAKWAS Team KrakówKrakówPolska
123
Machlowska Grażyna
113
1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
124
Machlowski Ryszard
112
1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
125
Majewski Mateusz1977
M
KrakówPolska
126
Makola Jacek
102
1973
M
ZielonkiPolska
127
Malewski Zygmunt
200
1940
M
KKS BochniaBochniaPolska
128
Malina Piotr
56
1978
M
IBM BTO KrakówKrakówPolska
129
Masłyk Jan1957
M
TIMjmaslykKrakówPolska
130
Miler Lidia
30
1984
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
131
Misiarz Józef
6
1957
M
Zabierzów BiegaPolska
132
Misztal Rafał
76
1971
M
Eskadra KrakówChrzanówPolska
133
Moląg Mateusz
29
1976
M
Zabierzów Biega / MOSUR RudawaRudawaPolska
134
Morawczyńska Jolanta
54
1968
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-2
135
Morawczyński Konrad
55
1975
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-2
136
Mormul Przemek
142
1980
M
PanalpinaWysokaPolska
137
Mossoczy Zbigniew
44
1973
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
138
Namiota Marek
141
1957
M
DębicaPolskaM-4
139
Namiota Urszula
199
1960
K
DębicaPolska
140
Niechaj Dominik
135
1981
M
PodłężePolska
141
Niwiński Maciej
4
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
142
Nowak Robert
64
1966
M
Poranny PatrolRząskaPolska
143
Okrutniak Sławomir
12
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
144
Ostasz Łukasz
38
1986
M
JW 2771Polska
145
Osuch Patrycja
46
1988
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolska
146
Pajura Agata
75
1968
K
KB Maratończyk DębicaGrabinyPolskaM-3
147
Pajura Monika
85
1994
K
GrabinyPolska
148
Pajura Ryszard
95
1967
M
Obserwator LokalnyGrabinyPolskaM-3
149
Paluch Ireneusz
125
1976
M
Drużyna CyborgaNielepicePolska
150
Pamuła Krystian
155
1985
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
151
Pamuła Wojciech
207
1972
M
RysieKrakówPolska
152
Panek Bartosz
171
1994
M
KrakówPolska
153
Papuga Dariusz
83
1965
M
Zadyszka OświęcimJawiszowicePolskaM-3
154
Papuga Iwona
84
1968
K
Zadyszka OświęcimJawiszowicePolskaM-3
155
Parwa Michał
132
1985
M
Polska
156
Pasińska - Skowron Sylwia1977
K
Pruszynski Sport TeamSzczodrkowicePolska
157
Pasternak Mirosław
82
1978
M
Polska
158
Paszkiewicz Piotr
147
1981
M
JW 4495KrakówPolska
159
Pawlos Rafał
138
1978
M
KrakówPolska
160
Pędowski Wojciech
126
1964
M
GliwicePolska
161
Pietruszka Edyta
8
1992
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
162
Pietruszka Józef
9
1962
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
163
Pietruszka Mateusz
212
1966
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
164
Pinkosz Jan
61
1956
M
Kotki małe dwaZabrzePolska
165
Piórko Dorota
174
1968
K
LiszkiPolska
166
Pluciński Jakub
152
1990
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
167
Podgajny Krzysztof
58
1961
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
168
Podzoba Stanisław
201
1940
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
169
Pogan Eliza
77
1990
K
AZS AWF KrakówKrakówPolska
170
Pogan Grażyna
70
1984
K
OchojnoPolskaM-1
171
Pogan Maciej
71
1985
M
OchojnoPolskaM-1
172
Pogan Marcin
88
1985
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
173
Polak Bartłomiej
62
1978
M
OświęcimPolska
174
Pradel Grzegorz
105
1963
M
JW 4686KrakówPolska
175
Pragnąca Milena
63
1975
K
Poranny PatrolKrakówPolska
176
Próchniewicz Krzysztof
5
1954
M
Zabierzów Biega / Dzikie Życie Run TeamZelkówPolska
177
Przebinda Bogdan
60
1968
M
CzernichówPolskaM-3
178
Przebinda Renata
59
1971
K
CzernichówPolskaM-3
179
Przyłucki Grzegorz
91
1968
M
PreczówPolska
180
Pułka Jan
168
1973
M
Zabierzów Biega RząskaPolska
181
Purchla Aneta
109
1989
K
Goszcza FanGoszczaPolskaM-1
182
Purchla Piotr
110
1977
M
Goszcza FanSłomnikiPolskaM-1
183
