V Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół, 2016.11.11

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2016.11.08
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
1
Adamczuk Sławomir
364
1978
M
MKS WyzwolenieKrakówPolskaM-2
2
Adamczuk Sylwia
365
1978
K
BrzeziePolskaM-2
3
Adamczyk Karol
432
1983
M
KrakówPolska
4
Adamczyk Mateusz
346
1988
M
KrakówPolska
5
Adamski Bartłomiej
532
1977
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
6
Adamski Damian
407
1987
M
JW 4495KrakówPolska
7
Aksamit Witold
349
1984
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
8
Apostolski Łukasz
6
1989
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
9
Apostolski Przemysław
74
1992
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
10
Arter - Krzyżek Angelika
306
1986
K
Kraków Polska
11
Baluta Edyta
261
1994
K
Husaria Race TeamPolska
12
Bałazy Patryk
200
1983
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
13
Banasiewicz Tomasz
374
1975
M
GorenicePolska
14
Baniowski Robert
412
1980
M
JW 4495KrakówPolska
15
Banyś Damian1985
M
OlkuszPolska
16
Baran Jan
20
1997
M
WKS WawelMorawicaPolska
17
Baran Paulina
384
1982
K
Night Runners BębłoPolska
18
Barańska Wanda
158
1969
K
KrakówPolska
19
Barański Jakub
159
1993
M
KrakówPolska
20
Bardoń Paweł
511
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
21
Barosz Natalia Paulina
309
1989
K
KrakówPolska
22
Bartosiewicz Marcin
201
1979
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
23
Bartosz Bogusz
398
1974
M
KrakówPolska
24
Bartosz Sebastian
91
1980
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
25
Bartoszewski Piotr
404
1988
M
JW 4495KrakówPolska
26
Batko Marcin
36
1976
M
UKS Szkoła RajskaKrakówPolska
27
Batrak Natalia1988
K
Charków Ukraina
28
Bąk Artur
242
1971
M
FC po 40tceKrakówPolska
29
Bemben Anna
287
1952
K
Nowosarzyńska Grupa BiegowaPolska
30
Bemben Roman
288
1979
M
Nowosarzyńska Grupa BiegowaKrakówPolska
31
Biały Michał
541
1988
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
32
Biedak Anna
97
1983
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolskaM-2
33
Biedak Mariusz
96
1977
M
Wielka Wieś BiegaBębłoPolskaM-2
34
Bielecki Sławomir
450
1963
M
KrakówPolska
35
Bieniewski Konrad
538
1982
M
Wesołego SzampanaCzęstochowaPolska
36
Biernat Jakub
282
1976
M
WisełkaKrakówPolska
37
Błach Marta
187
1985
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
38
Bocheński Rafał1980
M
KrakówPolska
39
Bogacka Kinga
468
1981
K
Drużyna SzpikuPsaryPolska
40
Bogacka-Pająk Joanna
469
1977
K
Drużyna SzpikuPsaryPolska
41
Bogacki Andrzej
173
1963
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
42
Boroń Andrzej
105
1978
M
SkałaPolska
43
Borowiak Piotr
230
1976
M
BytomPolska
44
Borowiec Paweł
92
1980
M
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
45
Broniatowska Katarzyna
523
1990
K
KS AZS AWF KrakówZielonkiPolska
46
Broszkiewicz Ania
373
1973
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolskaM-2
47
Broszkiewicz Sławek
372
1967
M
KrakówPolskaM-2
48
Brożek Aleksander
279
1977
M
ElectroluxPękowicePolska
49
Brożek Tomasz
278
1987
M
PękowicePolska
50
Bróg Wojciech
433
1979
M
OlkuszPolska
51
Brzeziński Michał
328
1990
M
Bobry z ŻeremiaŁódźPolska
52
Brzoskwinia Wojtek
197
1992
M
Husaria Race TeamBolechowicePolska
53
Brzozowska Teresa
166
1969
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-3
54
Brzozowski Piotr
165
1969
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-3
55
Buśko Rafał
348
1973
M
KrakówPolska
56
Bystrzycki Piotr
425
1983
M
JW 4495KrakówPolska
57
Bzukała Janusz
2
1974
M
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
58
Cader Agnieszka
1
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
59
Cader Jacek
100
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
60
Całko Grzegorz
285
1984
M
KrakówPolska
61
Cepcer Janusz
33
1963
M
1008/randonneurspolska.plAndrychówPolska
62
Chmura Tomasz
376
1979
M
BukownoPolska
63
Chochół Daniel
332
1982
M
JW 2771BębłoPolska
64
Chochół Paweł
555
1974
M
KrzeszowicePolska
65
Chojna-Rok Donata
26
1980
K
KrakówPolskaM-1
66
Cholewa Zbigniew1977
M
aaKluczePolska
67
Chomicz Krzysztof
352
1979
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
68
Chudy Jacek
60
1962
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolskaM-3
69
Cichy Rafał
240
1983
M
Parkrun Chrzanów Chrzanów PolskaM-1
70
Cierpica Karol
9
1975
M
RysieKrakówPolska
71
Ciupek Daria
162
1973
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-3
72
Ciupek Robert
163
1969
M
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolskaM-3
73
Cłapa Cezary
141
1989
M
Bobry z ŻeremiaZgierzPolskaM-1
74
Cubal Dawid
547
1987
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
