XXXIV Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
Obliwice, 2016.5.29

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2016.05.25
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kpruszak.promocja@interia.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Albecka Katarzyna1982
K
Maja TeamWejherowoPolska
2
Andryskowski Marek1965
M
niezrzeszonyLęborkPolska
3
Andryskowski Zdzisław1970
M
niezrzeszonyLęborkPolska
4
Anna Kita1983
K
MKS FighterSiemirowicePolska
5
Anna Wolska1978
K
Świat Płytek u KryspinaNożynoPolska
6
Balcerak Mirosław1963
M
niezrzeszonyCewicePolska
7
Batrak Nataliia1988
K
Prefbet Sniadowo ŁomżaharkowUkraina
8
Bączek-Motała Barbara1972
K
Wawel KrakówRumiaPolska
9
Błoński Roman1992
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
10
Bondarenko Jan1954
M
Biegajło SłupskSłupskPolska
11
Bruszewska- Głombiowska Monika1972
K
niezrzeszonyGDYNIAPolska
12
Brzoskowski Jarosław1987
M
PIEKŁO LędziechowoNowa Wieś LęborskaPolska
13
Budzyńska Elżbieta1966
K
BBL SłupskSłupskPolska
14
Burzyński Aleksander1977
M
STOPA SłupskSŁUPSKPolska
15
Cezary Skurtys1982
M
Kujatt Runners TeamREDAPolska
16
Chałaszczyk Barbara1961
K
niezrzeszonygdyniaPolska
17
Chmara Joanna1991
K
niezrzeszonyNowa KarczmaPolska
18
Chmara Małgorzata1994
K
niezrzeszonyNowa KarczmaPolska
19
Chudy Henryk1955
M
K S Olszewski i synowieSławnoPolska
20
Cichończuk Antoni1949
M
ISKRA Akademia Marynarki WojennejGdyniaPolska
21
Cichosz Magdalena1993
K
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
22
CUBER WOJCIECH1982
M
niezrzeszonyPolska
23
Czapiewska Monika1994
K
UKS Olimpijczyk SkorzewoSkorzewoPolska
24
Czarnecka Anna1972
K
niezrzeszonydyniaPolska
25
Czerniak Robert 1986
M
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Mosty Polska
26
Damian Karczewski1988
M
Kębłowo Nowowiejskie Nowa Wieś LęborskaPolska
27
DĘGA Ryszard1955
M
TUPOT-USTKAUSTKAPolska
28
Didovodiuk Olesia1990
K
MK wano-frankiwskUkraine
29
Dolunchuk Omutro1993
M
MK UCKUkraine
30
Domaszk Zbigniew1973
M
niezrzeszonyPolska
31
Durzyński TOMASZ1982
M
niezrzeszonyLęborkPolska
32
Ebel Grzegorz1997
M
MLKS Baszta BytówNożynkoPolska
33
ENGLERT Paweł1976
M
BHMW_GdyniaGdyniaPolska
34
Filipów Tadeusz1949
M
niezrzeszonyLęborkPolska
35
Gałuszka Bartosz1989
M
niezrzeszonyLęborkPolska
36
GAŃSKA MAGDALENA1973
K
MKS FIGHTERGOŚCICINOPolska
37
Gapski Zbigniew1953
M
niezrzeszonyStarogard Gd.Polska
38
Garski Kryspin1976
M
Świat Płytek/SexyrunnersBytówPolska
39
Gawel Jan1948
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
40
GAZARKIEWICZ ANTONI1952
M
BHMW_GDYNIAGDAŃSKPolska
41
Głazik Seweryn1986
M
JW 1889 5kzul. Piwna BrzynoPolska
42
Głombiowska Zuzanna1996
K
AZS AWFIS GDAŃSK GDYNIAPolska
43
Gołąbek Robert1983
M
niezrzeszonyGarczegorzePolska
44
Góra Agnieszka1977
K
niezrzeszonyOkonekPolska
45
Góra Sylwester1974
M
niezrzeszonyOkonekPolska
46
Górski Antoni1948
M
LęborkLęborkPolska
47
Grabowski Andrzej1974
M
Świat Płytek u KryspinaCewicePolska
48
Grzesiak Zdzislaw1952
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
49
Gumienny Kamil1987
M
Night RunnersKobylnicaPolska
50
GUZOWSKI DARIUSZ1969
M
Carry Petfood Trzebielino / Talex-Borysław BorzytTrzebielinoPolska
51
HALINA Cholcha1949
K
lkb braci petkLęborkPolska
52
HEYKA Ireneusz1970
M
niezrzeszonyLęborkPolska
53
HEYKA Jarosław1971
M
Morska Jednostka Rakietowa/Team ASA Biegiem po zdrLęborkPolska
54
HEYKA Michał1992
M
Team Dachy BiangaLęborkPolska
55
Hofman DARIUSZ1984
M
GOOGLE PRO ACTIVE EYEWEARWałczPolska
56
Hołówko Aleksandra1956
K
niezrzeszonyGdańskPolska
57
Hołubasz Paweł1978
M
niezrzeszonyLęborkPolska
58
Jabłonowski Wojciech1972
M
niezrzeszonyLęborkPolska
59
Jackiewicz Monika1992
K
CITY TRAIL TEAMLubawaPolska
60
Jalowska Martyna1991
K
niezrzeszonyCewicePolska
61
JANOWICZ Klaudia1999
K
LKB im BRACI PETK LęborkLęborkPolska
62
Jarosław Piwar1966
M
niezrzeszonyLęborkPolska
63
Joanna Dobrowolska1982
K
Maja TeamRedaPolska
64
Kaczmarek Wieslaw1959
M
niezrzeszonySlupskPolska
65
Kaczyński Krzysztof1986
M
PIEKŁO LędziechowoNowa Wieś LęborskaPolska
66
KAMIENIECKI Rafał1979
M
TUPOT-USTKAUSTKAPolska
67
Kamionka Henryk1969
M
niezrzeszonyLęborkPolska
68
Kańska Agnieszka1979
K
niezrzeszonyLęborkPolska
69
Kański Robert1982
M
niezrzeszonyLęborkPolska
70
Karolczak Krzysztof1982
M
WatahaSłupskPolska
71
Keslinke Łukasz1983
M
biegamyrazem.pldyniaPolska
72
KILAR Tomasz1974
M
Rozbiegany KoszalinKoszalinPolska
73
Kiliarska Valentyna1990
K
Chemik noxy PulawyikolaevUkraine
74
Kita Aleksander1982
M
niezrzeszonySiemirowicePolska
75
Koiszewski Krzysztof1972
M
niezrzeszonyLęborkPolska
76
Komorowski Mateusz1994
M
niezrzeszonyLęborkPolska
77
Konkel Katarzyna1994
K
Maja TeamGniewowoPolska
78
Konkol Maria1996
K
KreativsportLęborkPolska
79
Konysz Bartłomiej1989
M
PIEKŁO LĘDZIECHOWOLędziechowoPolska
80
Kościesza Michał1988
M
niezrzeszonyUstkaPolska
81
Kozłowski Jerzy1957
M
GTS Czarna DąbrówkaCzarna DąbrówkaPolska
82
KRÓL BŁAŻEJ1987
M
GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKAKĘBŁOWOPolska
83
Krupiński Andrzej1965
M
Nakielski KBNakło nad NoteciąPolska
84
Krzyszkowski Andrzej1952
M
niestowarzyszonyGdyniaPolska
85
kucharski Michał 1990
M
niezrzeszonyLeborkPolska
86
Kujawski Łukasz1988
M
niezrzeszonyŻukowoPolska
87
Kuźmiński Andrzej1953
M
LKB im.Braci Petk LęborkLęborkPolska
88
Labuda Marek1966
M
LKB Braci Petk LęborkLęborkPolska
89
Liban Zygfryd1943
M
niezrzeszony biegajacy TczewTczewPolska
90
Łysakowski Andrzej 1978
M
JW 1889 5kz Cewice Polska
91
Macin Lidzbarski1981
M
PPNT GdyniaChwaszczynoPolska
92
Maj-Płotka Ewa1983
K
Maja TeamWejherowoPolska
93
Majszak Jozef1940
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
94
Marczyńska Iwona1977
K
Maja TeamWejherowoPolska
95
Marek Ciesiulski1991
M
Kębłowo NowowiejskieNowa Wieś LęborskaPolska
96
Marzec Leszek1979
M
GNM GdyniaDudyńcePolska
97
Maslak Andrzej1990
M
niezrzeszonyWickoPolska
98
Maszota Jakub1991
M
niezrzeszonyŁebuniaPolska
99
Matwijchuk Oleksandr1985
M
MK dessaUkraine
100
Mazur Aleksandra1989
K
KreativsportLęborkPolska
101
Mazur Paweł1984
M
KreativsportLęborkPolska
102
Mielewczyk Leszek1956
M
LTS LęborkLęborkPolska
103
Miotke Kinga1992
K
Piekło LędziechowoNowa Wieś LęborskaPolska
104
Młyński Karol1991
M
niezrzeszonyWickoPolska
105
Moczynski Leszek1951
M
Biegam dla BydgoszczyBydgoszczPolska
106
Mrówka Michał1984
M
Ambitious Runners TeamGdańskPolska
107
Musyimi Dominic Mailu1989
M
athleticshakosKenya
108
Myszk Aleksandra1975
K
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
109
Myszk Mirosław1973
M
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
110
Naczk Leonard1975
M
LKB im braci PetkLęborkPolska
111
Naczk Wiktoria2002
K
gim.1 lębork,LKB im.braci PetklęborkPolska
112
Nagórek Krzysztof1957
M
TUPOT USTKASłupskPolska
113
Napiontek Elżbieta1948
K
Świat Płytek u KryspinaBytówPolska
114
Nduva Boniface1984
M
athleticshakosKenia
115
Nieradka Iwona1991
K
run-passion.pl GdyniaPolska
116
Norbert Borzęcki1980
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
117
Nowicki Artur1984
M
JW1889 5 kzMalczycePolska
118
Ochal Pawel1981
M
TEAMOCHAL BydgoszczPolska
119
Okseniuk SERGII1980
M
MK UCKUkraine
120
Olejarz Artur1988
M
CITY TRAIL TEAMLUBAWAPolska
121
Orliński Ryszard1962
M
ORZEŁ LędziechowoLędziechowoPolska
122
OSTRÓWKA Waldemar1967
M
LKB im BRACI PETK LęborkLęborkPolska
123
Pacan Mira1987
K
Świat Płytek u KryspinaBytówPolska
124
Paczuła Stanisław 1971
M
niezrzeszonyCewicePolska
125
Paprocka Ewelina1987
K
GKS Tęcza Nowa Wieś LęborskaObliwicePolska
126
Pek Daniel1991
M
UKS Olimpijczyk SkorzewoKościerzynaPolska
127
PETK Zygmunt1942
M
LKB im BRACI PETK LęborkLęborkPolska
128
Pieterczyk Damian1984
M
KM PSP OlsztynOlsztynPolska
129
Pietrzycka Natalia1997
K
A.L.ORedaPolska
130
Pietrzycka Renata1974
K
niezrzeszonyRedaPolska
131
Pietrzycki Sławomir1971
M
Brygada Lotnictwa MWRedaPolska
132
Piwar Jarosław1966
M
LKB Braci Petk LęborkLęborkPolska
133
Pleteniuk Diana1995
K
MK wano-frankiwskUkraine
134
Polinceusz Adam1953
M
niezrzeszonyGdańskPolska
135
Polinceusz Małgorzata1953
K
niezrzeszonyGdańskPolska
136
Prokopiuk Jarosław1966
M
PROCAR GdyniaGdyniaPolska
137
Przemysław Ciesiulski1987
M
Kębłowo NowowiejskieNowa Wieś LęborskaPolska
138
Rogiewicz Andrzej1993
M
LKS ZANTYR SZTUMSztumPolska
139
Rohda Sylwester1988
M
JW 1889 5kzul. Piwna BrzynoPolska
140
Roksz Daniel1979
M
Maja TEAMWejherowoPolska
141
Rolbiecka Monika1988
K
Maja TeamWejherowoPolska
142
Romanowski Krzysztof1976
M
UKS Ekonomik Maratończyk LęborkLęborkPolska
143
Roszkowska Małgorzata1963
K
niezrzeszonyBorkowoPolska
144
Roszkowski Zdzisław1961
M
niezrzeszonyBorkowoPolska
145
RUTECKA Sylwia1982
K
TUPOT-USTKAUSTKAPolska
146
Rybaczek Rafał1982
M
RunedaWejherowoPolska
147
Rybak Sergii1986
M
lkb rudnikinnitsyaUkraine
148
Rybalchenko Oleksii1976
M
Finisz KaliszharkovUkraine
149
Rybalchenko Tetiana1984
K
Finisz KaliszharkovUkraine
150
Sałabon Grzegorz1966
M
RWT Bydgoszcz / WŁ LęborkLęborkPolska
151
Sieklucki Robert1974
M
KreativsportLęborkPolska
152
Slobodjanjuk Denis1987
M
Finish KalisznnicaUkraina
153
Sobiesiak Rafał1974
M
Baza 44LęborkPolska
154
Sobków Adam1966
M
BHMW_GdyniaGdyniaPolska
155
Solak Halina1950
K
Świat Płytek u KryspinaBytówPolska
156
Solski Marcin1988
M
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
157
Sporny Bolesław1950
M
niezrzeszonyRumiaPolska
158
Stankiewicz Radosław1989
M
LKB im. BRACI PETKLęborkPolska
159
Stawarz Monika1992
K
niezrzeszonyŁebaPolska
160
STOLICKA Marta Aniela1998
K
LKB im BRACI PETK LęborkLęborkPolska
161
Stramel Piotr1966
M
niezrzeszonyPolska
162
Stromski Grzegorz 1970
M
Jaszczurka Smaczna Team SiemirowicePolska
163
Szalewski Marcin1988
M
JW 1889 5kzStarogard GdańskiPolska
164
Szczęch Elżbieta1987
K
niezrzeszonyGdańskPolska
165
SZMIGIERO Sebastian1977
M
niezrzeszony SłupskPolska
166
SZRAMA Marian1966
M
BAZA 44LęborkPolska
167
SZYCA Barbara1999
K
LKB im BRACI PETK LęborkLęborkPolska
168
Szymański Adam1970
M
ProfarmLęborkPolska
169
Szymański Tomasz1972
M
niezrzeszonySłupskPolska
170
Tabaka Waldemar1971
M
Lew LęborkNowa Wieś LęborskaPolska
171
Tuligłowska Agnieszka1980
K
niezrzeszonyWejherowoPolska
172
Tutak Tomasz1973
M
ŁebaŁebaPolska
173
Vereckyi Pavel1985
M
niezrzeszonyONETSKUkraina
174
Vuhopen Yurii1993
M
MK wano-frankiwskUkraine
175
Wąsicki Sebastian1988
M
Ambitious Runners TeamRedaPolska
176
Wiczkowska Ela1988
K
niezrzeszonyLiniaPolska
177
Wisniewska Marlena1979
K
niezrzeszonyWrzescienkoPolska
178
WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW1954
M
STOPA SłupskSŁUPSKPolska
179
Wiśniewski Piotr1974
M
niezrzeszonyWrzescienkoPolska
180
Witt Grażyna1953
K
MaratonyPolskie.PL TEAMSopotPolska
181
Włodarska Marta1985
K
MajaTeamWejherowoPolska
182
Wnuk Damian1990
M
UKS Olimpijczyk SkorzewoWielki KlinczPolska
183
Wojciekian Stanisław1956
M
WATAHASłupskPolska
184
Yakimovich NATALIA1968
K
MK UCKUkraine
185
Zblewski Tadeusz1984
M
4 Run Team BytówBytówPolska
186
Ziarkowska Natalia1988
K
niezrzeszonyPolska
187
Ziarkowski Mateusz1986
M
niezrzeszonyPolska
188
Zielonka Adam1965
M
Amicus ARgdyniaPolska
189
Zielonka JAN2000
M
Amicus ARGdyniaPolska
190
Zielonka Ryszard1962
M
SURSUM Lębork Polska
191
Zientarska Joanna1974
K
Świat Płytek u KryspinaBytówPolska
192
Ziółkowski Wojciech1977
M
KB "GOCH" BytówOkonekPolska
193
Żebrowski Piotr1964
M
MKS FighterWejherowoPolska