Puzio Anna
49
1960
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
184
Puzio Waldemaar
48
1958
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
185
Pyzik Tomasz
140
1975
M
Drużyna mojacukrzyca.plGliwicePolska
186
Radwanek Rafał
153
1987
M
Husaria Race Team BrzeziePolska
187
Rusin Krzysztof
181
1979
M
SzarówPolskaM-2
188
Rusin-Slusarczyk Helena1980
K
SzarówPolskaM-2
189
Ryś Wacław
127
1957
M
Zarabie BiegaMyślenicePolska
190
Sajnóg Sebastian
137
1979
M
Drużyna CyborgaKrakówPolska
191
Sendor Paweł
23
1983
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
192
Sieklińska Magdalena
66
1987
K
Poranny PatrolKrakówPolskaM-1
193
Siekliński Łukasz
67
1986
M
Poranny PatrolKrakówPolskaM-1
194
Skotniczny Andrzej
7
1972
M
SKOTTenczynekPolska
195
Skowron Bartłomiej
176
1988
M
JW 4495KrakówPolska
196
Sotoła Aneta
163
1976
K
KrakówPolska
197
Sroka Krzysztof
108
1962
M
Wola West KrakówKrakówPolska
198
Stachyra Zdzisław1980
M
BędkowicePolska
199
Stanek Rafał1965
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
200
Staniszewski Artur
99
1970
M
Kraków Airport Running Team MATKrakówPolska
201
Stawska Natalia
93
1986
K
KrakówPolska
202
Stec Jacek
94
1988
M
SkawinaPolska
203
Surdel-Okrutniak Anna
11
1978
K
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-1
204
Surdel-Okrutniak Piotr
21
1977
M
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-1
205
Szczudło Dionizy1978
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolska
206
Sztandur Mateusz1990
M
ITMBW KrakówRzeszówPolska
207
Śmietana Paweł
144
1985
M
JasłoPolska
208
Tarczewski Tomasz1979
M
ZawierciePolska
209
Targosz Michał1980
M
ITMBW KrakówKrakówPolska
210
Tokarz Jerzy
130
1959
M
BiegamBoLubię KrakówKrakówPolska
211
Tracz Maciej
184
1974
M
KrakówPolska
212
Turcza Piotr1964
M
Kolegium Sędziów KrakówKrakówPolska
213
Turcza Tomasz
74
1985
M
KrakówPolska
214
Turcza Zbyszek
73
1957
M
KrakówPolska
215
Tyc Ryszard
202
1960
M
RysieKrakówPolska
216
Tyka Paulina
211
1998
K
RysieKrakówPolska
217
Udovichenko Serhii1994
M
RUN-N-UP UKRAINEUkraine
218
Veretskyi Pavlo1985
M
BardejovDonieckUkraine
219
Walusiak Anna
139
1990
K
SkawinaPolska
220
Wąsikowski Marcin
214
1975
M
Zabierzów BiegaZelkówPolska
221
Węgiel Dariusz
162
1976
M
Team ŁanowaRudawaPolska
222
Wicher Sylwia
160
1980
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
223
Wiedermann Anita
215
1985
K
Zabierzów BiegaKobylanyPolskaM-1
224
Wiedermann Krzysztof
185
1977
M
PedraforcaKobylanyPolskaM-1
225
Wierciak Kazimierz
98
1975
M
KrakówPolska
226
Wierzbicki Konrad
128
1979
M
GiebułtówPolska
227
Wiśniewski Paweł
149
1974
M
JW 4495KrakówPolska
228
Wiśniowska Dorota
129
1979
K
Eskadra KrakówMaszkówPolska
229
Wojtas Kamil
119
1989
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
230
Woźniak Michał
36
1980
M
JW 2771Kraków Polska
231
Wroński Iwo
196
1969
M
1969KrakówPolska
232
Zaborowska Halina
52
1964
K
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
233
Zaborowski Robert
53
1962
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolskaM-4
234
Zając Bartosz
179
1993
M
BZ Training System -Treningi personalneStrugaPolska
235
Zawalski Maciej
10
1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
236
Zębala Krzysztof
81
1985
M
NBZKrakówPolska
237
Ziarkowski Bartosz
45
1992
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
238
Ziarkowski Krzysztof
19
1985
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
239
Zięba Ewelina
172
1979
K
Poranny PatrolKrakówPolskaM-2
240
Zięba Marcin
173
1978
M
Poranny PatrolKrakówPolskaM-2
241
Zuba Iwona
69
1969
K
Kotki małe dwaSosnowiecPolska
242
Zych Adam
47
1984
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolska
243
Żebrakowski Artur
131
1978
M
RzeszówPolska