XIII EKO Półmaraton Jurajski
Rudawa, 2017.6.11

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.06.08
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Adamiec Agnieszka
665
1978
K
NiepołomicePolska
2
Adamus-Kowalska Justyna
337
1979
K
AZS Uniwersytet ŚląskiKatowicePolska
3
Apostolski Łukasz
498
1989
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
4
Apostolski Przemysław
499
1992
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
5
Augustyn Magdalena
305
1988
K
KrakówPolska
6
Augustyn Paweł
213
1980
M
KuryłówkaPolska
7
Badacz Marzena
463
1994
K
TenczynekPolska
8
Bagińska Agnieszka
462
1986
K
Bajaderki KoszalinKoszalinPolska
9
Bahr Marzena
662
1986
K
Nowa Huta TeamKrakówPolska
10
Bajorek Lidia
542
1967
K
TomaszowicePolska
11
Bajorek Michał
543
1969
M
TomaszowicePolska
12
Bakowski Paweł
694
1975
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
13
Bal Jakub
640
1989
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
14
Bałaziński Mieczysław
173
1952
M
Polska
15
Bałaziński Sebastian
172
1978
M
Polska
16
Baran Agnieszka
378
1978
K
KrakówPolska
17
Barańska Wanda
391
1969
K
Los trepos companierosKrakówPolska
18
Barański Jakub
381
1993
M
Los trepos companierosKrakówPolska
19
Barszcz Rafał
352
1990
M
State StreetJasłoPolska
20
Bartosiewicz Dariusz
56
1966
M
Skarżysko-KamiennaPolska
21
Bartoszuk Ryszard
190
1974
M
BibicePolska
22
Bartoszuk Sylwia
191
1975
K
BibicePolska
23
Bartula Tomasz
408
1978
M
RysieKrakówPolska
24
Basa Przemysław1973
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRuda ŚląskaPolska
25
Baster Tomasz
366
1976
M
JW 4686KrakówPolska
26
Batko Marcin
146
1976
M
UKS Szkoła RajskaKrakówPolska
27
Bąbski Szymon
652
1979
M
KS Halny Węgierska GórkaUjsołyPolska
28
Bąchor Sławomir
214
1976
M
Bogucin DużyPolska
29
Bąk Łukasz1985
M
MłoszowaPolska
30
Bednarski Paweł1980
M
WęgrzcePolska
31
Behounek Leszek
655
1959
M
TG Sokół ZakopaneZakopanePolska
32
Behounek Małgorzata
656
1961
K
TG Sokół ZakopaneZakopanePolska
33
Beluch Piotr1968
M
ATOMINIUM TEAMPolska
34
Berendt Mariusz 1978
M
Toruń Polska
35
Bergel Robert
511
1984
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
36
Berger Jurek
37
1966
M
Dąbrowa GórniczaPolska
37
Białek Olaf
187
1965
M
megatel.com.plKrakówPolska
38
Białogrzywy Rafał1977
M
Chrzanów Polska
39
Biel Krzysztof
125
1976
M
Wielkie DrogiPolska
40
Bielecki Sławomir1963
M
KrakówPolska
41
Bień Karol
128
1988
M
Ericsson RunTimeKrakówPolska
42
Bijota Janusz
61
1964
M
KrakówPolska
43
Blak Wiesław
94
1964
M
SkawinaPolska
44
Błasikiewicz Miłosz1978
M
KrakówPolska
45
Błaszczak Andrzej1961
M
TG Sokół ZakopaneChorzówPolska
46
Bochenek Paweł1977
M
KrakówPolska
47
Boduch Mariusz1979
M
Bank Spółdzielczy w NamysłowieŚwierczówPolska
48
Bogdan Jakub
84
1976
M
PRO school gabinet rehabilitacji KrakówPolska
49
Bogucki Arkadiusz1979
M
Akademia HolistycznaSkarżysko-KamiennaPolska
50
Boguta Beata
676
1975
K
Kraków Polska
51
Broda Tomasz
445
1948
M
#TOMARteamKrakówPolska
52
Broda Wojciech1969
M
KrakówPolska
53
Broszkiewicz Stanisław
276
1959
M
WarszawaPolska
54
Bróg Robert
303
1972
M
Power & Beauty ZabierzówKrakówPolska
55
Buczak Izabela1996
K
-KrakówPolska
56
Buczyński Arkadiusz
427
1974
M
BolesławPolska
57
Buczyński Mariusz
426
1992
M
BolesławPolska
58
Buderawski Andrzej
239
1987
M
Kraków Polska
59
Bujnowski Grzegorz1989
M
Polska
60
Bulka Artur
586
1952
M
KKB DystansKrakówPolska
61
Burdyn Mateusz
124
1997
M
Nowy TargPolska
62
Burek Dawid
605
1986
M
ABB BS Running TeamKrakówPolska
63
Burnus Beata
412
1984
K
Night RunnersKrakówPolska
64
Burtan Maciej
666
1999
M
Power & Beauty Zabierzów RząskaPolska
65
Buśko Rafał
238
1973
M
KrakówPolska
66
Bystrzycki Piotr
614
1983
M
JW 4495KrakówPolska
67
Bzukała Janusz
2
1974
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
68
Caban Jakub1988
M
UKS Piława MoskodrzewMoskorzewPolska
69
Cader Agnieszka
1
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
70
Cader Jacek
4
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
71
Całko Grzegorz
390
1984
M
RobotowoKrakówPolska
72
Całus Jolanta
579
1974
K
Bielsko-BiałaPolska
73
Caputa Jarosław
423
1981
M
KrakówPolska
74
Cattani Federica
363
1978
K
State StreetEttimo Milanse Italy
75
Cebula Bogdan
322
1961
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRuda ŚląskaPolska
76
Cebula Magdalena1991
K
ZMAA MeiseikaiKlęczanyPolska
77
Cekiera Grzegorz
152
1983
M
KrzeszowicePolska
78
Cerek Rafał
372
1979
M
SłomnikiPolska
79
Chochół Kamil
500
1993
M
Zabierzów BiegaRadwanowicePolska
80
Chochół Paweł
700
1974
M
KrzeszowicePolska
81
Chochół Paweł
8
1974
M
KrzeszowicePolska
82
Chodacki Przemysław
197
1992
M
Krzeszowice Polska
83
Chojnacka Jola
396
1988
K
KrakówPolska
84
Cholewa Jan
553
1948
M
Sucha BeskidzkaPolska
85
Cholewa Tomasz
413
1974
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
86
Chromik Jakub
826
1967
M
KrakówPolska
87
Chromik Jan
825
1961
M
KrakówPolska
88
Chruślicki Michał
290
1991
M
Piwniczna-ZdrójPolska
89
Chudio Marcin
464
1989
M
WarszawaPolska
90
Ciepłak Marcin
642
1991
M
Chemika RybnikRybnikPolska
91
Cierniak Janusz
817
1981
M
PoznańPolska
92
Cierniak Mateusz
803
1965
M
SzczecinPolska
93
Cierniak Tadeusz
818
1970
M
PoznańPolska
94
Cierniak Krystyna
804
1952
K
SzczecinPolska
95
Ciońćka Roman
129
1972
M
Zabierzów BiegaWięckowicePolska
96
Ciszyński Marek1964
M
Start KatowiceKatowicePolska
97
Ciupek Daria
433
1973
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
98
Ciupek Jerzy
33
1961
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
99
Ciupek Robert
434
1969
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
100
Cupiał Dariusz
544
1966
M
W pogoni za duchemSosnowiecPolska
101
Cupiał Mariola
541
1966
K
W pogoni za duchemSosnowiecPolska
102
Cygan Tomasz
594
1976
M
KrakówPolska
103
Cypionka Honorata
548
1986
K
JW 2771RaciechowicePolska
104
Czaja Wacław
83
1974
M
PrzemyślPolska
105
Czamara Rafał
189
1971
M
KrakówPolska
106
Czechowski Jerzy1949
M
MZA WarszawaWarszawaPolska
107
Czeka Rudolf
449
1959
M
MysłowicePolska
108
Czerwiński Adam
210
1988
M
UKS Lider SierczaCzasławPolska
109
Czyż Grzegorz1967
M
Grupa Azoty -Automatyka TarnówBogumiłowicePolska
110
Czyżewski Marcin
311
1982
M
ViaCon TeamSłomnikiPolska
111
Czyżycki Piotrek
398
1988
M
TarnówPolska
112
Ćwiękowski Paweł1977
M
KrakówPolska
113
Danch Adam
417
1963
M
Atlas Running TeamKatowicePolska
114
Danielak Ryszard
857
1984
M
KrakówPolska
115
Dąbek Wacław
466
1955
M
run-log.comChrzanówPolska
116
Dąbrowski Karol
330
1974
M
ZZB ZakrzówekKrakówPolska
117
Diener Przemysław1983
M
LibiążPolska
118
Dobija Anna
635
1995
K
Manufaktura ZdrowiaSzczyrkPolska
119
Dobosz Jacek
812
1964
M
Zielona GóraPolska
120
Dombek Andrzej
658
1967
M
MysłowicePolska
121
Droń Marek
814
1956
M
Ostrów MazowieckiPolska
122
Droń Stanisław
815
1968
M
Ostrów MazowieckiPolska
123
Drużkowski Robert
251
1964
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
124
Dubiel Piotr
446
1977
M
#TOMARteamKrakówPolska
125
Duchnowski Michał
256
1982
M
KrakówPolska
126
Duda Seweryn
616
1982
M
JW 4495KrakówPolska
127
Dudek Darek
21
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
128
Dudek Marta
22
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
129
Dudzicki Sebastian
697
1990
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
130
Duniec Grzegorz1982
M
Zabierzów BiegaRząskaPolska
131
Dworczyk Adam
864
1994
M
SkawinaPolska
132
Dworczyk Roman1996
M
SkawinaPolska
133
Dworczyk Roman
865
1996
M
SkawinaPolska
134
Dyk Mirek
603
1974
M
NiewymiękaczeSosnowiecPolska
135
Dyląg Zbigniew
313
1958
M
KrakówPolska
136
Dymacz Jan
467
1957
M
Biały KościółPolska
137
Dymacz Krzysztof
179
1983
M
ZelczynaPolska
138
Dynarek Wojciech
132
1986
M
BochniaPolska
139
Dyrga Sebastian
273
1974
M
KrakówPolska
140
Dyrlaga Stanisław
50
1958
M
KS Halny Węgierska GórkaWęgierska GórkaPolska
141
Dywan Andrzej
136
1968
M
Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKrakówPolska
142
Dziedzic Andrzej
121
1967
M
BHPDąbrowa TarnowskaPolska
143
Dziedzic Kazimierz
278
1956
M
ŁapanówPolska
144
Dziedzic Sebastian1980
M
WieliczkaPoland
145
Dzierżanowska Blanka1990
K
Night Runners Zabrze/Leśne RunZabrzePolska
146
Dziuba Krzysztof
388
1988
M
Mafia Team LubliniecLubliniecPolska
147
Dziuba Patryk
389
1995
M
Mafia Team LubliniecLubliniecPolska
148
Dziura Wojciech
636
1987
M
Manufaktura ZdrowiaRząskaPolska
149
Ecca Stefania
606
1983
K
ABB BS Running TeamCagliariITALY
150
Faron Piotr1949
M
Limanowa ForrestKamienicaPolska
151
Faruga Anna
245
1990
K
Night RunnersKrakówPolska
152
Fedirko Tadeusz
371
1955
M
KrakówPolska
153
Ferek Maciej
247
1974
M
KrakówPolska
154
Figat Andrzej
231
1977
M
KobyłkaPolska
155
Fijałkowski Zbigniew
323
1962
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaŚwiętochłowicePolska
156
Filarski Krzysztof1978
M
Krzysztof Filarski Westhill ConsultingWarszawaPolska
157
Filarski Tomasz
317
1974
M
MogilanyPolska
158
Filipiak Mateusz
176
1994
M
Bobowska Grupa BiegowaBobowaPolska
159
Filuś Stanisław1965
M
KRS Triathlon DGMysłowicePolska
160
Firek Rafał
149
1974
M
Lacho TeamKrakówPolska
161
Firlej Agnieszka
442
1983
K
KrakówPolska
162
Fitt Konrad
74
1982
M
KrakówPolska
163
Fleszar Mariusz
409
1997
M
DS MaratonDębicaPolska
164
Flis-Czajka Justyna
299
1984
K
KrakówPolska
165
Florecki Andrzej
335
1955
M
AKMB Pędziwiatr GliwicePolska
166
Florek Michał
547
1984
M
JW 2771KrakówPolska
167
Foryś Paweł
79
1976
M
KrakówPolska
168
Franczyk Paweł
314
1975
M
DKB TenczynekTenczynekPolska
169
Frączek Daniel
405
1996
M
RysieKrakówPolska
170
Fudalej Piotr1970
M
TG Sokół ZakopaneKościeliskoPolska
171
Furtak Tomasz
468
1975
M
Polska
172
Futyma Daniel
110
1977
M
KrakówPolska
173
Gacek Dawid
575
1983
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
174
Gajdzik Adam
235
1978
M
KrakówPolska
175
Gałek Marek
224
1969
M
BBLKrakówKrakowPolska
176
Garzeł Grzegorz1977
M
ITMBWKrakówPolska
177
Garzeł Robert
14
1976
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
178
Gasińska Anna1978
K
KrakówPolska
179
Gaweł Bogdan
57
1956
M
Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-ZaborzePolska
180
Gawlik Małgorzata
157
1971
K
BBL KrakówKrakówPolska
181
Gawlik Witold
106
1969
M
KrakówPolska
182
Gawlik-Rybińska Kasia
208
1983
K
EŁKA TeamRuda ŚląskaPolska
183
Gibaszewska Justyna
589
1976
K
ChorzówPolska
184
Gigoń Dariusz
435
1967
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
185
Gleń Natalia1997
K
KrzeszowicePolska
186
Gliwinski Marcin
59
1983
M
KrakówPolska
187
Głaz Arkadiusz
561
1978
M
Polska
188
Głąbiński Piotr
101
1985
M
Rozbiegane Solne MiastoKrakówPolska
189
Główczyk Grzegorz
243
1985
M
GrybówPolska
190
Goc Aleksandra
461
1983
K
Orzesze też BiegaOrzeszePolska
191
Gocyk-Piwowarska Sylwia
460
1980
K
KrakówPolska
192
Godlewski Cezary1982
M
WarszawaPolska
193
Golińska Anna
632
1974
K
Nauka BiegaTrzebiniaPolska
194
Goliński Mieczysław
633
1972
M
Nauka BiegaTrzebiniaPolska
195
Gołaszczyk Krzysztof
556
1980
M
KatowicePolska
196
Gołąb Paweł
684
1985
M
KrakówPolska
197
Gołda Grzegorz
215
1987
M
KrakówPolska
198
Gołkowski Radosław
688
1984
M
ZINZawierciePolska
199
Gorczyca Dariusz1969
M
KrakówPolska
200
Gotfryd Mariusz
458
1970
M
JasłoPolska
201
Gotkiewicz- Cichoń Edyta
625
1978
K
KrakówPolska
202
Gozdek Andrzej1974
M
Parkrun ChrzanówPolska
203
Górka Bartosz
202
1988
M
KrakówPolska
204
Górka Jan-Witold
184
1961
M
KrakówPolska
205
Grabiasz Marek
18
1978
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
206
Grabka Stanisław
545
1943
M
KrakówPolska
207
Grabowski Mariusz
178
1982
M
Woodward RunnersKrakówPolska
208
Gradek Dariusz1971
M
KrakówPolska
209
Gradek Dariusz
469
1971
M
KrakówPolska
210
Groch Marek
66
1957
M
KrakówPolska
211
Groński Janusz
459
1957
M
KatowicePolska
212
Gruszczyński Bogusław
472
1952
M
GliwicePolska
213
Gruszczyński Stanisław
471
1987
M
GliwicePolska
214
Grycz Mirosław
569
1970
M
KrakówPolska
215
Grzybowska Anna
246
1985
K
Biały KościółPolska
216
Grzybowski Mirosław
580
1984
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
217
Guja Bogusław
431
1953
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
218
Gulczyński Bogusław
384
1961
M
Kędzierzyn-KoźlePolska
219
Gumula Mateusz
369
1985
M
KrakówPolska
220
Gumułka Paweł1994
M
Parówa TeamZawierciePolska
221
Gzela Dagmara
538
1972
K
AndrychówPolska
222
Hadała Artur
162
1981
M
KrakówPolska
223
Halagarda Krzysztof
342
1988
M
PDKKrakówPolska
224
Hamernik Tomasz
348
1981
M
Luxoft Running TeamKrakówPolska
225
Handzel Wioletta
583
1984
K
Gmina Wielka Wieś BiegaKrakówPolska
226
Harpula Wojciech
345
1983
M
KrakówPolska
227
Hodor Krzysztof1972
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
228
Hodorowicz Maria
811
1986
K
WłoszczowaPolska
229
Horowski Tomasz
411
1972
M
Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTychyPolska
230
Iciek Sławomir1987
M
DzikieWieprze TrzebiniaTrzebiniaPolska
231
Igieliński Bartłomiej
181
1975
M
ChrzanówPolska
232
Indyka Kornelia
127
1987
K
Night RunnersKrakówPolska
233
Iskra Piotr
643
1978
M
Jak nie teraz to kiedy :)KrzyszkowicePolska
234
Iwaniec Elżbieta1966
K
KrakówPolska
235
Iwanowicz Anna
414
1980
K
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
236
Jachim Piotr
507
1980
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
237
Jacommo Sebastien
457
1990
M
KrakówPolska
238
Jacyszyn Lechosław
144
1963
M
UKS OrlikBytomPolska
239
Jamioł Anna
205
1985
K
BBL KielceKielcePolska
240
Jamioł Michał
105
1980
M
IPA KielceKielcePolska
241
Janas Paweł
60
1974
M
ISK HussarsBolechowicePolska
242
Janeczek Piotr
649
1976
M
MogilanyPolska
243
Janik Dominika1989
K
Night RunnersNielepicePolska
244
Janik Mateusz
382
1988
M
TenczynekPolska
245
Janik Tomasz
622
1979
M
JW 4495KrakówPolska
246
Janisz Edward
847
1994
M
KielcePolska
247
Janisz Zofia
848
1994
K
KielcePolska
248
Janzer Janusz
174
1967
M
Przemyski Klub BiegaczaPrzemyślPolska
249
Jaracz Bartłomiej
209
1984
M
KrakówPolska
250
Jarema Beata
35
1973
K
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolska
251
Jarema Grzegorz
36
1975
M
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolska
252
Jarzyna Szymon
283
1982
M
KielcePolska
253
Jasiński Paweł
185
1976
M
KrakówPolska
254
Jaskółowski Jakub
367
1981
M
Warszawa Polska
255
Jastrząb Anna1977
K
ZawierciePolska
256
Jastrząb Michał1977
M
ZawierciePolska
257
Jaszczak Marzena1981
K
KrakówPolska
258
Jaworski Krzysztof
218
1980
M
ZSE-M Nowy Sącz Visegrad Maraton RytroStary SączPolska
259
Jaworski Marek
244
1973
M
Visegrad Maraton RytroStary SączPolska
260
Jeleń Janusz
473
1960
M
Maków PodhalańskiPolska
261
Jędras Sławomir
53
1978
M
UMKKrakówPolska
262
Jędrusik Jakub
368
1976
M
Dąbrowa GórniczaPolska
263
Jędrzejas Tomasz
474
1986
M
ŻywiecPolska
264
Johaniewicz Krzysztof
259
1973
M
Asocjacja Dzień ŚwiraCzeladźPolska
265
John Robert1979
M
KrakówPolska
266
Johnston Andrew
361
1982
M
State StreetKrakówPoland
267
Joniec Anna
572
1987
K
RzeszówPolska
268
Jóźwiak Marcin
615
1981
M
JW 4495KrakówPolska
269
Jóźwik Jan
820
1956
M
BojanowoPolska
270
Juras Paweł
297
1989
M
KrakówPolska
271
Jurzak Marek
104
1976
M
Bielsko-BiałaPolska
272
Kaczmarczyk Krzysztof
249
1975
M
Dobra Polska
273
Kalas Marcin
438
1981
M
KrakówPolska
274
Kaleta Jan
546
1970
M
JW 2771KrakówPolska
275
Kaleta Tomasz
523
1984
M
Czarty KrakówKrakówPolska
276
Kamieniak Miłosz
81
1986
M
MaratonyPolskie.PL TEAMZabrzePolska
277
Kamińska Halina
233
1958
K
KrakówPolska
278
Kamińska Paulina
195
1985
K
ZawierciePolska
279
Kamiński Jacek
196
1983
M
Żarki LetniskoPolska
280
Kamiński Jerzy
237
1959
M
Maraton GorliceSzymbarkPolska
281
Kamiński Krzysztof
232
1958
M
KrakówPolska
282
Kammer Krzysztof
198
1978
M
KrakówPolska
283
Kammer Zbigniew
98
1944
M
ZawierciePolska
284
Kamocka Aleksandra
270
1969
K
ŁódźPolska
285
Kamocki Krzysztof
269
1968
M
ŁódźPolska
286
Kamuda Marcin
89
1973
M
CzęstochowaPolska
287
Kanclerz Tomasz
13
1984
M
TenczynekPolska
288
Kandziora Dominik
68
1987
M
Cross KrapkowiceDobrodzieńPolska
289
Kaprzyk Jakub
419
1980
M
Probalans.plKrakówPolska
290
Kapuścik Marcin
216
1971
M
Jedlina-ZdrójPolska
291
Karasinski Mateusz1972
M
MK TrampingZielonkiPolska
292
Kardas Andrzej
475
1974
M
Relim WEERIDEKrakówPolska
293
Kardaś Artur1981
M
Zabierzów biegaBolechowicePolska
294
Karniewski Krzysztof
356
1992
M
State StreetJaworznoPolska
295
Karpiński Zdzisław
95
1942
M
Witar TarnobrzegKrakówPolska
296
Karwat Rafał
526
1993
M
KielcePolska
297
Kasperczyk Grzegorz
286
1982
M
SmokiiKanguryKrakówPolska
298
Kasprzyk Krzysztof
168
1980
M
JerzmanowicePolska
299
Katański Grzegorz
451
1993
M
Nauka BiegaKrakówPolska
300
Kawalec Sławomir
602
1980
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
301
Kawecka Olga
88
1991
K
KrakówPolska
302
Kawik Anna
439
1989
K
KrakówPolska
303
Kazienko Monika
477
1989
K
BoruszowicePolska
304
Kazienko Wojciech
117
1983
M
oruszowicePolska
305
Kaźmierczak Piotr1970
M
EULEO BIEGAOwczaryPolska
306
Kenig Maciej
513
1979
M
Zabierzów BiegaKrzeszowicePolska
307
Kędziora Piotr
610
1983
M
JW 4495KrakówPolska
308
Kępiński Tomasz
527
1970
M
Grodzisk MazowieckPolska
309
Kierys Renata1986
K
CichePolska
310
Kijowski Marcin
404
1975
M
RysieKrakówPolska
311
Kim Stanisław
242
1978
M
DYMTEAMKrakówPolska
312
Kisielak Michał
175
1987
M
www.kisielak.plKrzeszowicePolska
313
Kita Sebastian
316
1973
M
PszczynaPolska
314
Klamerus Piotr
207
1973
M
Nowy SączPolska
315
Klempka Krzysztof
638
1993
M
Manufaktura ZdrowiaKrakówPolska
316
Klesiewicz Krzysztof
282
1967
M
BochniaPolska
317
Klimek Magdalena
555
1975
K
KrakówPolska
318
Klinke Arkadiusz
87
1972
M
Grzmiące KijeKatowicePolska
319
Kloch Dawid
379
1978
M
Protiger.orgPolska
320
Kłosowski Karol
682
1980
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
321
Kłósek Paweł
343
1977
M
DębicaPolska
322
Knot Tomasz
225
1968
M
Hafele Bieg PoMocTarnówPolska
323
Knużyński Marcin
448
1971
M
Polska
324
Kobus Adam
668
1969
M
GardnoPolska
325
Kocielska Anna
375
1987
K
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
326
Kofiński Paweł1961
M
Lumbago TeamKrakowPolska
327
Kolonko Justyna
96
1975
K
Goggle PAE TeamChorzówPolska
328
Kolonko Mirosław
69
1970
M
Goggle PAE TeamChorzówPolska
329
Kołbacz Halina
834
1993
K
KielcePolska
330
Kołbacz Tadeusz
833
1991
M
KielcePolska
331
Kołczak Barbara
240
1975
K
KrakówPolska
332
Kołczak Krzysztof
219
1973
M
KrakówPolska
333
Kołosiński Włodzimierz
118
1966
M
ZwardońPolska
334
Konieczny Dorota
824
1958
K
WieliczkaPolska
335
Konieczny Filip
823
1965
M
WieliczkaPolska
336
Kończak Marcin
80
1980
M
Dąbrowa GórniczaPolska
337
Kopaczewski Tomasz
28
1969
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
338
Kopta Jerzy
99
1945
M
KrakówPolska
339
Korczak Danuta
816
1970
K
WyszkówPolska
340
Korczak Zbigniew
869
1982
M
WieliczkaPolska
341
Kordas Piotr
281
1978
M
SosnowiecPolska
342
Kordos Jan
597
1949