75
Czarnecki Krzysztof
178
1978
M
KrakówPolska
76
Czech Damian
492
1986
M
Bielsko-BiałaPolska
77
Czeryna Robert
344
1973
M
KrakówPolska
78
Ćwiertnia Marcin
86
1993
M
Fanatycy Dobrej Zmiany ModlniczkaPolska
79
Dąbrowski Damian
371
1979
M
Ekspol Kraków Sp.ZOOKrakówPolska
80
Didovidiuk Dmutro1987
M
MK Iwano - FrankiwskUkraine
81
Dominiak Klaudia
320
1978
K
Magazyn TriathlonKrakówPolska
82
Drapala Piotr
112
1972
M
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
83
Drążek Daniel
347
1989
M
KrakówPolska
84
Duda Seweryn
430
1981
M
JW 4495KrakówPolska
85
Duda Krzysztof
90
1979
M
michal-duda.plGiebułtówPolska
86
Dudek Darek
101
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
87
Dudek Kuba
102
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
88
Dudek Marta
103
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-3
89
Dudek Ola
104
2000
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
90
Durlak Błażej
235
1983
M
BobowaPolska
91
Dusik Piotr
449
1986
M
18% nieskonczonosciOświęcimPolska
92
Dyląg Marek
171
1961
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
93
Dymacz Jan
130
1957
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
94
Dziadzio Małgorzata
460
1992
K
race+KrakówPolska
95
Dziedzic Joanna
134
1980
K
KrakówPolskaM-2
96
Dziedzic Krzysztof
139
1978
M
KrakówPolskaM-2
97
Dziedzic Mariusz
75
1977
M
Zabierzów BiegaJerzmanowicePolska
98
Dzierżawski Łukasz
202
1981
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
99
Dzieżok Bogusław
534
1957
M
GliwicePolska
100
Dziębowski Adam
436
1991
M
Husaria Race TeamJaksonówPolska
101
Dziopa Adam
304
1968
M
AZS AWF Kraków MastersKrakówPolska
102
Dziura Robert
68
1977
M
Zabierzów BiegaBrzeziePolska
103
Dźwigulski Łukasz
229
1983
M
Ostrowiec Św.Polska
104
Feodorów Wojciech
359
1969
M
ViSARTZabrzePolska
105
Fiecek Paweł
286
1982
M
Świnki trzyKrakówPolska
106
Figiel Aleksandra
246
1991
K
FC po 40tceKrakówPolska
107
Figiel Marek
247
1971
M
FC po 40tceKrakówPolska
108
Figura Bartomiej
445
1989
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
109
Filipowski Tomasz1977
M
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
110
Firlejczyk Adrian
533
1978
M
HAZOKIRuda ŚląskaPolska
111
Fitrzyk Bartłomiej
414
1985
M
JW 4495KrakówPolska
112
Flis Magda
260
1978
K
JW 3 RBLogKrakówPolska
113
Florek Michał
256
1984
M
JW 2771KrakówPolska
114
Forystek Józef
315
1966
M
WKS Wawel Sekcja BnO KrakówPolska
115
Francuz Patrycja
455
1985
K
Wielka Wieś BiegaSzycePolska
116
Frączek Daniel
499
1996
M
RysieKrakówPolska
117
Frosztęga Artur
329
1976
M
KatowicePolska
118
Frucz Jacek
110
1968
M
SosnowiecPolska
119
Gaj Marek1977
M
LoRZa SzydercufKrzeszowicePolska
120
Gajowski Dariusz
305
1981
M
MuszynaPolska
121
Gałczyk Grzegorz
98
1979
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
122
Gałczyk Piotr
76
1971
M
Zabierzów BiegaModlnicaPolska
123
Gałuszka Dawid
340
1990
M
HAZOKIŚwiętochłowicePolska
124
Garzeł Robert
30
1976
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
125
Gaudyn Magdalena
82
1981
K
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
126
Gawron Piotr
275
1982
M
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolska
127
Gąsior Krzysztof
481
1977
M
Drużyna SzpikuPsaryPolska
128
Gębski Grzegorz
169
1966
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
129
Gębski Marek
170
1999
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
130
Gieras Piotr
300
1988
M
KrakówPolska
131
Gilas Marcin
461
1977
M
Tomaszowice :)TomaszowicePolska
132
Gliniecki Bartlomiej
174
1975
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
133
Głąb Grzegorz
293
1980
M
Crazbud TeamJerzmanowicePolska
134
Gofroń Maciej1989
M
KrakówPolska
135
Gola Karolina
79
1980
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
136
Gola Radosław
80
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
137
Golińska Anna
39
1974
K
TrzebiniaPolskaM-3
138
Goliński Jacek
38
1972
M
TrzebiniaPolskaM-3
139
Gołąbek Jan
429
1985
M
JW 4495KrakówPolska
140
Gołębiowska Agata
280
1973
K
MichałowicePolska
141
Gołębiowski Jacek
245
1969
M
MichałowicePolska
142
Gołębiowski Michał
244
1980
M
BibicePolska
143
Gondek Dariusz1966
M
Salt Runners BochniaBorekPolska
144
Goraj Magdalena
549
1983
K
Orange IRON teamModlnicaPolska
145
Górecki Andrzej
238
1963
M
SosnowiecPolska
146
Gradzi Dariusz
301
1983
M
AKGK TEAMKrakówPolska
147
Grocki Mirosław
138
1988
M
HAZOKIChorzówPolska
148
Grodecki Paweł
413
1981
M
JW 4495KrakówPolska
149
Grodzka-Szkółka Ewa
284
1979
K
MiodowaKrakówPolskaM-1
150
Gromadowski Wojciech
22
1977
M
KrakówPolska
151
Grzybowska Anna
115
1985
K
Wielka Wieś BiegaBiały Kościół Polska
152
Grzybowski Grzegorz
514
1980
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
153
Grzybowski Mirosław
182
1984
M
Husaria Race TeamBiały KośćiółPolska
154
Grzybowski Wojciech
526
1992
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
155
Guła Przemysław
529
1969
M
Pędzące GułyKrakówPolska
156
Guła Szymon
530
1996
M
Pędzące GułyKrakówPolska
157
Gunerka Kamil
380
1986
M
Huragan Piaski WielkieKrakówPolska
158
Gutowski Artur
531
1986
M
KrakówPolska
159
Horodyski Dominik
316
1987
M
ORA KrakówKrakówPolska
160
Hrabia Wojciech
495
1970
M
RacławicePolska
161
Idzik Przemysław
535
1978
M
Eskadra KrakówKrakówPolska
162
Ignacyk Marcin
46
1989
M
KrakówPolska
163
Iukhymchuk Mykola1985
M
Achilles LesznoŁuckUkraina
164
Jackowski Artur
150
1977
M
Krakowski Klub Morsów KALORYFERKrakówPolska
165
Jakubczyk Damian
17
1971
M
ZabrzePolskaM-3
166
Jakubczyk Katarzyna
12
1971
K
ZabrzePolskaM-3
167
Jakubińska Justyna
463
1988
K
Smogi Porunne KrakówKrakówPolskaM-1
168
Jakubiński Jakub
464
1982
M
Smogi Porunne KrakówKrakówPolskaM-1
169
Janik Tomasz
418
1979
M
JW 4495KrakówPolska
170
Janocha Agnieszka
298
1979
K
Ambitni Amatorzy MyszkówŻarki LetniskoPolskaM-2
171
Janocha Piotr
299
1979
M
Libero MyszkówŻarki LetniskoPolskaM-2
172
Janus Adrian
327
1986
M
Skarżysko-KamiennaPolska
173
Jarema Beata
501
1973
K
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolskaM-2
174
Jarema Grzegorz
502
1975
M
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolskaM-2
175
Jarosz Arek1997
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
176
Jarosz Elżbieta
394
1991
K
MielecPolska
177
Jasiński Paweł
50
1976
M
KrakówPolska
178
Jaworska Joanna
471
1980
M
KrakówPolskaM-2
179
Jaworska Wioleta
190
1994
K
Husaria Race Team Polska
180
Jaworski Tomasz
472
1978
M
NordlookKrakówPolskaM-2
181
Jeż Paweł
489
1971
M
KrakówPolska
182
Jędros Przemysław
155
1986
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
183
Jończyk Marcin
539
1977
M
KrakówPolska
184
Jóźwiak Marcin
416
1981
M
JW 4495KrakówPolska
185
Juszczyk Andrzej
360
1957
M
KrakówPolska
186
Juszczynka Sławomir1972
M
Nowohucki Kombinat SportowyKrakówPolska
187
Kaczmarczyk Tomasz
264
1982
M
Husaria Race TeamGiebułtówPolska
188
Kaczmarczyk Wojciech
477
1980
M
OlkuszPolska
189
Kafarowski Dariusz1976
M
Wielkolud TeamJaworznoPolska
190
Kaim Tomasz
203
1981
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
191
Kaleta Jan
257
1970
M
JW 2771 KrakówPolska
192
Kalińska Sylwia
525
1983
K
KrakówPolskaM-1
193
Kaliński Kamil
524
1983
M
KrakówPolskaM-1
194
Kamińska Halina
234
1958
K
KrakówPolskaM-4
195
Kamiński Krzysztof
223
1958
M
KrakówPolskaM-4
196
Kania Łukasz
426
1986
M
JW 4495KrakówPolska
197
Karłowski Wojciech
291
1973
M
JW 3 RBLog Kraków SzycePolska
198
Karmanenko Katerina1986
K
MK RovnoUkraine
199
Kasperowicz Magdalena
262
1990
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
200
Kasprzyk Artur
49
1971
M
KrakówPolska
201
Kasprzyk Krzysztof
85
1980
M
JerzmanowicePolska
202
Kawalec Sławomir
4
1980
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
203
Kącka - Cichy Ewa
239
1981
K
Parkrun ChrzanówChrzanówPolskaM-1
204
Keller Dariusz
252
1989
M
Night RunnersKrakówPolska
205
Kerschbaum Piotr
258
1979
M
JW 3 RBLogKrakówPolska
206
Kędzior Kamila
199
1997
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
207
Kędzior Tomasz
191
1966
M
Husaria Race Team Kraków Polska
208
Kiełtyka Karolina
194
1983
K
Husaria Race TeamModlnicaPolskaM-2
209
Kiełtyka Marcin
195
1983
M
Husaria Race TeamModlnicaPolskaM-2
210
Kierczak Marcin
263
1982
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
211
Kierczak Tomasz
188
1988
M
Husaria Race TeamPolska
212
Kilar Marcin
144
1984
M
KrakówPolska
213
Kiliarska Valentyna1990
K
LKB RudnikikolaevUkraine
214
Kisińska Irena
378
1970
K
Comp Team / NovitusNowy SączPolskaM-3
215
Kisiński Jarosław
78
1971
M
Comp Team / NovitusNowy SączPolskaM-3
216
Kiszka Przemysław
437
1977
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
217
Klaja Adrian
236
1983
M
TF KlubKrakówPolskaM-1
218
Klaja Kasia
237
1985
K
TF KlubKrakówPolskaM-1
219
Kłęk Stanisław
536
1972
M
KrakówPolska
220
Knap Marcin
204
1983
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
221
Knapek Grzegorz
94
1971
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
222
Koblański Wiktor
500
1983
M
ZabierzówPolska
223
Kobylański Piotr
296
1985
M
ToMyRacibórzPolska
224
Kocoń Joanna
192
1998
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
225
Kołbut Iwona
476
1987
K
Eskadra KrakówKrakówPolska
226
Kołodziej Konrad
268
1991
M
Husaria Race TeamMielecPolska
227
Kołodziejczyk Damian
254
1997
M
Dąbrowa GórniczaPolska
228
Komosa Adam
119
1958
M
Wielka Wieś Biega CzajowicePolska
229
Konewka Jacek
355
1990
M
Husaria Race TeamDrzewicaPolska
230
Konstanty Katarzyna
308
1978
K
KrakówPolska
231
Kordaszewska Sylwia
550
1991
K
Orange IRON teamModlnicaPolska
232
Korejwo Albert
419
1975
M
JW 4495KrakówPolska
233
Korepta Marcin
116
1981
M
KS Grom KrakówWierzchowiePolska
234
Kotarba Ewelina
485
1986
K
KrakówPolskaM-1
235
Kotaś Beata
493
1983
K
KrakówPolska
236
Kowalewski Bartosz
479
1983
M
18% nieskończonościKrakówPolska
237
Kowalik Marta
67
1972
K
Power & Beauty ZabierzówBrzeziePolska
238
Kowalówka Adam
281
1981
M
HAZOKIŚwiętochłowicePolska
239
Kowalski Krzysztof
270
1974
M
MKS WyzwolenieBrzeziePolska
240
Kozera Bartłomiej
58
1985
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
241
Kozera Kamil
353
1997
M
Husaria Race TeamBolechowicePolska
242
Koziak Agnieszka
527
1987
K
Husaria Race TeamOpolePolska
243
Kozień Marcin
122
1979
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
244
Kozioł Przemysław
440
1968
M
KrakówPolska
245
Kozioł Wojciech
494
1978
M
KrakówPolska
246
Kozłowski Michał
491
1982
M
bb_biegamBielsko-BiałaPolska
247
Kozłowski Wojciech
361
1968
M
KrakówPolska
248
Kral Sebastian
106
1981
M
JaworznoPolska
249
Krawczyk Jacek
504
1979
M
KrakówPolska
250
Krężolek Anna
149
1980
K
KrakówPolska
251
Kroczek Tomasz
114
1973
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPoland
252
Krovlaidis Sergii1978
M
LKB RudnikCzernigiwUkraina
253
Królik Katarzyna 1994
K
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
254
Kruczek Michał1991
M
Sklep Biegacza Running TeamMichałowicePolska
255
Kruk Zbigniew
422
1989
M
JW 4495KrakówPolska
256
Krupa Anna
522
1987
K
Husaria Race TeamWielka WieśPolska
257
Krygier Marcin
205
1977
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
258
Krzanowski Andrzej
505
1984
M
KrakówPoland
259
Krztoń Monika
206
1984
K
PGB Sportowa PaczkaBrzozówkaPolska
260
Księżarczyk Łukasz
233
1989
M
LibiążPolska
261
Kubara Karina1978
K
Biegiem Radom!RadomPolskaM-2
262
Kuc Stanisław
475
1967
M
MKS WyzwolenieSzarów 55Polska
263
Kucharska Ewa
3
1981
K
Ca AktywniPszczynaPolska
264
Kucharska Gabriela
88
1972
K
Zabierzów Biega / TEAM MaratonyPolskie.plRudawaPolska
265
Kuchna Grzegorz
506
1995
M
SłomnikiPolska
266
Kuczek Katarzyna
207
1977
K
PGB Sportowa PaczkaSiemianowicePolska
267
Kulka Monika
71
1975
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
268
Kunz Tomasz
358
1969
M
KrakówPolska
269
Kurdas Tomasz
546
1988
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
270
Kurek Daria1993
K
Husaria Race TeamWrocławPolska
271
Kusztal Justyna
383
1975
K
Eskadra KrakówKrakówPolska
272
Kuwik Jacek1969
M
BBL Kraków KrakówPolska
273
Kuwik Krystian2003
M
BBL KrakówKrakówPolska
274
Kuza Łukasz
95
1973
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
275
Labziuk Oleksandr1978
M
Achilles LesznoWinnicaUkraina
276
Lasik Mateusz1984
M
StryszawaPolska
277
Lasota Artur
336
1977
M
KrakówPolska
278
Lenartowicz Magdalena
66
1978
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
279
Lenartowicz Wojciech
77
1978
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
280
Lepiarz Szymon
292
1970
M
JW COLąd-DKLKrakówPolska
281
Leśniak Tomasz
331
1975
M
Nowy SączPolska
282
Leśnik Tomasz
310
1987
M
Nowy SączPolska
283
Lewicka Bożena
231
1958
K
GOnimyKętyPolska
284
Limanowka-Zwolińska Aleksandra
311
1989
K
KrakówPolska
285
Lisik Justyna
302
1980
K
Poranny PatrolKrakówPolska
286
Litewka Jacek
456
1973
M
Wielka Wieś BiegaWielka Wieś Polska
287
Litewka Jan
84
1999
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
288
Litke Marek
259
1968
M
JW 3 RBLogKrakówPolska
289
Litwin Agnieszka
151
1970
K
Nowa Huta TeamKrakówPolska
290
Lizończyk Mariusz
392
1960
M
JaworznoPolska
291
Lizończyk Tomasz
391
1970
M
TrzebiniaPolska
292
Lob Robert
136
1970
M
KrakówPolska
293
Lokajewska Justyna
381
1975
K
Eskadra KrakówKrakówPolska
294
Lubiejewska Małgorzata
552
1978
K
KrakówPolska
295
Lubnau Marek
363
1962
M
HARPAGAN SosnowiecSosnowiecPolska
296
Łach Katarzyna
180
1990
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
297
Łacny Rafał
406
1982
M
JW 4495KrakówPolska
298
Łapka Andrzej
415
1989
M
JW 4495KrakówPolska
299
Łopatowski Michał
157
1986
M
Ostatni Będą PierwszymiKrakówPolska
300
Łozińska Edyta
145
1980
K
Miechowicka Grupa Biegowa Ruda Śląska PolskaM-1
301
Łoziński Cezary
146
1972
M
Ruda Śląska PolskaM-1
302
Łucka Paulina
196
1994
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
303
Machaj Łukasz
486
1983
M
KrakówPolskaM-1
304
Machlowska Grażyna
251
1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
305
Machlowski Michał
510
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
306
Machlowski Ryszard
250
1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-4
307
Maciejowski Przemysław1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
308
Madejski Sławomir
271
1984
M
Speleoklub ŚwiętokrzyskiKielcePolska
309
Madeyski Tomasz
454
1982
M
KrakówPolska
310
Magda Kazimierz
99
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
311
Majcher Beata
369
1974
K
Eskadra KrakówKrakówPolskaM-3
312
Majcher Piotr
370
1972
M
Eskadra KrakówKrakówPolskaM-3
313
Makarowski Kamil
446
1993
M
KrakówPolska
314
Makos Adam
273
1974
M
Silesia Running TeamSiemianowicePolska
315
Makowski Marcin
152
1978
M
KrakówPolska
316
Malacz Maciej
47
1983
M
Mroczne KuceKrakówPolska
317
Malec Paweł
428
1994
M
JW 4495KrakówPolska
318
Malewski Zygmunt
18
1940
M
:)BochniaPolska
319
Malicki Piotr
23
1977
M
Wielka Wieś BiegaBiały Kościół Polska
320
Małkiewicz Dariusz
208
1974
M
PGB Sportowa PaczkaKatowicePolska
321
Małolepszy Marceli
410
1980
M
JW 4495KrakówPolska
322
Małysza Sławomir
45
1971
M
KrakówPolska
323
Marciniak Małgorzata
209
1961
K
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
324
Margas Grzegorz
513
1970
M
MeerCaTeaMProszowicePoland
325
Martowicz Włodzimierz
543
1982
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
326
Martyna Agnieszka1974
K
Zabierzów BiegaKrakówPolska
327
Martynowski Marcin
483
1974
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
328
Masłowska Katarzyna
377
1974
K
KatowicePolska
329
Matusik-Skalska Renata
487
1972
K
DziewkiPolska
330
Matyszkowicz Janusz
227
1958
M
GOnimyKętyPolska
331
Mąka Renata
210
1973
K
PGB Sportowa PaczkaKłajPolska
332
Mercik Mateusz
185
1982
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
333
Michalak Maciej
303
1990
M
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolskaM-1
334
Michalak-Maliszewska Iga
431
1990
K
KrakówPolskaM-1
335
Michalik Adam
153
1974
M
BibicePolska
336
Mickiewicz Adam
21
1967
M
Bazalt-GraczeGraczePolska
337
Mielcarek Leszek1955
M
BytomPolska
338
Mierucka Kamila
211
1982
K
PGB Sportowa PaczkaJózefosławPolska
339
Mierzwa Maciej
89
1967
M
Ściana TrzcianaTrzcianaPolska
340
Mijas Mateusz
551
1980
M
Wielka Wieś BiegaModlniczka Polska
341
Mikhaylov Victor
480
1973
M
ABB BS Running TeamKrakówPolskaM-1
342
Milewski Michał
379
1989
M
Życie Częstochowy Team CzęstochowaPolska
343
Miller Dariusz
127
1974
M
KrakówPolskaM-2
344
Miller Monika
283
1977
K
KrakówPolskaM-2
345
Mirkiewicz Rafał1988
M
Husaria Race Team KrakówPolska
346
Misiarz Józef
54
1957
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
347
Miszczyk Tomasz
427
1980
M
JW 4495KrakówPolska
348
Miśkiewicz Jakub
465
1972
M
Delphi Running TeamKrakówPolska
349
Miśkowiec Bożena
457
1972
K
DobraPolskaM-3
350
Miśkowiec Janusz1972
M
DobraPolskaM-3
351
Mleczko Agnieszka1980
K
Biegam bo Rafał mi kazałKrakówPolskaM-1
352
Mleczko Rafał1980
M
Biegam bo Rafał mi kazałKrakówPolskaM-1
353
Mocek Daniel
382
1996
M
JW 2771PrzasnyszPolska
354
Moląg Mateusz
5
1976
M
Zabierzów Biega / MOSUR RudawaBolechowicePolska
355
Molęda Dariusz
509
1989
M
Achilles Polska BolesławPolska
356
Mucha Piotr
319
1982
M
PM KancelariaKrakówPolska
357
Myśliński Marcin
411
1981
M
JW 4495KrakówPolska
358
Nagirnjak Natalia1991
K
LKB RudnikWinnicaUkrainaM-1
359
Nagirnjak Wiktor1987
M
LKB RudnikWinnicaUkrainaM-1
360
Namysłowski Tomasz1997
M
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
361
Natkaniec Kamila
248
1994
K
Natkaniec TeamWielmożaPolska
362
Naworyta Wojciech
466
1969
M
Goniący KróliczkaKrakówPolska
363
Niemczyk Rafał
177
1982
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
364
Niewadzi Grzegorz
508
1978
M
KrakówPolska
365
Niewiadomski Jan
325
1952
M
JAMAGO TeamKalwaria ZebrzydowPolska
366
Nogaj Paweł
164
1970
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
367
Norwicz Dominika
548
1981
K
Orange IRON teamModlnicaPolska
368
Nowak Leszek
368
1978
M
BibicePolska
369
Nowakowska Zuzanna
351
1989
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
370
Nowakowski Maciej
93
1982
M
JW 4686GiebułtówPolska
371
Nowotarska Natalia
519
1999
K
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
372
Obrzud Jowita1994
K
JazowskoPolska
373
Ochwat Piotr
459
1991
M
race+Nowy TargPolska
374
Odomirska Katarzyna
518
1983
K
KrakówPolska
375
Odrobiński Robert
253
1973
M
JerzmanowicePolska
376
Ogar Piotr
516
1985
M
BianialukaKrakówPolska
377
Okseniuk Sergii1980
M
MK ŁuckUkraine
378
Olczak Katarzyna
189
1987
K
Husaria Race TeamKrakówPoland
379
Olejnik Ewa1983
K
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
380
Olijnyk Pawel1988
M
KB RawiczCzernigowUkrainaM-1
381
Olijnyk Swietlana1985
K
KB RawiczWinnicaUkrainaM-1
382
Onuszko Jan
452
1970
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
383
Ostachowski Łukasz
542
1982
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
384
Otręba Mateusz
14
1971
M
BSKKrakówPolska
385
Ovcharuk Vita1982
K
MK VinnicaUkraine
386
Ovczaruk Vira1980
K
WinnicaWinnicaUkraina
387
Pacierpnik Damian
28
1982
M
Polska
388
Pacierpnik Krzysztof
179
1984
M
MysłowicePolska
389
Pacyna Jan1988
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
390
Paderewski Jerzy
318
1965
M
KrakówPolska
391
Pagacz Marek
424
1992
M
JW 4495KrakówPolska
392
Palus Ryszard
451
1965
M
Nowa HutaPolska
393
Pałubski Andrzej
484
1979
M
TechgisCzajowicePolska
394
Papierski Leszek
212
1976
M
PGB Sportowa PaczkaSpytkowicePolska
395
Partyka Bożena
175
1981
K
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolskaM-1
396
Partyka Jakub
176
1981
M
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolskaM-1
397
Pastucha Anna
24
1958
K
Cross KrapkowiceKrapkowicePolskaM-3
398
Paszkiewicz Piotr
408
1981
M
JW 4495KrakówPolska
399
Pawelec Andrzej
289
1964
M
KrakówPolska
400
Pawlak Sławomir
131
1975
M
KrakówPolska
401
Pękała Justyna
458
1972
K
GdówPolska
402
Piasecki Ireneusz
148
1976
M
KrakówPolska
403
Piaseczny Marcin
497
1979
M
RUN-GKrakówPolskaM-2
404
Piątek Roman
213
1968
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
405
Pieczara Krzysztof
172
1981
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
406
Piekarz Magdalena
267
1990
K
Husaria Race TeamGdówPolska
407
Pietraszek Piotr
126
1977
M
Cala Ryba Biega z PolskaGiebułtówPolska
408
Pietruszka Edyta
62
1992
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
409
Pietruszka Iwona
214
1959
K
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
410
Pietruszka Jacek
215
1965
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
411
Pietruszka Józef
63
1962
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
412
Pietruszka Mateusz
462
1966
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
413
Pietrzyk Agnieszka
354
1982
K
Husaria Race TeamPyskowicePolska
414
Pietrzyk Daniel
390
1982
M
CzęstochowaPolska
415
Pluciński Jakub
183
1990
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
416
Płatek Paweł
216
1977
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
417
Pławny Artur
277
1971
M
TenczynekPolska
418
Polonnikow Ewgenij1983
M
MinskWinnicaUkraina
419
Porada Andrzej
81
1946
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
420
Poradzisz Patryk
421
1991
M
JW 4495KrakówPolska
421
Powązka Elżbieta
399
1974
K
KrakówPolska
422
Pragnąca Milena
478
1975
K
Poranny PatrolKrakówPolska
423
Pręcikowski Ryszard
324
1970
M
WieliczkaPolska
424
Próchniewicz Krzysztof
55
1954
M
Zabierzów BiegaZelkówPolska
425
Przedziński Konrad
322
1985
M
Kancelaria Adwokacka adw. Konrad PrzedzińskiCzęstochowaPolska
426
Przybyłka Leszek
307
1981
M
KrakówPolska
427
Psarska Sabina
375
1999
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
428
Putaj Rafał
222
1983
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
429
Pyclik Agnieszka
537
1974
K
Power&Beauty ZabierzówModlniczkaPolska
430
Radwanek Rafał
181
1987
M
Husaria Race Team BrzeziePolska
431
Raj Iwona
276
1978
K
Eskadra KrakówMichałowicePolska
432
Rajtar Edyta
133
1971
K
R-teamWęgrzcePolskaM-3
433
Rajtar Rafał
132
1971
M
R-teamWęgrzcePolskaM-3
434
Ratka Artur
337
1974
M
Orlęta CzęstochowaCzęstochowaPolskaM-2
435
Ratka Sylwia
338
1976
K
Biegamy z SercemCzęstochowaPolskaM-2
436
Regula Izabela
470
1981
K
WieliczkaPolska
437
Rewicki Paweł
52
1965
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
438
Richards Philip
16
1969
M
KrakówWlk. Brytania
439
Rok Tomasz
25
1980
M
KrakówPolskaM-1
440
Rosiek Grzegorz
10
1977
M
Power & Beauty ZabierzówBolechowicePolska
441
Różak Stanisław
35
1960
M
WołowicePolska
442
Rusek Maciej
341
1973
M
KrakówPolska
443
Rybak Łukasz
397
1980
M
WieliczkaPolska
444
Rybak Sergii
330
1986
M
LKB RudnikWinnitsyaUkraine
445
Rybalchenko Tetiana
83
1984
K
CharkovUkraine
446
Rybarski Janusz
121
1979
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
447
Rydzy Michał
389
1979
M
KrakówPolska
448
Ryrak Michał
109
1978
M
Crazbud TeamKrakówPolska
449
Ryś Wacław
243
1957
M
TKKF MyślenicePolska
450
Rzepka Łukasz
443
1984
M
KrakówPolska
451
Sadakierska-Chudy Anna
61
1964
K
Zabierzów BiegaBolechowicePolskaM-3
452
Sadowska Marta
143
1983
K
Kossmate ŻukiKrakówPolskaM-1
453
Sadowski Tomasz
142
1977
M
Kossmate ŻukiKrakówPolskaM-1
454
Salik Staszek
241
1976
M
KrakówPolska
455
Sarnek Jarosław
59
1969
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
456
Sas Grzegorz
362
1972
M
KrakówPolska
457
Sawa Agnieszka
385
1965
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-3
458
Sawa Weronika
386
1994
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
459
Sawa Wiesław
387
1961
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-3
460
Sawicka Marta
217
1962
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
461
Scott-Barrett Michael
528
1981
M
KrakówPolska
462
Senderski Przemysław
198
1994
M
Husaria Race TeamPrzytkowicePolska
463
Serafin Rafał
405
1986
M
JW 4495KrakówPolska
464
Sieprawski Jakub1987
M
AZS CMUJKrakówPolska
465
Sitarz Magdalena
290
1964
K
KrakówPolska
466
Siwa-Zych Bogusława1959
K
KrakówPolska
467
Siwiecki Tomasz
111
1973
M
Wielka Wieś BiegaTomaszowicePolska
468
Skorupska Paulina
297
1990
K
StrzelinPolska
469
Skotniczny Andrzej
13
1972
M
SKOTTenczynekPolska
470
Skowron Bartłomiej
417
1988
M
JW 4495KrakówPolska
471
Skrobot Łukasz
473
1977
M
IBM BTO KrakówKrakówPolska
472
Slobodianiuk Denis1987
M
WinnicaUkraina
473
Słaboń Krzysztof1963
M
SosnowiecPolska
474
Słaboń Mariusz
274
1975
M
KIWK-a biegaWolbromPolska
475
Smulska Justyna
87
1993
K
Fanatycy Dobrej ZmianyModlniczkaPolska
476
Soja Łukasz
343
1987
M
KrakówPolska
477
Sokołowski Andrzej
154
1984
M
KrakówPolska
478
Sokołowski Zbigniew
388
1969
M
KrakówPolska
479
Solarski Zbigniew
272
1976
M
KrakówPolska
480
Sonik Grzegorz
396
1987
M
Wielka Wieś BiegaWierzchowiePolska
481
Sopyła Robert1974
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
482
Sosnowski Michał
218
1970
M
PGB Sportowa PaczkaChorzówPolska
483
Sosnowski Roman
334
1970
M
Lacho TeamKrakówPolska
484
Sowa Jarosław
31
1960
M
BędzinPolska
485
Sowa Robert
29
1989
M
Będzin Polska
486
Spirytulska Agata
129
1969
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
487
Sroka Krzysztof1962
M
Wola West KrakówKrakówPolska
488
Stachura Agnieszka
72
1972
K
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-2
489
Stachura Maciej
73
1970
M
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-2
490
Stachyra Anna
367
1980
K
Wielka Wieś BiegaBędkowicePolska
491
Stachyra Zdzisław
366
1980
M
Huzar BędkowiceBędkowicePolska
492
Stanek Krzysztof
442
1964
M
LD RUNNERBukownoPolska
493
Stanek Rafał
56
1965
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
494
Stano Grzegorz
160
1967
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
495
Staroń Sylwester
27
1970
M
ZabrzePolska
496
Stawski Maciej
409
1988
M
JW 4495KrakówPolska
497
Stefan Aleksander
37
1967
M
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-3
498
Stefan Edyta
65
1971
K
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-3
499
Stefaniak Sandra
356
1992
K
Husaria Race TeamWrocławPolska
500
Stefańczyk Artur
40
1976
M
WyrobyArt.plKrakówPolska
501
Steg Tomasz
269
1986
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
502
Stępień Beata
448
1966
K
Wolbrom TEAMWolbromPolskaM-4
503
Stępień Ewa
118
1968
K
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolskaM-3
504
Stępień Robert
447
1965
M
Wolbrom TEAMWolbromPolskaM-4
505
Stępień Robert
295
1964
M
KrakówPolskaM-3
506
Strzelichowska Monika
123
1978
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
507
Suder Krzysztof
395
1968
M
KrakówPolska
508
Sułkowski Konrad
219
1985
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
509
Surdel-Okrutniak Anna
69
1978
K
Zabierzów BiegaBurówPolska
510
Surus Artur
186
1989
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
511
Suska Marzena
41
1963
K
TarnówPolskaM-4
512
Suski Jan
42
1962
M
TarnówPolskaM-4
513
Swachta Łukasz
423
1987
M
JW 4495KrakówPolska
514
Syrek Wojciech
193
1992
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
515
Szablowski Sławomir
544
1986
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
516
Szczechowicz Jakub
553
1975
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolskaM-2
517
Szczechowicz Magdalena
556
1974
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolskaM-2
518
Szczekocki Paweł1957
M
KrakówPolska
519
Szczudrawa Zbigniew
393
1966
M
Świnki TrzyKrakówPolska
520
Szczurek Krzysztof
467
1983
M
Scurki TeamKrakówPoland
521
Szkółka Marcin
312
1979
M
MiodowaKrakówPolskaM-1
522
Szopa Leszek
7
1953
M
Ambasador Festiwalu Biegowego w KrynicyPodolszePolska
523
Szopa Piotr
503
1982
M
Eskadra KrakówKrakówPolska
524
Szozda Arkadiusz
167
1993
M
KB MCKiS Jaworzno JaworznoPolska
525
Szozda Teresa
168
1967
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
526
Szwejser Robert
345
1977
M
Saint Gobain SquadDąbrowa GórniczaPolska
527
Szymańska Monika
339
1977
K
GTX TEAMKrakówPolska
528
Szymański Adam
19
1975
M
strażakKrakówPolska
529
Ślusarczyk Bartłomiej
107
1982
M
FundacjaTenczynekPolska
530
Świerczyński Tomasz
313
1973
M
KrakówPolska
531
Tajak Tomasz1974
M
HRMAX KrakowPolska
532
Targosz Michał
108
1980
M
I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW KrakówKraków/RomaItalia/Polska
533
Tarnawski Andrzej
161
1976
M
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolska
534
Tobiś Wojciech
439
1993
M
KrakówPolska
535
Tokarz Jerzy
438
1959
M
BiegamBoLubięKrakówPolska
536
Tokarz Patrycja
517
1981
K
Biegam Bo Lubię KrakówKrakówPolska
537
Tomczyk Marcin
496
1973
M
-KrakówPolska
538
Tomula Andrzej
507
1982
M
KrakówPolska
539
Turcza Tomasz
48
1985
M
KrakówPolska
540
Twarda-Cłapa Aleksandra
140
1987
K
Bobry z ŻeremiaŁódźPolskaM-1
541
Tyc Piotr
498
1989
M
RysieKrakówPolska
542
Tyc Ryszard
8
1960
M
RysieKrakówPolska
543
Tylek Rafał
44
1971
M
FlexiStav SportKrakówPolska
544
Tyniec Grzegorz
323
1970
M
KrakówPolska
545
Tys Mariusz
520
1979
M
Tyski TeamZielonkiPolska
546
Urgacz Krzysztof
137
1980
M
A muszę?KrakówPolska
547
Uryga Jakub
333
1981
M
Deutsche Bank Marathon TeamKrakówPolska
548
Uryga Kinga
321
1983
K
JerzmanowicePolska
549
Veretskyi Pavel1985
M
LKB RudnikonetskUkraine
550
Wabik Natalia
317
1988
K
KrakówPolska
551
Wadas Katarzyna
156
1970
K
Nowa Huta TeamKrakówPolska
552
Wajda Marek
228
1976
M
KrakówPolska
553
Walczyk Roman
32
1968
M
AKP Krab AGHKrakówPolska
554
Walerjan-Rusek Agnieszka
342
1978
K
KrakówPolska
555
Walnik Rafał
554
1973
M
KrakówPolska
556
Walocha Andrzej1996
M
KrakówPolska
557
Wąchol Agata
113
1969
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
558
Wąsak Waldek
266
1987
M
Husaria Race TeamLeńczePolska
559
Wąsikowski Marcin
70
1975
M
Zabierzów BiegaZelkówPolska
560
Weisman Izabela
400
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAMŻoryPolska
561
Weisman Marcin
403
1971
M
ŻoryPolska
562
Weisman Monika
402
1998
M
ŻoryPolska
563
Weisman Wiktoria
401
1997
K
ŻoryPolska
564
Węgrzyński Paweł
434
1986
M
KrakówPolska
565
Wicher Sylwia
184
1980
K
Husaria Race TeamKrakówPolska
566
Wiechczyński Jarosław
512
1981
M
-KrakówPolska
567
Wieczorek Magdalena
521
1973
K
KrakówPolska
568
Wierzbicka Beata
220
1976
K
PGB Sportowa PaczkaWielka WieśPolska
569
Wierzbicka Justyna
435
2001
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
570
Wierzbicki Adam
488
1990
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
571
Wierzbicki Konrad
128
1979
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolskaM-2
572
Wierzbicki Michał1986
M
Wielka Wieś Biega / KW KrakówWielka WieśPolska
573
Wilk Anna
453
1968
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
574
Wilk Krzysztof1968
M
KrakówPolska
575
Wis Judyta
515
1995
K
Husaria Race TeamBrzeskoPolska
576
Wis Modesta
350
1990
K
Husaria Race TeamBrzeskoPolska
577
Wisniewski Leszek
120
1977
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
578
Wiśniewski Paweł
420
1974
M
JW 4495KrakówPolska
579
Witek Michał
265
1987
M
Husaria Race TeamWielka WieśPolska
580
Witkowska-Moździerz Katarzyna
314
1988
K
Adwokatura KrakówPolska
581
Włodarczyk Piotr
224
1980
M
Kraków Nowa HutaKrakówPolska
582
Wojas Marcin
43
1976
M
Saint-Gobain SQUADKrakówPolska
583
Wojdała Ewelina
474
1992
K
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
584
Wojsa Piotr
335
1980
M
Mała WieśPolska
585
Wojtal-Żurek Agnieszka
124
1985
K
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolskaM-1
586
Wojtoń Łukasz1980
M
GTX TEAMSieborowicePolska
587
Woszczek Paweł
249
1994
M
Woszczek & Natkaniec TeamSułoszowaPolska
588
Woźniak Dawid
64
1984
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
589
Woźniak Mirosław
540
1972
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
590
Wójcik Stanisław
15
1943
M
Związek Polskich Spadochroniarzy/KatowiceDąbrowa GórniczaPolska
591
Wrona Daniel
34
1982
M
KrakówPolska
592
Wroński Iwo
294
1969
M
KrakówPolska
593
Wróbel Aleksander1989
M
KrakówPolska
594
Wrzecion Krzysztof
490
1983
M
KrakówPolska
595
Wysztycki Karol
221
1986
M
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
596
Wyżga Piotr
482
1986
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
597
Zaborowski Łukasz
135
1981
M
Pod Zaborami Polska
598
Zagdański Piotr
255
1985
M
KrakówPolska
599
Zakrzewska Angelika
441
1992
K
KrakówPolska
600
Załęczna Magdalena
326
1983
K
JAMAGO TeamWieliczkaPolska
601
Zapiór Tadeusz
545
1965
M
Orange IRON teamModlnicaPolska
602
Zawalski Maciej
57
1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
603
Zawartka Krystian
444
1983
M
Night RunnersModlniczkaPolska
604
Zawiślak Piotr
357
1982
M
Łączka Team LegnicaKrakówPolska
605
Ząbek Grzegorz
226
1975
M
PolskaM-2
606
Ząbek Marzena
225
1974
K
WysiołekLuborzyckiPolskaM-2
607
Zegarmistrz Jacek
147
1983
M
PROBALANS.PLKrakówPolska
608
Zięba Dariusz
232
1984
M
Nowa Huta TeamKrakówPolska
609
Zięba Jacek
53
1966
M
Zabierzów BiegaBalicePolska
610
Zuba Iwona
11
1969
K
SosnowiecPolska
611
Żuliński Andrzej
51
1975
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
612
Żurek Tomasz
125
1985
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolskaM-1
613
Żurowski Tomasz
117
1969
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska