XIII EKO Półmaraton Jurajski
Rudawa, 2017.6.11

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2017.06.08
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO BIEGU

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Adamiec Agnieszka1978
K
NiepołomicePolska
2
Adamus-Kowalska Justyna1979
K
AZS Uniwersytet ŚląskiKatowicePolska
3
Bałaziński Mieczysław
173
1952
M
Polska
4
Bałaziński Sebastian
172
1978
M
Polska
5
Bartosiewicz Dariusz
56
1966
M
Skarżysko-KamiennaPolska
6
Batko Marcin
146
1976
M
UKS Szkoła RajskaKrakówPolska
7
Berendt Mariusz 1978
M
Toruń Polska
8
Berger Jurek
37
1966
M
Dąbrowa GórniczaPolska
9
Bijota Janusz
61
1964
M
KrakówPolska
10
Błasikiewicz Miłosz1978
M
KrakówPolska
11
Bogdan Jakub
84
1976
M
PRO school gabinet rehabilitacji KrakówPolska
12
Bzukała Janusz
2
1974
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
13
Cebula Bogdan1961
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRuda ŚląskaPolska
14
Cekiera Grzegorz
152
1983
M
KrzeszowicePolska
15
Ciszyński Marek1964
M
START KatowiceKatowicePolska
16
Czaja Wacław
83
1974
M
PrzemyślPolska
17
Czechowski Jerzy1949
M
MZA WarszawaWarszawaPolska
18
Ćwiękowski Paweł1977
M
KrakówPolska
19
Dudek Darek
21
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
20
Dudek Marta
22
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
21
Dyk Mirek1974
M
NiewymiękaczeSosnowiecPolska
22
Dymacz Krzysztof1983
M
niezrzeszonyZelczynaPolska
23
Dyrlaga Stanisław
50
1958
M
KS Halny Węgierska GórkaWęgierska GórkaPolska
24
Dywan Andrzej1968
M
Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKrakówPolska
25
Figat Andrzej1977
M
KobyłkaPolska
26
Figat Andrzej1977
M
1977KobyłkaPolska
27
Filuś Stanisław1965
M
KRS Triathlon DGMysłowicePolska
28
Firek Rafał
149
1974
M
Lacho TeamKrakówPolska
29
Fitt Konrad
74
1982
M
KrakówPolska
30
Florek Michał1984
M
JW 2771KrakówPolska
31
Foryś Paweł
79
1976
M
KrakówPolska
32
Fritz Sławomir
65
1969
M
Publishing School Cycling TeamKrakówPolska
33
Fudalej Piotr1970
M
TG Sokół ZakopaneKościeliskoPolska
34
Garzeł Robert
14
1976
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
35
Gaweł Bogdan
57
1956
M
Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-ZaborzePolska
36
Gawlik Małgorzata
157
1971
K
BBL KrakówKrakówPolska
37
Gawlik Witold
106
1969
M
KrakówPolska
38
Gigoń Dariusz1967
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
39
Gliwinski Marcin
59
1983
M
KrakówPolska
40
Głąbiński Piotr
101
1985
M
Rozbiegane Solne MiastoKrakówPolska
41
Górka Bartosz1988
M
KrakówPolska
42
Górka Jan-Witold1961
M
KrakówPolska
43
Grabiasz Marek
18
1978
M
Zabierzów BiegaKobylanyPolska
44
Grabowski Mariusz1982
M
Woodward RunnersKrakówPolska
45
Groch Marek
66
1957
M
KrakówPolska
46
Igieliński Bartłomiej1975
M
niezrzeszony ChrzanowPolska
47
Iwaniec Elżbieta1966
K
KrakówPolska
48
Jacyszyn Lechosław
144
1963
M
UKS OrlikBytomPolska
49
Jamioł Anna
205
1985
K
BBL KielceKielcePolska
50
Jamioł Michał
105
1980
M
IPA KielceKielcePolska
51
Janas Paweł
60
1974
M
ISK HussarsBolechowicePolska
52
Janzer Janusz
174
1967
M
Przemyski Klub BiegaczaPrzemyślPolska
53
Jaworski Krzysztof1980
M
ZSE-M Nowy Sącz Visegrad Maraton RytroStary SączPolska
54
Jędras Sławomir
53
1978
M
UMKKrakówPolska
55
Jurzak Marek
104
1976
M
Bielsko-BiałaPolska
56
Kaleta Jan1970
M
JW 2771KrakówPolska
57
Kamieniak Miłosz
81
1986
M
MaratonyPolskie.PL TEAMZabrzePolska
58
Kamiński Jerzy1959
M
Maraton GorliceSzymbarkPolska
59
Kammer Krzysztof1978
M
KrakówPolska
60
Kammer Zbigniew
98
1944
M
ZawierciePolska
61
Kamocka Aleksandra1969
K
ŁódźPolska
62
Kamocki Krzysztof1968
M
ŁódźPolska
63
Kamuda Marcin
89
1973
M
CzęstochowaPolska
64
Kanclerz Tomasz
13
1984
M
TenczynekPolska
65
Kasprzyk Krzysztof
168
1980
M
JerzmanowicePolska
66
Kawecka Olga
88
1991
K
KrakówPolska
67
Kisielak Michał
175
1987
M
www.kisielak.plKrzeszowicePolska
68
Klinke Arkadiusz
87
1972
M
Grzmiące KijeKatowicePolska
69
Kolonko Justyna
96
1975
K
Goggle PAE TeamChorzówPolska
70
Kolonko Mirosław
69
1970
M
Goggle PAE TeamChorzówPolska
71
Kończak Marcin
80
1980
M
Dąbrowa GórniczaPolska
72
Kopta Jerzy
99
1945
M
KrakówPolska
73
Kordys Krzysztof
19
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
74
Kostrz-Jaje Magdalena1980
K
Zabierzów BiegaRząskaPolska
75
Kowalczyk Monika
162
1982
K
DragonKrakówPolska
76
Krompiewska Elżbieta1985
K
niezrzeszonyDenekampHolandia/Polska
77
Książek Maciej
165
1978
M
KrakówPolska
78
Księżyc Sebastian
82
1977
M
KatowicePolska
79
Kuczara Robert1979
M
KrzeszowicePolska
80
Kulpa Marek
78
1973
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceMikołówPolska
81
Kuropatwa Kazimierz
97
1943
M
SarafisPrzemyślPolska
82
Kwiatkowski Krzysztof
153
1975
M
KrakówPolska
83
Łękawski Krzysztof
76
1973
M
SkawinaPolska
84
Maczuga Juzef1956
M
Roman club myslowiceMyslowicePolska
85
Madej Józef
63
1951
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
86
Magda Arkadiusz
161
1991
M
Festiwal Biegowy w KrynicyKrzemienicaPolska
87
Magda Kazimierz
200
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
88
Majchrzak Sławomir1968
M
Szkoła Podstawowa w Tychowie StarymStarachowicePolska
89
Malina Tomasz
75
1975
M
KrakówPolska
90
Małkowicz Piotr1987
M
Go go GosiuniaStalowa WolaPolska
91
Małysza Sławomir
159
1971
M
PZU Sport TeamKrakówPolska
92
Martyna Agnieszka
17
1974
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
93
Michalik Wiesław
138
1965
M
KrakówPolska
94
Mierzwa Maciej
7
1967
M
Ściana TrzcianaTrzcianaPolska
95
Mikołajczyk Piotr1940
M
TKKF CzeladzBędzinPolska
96
Mikrut Łukasz
51
1980
M
KrakówPolska
97
Miler Lidia
20
1984
K
Zabierzów BiegaabierzówPolska
98
Misiarz Józef
6
1957
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
99
Miszczuk Marcin
62
1978
M
Kędzierzyn-KoźlePolska
100
Misztal Grzegorz1971
M
Polska
101
Miśkiewicz Jakub1972
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
102
Mrowca Jakub
164
1992
M
KrakówPolska
103
Mucha Dariusz
139
1973
M
BochniaPolska
104
Niwiński Maciej
15
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
105
Nowakowski Grzegorz
163
1978
M
KrakówPolska
106
Nowicki Przemysław1979
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
107
Nowocień Jacek
169
1959
M
Związek Nauczycielstwa PolskiegoPodkowa LeśnaPolska
108
Noworyta Marcin
24
1988
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
109
Okrutniak Sławomir
11
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
110
Pacyna Jolanta1983
K
JW 3811KrakówPolska
111
Pająk Bartłomiej
171
1989
M
AKL SkierniewicePolska
112
Pastucha Anna
55
1958
K
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
113
Pastucha Katarzyna
68
1993
K
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
114
Pastucha Marek
67
1960
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
115
Pazdro Adam
140
1972
M
KrakówPolska
116
Pietruszka Józef
9
1962
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
117
Pietrysiak Stefan 1960
M
S.A.S ZabrzeZabrzePolska
118
Pławecka Barbara1979
K
ŻegocinaPolska
119
Próchniewicz Krzysztof
23
1954
M
Zabierzów Biega / Dzikie Życie Run TeamZelkówPolska
120
Rachwał Jacek1966
M
TrzyciążPolska
121
Radajewski Arkadiusz
154
1974
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
122
Radczak Andrzej
147
1961
M
KrakówPolska
123
Radzik Jerzy
72
1967
M
Niepołomice BiegająKrakówPolska
124
Raus Mateusz
52
1990
M
KatowicePolska
125
Rochowski Piotr
64
1962
M
Stalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaPolska
126
Rosiek Grzegorz
90
1977
M
Power & Beauty ZabierzówBolechowicePolska
127
Rozmus-Orczyk Anna
167
1961
K
Kozy biegają, a nie skaczą ! KozyPolska
128
Ryńca Mariusz
54
1975
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolska
129
Sabatowski Maciej
58
1981
M
Sucha BeskidzkaPolska
130
Sadowski Jarosław1970
M
T.S. Opatrunki ToruńToruńPolska
131
Sarnek Jarosław
16
1969
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
132
Sikora Grzegorz
73
1973
M
Łaziska GórnePolska
133
Skotniczny Andrzej
12
1972
M
SKOTTenczynekPolska
134
Smaczyński Dariusz1964
M
SRS Aktywna DąbrowaPolska
135
Smaczyński Artur 1971
M
Dąbrowa Górnicza Polska
136
Sokołowski Andrzej
150
1984
M
KrakówPolska
137
Sokołowski Tomasz
85
1976
M
KrakówPolska
138
Stachnik Józef
142
1955
M
KSKrakówPolska
139
Stachowiak Daga
137
1980
K
Dąbrowa GórniczaPolska
140
Staniek Tomasz
103
1972
M
Międzyrzecze GórnePolska
141
Stec Krzysztof
148
1982
M
Credit Agricole Bank Polska S.A.Nowy WiśniczPolska
142
Stochel Teresa1953
K
AKPTPolska
143
Stromczyński Maciej1968
M
ZabrzePolska
144
Suma Rafał1976
M
niezrzeszonyKrakówPolska
145
Szafraniec Paweł1978
M
KrakówPolska
146
Szatan Grzegorz
166
1965
M
KrakówPolska
147
Szopa Leszek
10
1953
M
Ambasador FB w KrynicyPodolszePolska
148
Świerzy Arkadiusz1973
M
LipiePolska
149
Targosz Michał1980
M
ITMBW KrakówKrakówPolska/Italia
150
Trąbka-Więcław Katarzyna
155
1980
K
KrakówPolska
151
Trystuła Dariusz
86
1969
M
KrakówPolska
152
Uryga Jolanta
39
1978
K
LaskowaPolska
153
Wandzilak Piotr
145
1953
M
KrakówPolska
154
Weisman Izabela
77
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAMŻoryPolska
155
Wieczorek Ewelina Sara1989
K
CzęstochowaPolska
156
Wieczorek Krzysztof
151
1968
M
Truchtacz MysłowiceKatowicePolska
157
Więcław Jacek
156
1965
M
KrakówPolska
158
Wilk Rafał
170
1976
M
Sekcja PiaskiPiaski-CzeladzPolska
159
Włoch Sławomir1970
M
KrosnoPolska
160
Włodarczyk Piotr
143
1980
M
Kraków Nowa HutaKrakówPolska
161
Wojas Marcin
71
1976
M
SAINT-GOBAIN SQUADKrakówPolska
162
Wojtynia Paweł
141
1966
M
CzęstochowaPolska
163
Wola Radosław
100
1972
M
KWP KatowiceSosnowiecPolska
164
Woźniak Barbara1955
K
KS Limanowa ForrestZagórzePolska
165
Woźniak Paweł
102
1973
M
KrzeszowicePolska
166
Woźniakiewicz Alicja
158
1983
K
ChełmiecPolska
167
Zawiła Marek
160
1974
M
KrakówPolska
168
Ziębowicz Mirosław1962
M
Lacho TeamKrakówPolska
169
Zulus-Wojtecki Krzysztof
777
1964
M
MaratonyPolskiePL TEAMWilków DrugiPolska
170
Żołnierczyk Kasia1982
K
KrakówPolska
171
Żołnierczyk Stan1984
M
KrakówPolska