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
343
Kordys Krzysztof
19
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
344
Koryczan Stefan
456
1961
M
LibiążPolska
345
Kosewski Marek
344
1962
M
SosnowiecPolska
346
Kosoń Marcin
677
1967
M
Lacho TeamKrakówPolska
347
Kostrz-Jaje Magdalena1980
K
Zabierzów BiegaRząskaPolska
348
Koszałka Marcin
571
1970
M
KW KrakówKrakówPolska
349
Kotnis Bogusław
334
1975
M
RFC Active TeamSosnowiecPolska
350
Kowalczyk Grzegorz
385
1970
M
KS Głowno w bieguGłownoPolska
351
Kowalik Marta
505
1972
K
Zabierzów Biega / Power & Beauty ZabierzówBrzeziePolska
352
Kowalska Danuta
808
1958
K
GdańskPolska
353
Kowalska Marta
829
1968
K
KrakówPolska
354
Kowalski Jakub
373
1983
M
KS Głowno w BieguGłownoPolska
355
Kowalski Jan
828
1969
M
KrakówPolska
356
Kowalski Tadeusz
807
1955
M
GdańskPolska
357
Kowalski Tadeusz
827
1954
M
KrakówPolska
358
Kozak Marian
810
1966
M
NowogardPolska
359
Kozera Bartłomiej
30
1985
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
360
Kozieł Kamil
528
1986
M
Dąbrowa GórniczaPolska
361
Kozioł Przemysław
476
1968
M
KrakówPolska
362
Kozłowski Janusz
422
1983
M
KrakówPolska
363
Kozłowski Wojtek
126
1968
M
Wojtek z KrakowaKrakówPolska
364
Kralka Bartłomiej
450
1989
M
KozierówPolska
365
Kramarz Stanisław
647
1962
M
Sucha BeskidzkaPolska
366
Krawczyk Aleksandra
478
1993
K
KrakówPolska
367
Krawczyk Marek
845
1991
M
KielcePolska
368
Krawczyk Marta
846
1993
K
KielcePolska
369
Krawczyk Zenon
844
1971
M
KielcePolska
370
Krawiec Łukasz1987
M
KrakówPoland
371
Krieger Andrzej1970
M
OświęcimPolska
372
Krompiewska Elżbieta
201
1985
K
DenekampHolandia/Polska
373
Król Tomasz
351
1988
M
State StreetKrakówPoland
374
Królik Katarzyna
510
1994
K
AZS UEKBolechowicePolska
375
Krzystolik Adam
653
1974
M
fifan.plKatowicePolska
376
Krzystolik Małgorzata
654
1977
K
fifan.plKatowicePolska
377
Książek Maciej
165
1978
M
KrakówPolska
378
Księżyc Sebastian
82
1977
M
KatowicePolska
379
Księżyk Anna
574
1984
K
Maratonypolskie.plChorzówPolska
380
Księżyk Mirosław
573
1978
M
Macrologic ChorzówPolska
381
Kucharska Ewa
604
1981
K
CA AktywniPszczynaPolska
382
Kucharska Gabriela
5
1972
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
383
Kucharski Rafał
430
1979
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
384
Kuchna Krzysztof1986
M
KrakówPolska
385
Kuciel Dawid1990
M
ZalasPolska
386
Kuciel Paweł
479
1989
M
Tauron TeamTenczynekPolska
387
Kucińska Wioletta
554
1993
K
ITMBWŚwiątniki GórnePolska
388
Kucmierczyk Grzegorz
134
1976
M
Wisla KrakówRząskaPolska
389
Kuczara Robert
255
1979
M
KrzeszowicePolska
390
Kuczera Krzysztof
338
1981
M
Ruda ŚląskaPolska
391
Kukuczka Łukasz
135
1984
M
Kukuczka TeamKrakówPolska
392
Kulesza Maria
805
1968
K
LublinPolska
393
Kulka Monika
29
1975
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
394
Kulpa Marek
78
1973
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceMikołówPolska
395
Kulpa Paweł
347
1964
M
KB Lupus OleśnicaBukowicePolska
396
Kunz Tomasz
320
1969
M
KrakówPolska
397
Kur Mariusz
480
1972
M
ZawierciePolska
398
Kura Jerzy
424
1975
M
BrzeskoPolska
399
Kurek Jacek
481
1972
M
ŚwietlikowoTychyPolska
400
Kurek Jan
821
1993
M
WieliczkaPolska
401
Kurek Krzysztof
822
1955
M
WieliczkaPolska
402
Kuropatwa Kazimierz
97
1943
M
SarafisPrzemyślPolska
403
Kurzydło Andrzej
598
1969
M
Crazy DragonsPolska
404
Kusiak Dorota
830
1954
K
KrakówPolska
405
Kusiak Marek
831
1960
M
KrakówPolska
406
Kuś Sebastian
112
1977
M
LiszkiPolska
407
Kuźma Marek
43
1979
M
Zabierzów BiegaWięckowicePolska
408
Kwaśniak Mateusz
122
1994
M
LibiążPolska
409
Kwiatkowski Krzysztof
153
1975
M
KrakówPolska
410
Lachowski Andrzej
701
1982
M
Lacho TeamKrakówPolska
411
Lammel Paweł
482
1972
M
RadoniePolska
412
Lasoń Jarosław1972
M
MaszycePolska
413
Lasoń-Niejadlik Anna
416
1988
K
KrakówPolska
414
Legomiński Werner
45
1943
M
Truchtacz MysłowiceMysłowicePolska
415
Legutko Łukasz
483
1981
M
KrakówPolska
416
Lejczak Krzysztof
484
1963
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
417
Lempereur Henri1952
M
Team EthanSevresFRANCJA
418
Lenartowicz Magdalena
40
1978
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
419
Lenartowicz Wojciech
512
1978
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
420
Leś Wojciech
123
1981
M
KrakówPolska
421
Leśniak Karol
576
1985
M
SmykówPolska
422
Leśniak Michał
92
1988
M
KrakówPolska
423
Lewowicki Patryk
34
1981
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
424
Lichoń Łukasz
454
1990
M
DojazdówPolska
425
Lipniacka Jolanta
515
1973
K
Zabierzów BiegaPisaryPolska
426
Lipniacki Paweł
514
1972
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
427
Lis Zbigniew
42
1952
M
Zabierzów BiegaKielcePolska
428
Liszka Adam
679
1971
M
LimanowaPolska
429
Liszkowski Artur1970
M
KrakówPolska
430
Lorenc Katarzyna
370
1984
K
KrakówPolska
431
Lubaś Nina1987
K
BrzezówkaPolska
432
Ludwikowski Konrad
120
1985
M
Bielsko-BiałaPolska
433
Łękawski Krzysztof
76
1973
M
SkawinaPolska
434
Łoboda Łukasz
672
1977
M
Raba WyżnaPolska
435
Łój-Konieczna Edyta
592
1979
K
SRTG ProszowiceProszowicePolska
436
Łyczak Artur
452
1971
M
KnurówPolska
437
Mach Krzysztof
504
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
438
Machlowska Grażyna
646
1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
439
Machlowski Ryszard
645
1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
440
Macura Barbara
517
1976
K
Zabierzów BiegaWięckowicePolska
441
Maczuga Józef
206
1956
M
Roman Club MysłowiceMysłowicePolska
442
Maćkowiak Mateusz1986
M
Probalans.plPolska
443
Madej Józef
63
1951
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
444
Madej Marcin
397
1982
M
KrakówPolska
445
Madeja Wojciech
TAK
1965
M
WłosańPolska
446
Magda Arkadiusz
161
1991
M
Festiwal Biegowy w KrynicyKrzemienicaPolska
447
Magda Kazimierz
200
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
448
Magdziarz Dariusz
650
1962
M
Sport.Sanea.plLublinPolska
449
Magolan Sławomir
268
1980
M
KrakówPolska
450
Majchrzak Sławomir
696
1968
M
SP w Tychowie StarymStarachowicePolska
451
Majda Paweł
530
1973
M
KrzeszowicePolska
452
Majda Robert
585
1976
M
Polska
453
Majka Tomasz
678
1985
M
Reverse FlashKrakówPolska
454
Majoch Tomasz
692
1974
M
KrakówPolska
455
Majorek Wojciech
358
1980
M
State StreetLiszkiPolska
456
Makola Jacek
600
1973
M
ZielonkiZielonkiPolska
457
Makowska Agnieszka
307
1973
K
W pogoni za duchemSosnowiecPolska
458
Makowska Helena
871
1996
K
OlkuszPolska
459
Makowski Tadeusz
870
1995
M
OlkuszPolska
460
Malacz Maciej
252
1983
M
Mroczne KuceKrakówPolska
461
Maleta Paweł
241
1977
M
MichałowicePolska
462
Malina Tomasz
75
1975
M
KrakówPolska
463
Małkowicz Piotr
223
1987
M
Go go GosiuniaStalowa WolaPolska
464
Małysza Sławomir
159
1971
M
PZU Sport TeamKrakówPolska
465
Mamoń Włodzimierz
264
1980
M
LKS OrkanInwałdPolska
466
Marchewka Maria
866
1993
K
SkawinaPolska
467
Marchewka Michał
72
1994
M
KrakówPolska
468
Marcinek Wojciech1960
M
Dzieło Pomocy św. Ojca PioKrakówPolska
469
Marczyński Andrzej
567
1962
M
KrakówPolska
470
Marecik Tomasz
624
1990
M
JW 4495KrakówPolska
471
Margas Grzegorz1970
M
MeerCaTeaMProszowicePolska
472
Markowicz Marcin
453
1974
M
CzęstochowaPolska
473
Marszałkowski Grzegorz
309
1969
M
Dzieło Pomocy św. Ojca PioKrakówPolska
474
Martyna Agnieszka
17
1974
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
475
Martyna Jan
850
1986
M
CzęstochowaPolska
476
Martyna Tomasz
849
1988
M
CzęstochowaPolska
477
Matejski Paweł
355
1987
M
State StreetKrakówPoland
478
Matuzik Mateusz
441
1987
M
Night RunnersKrakówPolska
479
Matysiak Marcin1975
M
PKO Bank PolskiKrakówPolska
480
Mazur Grzegorz
558
1963
M
Piotrków TrybunalsPolska
481
Mazur Łukasz1979
M
MAZIrunTEAMKraków Polska
482
Mazurek Anna
93
1983
K
Bielsko-BiałaPolska
483
Mączka Martyna1984
K
SmardzowicePolska
484
Mączko Jan
540
1962
M
ZabrzePolska
485
Mentel Zbigniew
690
1957
M
KrakówPolska
486
Merchut Krzysztof1992
M
State StreetPoland
487
Michalik Wiesław
138
1965
M
KrakówPolska
488
Michaliszyn Krzysztof
425
1974
M
BoleńPolska
489
Michalski Rafał
432
1975
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
490
Michałek Dariusz
587
1967
M
Kraków Polska
491
Michniewski Robert1974
M
Running Performance KrakówKrakówPolska
492
Mierzeński Bartosz
529
1990
M
#TOMARteamKrakówPolska
493
Mierzwa Maciej
7
1967
M
Ściana TrzcianaTrzcianaPolska
494
Miętka Krzysztof
287
1975
M
Drużyna MKrakówPolska
495
Mikołajczyk Piotr
70
1940
M
TKKF CzeladźBędzinPolska
496
Mikołajewicz Przemysław
551
1987
M
JW 2771SądkowaPolska
497
Mikrut Łukasz
51
1980
M
KrakówPolska
498
Miler Lidia
20
1984
K
Zabierzów BiegaabierzówPolska
499
Miller Dariusz1974
M
KrakówPolska
500
Miller Monika1977
K
KrakówPolska
501
Miller Paweł
230
1984
M
ŁagówPolska
502
Misiarz Józef
6
1957
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
503
Miszczuk Marcin
62
1978
M
Kędzierzyn-KoźlePolska
504
Misztal Grzegorz1971
M
Polska
505
Miśkiewicz Jakub
295
1972
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
506
Mnich Krzysztof
262
1979
M
ChorzówPolska
507
Moląg Mateusz
3
1976
M
Zabierzów Biega / MOSUR RudawaBolechowicePolska
508
Molong Urszula1982
K
Night RunnersKrakówPolska
509
Moń Bartosz1986
M
Zabierzów BiegaNielepicePolska
510
Mormul Przemek
681
1980
M
PanalpinaWysokaPolska
511
Motak-Pochrzęst Hanna
310
1958
K
Strzelce OpolskiePolska
512
Mroczkowski Kamil
628
1988
M
Treko LaserKrakówPolska
513
Mrowca Jakub
164
1992
M
KrakówPolska
514
Mróz Tomasz
560
1977
M
KrakówPoland
515
Mucha Dariusz
139
1973
M
BochniaPolska
516
Mulewicz Michał
611
1978
M
JW 4495KrakówPolska
517
Murawski Paweł
353
1989
M
State StreetKrakówPoland
518
Mussur Henryk1952
M
MOSIR KrosnoKrosnoPolska
519
Muszyński Wojciech
260
1977
M
Polska
520
Nawrot Łukasz
687
1984
M
Bieg z Chrystusem!Świętochłowice Polska
521
Nawrot Paweł
392
1990
M
Bieg z Chrystusem!ŚwiętochłowicePolska
522
Necel Maciej
90
1976
M
KrakówPolska
523
Niechaj Dominik1981
M
PodłężePolska
524
Nieć Artur
133
1972
M
KrakówPolska
525
Niewiedział Dominik
661
1973
M
KrakówPolska
526
Niewielski Janusz
377
1965
M
UKS Gimnazjon WieliczkaWieliczkaPolska
527
Niewielski Piotr
374
1993
M
Grupa DyktatorWieliczkaPolska
528
Niwiński Maciej
15
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
529
Nogaj Marek
663
1966
M
ZielonkiPolska
530
Nowak Bartosz1976
M
GostyńPolska
531
Nowak Borys
226
1985
M
SosnowiecPolska
532
Nowak Marek
501
1968
M
KarniowicePolska
533
Nowakowska Paulina1990
K
KrakówPolska
534
Nowakowski Grzegorz
163
1978
M
KrakówPolska
535
Nowicki Przemysław
25
1979
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
536
Nowocień Jacek
169
1959
M
Związek Nauczycielstwa PolskiegoPodkowa LeśnaPolska
537
Noworyta Marcin
24
1988
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
538
Obidowicz Agata
91
1987
K
KrakówPolska
539
Obszyński Tomasz
49
1962
M
KrakówPolska
540
Okrutniak Sławomir
11
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
541
Oleszczak Eryk
590
1991
M
run-logBiłgorajPolska
542
Opozda Arkadiusz
524
1980
M
Czarty KrakówPolska
543
Opryszek Bogusław1968
M
ITMBW KrakówKrakówPolska
544
Opydo Paweł1976
M
ZawierciePolska
545
Orzechowski Piotr
253
1985
M
Probalans TeamKrakówPolska
546
Osika Kamila
376
1987
K
Probalans.plKrakówPolska
547
Pabis Szymon
626
1989
M
SarniowicePolska
548
Pabis Szymon1989
M
Dzikie Wieprze TrzebiniaarniowicePolska
549
Pachowicz Paweł
234
1981
M
KrakówPolska
550
Pacyna Jolanta
552
1983
K
JW 3811KrakówPolska
551
Pająk Bartłomiej
171
1989
M
AKL SkierniewicePolska
552
Pajewski Jerzy
296
1968
M
AJ PlusKrakówPolska
553
Pajura Magda
395
1984
K
KrakówPolska
554
Palej Piotr1964
M
LędzinyPolska
555
Pałaszewski Michał
637
1989
M
Manufaktura ZdrowiaSzczyglicePolska
556
Pamuła Wojciech
406
1972
M
RysieKrakówPolska
557
Panek Bartosz
327
1994
M
KrakówPolska
558
Pastucha Anna
55
1958
K
Cross Krapkowice ING Bank ŚląskiKrapkowicePolska
559
Pastucha Marek
67
1960
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
560
Paszczak Piotr
565
1987
M
KrakówPolska
561
Pawlak Dorota
862
1996
K
KrakówPolska
562
Pawlak Robert
863
1994
M
KrakówPolska
563
Pawlik Marek
485
1955
M
KrakówPolska
564
Pawluk Rafał
525
1984
M
Czarty KrakówKrakówPolska
565
Pawula Katarzyna
261
1989
K
KocmyrzówPolska
566
Pazdro Adam
140
1972
M
KrakówPolska
567
Pec Waldemar
670
1976
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
568
Pendolski Franciszek
46
1942
M
KB JózefinkaKatowicePolska
569
Pernal Matylda
399
1977
K
KrakówPolska
570
Pęczkowska Agata
236
1995
K
KrakówPolska
571
Pędrys Mirosław
516
1969
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
572
Piątek Stanisław1958
M
ITMBW KrakówKrakówPolska
573
Piątek Stanisław
599
1958
M
ITMBW KrakówKrakówPolska
574
Piątek Waldemar
629
1973
M
SieradzPolska
575
Piechnik Antoni1987
M
KrakówPolska
576
Piechocka Amelia1977
K
KrakówPolska
577
Piekarski Rafał
596
1977
M
SosnowiecPolska
578
Piernik Radosław1970
M
ŚwiętochłowicePolska
579
Pietruszka Józef
9
1962
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
580
Pietruszka Mateusz
503
1966
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
581
Pietrysiak Stefan
331
1960
M
S.A.S ZabrzeZabrzePolska
582
Pietrzak Przemysław
559
1977
M
KrapkowicePolska
583
Pikus Sebastian
577
1988
M
Polska
584
Pilch Anna
428
1987
K
Probalans.plPolska
585
Pilch Marek
695
1954
M
Głos SenioraKrakówPolska
586
Pindel Sebastian
275
1983
M
RyczówPolska
587
Piotrowski Jan
114
1963
M
KrakówPolska
588
Pitek Sławomir
486
1988
M
MyślenicePolska
589
Piwowarski Robert
470
1978
M
BrzeskoPolska
590
Pławecka Barbara1979
K
ŻegocinaPolska
591
Podgorski Krzysztof
350
1989
M
State StreetKrakówPoland
592
Podgórski Jerzy1971
M
Lacho TeamKrakówPolska
593
Podzoba Krzysztof
487
1980
M
KrakówPolska
594
Podzoba Stanisław
47
1940
M
KrakówPolska
595
Pogorzelski Michał
280
1977
M
KrakówPolska
596
Polak Tadeusz
667
1982
M
KrakówPolska
597
Polcyn Czesław 1976
M
Gwda Piła Posiada Licencje zarnków/GajewoPolska
598
Popajewski Krzysztof1959
M
SANEA SPORT. plLublinPolska
599
Popławska Sonia
648
1972
K
Eskadra KrakówKrakówPolska
600
Poradzisz Patryk
623
1991
M
JW 4495KrakówPolska
601
Porębski Marek1971
M
Speed team BrzeszczeOświęcimPolska
602
Porzycki Tomasz
564
1986
M
Festiwal Biegowy / 42doszczescia.plKrakówPolska
603
Potebnia Kateryna
519
1992
K
Czarty Kraków Kraków Polska
604
Poznański Jan
867
1993
M
WieliczkaPolska
605
Prażmowski Daniel
488
1981
M
Pędzące ŚlimakiDębicaPolska
606
Preis Rafał
301
1970
M
Power & Beauty ZabierzówKarniowicePolska
607
Prochoroff Wincenty
673
1998
M
Shaker Heights RunnersSzczecinPolska
608
Prochoroff Zofia1993
K
Shaker Heights RunnersrakowPolska
609
Prochwicz Marcin
568
1985
M
KrakówPolska
610
Próchniewicz Krzysztof
23
1954
M
Zabierzów Biega / Dzikie Życie Run TeamZelkówPolska
611
Prymakowska Barbara
44
1943
K
Sokół TarnówTarnówPolska
612
Przelaskowski Krzysztof
292
1955
M
KrakówPolska
613
Przesmycki Roman
220
1962
M
MogilanyPolska
614
Przewoźnik Marek
440
1963
M
Zadyszka Oświęcim / Drużyna Jezusa.plBrzeszczePolska
615
Przybylski Roman
686
1979
M
Nowy Styl Group Running TeamKrakówPolska
616
Przybył Sławomir
365
1976
M
Crazy DragonKrakówPolska
617
Puc Paweł
447
1980
M
BędzinPolska
618
Pułka Jan1973
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
619
Rachtan Damian
31
1988
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
620
Rachwał Jacek
518
1966
M
TrzyciążPolska
621
Radajewski Arkadiusz
154
1974
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
622
Radczak Andrzej
147
1961
M
KrakówPolska
623
Radzik-Marchewka Ewa
593
1965
K
KrakówPolska
624
Rajca Robert1976
M
KrakówPolska
625
Rakoczy Michał
357
1990
M
State StreetKrakówPoland
626
Rams Tadeusz1968
M
TEAM WolbromWolbromPolska
627
Raus Mateusz
52
1990
M
KatowicePolska
628
Rechemtiuk Paweł
115
1986
M
KrakówPolska
629
Regiec Stanisław
436
1983
M
KrakówPolska
630
Reinke Krystian
362
1990
M
State StreetGdańskPolska
631
Renkas Adam
318
1968
M
MogilanyPolska
632
Rochowski Piotr
64
1962
M
Stalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaPolska
633
Rogacewicz Hubert
257
1984
M
Orkan TacticalWarszawaPolska
634
Rogasch Stanisław
319
1965
M
KrakówPolska
635
Rogozińska Edyta
131
1978
M
Zakrzowiec Team ChallengeZakrzowiecPolska
636
Rogoziński Dariusz
130
1967
M
Zakrzowiec Team ChallengeZakrzowiecPolska
637
Rojek Patryk1998
M
KrakówPolska
638
Romaniec Jarosław
617
1978
M
JW 4495KrakówPolska
639
Romanowski Dariusz
570
1964
M
KrakówPolska
640
Rosiek Grzegorz
302
1977
M
Power & Beauty ZabierzówBolechowicePolska
641
Rozmus Szymon
664
1987
M
KrakówPolska
642
Rozmus-Orczyk Anna
167
1961
K
Kozy biegają, a nie skaczą ! KozyPolska
643
Różak Stanislaw
194
1960
M
WołowicePolska
644
Różycka Agnieszka
578
1972
K
Nauka BiegaKrakówPolska
645
Rudnicki Andrzej
669
1975
M
Grupa Jura TeamZawierciePolska
646
Rumian Stanisława
872
1989
K
OlkuszPolska
647
Rusin Marek
832
1998
M
KielcePolska
648
Rybiński Łukasz
108
1984
M
EŁKA TeamRuda ŚląskaPolska
649
Rydz Jan
806
1965
M
LublinPolska
650
Ryńca Mariusz
54
1975
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
651
Rzeszódko Stanisław
119
1957
M
AndrychówPolska
652
Rzońca Stanisław1963
M
MysłowicePolska
653
Rżany Radosław
336
1985
M
KrakówPolska
654
Sabatowski Maciej
58
1981
M
Sucha BeskidzkaPolska
655
Sadowski Jarosław
116
1970
M
T.S. Opatrunki ToruńToruńPolska
656
Samborski Rafał
674
1985
M
Consonance TeamKrakówPolska
657
Sapa Jacek
394
1968
M
ITMBW KrakówKrakówPolska
658
Sapa Lucjan
332
1969
M
KrakówPolska
659
Sarnek Jarosław
16
1969
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
660
SAWICKI KRZYSZTOF1989
M
DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINPolska
661
Selak Dariusz
248
1973
M
KrakówPolska
662
Seliga Patryk
304
1990
M
KS Głowno w BieguGłownoPolska
663
Serafin Rafał
619
1986
M
JW 4495KrakówPolska
664
Sękala Marcin
107
1991
M
ChrzanówPolska
665
Sidor Anna
584
1979
K
KrakówPolska
666
Siechowicz Arkadiusz
680
1978
M
Westhill TeamWarszawaPolska
667
Siewiert Marcin
111
1971
M
JaworznoPolska
668
Sikora Grzegorz
73
1973
M
Łaziska GórnePolska
669
Siwek Michał
258
1992
M
NiepołomicePolska
670
Skomski Krzysztof
641
1955
M
NegatywKrakówPolska
671
Skotniczny Andrzej
12
1972
M
SKOTTenczynekPolska
672
Skowron Bartłomiej
620
1988
M
JW 4495KrakówPolska
673
Skupień- Franczyk Barbara
315
1975
K
DKB TenczynekTenczynekPolska
674
Słowik Krzysztof
490
1964
M
KrakówPolska
675
Słowik Magdalena
489
1992
K
KrakówPolska
676
Smaczyński Dariusz
192
1964
M
SRS Aktywna DąbrowaPolska
677
Smaczyński Artur
109
1971
M
Dąbrowa Górnicza Polska
678
Smoleń Jarek
491
1978
M
AZS UŚMysłowicePolska
679
Smołuch Tomasz
455
1976
M
Saint-Gobain Squad / Lurbel PolskaOlkuszPolska
680
Smyrak Jacek1991
M
ZawojaPolska
681
Sobieraj Wojciech
557
1981
M
ImielinPolska
682
Soboń Piotr1976
M
KSZO Ostrowiec Św.JerzmanowicePolska
683
Sobór Krzysztof1971
M
ViaCon TeamDąbrowa GórniczaPolska
684
Sokołowski Andrzej
150
1984
M
KrakówPolska
685
Sokołowski Tomasz
85
1976
M
KrakówPolska
686
Sokołowski Zbigniew
265
1969
M
KrakówPolska
687
Solak Sławomir
217
1980
M
KrakówPolska
688
Solarz Szymon
607
1985
M
ABB BS Running TeamKrakówPolska
689
Sommer Tomasz1979
M
SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWAenAustria
690
Spytkowski Patryk
659
1986
M
KrakówPoland
691
Sroka Krzysztof
581
1962
M
Wola West KrakówKrakówPolska
692
Stachecki Maciej
651
1978
M
Westhill TeamKozierówPolska
693
Stachnik Józef
142
1955
M
KSKrakówPolska
694
Stachowiak Daga
137
1980
K
Dąbrowa GórniczaPolska
695
Stachura Agnieszka1972
K
Zabierzów BiegaurówPolska
696
Stanek Rafał
509
1965
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
697
Stangenberg Andrzej
227
1983
M
KrakówPolska
698
Staniek Tomasz
103
1972
M
Międzyrzecze GórnePolska
699
Stanirowski Jarosław
595
1971
M
Polska
700
Staniszewski Artur
601
1970
M
Kraków Airport Running Team MATKrakówPolska
701
Staniszewski Jakub
837
1992
M
WłoszczowaPolska
702
Stano Grzegorz1967
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
703
Starowicz Aneta
494
1990
K
KrakówPolska
704
Starzyński Roman1980
M
JW2771KrakowPolska
705
Stasiowski Marek
444
1977
M
#TOMARteamKrakówPolska
706
Stawiarz Jarosław
699
1968
M
WKS Wawel KrakówKrakówPolska
707
Stebnicki Marcin
860
1987
M
KrakówPolska
708
Stebnicki Zofia
861
1988
K
KrakówPolska
709
Stec Krzysztof
148
1982
M
Credit Agricole Bank Polska S.A.Nowy WiśniczPolska
710
Stefan Aleksander
630
1967
M
Nauka BiegaPolska
711
Stefan Edyta
631
1971
K
Nauka BiegaRudawaPolska
712
Stępień Janusz
267
1973
M
KrakówPolska
713
Stępień Michał1997
M
AZS UEK Kazimierza WilekaPolska
714
Stępień Robert
532
1965
M
Wolbrom TEAMWolbromPolska
715
Stochel Teresa1953
K
AKPTPolska
716
Stocki Tomasz
401
1981
M
RysieKrakówPolska
717
Stolarski Sławomir
349
1976
M
Puncher Agata StolarskaKrakówPolska
718
Stopa Stanisław
533
1973
M
iSportGajPolska
719
Straus Michał
38
1986
M
Zabierzów BiegaZielonkiPolska
720
Stromczyński Maciej1968
M
ZabrzePolska
721
Stulik Paweł
284
1978
M
KnurówPolska
722
Suder Krzysztof
341
1968
M
KrakówPolska
723
Suma Rafał
418
1976
M
KrakówPolska
724
Sungi Alfred1969
M
sungi.atenAustria
725
Surmacz Marek
639
1969
M
TuchówPolska
726
Susol Olena1993
K
VeloSokalokalUkraina
727
Swach Marek1963
M
KrakówPolska
728
Swieton Tomasz
675
1982
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
729
Syrek Basia
300
1989
K
Power & Beauty ZabierzówBrzeziePolska
730
Szafraniec Paweł1978
M
KrakówPolska
731
Szałaś Maciej
312
1980
M
Wielkie DrogiPolska
732
Szaporów Łukasz
582
1981
M
Spartan Race Team Group ProszowiceProszowicePolska
733
Szarek Sławomir
627
1974
M
KrakówPolska
734
Szastak Damian1976
M
Harpagan SosnowiecSosnowiecPolska
735
Szatan Grzegorz
166
1965
M
KrakówPolska
736
Szatyłowicz Przemysław
277
1980
M
2WSzP / Poranny patrolRudawaPolska
737
Szczekocki Paweł1957
M
KrakówPolska
738
Szczepan Grzegorz
229
1992
M
StellowiczeKrakówPolska
739
Szczepaniak Wojciech
612
1988
M
JW 4495KrakówPolska
740
Szczęśniak Maciek
321
1971
M
BędzinPolska
741
Szczudło Dionizy
562
1978
M
KB Maratończyk DębicaDębicaPolska
742
Szczurek Krzysztof
608
1983
M
Scurki TeamKrakówPoland
743
Szeffs Tomasz
683
1975
M
CzęstochowaPolska
744
Szendera Józef
113
1980
M
StudzionkaPolska
745
Szewczyk Mariusz
531
1980
M
KrakówPolska
746
Szewczyk Wojciech1984
M
Forum Górski ŚwiatWiśniewPolska
747
Szlachta Dawid
289
1991
M
Polska
748
Szlachta Michał
199
1992
M
KrzeszowicePolska
749
Szlachta Tomasz
813
1963
M
Zielona GóraPolska
750
Szlifińska-Nowak Anna
502
1973
K
KarniowicePolska
751
Szopa Leszek
10
1953
M
Ambasador FB w KrynicyPodolszePolska
752
Szopa Marta1981
K
LibiążPolska
753
Szpeyer Sławomir
429
1964
M
KrakówPolska
754
Szturemska-Przybył Agata
465
1975
K
KrakówPolska
755
Szwajca Ewelina
691
1990
K
KrakówPolska
756
Szwedo Tomasz
354
1989
M
State StreetLipaPolska
757
Szybowska Monika
285
1978
K
SmokiiKanguryKrakówPolska
758
Szyja Aneta1990
K
PoznańPolska
759
Szymczak Paweł1988
M
WrocławPolska
760
Szymkiewicz Filip
492
1993
M
Projekt ŚwiętokrzyskieKielcePolska
761
Szymkiewicz Tomasz Paweł
493
1964
M
Projekt ŚwiętokrzyskiekielcePolska
762
Szymula Alan
360
1986
M
State StreetKrakówPoland
763
Śledziowski Andrzej
495
1969
M
Lacho TeamKrakówPolska
764
Śliwa Mirosław
380
1975
M
Delphi Running TeamKoźmice WielkiePolska
765
Śpiewak Wojciech
274
1973
M
WilkowicePolska
766
Środa Andrzej
660
1965
M
Pizzeria Bella Italia Strzelce OpolskieStrzelce OpolskiePolska
767
Świątek Marcin
279
1977
M
Virtual Runner ClubBielsko-BiałaPolska
768
Świerzy Arkadiusz
177
1973
M
LipiePolska
769
Tabiś Tomasz
618
1985
M
JW 4495KrakówPolska
770
Talaga Michał
563
1977
M
RawiczPolska
771
Tarczoń Witold1984
M
SkawinaPolska
772
Targosz Michał
534
1980
M
ITMBW KrakówKrakówPolska/Italia
773
Tarnawski Marek
591
1972
M
KrakówPolska
774
Tenerowicz Jarosław1988
M
Jagger TeamKrakówPolska
775
Tokarz Wojciech1991
M
Rozbiegane DobczyceDobczycePolska
776
Tomalski Marcin1979
M
KrakówPolska
777
Tomaszek Bernadeta
671
1975
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
778
Tomczyk Beata1991
K
KrakówPolska
779
Topolski Marcin
689
1976
M
BKB Victoria BrzeskoJadownikiPolska
780
Tracz Józef
819
1970
M
BojanowoPolska
781
Tracz Maciej
566
1974
M
KrakówPolska
782
Tracz Wojciech
853
1991
M
CzęstochowaPolska
783
Tracz Zbigniew
854
1989
M
CzęstochowaPolska
784
Trąbka-Więcław Katarzyna
155
1980
K
KrakówPolska
785
Trystuła Dariusz
86
1969
M
KrakówPolska
786
Trzebińska Emilia
308
1980
K
Dąbrowa GorniczaPolska
787
Tuchołka Marta
657
1985
K
Poco Loco ATKrobiaPolska
788
Tudruj Andrzej
288
1968
M
JaworznoPolska
789
Turała Robert
535
1981
M
MyślenicePolska
790
Turczyn Dorota
858
1987
K
KrakówPolska
791
Turczyn Grzegorz
859
1985
M
KrakówPolska
792
Turczyn Marek
868
1991
M
WieliczkaPolska
793
Turecki Klaudian1988
M
KrakówPolska
794
Turek Marek
809
1962
M
GoleniówPolska
795
Tuszyńska Karolina
644
1988
K
KrakówPolska
796
Tuszyńska Magdalena
393
1984
K
KrakówPolska
797
Tworzydło Roman
402
1971
M
RysieKrakówPolska
798
Tyc Ryszard
400
1960
M
RysieKrakówPolska
799
Tylek Rafał
339
1971
M
FlexiStav SportKrakówPolska
800
Tylek Ryszard1977
M
KrakówPolska
801
Uchańska Alicja
693
1972
K
Bielsko-BiałaPolska
802
Uchański Paweł
539
1971
M
Bielsko-BiałaPolska
803
Uramek Andrzej
291
1984
M
KrakówPolska
804
Urbanowicz Michał
359
1981
M
State StreetKrakówPoland
805
Uryga Jakub
180
1981
M
Deutsche Bank Marathon TeamKrakówPolska
806
Uryga Jolanta
39
1978
K
LaskowaPolska
807
Vallejo Eduardo
221
1985
M
JacekBiega Running TeamKrakówHiszpania
808
Wadelski Eugeniusz
420
1967
M
Ruda ŚląskaPolska
809
Wagner Helena
836
1978
K
WłoszczowaPolska
810
Wagner Jan
835
1997
M
WłoszczowaPolska
811
Wajda Marek
387
1976
M
KrakówPolska
812
Wajda Wojciech
415
1991
M
KrakówPolska
813
Walczak Mariusz
496
1965
M
MyślenicePolska
814
Walczyńska Karolina
497
1984
K
Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plBielsko-BiałaPolska
815
Waligóra Andrzej
186
1950
M
LibiążPolska
816
Wandzilak Piotr
145
1953
M
KrakówPolska
817
Warchoł Paweł1978
M
SosnowiecPolska
818
Waśniowski Piotr
386
1976
M
PKO BP SAKrakówPolska
819
Wawro Grzegorz1973
M
Cross LajkonikKrakówPolska
820
Wąsik Artur
634
1988
M
Manufaktura ZdrowiaBędkowicePolska
821
Weisman Izabela
77
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAMŻoryPolska
822
Wencel Zbigniew
340
1974
M
Polska
823
Wędraszek Krystian1977
M
Grupa Jura PLŁazyPolska
824
Węgiel Bogdan
41
1969
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
825
Węgiel Dariusz
204
1976
M
TEAM ŁanowaRudawaPolska
826
Węgrzyn Marcin1975
M
OświęcimPolska
827
Węgrzyn Marcin
329
1977
M
KrakówPolska
828
Węgrzyniak Kamil
621
1994
M
JW 4495KrakówPolska
829
Wieczorek Ewelina Sara1989
K
CzęstochowaPolska
830
Wieczorek Krzysztof
151
1968
M
Truchtacz MysłowiceKatowicePolska
831
Wieczorke Marcin
306
1974
M
Polska
832
Wierzbicki Stanisław
271
1985
M
KrakówPolska
833
Wierzbicki Konrad 1979
M
.Giebułtów Polska
834
Więcław Jacek
156
1965
M
KrakówPolska
835
Wiliński Arkadiusz
325
1977
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaBytomPolska
836
Wilk Krzysztof1968
M
KrakówPolska
837
Wilk Rafał
170
1976
M
Sekcja PiaskiPiaski-CzeladzPolska
838
Wisz Piotr
364
1990
M
State StreetPolska
839
Wiśniewski Damian1983
M
Polska
840
Wiśniewski Leszek
609
1977
M
ModlnicaPolska
841
Wiśniewski Paweł
613
1974
M
JW 4495KrakówPolska
842
Włoch Sławomir1970
M
KrosnoPolska
843
Włodarczyk Patrycja1980
K
JKLA JAWORJaworznoPolska
844
Włodarczyk Piotr
143
1980
M
Kraków Nowa HutaKrakówPolska
845
Wodnicka Krystyna
840
1990
K
KielcePolska
846
Wodnicki Jan
838
1979
M
KielcePolska
847
Wodnicki Marek
272
1972
M
Treko LaserKrakówPolska
848
Wodnicki Stefan
839
1988
M
KielcePolska
849
Wojas Marcin
71
1976
M
Saint-Gobain SquadKrakówPolska
850
Wojciechowski Tomasz
263
1978
M
Zarzycze BiegaKrzyszkowicePolska
851
Wojciuch Andrzej1972
M
Świerczyniec Running TeamLędzinyPolska
852
Wojna Jacek
407
1977
M
RysieChorzówPolska
853
Wojtas Magdalena
294
1978
M
GliwicePolska
854
Wojtas Marcin
293
1980
M
ista BiegamyGliwicePolska
855
Wojtowicz Krzysztof
228
1975
M
ZKB 05 ZatorBielsko-BiałaPolska
856
Wojtynia Paweł
141
1966
M
CzęstochowaPolska
857
Wola Radosław
100
1972
M
KWP KatowiceSosnowiecPolska
858
Wolski Rafał
685
1982
M
KrakówPolska
859
Woźniak Barbara1955
K
KS Limanowa ForrestZagórzePolska
860
Woźniak Dawid
27
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
861
Woźniak Paweł
102
1973
M
KrzeszowicePolska
862
Woźniakiewicz Alicja
158
1983
K
ChełmiecPolska
863
Woźniak Michał
550
1980
M
JW 2771Jędrzejów Polska
864
Wójcik Adam
324
1980
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRuda ŚląskaPolska
865
Wójcik Bogusław
298
1972
M
Treko LaserKrakówPolska
866
Wójcik Paweł
65
1976
M
Weź biegaj!KrakówPolska
867
Wrona Andrzej
852
1988
M
CzęstochowaPolska
868
Wrona Maciej
851
1986
M
CzęstochowaPolska
869
Wrona Rafał
536
1985
M
Czarty KrakówLiszkiPolska
870
Wróbel Wojciech
506
1980
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
871
Wróblewski Robert
520
1987
M
LublinPolska
872
Wyleciał Jacek
410
1964
M
OsiekPolska
873
Wysogląd Henryk
537
1968
M
PisarzowicePolska
874
Wyżga Wojciech
182
1968
M
Alior Running TeamKrakówPolska
875
Zabierowska-Pałka Dorota
588
1973
K
BibicePolska
876
Zaborowski Łukasz
250
1981
M
JaworznoPolska
877
Zaborski Paweł
328
1975
M
KrakówPolska
878
Zabrzański Alfred1954
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
879
Zając Andrzej1983
M
ProszowicePolska
880
Zając Bartosz
549
1986
M
JW 2771RaciechowicePolska
881
Zając-Siwczyk Izabela
254
1985
K
ZielonkiPolska
882
Zakrzyński Franciszek
32
1973
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
883
Zaręba Aneta
193
1994
K
ZMAA MeiseikaiNowy SączPolska
884
Zaród Justyna
183
1988
M
ChrzanówPolska
885
Zatorski Maciej
188
1983
M
KrakówPolska
886
Zawalski Maciej
26
1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
887
Zawiła Marek
160
1974
M
KrakówPolska
888
Zawiślak Patryk1993
M
Runners Wojkowice TeamWojkowicePolska
889
Zbąski Bartłomiej
326
1982
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRuda ŚląskaPolska
890
Zdun Jadwiga
842
1994
K
KielcePolska
891
Zdun Krzysztof
843
1972
M
KielcePolska
892
Zdun Maria
802
1953
K
BiałystokPolska
893
Zdun Tomasz
801
1959
M
BiałystokPolska
894
Zdun Tomasz
841
1996
M
KielcePolska
895
Zemła Jan
222
1956
M
40-latek TychyTychyPolska
896
Zemuła Zbigniew1954
M
Kora & Dora KrakówKrakówPolska
897
Zezula Artur
421
1979
M
SkawinaPolska
898
Zieliński Janusz
856
1997
M
KrakówPolska
899
Zieliński Marian
855
1999
M
KrakówPolska
900
Zielonka Wiesław
521
1960
M
Coveris - PolskaKatowicePolska
901
Zięba Jacek
508
1966
M
Zabierzów BiegaBalicePolska
902
Zięba Marcin
266
1978
M
Poranny PatrolKrakówPolska
903
Ziębowicz Mirosław1962
M
Lacho TeamKrakówPolska
904
Zmyj Danuta
522
1974
K
Biegam dla siebie :-)WieliczkaPolska
905
Zmyj Mariusz
437
1970
M
WieliczkaPolska
906
Zobek-Harpula Aleksandra
346
1983
K
Szybkobieżny ŻółwKrakówPolska
907
Zontek Sabina1976
K
AmatorBielsko-BiałaPolska
908
Zoń Wojciech
383
1981
M
Ericsson RuntimeWojniczPolska
909
Zuba Iwona
333
1969
K
Taka tam IwonaSosnowiecPolska
910
Zulus-Wojtecki Krzysztof
777
1964
M
MaratonyPolskiePL TEAMWilków DrugiPolska
911
Zyska Marek
203
1985
M
WarszawaPolska
912
Żołnierczyk Kasia
211
1982
K
KrakówPolska
913
Żołnierczyk Stan
212
1984
M
KrakówPolska
914
Żółciak Marzanna
403
1972
K
RysieIwanowicePolska
915
Żółty Grzegorz1978
M
GRUZabierzówPolska
916
Żuliński Andrzej
48
1975
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska