IV Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół, 2015.11.11

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2015.11.08
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
Kategoria
1
Adamczuk Sławomir
205
1978
M
KrakówPolskaM-2
2
Adamczuk Sylwia
204
1978
K
SzarówPolskaM-2
3
Adamczyk Karol
435
1983
M
SąspówPolska
4
Adamczyk Mateusz
181
1988
M
KrakówPolska
Dziennikarze
5
Adamowski Zbigniew
226
1979
M
Start Bielsko-BiałaMyszkówPolska
6
Adamski Bartłomiej
430
1977
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
7
Adamus Marzena
508
1978
K
MalecPolska
8
Albrycht Maciej
266
1992
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
9
Apostolski Łukasz
504
1989
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
10
Arter - Krzyżek Angelika
145
1986
K
Kraków Polska
Adwokaci
11
Balawajder Mariusz
243
1987
M
Jabłonica PolskaPolska
12
Balawajder Tomasz
43
1986
M
WarszawaPolska
Adwokaci
13
Banasiewicz Tomasz
418
1975
M
GorenicePolska
14
Baran Mariusz
119
1977
M
KKB Dystans KrakówJerzmanowicePolskaM-2
15
Baran Marta
118
1980
K
JerzmanowicePolskaM-2
16
Barosz Natalia Paulina
303
1989
K
KrakówPolska
Adwokaci
17
Barski Dariusz1975
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
18
Bartosova Jana1987
K
Night Runners KrakówPolska
19
Bartoszewski Piotr
401
1988
M
16 BPDKrakówPolska
20
Bartoszuk Ryszard
212
1974
M
BibicePolska
21
Bartoszuk Sylwia
304
1975
K
BibicePolska
Adwokaci
22
Baster Tomasz1976
M
JW 4686IwanowicePolska
23
Baszak Marcin
140
1979
M
MirskPolskaM-1
24
Baszak Marta
141
1974
K
WrocławPolskaM-1
25
Batko Marcin
97
1976
M
UKS Szkoła RajskaKrakówPolska
26
Batko Tomasz
263
1990
M
KrakówPolska
27
Batycka-Stachnik Dominika
32
1973
K
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolskaM-2
Gmina
28
Bąba Małgorzata
399
1988
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
29
Bemben Anna
191
1952
K
Nowa SarzynaPolska
30
Bemben Roman
192
1979
M
KrakówPolska
31
Biały Michał
355
1988
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
32
Bieda Andrzej1979
M
MachinaKrakówPolska
33
Bieniewski Konrad
426
1982
M
CzęstochowaPolska
34
Biernat Jakub
149
1976
M
WisełkaKrakówPolska
35
Bińczycki Jarosław1969
M
OwczaryPolska
36
Blaut Marcin
271
1974
M
Night RunnersKrakówPolska
37
Błachowicz Szymon
497
1989
M
Aktywni KamieńskKamieńskPolska
38
Błachut Piotr1975
M
KrakówPolska
39
Błaszczyk Michał
168
1994
M
WęgrzcePolska
40
Boczar Jan
67
1980
M
KrakówPolska
41
Boczkowski Jerzy
473
1958
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
42
Bogacka Kinga
54
1981
K
Drużyna SzpikuPsaryPolska
43
Bogacka-Pająk Joanna
53
1977
K
Drużyna SzpikuPsaryPolskaM-2
44
Bogacki Andrzej
92
1963
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
45
Bogdan Magdalena
135
1978
K
Night RunnersKrakówPolska
46
Bogomiagkova Khrystyna1991
K
LKB RudnikOdessaUkraine
47
Bojarski Irek1980
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
Gmina
48
Bojke Jakub1990
M
Polska
49
Boryczko Ewa
525
1984
K
Drużyna TVNKrakówPolska
50
Brożek Aleksander
419
1977
M
ElectroluxPękowicePolska
51
Bróg Wojciech
277
1979
M
OlkuszPolska
52
Brzeska Elżbieta1986
K
Lacho Team Polska
53
Brzoskwinia Wojciech
123
1992
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
54
Brzozowska Teresa
83
1969
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-3
55
Brzozowski Piotr
82
1969
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-3
56
Buczyński Adam
284
1975
M
NokiaKrakówPolska
57
Bugajski Artur1972
M
Dąbrowa GórniczaPolska
58
Bułat Waldemar1969
M
KrakówPolska
59
Buśko Rafał
78
1973
M
KrakówPolska
60
Bylica Paulina
245
1979
K
PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
61
Cader Agnieszka
5
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
62
Cader Jacek
111
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
63
Całka Małgorzata
257
1975
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
Gmina
64
Całka-Krakowska Monika1973
K
WęgrzcePolska
65
Chochół Daniel
463
1982
M
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
Gmina
66
Chochół Paweł
444
1974
M
KrzeszowicePolska
67
Chudy Jacek
114
1962
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolskaM-3
68
Cichy Rafał
523
1983
M
Parkrun ChrzanówChrzanówPolskaM-1
69
Ciepłak Bogdana1964
K
Chemika RybnikRybnikPolskaM-4
70
Ciepłak Maciej1962
M
Chemika RybnikRybnikPolskaM-4
71
Ciepłowski Paweł
40
1986
M
KrakówPolska
72
Cierniak Zdzisaw
470
1953
M
Eskadra KrakówKrakówPolska
73
Cierpica Karol
1
1975
M
RYSIEKrakówPolska
74
Cieślak-Sawicka Katarzyna1976
K
KrakówPolskaM-2
75
Ciupek Jerzy
448
1961
M
KrakówPolska
76
Cubal Dawid
356
1987
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
77
Czapla Wojtek1978
M
KrakówPolskaM-1
78
Czarnecki Krzysztof
174
1978
M
Night RunnersKrakówPolska
79
Czarny Tomasz
183
1988
M
Husaria Race TeamPrzeworskPolska
80
Czeryna Robert
136
1973
M
KrakówPolska
81
Czyźewski Krzysztof
364
1979
M
WieliczkaPolska
82
Ćwiertnia Marcin
37
1993
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
Gmina
83
Dąbrowski Damian
143
1979
M
KrakówPolska
84
Dejas Tomasz1979
M
WesołaPolska
85
Delewska Kaja
524
1988
K
Triathlon X- TeamDąbrowa GórniczaPolska
86
Dobrzycki Bartosz
96
1983
M
BibicePolska
87
Dominiak Klaudia
327
1978
K
bikeBoardKrakówPolska
Adwokaci
88
Drapala Piotr
21
1972
M
Drapcio i PusioCzajowicePolska
Gmina
89
Drąg Wojtek1980
M
R7KrakówPolska
90
Dudek Darek
102
1970
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
91
Dudek Kuba
104
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
92
Dudek Marta
103
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
93
Dudek Ola
105
2000
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
94
Dumnicki Robert
221
1971
M
Narama Runner ClubIwanowicePolska
95
Durlak Błażej
45
1983
M
BobowaPolska
96
Duszańska Anna1975
K
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
Gmina
97
Dyląg Marek
89
1961
M
KB MCKiS JaworznoPolska
98
Dymacz Jan
39
1957
M
Wielka Wieś BiegaPolska
Gmina
99
Dymacz Maria
332
1987
K
KrakówPolska
100
Dymek Józef
510
1950
M
KKB Dystans Kraków / Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
101
Dziadoń Justyna
201
1980
K
Lacho TeamKrakówPolska
102
Dziedzic Mariusz
429
1977
M
JerzmanowicePolska
103
Dziedziniewicz Agnieszka1974
K
KrakówPolskaM-2
104
Dziedziniewicz Waldemar1974
M
KrakówPolskaM-2
105
Dziopa Adam
305
1968
M
FLG ForeverbiewerKrakówPolska
Adwokaci
106
Dziura Robert
378
1977
M
BibicePolska
107
Dźwigulski Łukasz
120
1983
M
Ostrowiec ŚwiętokrPolska
108
Fajer Marek
537
1959
M
ZWIK MyszkówMyszkówPolska
109
Feodorów Małgorzata
65
1971
K
ZabrzePolskaM-3
110
Feodorów Wojciech
66
1969
M
ZabrzePolskaM-3
111
Ferek Agnieszka
216
1975
K
Broken BoneKrakówPolska
112
Ficek Władysław1951
M
KrakówPolska
113
Fiecek Paweł
175
1982
M
Świnki trzyKrakówPolska
114
Firlejczyk Adrian
12
1978
M
HazokiRuda ŚląskaPolska
115
Flis Magdalena
416
1978
K
Drużyna Szpiku/JW 4228KrakówPolska
116
Florecki Andrzej1955
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
117
Folta Katarzyna
460
1994
K
MielecPolska
118
Folta Sławomir
436
1969
M
Orange PolskaMielecPolska
119
Fonta Helene1978
K
KrakówPolska / France
120
Forystek Józef
323
1966
M
WKS WawelKrakówPolska
Adwokaci
121
Francuz Patrycja
255
1985
K
Wielka Wieś BiegaSzycePolska
Gmina
122
Fraś Sabina
69
1980
K
BibicePolska
123
Fritz Sławomir
47
1969
M
Publishing School Cycling TeamKrakówPolska
124
Fujak Grzegorz
480
1980
M
KrakówPolska
125
Gaj Marek
388
1977
M
LoRZa SzydercufKrzeszowicePolska
126
Gajda Dorota1987
K
Night RunnersPolska
127
Gajdzik Adam
411
1978
M
16 BPDKrakówPolska
128
Gałczyk Piotr
455
1971
M
Zabierzów BiegaModlnicaPolska
Gmina
129
Gatlik Szymon
453
1975
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
130
Gaudyn Magdalena
240
1981
K
Zabierzów BiegaBrzezinkaPolska
131
Gawron Piotr
85
1982
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
132
Gąsior Krzysztof
75
1977
M
PsaryPolska
133
Gilas Marcin
249
1977
M
Własny :)TomaszowicePolska
Gmina
134
Ginter Grzegorz
522
1985
M
AZS Collegium Medicum UJKrakówPolska
135
Gliniecki Bartlomiej
91
1975
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
136
Godlewski Cezary
13
1982
M
N11 GOKiS Biały KościółWarszawaPolska
137
Gola Karolina
126
1980
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
138
Gola Radosław
127
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
139
Gotkiewicz-Cichoń Edyta
292
1978
K
KrakówPolska
140
Górski Grzegorz
326
1982
M
ZielonkiPolska
Adwokaci
141
Grabowski Jakub
373
1985
M
Dziady BoroweKrakówPolska
142
Grabowski Mariusz
485
1982
M
Woodward RunnersKrakówPolska
143
Gradzi Dariusz
300
1983
M
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolska
Adwokaci
144
Grocki Mirosław
144
1988
M
HazokiChorzówPolska
145
Grodzka-Szkółka Ewa
60
1979
K
Miodowa 13KrakówPolskaM-1
146
Gromadowski Wojciech1977
M
KrakówPolska
147
Gryglik Krzysztof
137
1983
M
JWWStaniątkiPolska
148
Grzegorek Roman1953
M
kromexGłogoczówPolska
149
Grzesiak Sławomir
422
1975
M
iSportModlniczkaPolska
Gmina
150
Grzybowska Anna
20
1985
K
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
Gmina
151
Grzybowski Mirosław
26
1984
M
Husaria Race TeamBiały KościółPolska
Gmina
152
Guja Boguslaw1953
M
JaworznoPolska
153
Gurgul Wojciech
530
1980
M
ZielonkiPolska
154
Gwizdek Sebastian
454
1978
M
Wielka Wieś BiegaTomaszowicePolska
Gmina
155
Halibart Piotr
447
1973
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
156
Handzel Wioletta
14
1984
K
N11 GOKiS Biały KościółKrakówPolska
157
Idzik Przemek
299
1978
M
Eskadra MastersKrakówPolska
158
Ignacyk Marcin
157
1989
M
KrakówPolska
159
Indrychowski Witold
503
1970
M
RYSIEKrakówPolska
160
Indyka Maciej1980
M
TEAM 360Wielka WieśPolska
Gmina
161
Iwan Radosław 1977
M
Dziady BoroweKrakówPolska
162
Jackowski Artur
393
1977
M
Krakowski Klub Morsów KALORYFERPolska
Dziennikarze
163
Jakubczyk Damian
52
1971
M
ZabrzePolskaM-3
164
Jakubczyk Katarzyna
10
1971
K
ZabrzePolskaM-3
165
Jakubiec Szymon
459
1980
M
Lacho TeamKrakówPolska
166
Janik Mariusz
227
1972
M
Lacho TeamKrakówPolska
167
Janocha Agnieszka
146
1979
K
Ambitni Amatorzy MyszkówŻarki LetniskoPolskaM-2
168
Janocha Piotr
147
1979
M
Libero MyszkówŻarki LetniskoPolskaM-2
169
Janus Daniel
420
1993
M
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
Gmina
170
Janus Adrian
434
1952
M
Skarżysko KamiennaPolska
171
Jarema Beata
241
1973
K
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
172
Jarema Grzegorz
242
1975
M
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
173
Jasińska Katarzyna
424
1984
K
KrakówPolska
174
Jasiński Mariusz
425
1989
M
WarszawaPolska
175
Jasiński Paweł
99
1976
M
KrakówPolska
176
Jaśkiewicz Piotr
351
1977
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
177
Jawor Paweł
512
1977
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
178
Jaworska Joanna1980
K
NORDLOOKKrakówPolska
179
Jaworski Tomasz1978
M
NORDLOOKKrakówPolska
180
Jaźwiński Piotr
306
1972
M
OlkuszPolska
Adwokaci
181
Jelonek Łukasz
479
1981
M
KrakówPolska
182
Jeż Paweł
159
1971
M
KrakówPolska
183
Jędros Przemysław
166
1986
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
184
Juszczyk Andrzej
229
1957
M
KrakówPolska
185
Kakuba Tomasz
307
1985
M
Nowy Targ Polska
Adwokaci
186
Kalęba Patryk
403
1983
M
16 BPDKrakówPolska
187
Kalińska Sylwia
384
1983
K
KrakówPolskaM-1
188
Kaliński Kamil
385
1983
M
KrakówPolskaM-1
189
Kaminska Halina
170
1958
K
KrakówPolskaM-4
190
Kamińska Aneta
239
1982
K
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
191
Kamiński Krzysztof
171
1958
M
KrakówPolskaM-4
192
Kanclerz Tomasz1984
M
TenczynekPolska
193
Kapusta Anna
197
1990
K
Night RunnersKrakówPolska
194
Kardas Artur1981
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
195
Karłowski Wojciech
340
1973
M
Wielka Wieś BiegaSzycePolska
Gmina
196
Kasprzyk Rafał
432
1976
M
fitnessbygosia.blogspot.comNawojowa GóraPolska
197
Kawalec Sławek
4
1980
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
198
Każmierowski Mirosław
259
1974
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
199
Kącka-Cichy Ewa
532
1981
K
Parkrun ChrzanówChrzanówPolskaM-1
200
Keller Dariusz
198
1989
M
Night Runners Kraków Polska
201
Kerschbaum Piotr
477
1979
M
JW 4228KrakówPolska
202
Kępka Jacek
531
1969
M
Cisco Krakow Running ClubSankaPolska
203
Khatri Jagoda
344
1992
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
204
Kida Andrzej
156
1979
M
KrakówPolska
205
Kiełtyka Karolina
225
1983
K
KrakówPolska
206
Kiełtyka Marcin
25
1983
M
Husaria Race TeamModlnicaPolska
Gmina
207
Kiepura Karolina
218
1978
K
KrakówPolska
208
Kierczak Tomasz
493
1988
M
Husaria Race TeamCzchówPolska
209
Kilar Marcin
290
1984
M
KrakówPolska
210
Kisiała Filip
100
1979
M
Lacho TeamSkoczówPolska
211
Klaja Adrian
44
1983
M
MachinaKrakówPolskaM-1
212
Klaja Katarzyna
55
1985
K
MachinaKrakówPolskaM-1
213
Klaja Tomasz1983
M
MachinaZatorPolska
214
Klakla Wojciech
428
1991
M
Night RunnersStróżaPolska
215
Klimas Mariusz1978
M
RUN-GKRAKÓWPolska
216
Klimowski Oskar
281
1976
M
WęgrzcePolska
217
Kłeczek Radosław
506
1985
M
WWW.RADEKKLECZEK.PLTomaszowicePolska
218
Kłosowski Karol1980
M
Los Trepos CompanierosKrakówPolska
219
Koblański Wiktor
499
1983
M
Wielka Wieś BiegaZabierzówPolska
220
Kołacz Grzegorz
462
1987
M
Szefowa obiecała premięTenczynekPolska
221
Kołodziejski Michał1978
M
KrakówPolska
222
Komosa Adam
28
1958
M
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
Gmina
223
Konopka Robcio1985
M
Kraków Polska
Gmina
224
Konstanty Katarzyna
308
1978
K
KrakówPolska
Adwokaci
225
Kopeć Artur1970
M
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolska
226
Kopka Jerzy
518
1962
M
KrakówPolska
227
Kopka Łukasz
133
1981
M
KrakówPolska
228
Kopka Wojciech
349
1951
M
KrakówPolska
229
Kordaszewska Sylwia
354
1991
K
Orange Iron TeamModlnicaPolska
230
Kordos Jan1949
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
231
Kosek Paweł1991
M
www.pawelkosek.com / SPLA TychyTychyPolska
232
Kostański Maciej
160
1985
M
MMM TEAMKrakówPolska
233
Kotarba Adrian
289
1990
M
Biegaj z ŻarkamiMyszkówPolska
234
Kotuła Michał 1976
M
Kraśnik Polska
235
Kowal Andrzej
108
1980
M
KT Water Knights ZabierzówKobylanyPolska
236
Kowalczyk Anna
377
1992
K
Husaria Race Team Klecza GórnaPolska
237
Kowalczyk Monika1982
K
DragonKrakówPolska
Gmina
238
Kowalczyk Roman
142
1982
M
Biegam Bo Lubię KrakówKrakówPolska
239
Kowalik Marta
234
1972
K
Zabierzów BiegaBrzeziePolska
240
Kowalówka Adam
206
1981
M
HazokiŚwiętochłowicePolska
241
Kowalski Krzysztof
267
1974
M
MKS WyzwolenieSzarówPolska
242
Kozień Maricn
30
1979
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
243
Kozioł Przemysław
452
1968
M
Polska
244
Kozioł Wojciech
262
1978
M
KrakówPolska
245
Kozłowski Michał1982
M
Bielsko-BiałaPolska
246
Kozłowski Wojtek
278
1968
M
Wojtek z KrakowaKrakówPolska
247
Krawczyk Kamila
513
1987
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
248
Krężołek Anna
286
1980
K
DaleszycePolska
249
Krowicka Agnieszka1982
K
KrakówPolska
250
Krowicki Grzegorz1983
M
KrakówPolska
251
Kruczalak Maja
280
1992
K
TrzebinaPolska
252
Kruczek Michał1991
M
Sklep Biegacza teamMichałowicePolska
253
Kruk Paulina
194
1994
K
Night RunnersKrakówPolska
254
Krupa Anna1987
K
Wielka Wieś BiegaWierzchowiePolska
Gmina
255
Kruszewski Witold1975
M
BibicePolska
256
Krystyniecki Paweł
258
1975
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
Gmina
257
Krzanowski Andrzej
265
1984
M
KrakówPolska
258
Krzysztofik Mariusz1981
M
R7KrakówPolska
259
Książek Anna1976
K
Aktywna Strona ŻyciaZielonkiPolskaM-2
260
Książek Tomasz1977
M
ZielonkiPolskaM-2
261
Księżarczyk Łukasz
161
1989
M
KrakówPolska
262
Kuc Małgorzata
474
1972
K
RzeszotaryPolska
263
Kuc Stanisław
291
1967
M
MKS WyzwolenieBrzeziePolska
264
Kucharczyk Tomasz
107
1974
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
Gmina
265
Kucharska Ewa
3
1981
K
CA AktywniPszczynaPolska
266
Kucharska Gabriela
235
1972
K
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
Dziennikarze
267
Kucharski Jakub
236
1999
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
268
Kucharski Piotr
237
1971
M
Zabierzów BiegaRudawaPolskaM-2
269
Kucharzyk Łukasz
106
1983
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
270
Kuczek Katarzyna
244
1977
K
PGB Sportowa PaczkaSiemianowicePolska
271
Kuć Paweł
414
1980
M
16 BPDGdówPolska
272
Kulpa Natalia1994
K
Nowy TargPolska
Gmina
273
Kułaga Katarzyna
203
1974
K
Night RunnersKrakówPolska
274
Kułak Jakub1993
M
BychawaPolska
275
Kumięga Joanna1980
K
MysłowicePolska
276
Kuraś Krzysztof
295
1979
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
277
Kuwik Jacek1969
M
Night RunnersKrakówPolska
278
Kwaśniewski Tomasz
468
1975
M
KrakówPolska
279
Labziuk Oleksandr1978
M
Ahilles LesznoWinnicaUkraina
280
Lasik Mateusz
372
1984
M
StryszawaPolska
281
Lasota Artur
514
1977
M
KrakówPolska
282
Lech Miłosz
442
1982
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
283
Lelek Marcin1981
M
KrakówPolska
284
Lenartowicz Magdalena
230
1978
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
285
Lenartowicz Wojciech
231
1978
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
286
Lenczowski Kuba1971
M
Klub Triathlonowy Water Knights ZabierzówModlnicaPolska
287
Lepiarz Szymon
498
1970
M
COLąd-DKLPolska
288
Leśniak Wojciech
273
1973
M
KrakówPolska
289
Leśniak Marian
484
1947
M
AZS-AWF Kraków Masters Kraków Polska
290
Lewandowska Edyta1980
K
Mennica KrólewskaOlsztynPolska
291
Lewicka Bożena
466
1958
K
GOnimyKętyPolska
292
Lipniacka Jolanta
232
1973
K
Zabierzów BiegaPisaryPolskaM-2
293
Lipniacki Paweł
233
1972
M
Zabierzów BiegaPisaryPolskaM-2
294
Lis Jan
187
1979
M
Zabierzów BiegaKielcePolska
295
Lis Zbigniew
188
1952
M
Zabierzów BiegaKielcePolska
296
Lisik Justyna
309
1980
K
KrakówPolska
Adwokaci
297
Litewka Jacek
252
1973
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
298
Litke Marek
366
1968
M
Drużyna Szpiku/JW 4228KrakówPolska
299
Lizończyk Mariusz
334
1960
M
JaworznoPolska
300
Lob Robert
285
1970
M
KrakówPolska
301
Ludwa Jolanta1993
K
TarnówPolska
Gmina
302
Luśnia Przemysław
496
1989
M
Krosno Polska
303
Łacny Rafał
409
1982
M
16 BPDKrakówPolska
304
Łoś Kazimierz
390
1957
M
GostyninPolska
305
Łucka-Tomczyk Żaneta
360
1985
K
Orange Iron TeamModlnicaPolska
306
Łuczyński Michał
72
1974
M
KrakówPolska
307
Łyjak Olga
310
1980
K
biegamwgorach.plKościeliskoPolska
Adwokaci
308
Madejski Sławomir
371
1984
M
Speleoklub ŚwiętokrzyskiKielcePolska
309
Maj Mariusz
294
1976
M
BębłoPolska
310
Majcher Beata
471
1974
K
Eskadra KrakówKrakówPolskaM-3
311
Majcher Piotr
472
1972
M
Eskadra KrakówKrakówPolskaM-3
312
Major Zby
274
1973
M
Night RunnersKrakówPolska
313
Makos Adam
130
1974
M
SiemianowicePolska
314
Makos Mikołaj
151
1975
M
KatowicePolska
315
Makowski Marcin
211
1978
M
KrakówPolska
316
Malacz Maciej
215
1983
M
Mroczne KucePolska
317
Malewski Zygmunt
6
1940
M
BochniaPolska
318
Malina Dawid1991
M
Inżynieria Biegania/Chemika RybnikRybnikPolska
319
Malinowska Agnieszka1972
K
Entre.pl TeamWarszawaPolska
320
Małysza Sławomir
440
1971
M
KrakówPolska
321
Marek Magdalena
516
1975
K
No Pain No GloryInowrocławPolskaM-2
322
Marek Wojciech
517
1974
M
No Pain No GloryKrakówPolskaM-2
323
Margas Grzegorz
375
1970
M
ProszowicePolska
324
Markowicz Anna
534
1990
K
Night Runners KrakówKosinaPolska
325
Martowicz Włodzimierz
357
1982
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
326
Martyna Agnieszka
200
1974
K
KrakówPolska
327
Martynowski Marcin
386
1974
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
Gmina
328
Maszczyński Marcin
162
1984
M
KrakówPolska
329
Matusik - Skalska Renata
482
1972
K
DziewkiPolska
330
Matuzik Mateusz1987
M
Night RunnersKrakówPolska
331
Matyszkowicz Janusz
467
1958
M
GOnimyKętyPolska
332
Mazia Dorota
433
1989
K
NiepołomicePolska
333
Mazurkiewicz Łukasz1993
M
OleszycePolska
334
Michalak Maciej
301
1990
M
Krakowska Izba AdwokackaKrakówPolska
Adwokaci
335
Mickiewicz Adam
51
1967
M
BAZALT-GRACZEGraczePolska
336
Micuła Zbigniew1957
M
Wolbrom TeamWolbromPolska
337
Mielczarek Anna
520
1982
K
Ambitna KomandoskaKrakówPolska
338
Mierzwa Maciej
11
1967
M
Ściana TrzcianaŁąkta DolnaPolska
339
Mijal Piotr
311
1990
M
KrakówPolska
Adwokaci
340
Misiaczek Ewa1968
K
KB GALERIAWarszawaPolska
341
Misiarz Józef
9
1957
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
342
Miszczyk Jagoda1985
K
Kraków PolskaM-1
343
Miszczyk Marcin
538
1970
M
KrakówPolska
344
Miśkiewicz Bartosz
490
1976
M
Radosne Pijaczki z NadwagąWieliczkaPolska
345
Miśkiewicz Jakub
370
1972
M
KrakówPolska
346
Miśkowiec Bożena
56
1972
K
KLIfornia TriDobraPolskaM-3
347
Miśkowiec Janusz
57
1972
M
KLIfornia TriDobraPolskaM-3
348
Mochel Kinga
261
1973
K
Night RunnersKrakówPolska
349
Modrzejewska Bożena
312
1988
K
KrakówPolska
Adwokaci
350
Moląg Mateusz
501
1976
M
Zabierzów Biega / MOSUR RudawaRudawaPolska
351
Moń Bartosz
502
1986
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
352
Morawska Anna
148
1958
K
KrakówPolska
353
Morawski Hubert
279
1980
M
KrakówPolska
354
Morawski Piotr
283
1984
M
KrakówPolska
355
Mordarska Barbara
208
1970
K
Nowy TargPolskaM-2
356
Mordarski Krystian
207
1969
M
Nowy TargPolskaM-2
357
Mormul Przemyslaw1980
M
PanalpinaWysokaPolska
358
Mossoczy Zbigniew
193
1973
M
bikeBoard/ Zabierzów BiegaZabierzówPolska
Dziennikarze
359
Mucha Dariusz
328
1974
M
Adwokaci OpoleOpolePolska
Adwokaci
360
Mucha Krzysztof
415
1972
M
olkuszbiega.plOlkuszPolska
361
Mucha Piotr
313
1982
M
KrakówPolska
Adwokaci
362
Myśliński Marcin
412
1981
M
16 BPDKrakówPolska
363
Mytnik Grzegorz
101
1972
M
Zabierzów Biega / KT Water KnightsZabierzówPolska
364
Nagirnjak Natalia1991
K
Ahilles LesznoWinnicaUkraina
365
Nagirnjak Wiktor1987
M
Ahilles LesznoWinnicaUkraina
366
Natkaniec Kamila
178
1994
K
Woszczek & Natkaniec TeamSułoszowaPolska
367
Nędzi Aleksandra
324
1985
K
Kraków Polska
Adwokaci
368
Niemczyk Rafał
88
1982
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
369
Niwiński Maciej
505
1980
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
370
Niżankowska Elżbieta
254
1981
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-2
Gmina
371
Niżankowski Tomasz
253
1974
M
KT Water KnightsWielka WieśPolskaM-2
Gmina
372
Norwicz Dominika
358
1981
K
Orange Iron TeamModlnicaPolska
373
Nowak Bartłomiej1988
M
Zakrzowiec Team ChallengeKrakówPolska
374
Nowak Rafał
413
1980
M
16 BPDKrakówPolska
375
Nowak Robert
445
1966
M
Zabierzów BiegaRząskaPolska
376
Nowakowski Maciej
29
1982
M
JW 4686GiebułtówPolska
Gmina
377
Nowiński Krzysztof1973
M
KrakówPolska
378
Obrał Łukasz
437
1976
M
www.prawo-porady.plKrakówPolska
379
Odrobiński Robert
220
1973
M
JerzmanowicePolska
380
Okrutniak Sławomir1984
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
381
Olejnik Ewa
348
1983
K
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
382
Olzacka Aleksandra
179
1984
K
PasymPolska
383
Onuszko Jan
TAK
1970
M
pradnik korzkiewskPolskaM-1
384
Orlicki Michał
341
1979
M
AJO ModlniczkaModlniczkaPolska
Gmina
385
Osiecki Jakub
475
1981
M
Tatra RunningZakopanePolska
386
Osowski Paweł
163
1990
M
Szybki i wściekłyPolska
387
Ostachowski Łukasz
359
1982
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
388
Ostrzycki Damian1978
M
Vectra WłocławekWłocławekPolska
389
Otręba Mateusz
8
1971
M
KrakówPolska
390
Pabian Adrianna
314
1990
K
TarnówPolska
Adwokaci
391
Pacewicz Marek1956
M
Orange PolskaZielonkiPolska
392
Pach Edyta
443
1985
K
MysłowicePolska
393
Pacierpnik Damian
152
1982
M
MysłowicePolska
394
Pacuła Witold1954
M
KrakówPolska
395
Pająk Paweł1976
M
KW KrakówPsaryPolskaM-2
396
Pajdak Paweł
529
1968
M
Zagłębiowski Klub Oyama KarateSosnowiecPolska
397
Pajewski Jerzy
209
1968
M
AJ PlusKrakówPolska
398
Pańszczyk Kamila
182
1987
K
KrakówPolska
399
Papierski Leszek
246
1976
M
PGB Sportowa PaczkaSpytkowicePolska
400
Partyka Jakub
86
1981
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
401
Pasek Tomasz
382
1982
M
Eko Motel NaWierzynkaWieliczkaPolskaM-1
402
Pasek Wioleta
383
1990
K
Eko Motel NaWierzynkaWieliczkaPolskaM-1
403
Paszkiewicz Piotr
406
1981
M
16 BPDKrakówPolska
404
Pawelec Andrzej
276
1964
M
KrakówPolska
405
Pawlak Sławomir
195
1975
M
KrakówPolska
406
Pawłowicz Krzysztof
381
1971
M
Dębowiec 1PuszczykowoPolska
407
Peschak Aleksandra1983
K
KrakówPolska
408
Pękała Justyna
58
1972
K
KLIfornia TriGdówPolska
409
Piasecki Ireneusz
73
1976
M
KrakówPolska
410
Piaseczna Liliana1981
M
RUN-GKrakówPolskaM-2
411
Piaseczny Marcin
345
1979
M
RUN-GKrakówPolskaM-2
412
Pieczara Krzysztof
87
1981
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
413
Pieczka Wojciech1986
M
NiskoPolska
414
Pietraszek Piotr
256
1977
M
Cala Ryba Biega z PolskąGiebułtówPolska
Gmina
415
Pietruszka Mateusz
129
1966
M
Zabierzów Biega/Rudawa TeamRudawaPolska
416
Pietrzyk Bogumiła
397
1960
K
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
417
Pietrzyk Daniel
167
1982
M
CzęstochowaPolska
418
Pietrzyk Katarzyna
396
1989
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolskaM-1
Gmina
419
Pietrzyk Mateusz
398
1988
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolskaM-1
Gmina
420
Pietrzyk Wojciech
63
1977
M
Lacho TeamKrakówPolska
421
Pięta Łukasz
515
1983
M
WarszawaPolska
422
Pięta Marcin
491
1979
M
Twój DietetykSławkówPolska
423
Pikulski Mieczysław
210
1943
M
KL Ponidzie PińczówPińczówPolska
424
Piper Krzysztof
363
1972
M
SkawinaPolska
425
Piwowarczyk Andrzej
465
1971
M
KrakówPolska
426
Płonka Paweł
367
1970
M
KrakówPolska
427
Popławski-Niewiadomski Wiesław1972
M
WarszawaPolska
428
Powązka Elżbieta
138
1974
K
KrakówPolska
429
Praczyńska Małgorzata
374
1982
K
Lacho TeamKrakówPolska
430
Pragnąca Milena
446
1975
K
KrakówPolska
431
Preis Rafał1970
M
POWER & BEAUTY ZabierzówKarniowicePolska
432
Pręcikowski Ryszard
64
1970
M
Niepołomice BiegająWieliczkaPolska
433
Próchniewicz Krzysztof
122
1954
M
Zabierzów BiegaZelkówPolska
434
Przedziński Konrad
539
1985
M
Okręgowa Rada Adwokacka CzęstochowaCzęstochowaPolska
Adwokaci
435
Puścizna Paweł
74
1968
M
Saint-Gobain SQUADGorlicePolska
436
Putaj Rafał
380
1983
M
Night RunnersPolska
437
Pytel Janusz1958
M
Sokół ZakopaneSosnowiecPolska
438
Radzik Robert
402
1983
M
16 BPDKrakówPolska
439
Raj Iwona
441
1978
K
GTXMichałowicePolska
440
Rajtar Renata
330
1961
K
RONTIL-MARETO KrakówKrakówPolskaM-3
441
Rajtar Zbigniew
331
1959
M
RONTIL-MARETO KrakówKrakówPolskaM-3
442
Rams Tadeusz1968
M
Wolbrom TeamWolbromPolska
443
Raś Agnieszka
368
1976
K
KrakówPolska
444
Raś Tomasz
333
1979
M
KrakówPolska
445
Regula Izabela
449
1981
K
WieliczkaPolska
446
Rewicki Paweł
112
1965
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
447
Rękas Michał
369
1984
M
Dziady BoroweKrakówPolska
448
Rojek Marcin
389
1978
M
AktywnaRodzina.plBębłoPolska
Gmina
449
Rosiek Grzegorz
109
1977
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
450
Różak Stanisław
297
1960
M
WołowicePolska
451
Różalska Ula
343
1984
K
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolskaM-1
Gmina
452
Różalski Krzysztof
342
1985
M
Wielka Wieś BiegaCzajowicePolskaM-1
Gmina
453
Różańska Sylwia
38
1987
K
KW KrakówBędkowicePolska
Gmina
454
Rubin Andrzej
81
1975
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
455
Rudawska Justyna
395
1991
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
Gmina
456
Rusnak Agnieszka
196
1978
K
Nowy Targ PolskaM-2
457
Rusnak Grzegorz
315
1974
M
Nowy TargPolskaM-2
Adwokaci
458
Rybak sergii1986
M
LKB RudnikWinnitsyaUkraine
459
Rybak-Krzyszkowska Magda1975
K
WieliczkaPolska
460
Rybarski Janusz
456
1979
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
Gmina
461
Rydzy Michał
417
1979
M
KrakówPolska
462
Ryś Wacław1957
M
TKKF MyślenicePolska
463
Sadakierska-Chudy Anna
115
1964
K
Zabierzów BiegaBolechowicePolskaM-3
464
Sadowska Marta
172
1983
K
KrakówPolskaM-1
465
Sadowski Tomasz
173
1977
M
KrakówPolskaM-1
466
Salik Stanislaw
272
1976
M
KrakówPolska
467
Salo Taras1981
M
ULTRALwówUkraine
468
Sarna-Walkowska Renata
379
1965
K
StarachowicePolskaM-3
469
Sarnek Jarosław
61
1969
M
Nielepice TeamRudawaPolska
470
Satała Michał1992
M
Niepołomice Biegają NiepołomicePolska
471
Sawa Weronika
34
1994
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
472
Sawa Wiesław
35
1961
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
473
Sawicki Robert1976
M
KrakówPolskaM-2
474
Schramm Rafał
321
1988
M
KrakówPolska
Adwokaci
475
Sedlak Michał
177
1976
M
GieraszowicePolska
476
Selak Dariusz
427
1973
M
KrakówPolska
477
Semczuk Krzysztof
180
1978
M
WarszawaPolska
478
Semenowycz Bogdan1986
M
Finisz-KaliszKiwszowataUKR
479
Senderski Przemysław
450
1994
M
UKS SOKOLIK PrzytkowicePrzytkowicePolska
480
Sendor Paweł
124
1983
M
Zabierzów Biega Bolechowice Polska
481
Serafin Rafał
404
1986
M
16 BPDKrakówPolska
482
Seremak Klaudia
238
1999
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
483
Seweryn Barbara
423
1986
K
KrakówPolskaM-1
484
Seweryn Tomasz
431
1976
M
KrakówPolskaM-1
485
Siatka Agnieszka1975
K
Biegam Bo Lubię KrakówPolska
486
Siciński Dariusz
464
1963
M
KS Górnik WałbrzchTucholaPolska
487
Siekliński Łukasz1986
M
KrakówPolska
488
Sikora Małgorzata
164
1980
K
Night RunnersRybnaPolskaM-1
489
Sikora Paweł
165
1980
M
Night RunnersRybnaPolskaM-1
490
Sipiera Tomasz
391
1972
M
Lacho TeamKrakówPolska
491
Sitarz Magdalena
275
1964
K
KrakówPolska
492
Siwiecki Tomasz
77
1973
M
Jasiek Mela TeamTomaszowicePolska
Gmina
493
Skalski Jarosław
483
1975
M
DziewkiPolska
494
Skoczylas Magdalena1976
K
RudnoPolska
495
Skonieczny Mariusz
155
1976
M
GoszczaPolska
496
Skoracki Borys
478
1972
M
SopotPolska
497
Skotniczny Andrzej
400
1972
M
SKOT TenczynekPolska
498
Skrzypek Jakub
95
1977
M
KrakówPolska
499
Skrzypek Sylwia
519
1984
K
JerzmanowicePolska
500
Smolec Marek
248
1977
M
PGB Sportowa PaczkaTychyPolska
501
Snoch Tomasz1971
M
N7:45ZielonkiPolska
502
Soboń Piotr1976
M
KSZO Ostrowiec Św. JerzmanowicePolska
503
Sokołowska Aleksandra
41
1983
K
KrakówPolskaM-1
504
Sokołowski Andrzej
42
1984
M
AŚ KrakówKrakówPolskaM-1
505
Sokołowski Zbigniew
336
1969
M
KrakówPolska
506
Solarski Zbigniew
461
1976
M
KrakówPolska
507
Solarz Aneta
488
1979
K
Wielka Wieś BiegaPolska
Gmina
508
Solarz Artur
223
1976
M
KrakówPolska
509
Solarz Rafał
489
1983
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
Gmina
510
Sołtysik Anna
487
1988
K
Night RunnersNowy SączPolska
511
Sosin Małgorzata
98
1958
K
KrakówPolska
512
Sosnowski Michał
247
1970
M
PGB Sportowa PaczkaChorzówPolska
513
Sosnowski Roman
132
1970
M
KKB Dystans Kraków / Lacho TeamKrakówPolska
514
Spirytulska Agata
33
1969
K
Grupa JankiModlnicaPolska
Gmina
515
Sroka Michał1990
M
TarnówPolska
Dziennikarze
516
Sroka Wojciech
346
1974
M
www.wiolinkaibemol.plKrakówPolska
517
Stachnik Michał
31
1976
M
Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolskaM-2
Gmina
518
Stachura Agnieszka
116
1972
K
Zabierzów BiegaPolskaM-2
519
Stachura Maciej
117
1970
M
Zabierzów BiegaBurówPolskaM-2
520
Stachyra Zdzisław
250
1980
M
pozytywnie zabiegani Będkowice Polska
Gmina
521
Stanek Rafał
113
1965
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
522
Staniszewski Artur
500
1970
M
KRAKÓW AIRPORT Running Team MATKrakówPolska
523
Starzynski Andrzej 1990
M
CHEMIK NOXY PUŁAWY KLEMENTOWICE Ukraine
524
Stawski Maciej
407
1988
M
16 BPDKrakówPolska
525
Stefaniak Piotr
536
1975
M
Bielsko-BiałaPolska
526
Stefańczyk Artur
128
1976
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
Dziennikarze
527
Stępień Ewa
24
1968
K
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolskaM-3
Gmina
528
Stępień Robert
224
1964
M
KrakówPolskaM-3
529
Stępień Robert
495
1965
M
Wolbrom TeamPolska
530
Straus Michał
190
1986
M
Zabierzów BiegaZielonkiPolska
531
Strzała Magdalena
352
1976
K
Orange Iron TeamModlnicaPolska
532
Suder Krzysztof
288
1968
M
KrakówPolska
533
Surus Artur
202
1989
M
Husaria Race TeamKrakówPolska
534
Suska Marzena
70
1963
K
TarnówPolskaM-4
535
Suski Jan
71
1962
M
TarnówPolskaM-4
536
Swat Damian
533
1994
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
Gmina
537
Syguła Katarzyna
84
1973
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
538
Sykała Teresa1986
K
KocmyrzówPolska
539
Syrek Wojciech
481
1983
M
KrakówPolska
540
Szczecki Krzysztof
158
1979
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
541
Szczepanik Grzegorz
153
1980
M
Klan MG&MOKrakówPolskaM-2
542
Szczepanik Marcjanna
154
1979
K
Klan MG&MOKrakówPolskaM-2
543
Szczudrawa Zbigniew
282
1966
M
Świnki TrzyKrakówPolska
544
Szkółka Marcin
59
1979
M
Miodowa 13KrakówPolskaM-1
Adwokaci
545
Szmigiel Agnieszka
93
1988
K
KrakówPolskaM-1
546
Szmigiel Tomasz
94
1986
M
KrakówPolskaM-1
547
Szoblik Darek
270
1977
M
Szoblik Auto CzęściChorzówPolskaM-2
548
Szoblik Wioleta
269
1983
K
Szoblik Auto CzęściChorzówPolskaM-2
549
Szopa Leszek
7
1953
M
Ambasador Festiwalu Biegowego w KrynicyPodolszePolska
550
Szopa Piotr
469
1982
M
Eskadra KrakówKrakówPolska
551
Szozda Arkadiusz
80
1993
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
552
Szozda Damian1989
M
JaworznoPolska
553
Szuma Krzysztof
62
1984
M
Biegam Bo Lubię KrakówKrakówPolska
554
Szumiec Jarosław
394
1991
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
555
Szykuła Bartłomiej
365
1986
M
LPP TeamJaworznoPolska
556
Szymanek Krzysztof1973
M
LudwinPolska
557
Szymel Michał
219
1986
M
ŁańcutPolska
558
Świać Iwona1975
K
WiśniowaPolska
559
Tajak Tomasz1974
M
HrMax Kraków Polska
560
Takuski Jarosław
287
1984
M
KrakówPolska
561
Talowski Sebastian
535
1988
M
Pasterka CampTenczynekPolska
562
Tarapata Szymon
320
1984
M
KrakówPolska
Adwokaci
563
Targosz Michał
264
1980
M
I Ty Możesz Być Wielki ITMBW KrakówKraków/RomaPolska/Italia
Dziennikarze
564
Tarkowska Jadwiga
296
1959
K
Krakowski Klub Morsów KaloryferKrakówPolska
565
Temberski Marcin
353
1982
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
566
Tobiasz Wiesław
458
1955
M
ElsterKrakówPolska
567
Tokarz Cecylia
186
1961
K
Biegam Bo Lubię KrakówKrakówPolskaM-4
568
Tokarz Jerzy
184
1959
M
Biegam Bo Lubię KrakówKrakówPolskaM-4
569
Tomczyk Marcin
451
1973
M
KrakówPolska
570
Tomczyk Przemysław
361
1984
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
571
Tomula Andrzej
526
1982
M
KrakówPolska
572
Tracz Krzysztof1988
M
INFUSION RUNNING TeamKrakówPolska
573
Trojanowski Tomasz1977
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
574
Trzcionka Justyna
438
1990
K
Night RunnersKrakówPolska
575
Turcza Piotr1964
M
Kolegium Sędziów KrakówKrakówPolska
576
Turcza Tomasz
293
1985
M
Złote Mewy TeamKrakówPolska
577
Turek Adam1950
M
KrakówPolska
578
Turek Jan1980
M
KrakówPolska
579
Tyc Ryszard
2
1960
M
RYSIEKrakówPolska
580
Tylek Rafał
439
1971
M
KrakówPolska
581
Tyniec Grzegorz
228
1970
M
KrakówPolska
582
Tys Mariusz
298
1979
M
Tyski TeamZielonkiPolska
583
Uczkiewicz Krzysztof
322
1949
M
WrocławPolska
Adwokaci
584
Ugrynchuk Oksana1986
K
JM Demolex BardejovIvano-FrankovskUkrainaM-1
585
Urbaczka Edyta1978
K
Grupa JankiSosnowiecPolska
586
Uryga Jakub
392
1981
M
Deutsche Bank Marathon TeamKrakówPolska
587
Veretskyi Pavel1985
M
Chemik Noxy PuławyonetskUkraina
588
Wachulec Władysław
22
1979
M
Biegam Bo Lubię KrakówTomaszowicePolska
Gmina
589
Wajda Marek
176
1976
M
KrakówPolska
Dziennikarze
590
Walczyk-Czapla Iwona1979
K
KrakówPolskaM-1
591
Walkowski Jacek
486
1966
M
StarachowicePolskaM-3
592
Warszawski Włodzimierz
90
1947
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
593
Wąchol Agata
125
1969
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
594
Wątorek Marek1985
M
Lacho TeamDobczycePolska
595
Weisman Izabela
16
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAMŻoryPolskaM-2
596
Weisman Marcin
17
1971
M
ŻoryPolskaM-2
597
Weisman Monika
18
1998
K
ŻoryPolska
598
Weisman Wiktoria
19
1998
K
ŻoryPolska
599
Węgiel Bogdan1969
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
600
Wiechczyński Jarosław
376
1981
M
KrakówPolska
601
Wieczorek Sebastian
46
1974
M
KrakówPolska
602
Wierzbicka Beata
337
1976
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-2
Gmina
603
Wierzbicka Justyna
339
2001
K
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
Gmina
604
Wierzbicki Konrad
27
1979
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolskaM-2
Gmina
605
Wierzbicki Michał
23
1986
M
KW KrakówWielka WieśPolska
Gmina
606
Wierzbicki Waldemar
338
1977
M
Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-2
Gmina
607
Wilk Anna
TAK
1968
K
pradnik korzkiewskPolskaM-1
608
Wiśniewski Leszek
36
1977
M
Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Gmina
609
Wiśniewski Paweł
408
1974
M
16 BPDKrakówPolska
610
Witek Krzysztof1986
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
611
Witkowska-Moździerz Katarzyna
134
1988
K
KrakówPolska
Adwokaci
612
Witkowski Jan
50
1983
M
KrakówPolska
613
Włoch Paweł
131
1975
M
Lacho TeamKrakówPolska
614
Wochnik Marek
189
1986
M
Zabierzów BiegaNowy SączPolska
615
Wojdała Monika
251
1988
K
Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
Gmina
616
Wojsa Piotr
139
1980
M
Mała WieśPolska
617
Wojtas Kamil
268
1989
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
618
Wolak Bartłomiej
521
1984
M
Nowy SączPolska
619
Wolski Marcin
319
1988
M
WolbromPolska
Adwokaci
620
Wosik Małgorzata
476
1983
K
JaworznoPolska
621
Woszczek Paweł
79
1994
M
Woszczek & Natkaniec TeamSułoszowaPolskaM-1
622
Woś Piotr
329
1982
M
KrakówPolska
Adwokaci
623
Woźniak Mirosław
350
1972
M
Orange Iron TeamModlnicaPolska
624
Woźniak Paweł
335
1981
M
KrakówPolska
625
Wójcik Bartosz
325
1978
M
KrakówPolska
Adwokaci
626
Wójcik Stanisław
410
1943
M
Związek Polskich Spadochroniarzy O/ KatowiceDąbrowa GórniczaPolska
627
Wójcikiewicz Andrzej
318
1975
M
KrakówPolska
Adwokaci
628
Wróbel Aleksander
387
1989
M
KrakówPolska-Kresowiak
629
Wróbel Bartłomiej
509
1996
M
KrakówPolska
630
Wróbel Karolina
528
1998
K
KrakówPolska
631
Wróbel Włodzimierz
347
1963
M
KrakówPolska
632
Wróblewski Piotr
405
1988
M
16 BPDKrakówPolska
633
Wygaś Krzysztof
150
1971
M
MiechówPolska
634
Wypych Paweł
222
1976
M
JerzmanowicePolska
635
Wyroba Wojciech
302
1981
M
Krakowska Izba AdwokackaLibertówPolska
Adwokaci
636
Wyżga Piotr
421
1986
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
Gmina
637
Wyżga Wojciech
260
1968
M
Alior Running TeamKrakówPolska
638
Yurchuk Volodymyr1983
M
JM Demolex BardejovIvano-FrankovskUkrainaM-2
639
Zabierowska-Pałka Dorota
213
1973
K
BibicePolska
640
Zagdański Piotr
185
1985
M
GTX TEAMKrakówPolska
641
Zawadzki Piotr
48
1975
M
RadomPolska
642
Zawisza-Wierzbicka Katarzyna
15
1978
K
GiebułtówPolskaM-2
Gmina
643
Ząbkiewicz Marcin
317
1989
M
KrakówPolska
Adwokaci
644
Zegarmistrz Jacek
76
1983
M
PROBALANS.PLKrakówPolska
645
Zębala Krzysztof
68
1985
M
KrakówPolska
646
Ziarkowski Bartosz
494
1992
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
647
Zieliński Rafał
457
1970
M
Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
Gmina
648
Zielonka Robert
214
1973
M
MotomasterChrzanówPolska
649
Ziembla Jakub1986
M
Night RunnersKrakówPolska
650
Zięba Jacek
362
1966
M
Zabierzów BiegaBalicePolska
651
Zięcina Magdalena
217
1977
K
KrakówPolska
652
Ziółko Jan1954
M
Wolbrom TeamWolbromPolska
653
Zwara Andrzej
316
1963
M
SopotPolska
Adwokaci
654
Zych Ewelina
492
1991
K
TarnówPolska
655
Źróbek Jan
527
1996
M
KrakówPolska
656
Żak Barbara
199
1976
K
PrzeginiaPolska
657
Żegleń Aleksander
169
1971
M
Monte Run Team AŚ KrakówMyślenicePolska
658
Żędzian Olga 1992
K
Kraków Polska
659
Żołądź Jurek
49
1972
M
KrakówPolska
660
Żuliński Andrzej
110
1975
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
661
Żurowski Tomasz
507
1969
M
Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
Gmina
662
Żylski Zenon1960
M
KrakówPolska
663
Żyła Urszula
511
1962
K
KKB Dystans KrakówWłosańPolska