III Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół, 2014.11.11

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2014.11.07
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: biuro@juramotosport.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁATA
NUMER
ROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
Biegnace
małżeństwa
Kategoria
1
Achtelik Łukasz
544
1986
M
KrakówPolska
2
Adamczuk Sławomir
416
1978
M
KrakówPolskaM-2
3
Adamczuk Sylwia
417
1978
K
SzarówPolskaM-2
4
Adamczyk Karol
208
1983
M
-Polska
5
Adamczyk Mateusz
281
1988
M
KrakówPolska
6
Adamowski Zbigniew
536
1979
M
Ambitni AmatorzyMyszkówPolska
7
Adamski Bartłomiej
486
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
8
Agopsowicz Rafał
517
1984
M
GTX RaceGiebułtówPolska
9
Andrukowicz Marcin
397
1970
M
Kopalnia Soli Wieliczka OlkuszPolska
10
Anyż Łukasz
633
1980
M
W pogoni za duchemBędzinPolska
11
Arter - Krzyżek Angelika
357
1986
K
Polska
Adwokaci
12
Bacewicz Tomasz
356
1978
M
KrakówPolska
Adwokaci
13
Badylak Adam
49
1973
M
Kopalnia Soli WieliczkaKrakówPolska
14
Balawajder Mariusz
559
1987
M
Jabłonica PolskaPolska
15
Balcerowski Tomasz
268
1974
M
KrakówPolska
16
Bałaga Marcin
579
1973
M
KrakówPolska
17
Banasiewicz Tomasz
181
1975
M
GorenicePolska
18
Banasik-Grawżyn Karolina
571
1982
K
KielcePolska
19
Banaś Tomasz
48
1977
M
KrakówPolska
20
Baran Beata
560
1967
K
Zabierzów BiegaMorawicaPolskaM-3
21
Baran Jan
360
1997
M
WKS WawelMorawicaPolska
22
Baran Józef
660
1964
M
Zabierzów BiegaMorawicaPolskaM-3
23
Baran Karolina
36
1989
K
MyślenicePolska
24
Baran Mariusz
318
1977
M
JerzmanowicePolskaM-2
25
Baran Marta
319
1980
M
JerzmanowicePolskaM-2
26
Barańska Wanda
341
1969
K
KrakówPolska
27
Barański Jakub
342
1993
M
KrakówPolska
28
Barosz Natalia Paulina
358
1989
K
KrakówPolska
Adwokaci
29
Bartnik Maciej
369
1979
M
krakow-adwokat.plKrakówPolska
Adwokaci
30
Baszak Marcin
206
1979
M
MirskPolskaM-1
31
Baszak Marta
207
1974
K
WrocławPolskaM-1
32
Baś Anna
244
1969
K
LeniwceKrakówPolskaM-1
33
Baś Mateusz
245
1979
M
LeniwceKrakówPolskaM-1
34
Batko Marcin
474
1976
M
Crazy DragonsKrakówPolska
35
Bebak Tomasz
291
1972
M
OświęcimPolska
36
Bemben Anna
288
1952
K
Nowa SarzynaPolska
37
Bemben Roman
287
1979
M
KrakówPolska
38
Bernaś Grzegorz
524
1977
M
AZS AWF Masters KrakówPolska
39
Biały Michał
28
1988
M
IRON TEAMModlnicaPolska
40
Bielecki Sławomir
583
1963
M
KrakówPolska
41
Bieńkowska Katarzyna
155
1968
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
42
Bieńkowski Łukasz
156
1968
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
43
Biernat Jakub
451
1976
M
WisełkaKrakówPolska
44
Bigos Grzegorz
424
1979
M
GRAMMIJaworznoPolska
45
Bilski Radosław
575
1992
M
MilczaPolska
46
Bińczycki Jarosław
302
1969
M
OwczaryPolska
47
Bińczycki Roman
567
1974
M
Visegrad Maraton RytroKrynica ZdrójPolska
48
Bisztyga Sabina1979
K
Zakon MaltańskiKrakówPolska
49
Błachut Dawid
383
1995
M
Gmina Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
50
Błażej Krzysztof
126
1975
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
51
Błażejewska Bogumiła
438
1960
K
JaworznoPolskaM-4
52
Błażejewski Andrzej
439
1958
M
JaworznoPolskaM-4
53
Błażejewski Łukasz
440
1990
M
JaworznoPolska
54
Boczar Jan
220
1980
M
KrakówPolska
55
Boczkowska Justyna
184
1966
K
ZakopanePolska
56
Boczkowska Karolina
511
1988
K
ZakopanePolska
57
Bogacka Kinga
81
1981
K
Drużyna SzpikuPsaryPolska
58
Bogacka Natalia
80
1986
K
KarniowicePolska
59
Bogacka-Pająk Joanna
82
1977
K
Drużyna SzpikuPsaryPolskaM-2
60
Bogacki Andrzej
331
1963
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
61
Borowiak Piotr
301
1976
M
BytomPolska
62
Borowiecki Piotr
382
1964
M
KrakówPolska
63
Brec Igor
485
1977
M
KrakówPolska
64
Broszkiewicz Anna
99
1973
K
Gmina Wielka Wieś BiegaBębłoPolskaM-2
65
Broszkiewicz Karolina
98
1996
K
KrakówPolska
66
Broszkiewicz Sławomir
97
1967
M
KrakówPolskaM-2
67
Bróg Wojciech
73
1979
M
OlkuszPolska
68
Bryła Artur
550
1971
M
20 Brygada ZmechanizowanaBartoszycePolskaM-3
69
Brzoskwinia Wojciech
278
1992
M
AZS UEKBolechowicePolska
70
Brzozowska Teresa
336
1969
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-2
71
Brzozowski Piotr
335
1969
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaM-2
72
Buda Dariusz
494
1972
M
AndrychówPolska
73
Bukowski Artur
124
1967
M
Gmina Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
74
Bylica Paulina
614
1979
K
KrakówPolska
75
Caban Dominika
315
1987
K
SzczekocinyPolska
76
Cader Agnieszka
5
1983
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
77
Cader Jacek
55
1982
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-1
78
Całka-Krakowska Monika
345
1973
K
WęgrzcePolska
79
Celak Dariusz
229
1963
M
Polni SuchaSucha beskidzkaPolska
80
Celak Kacper
230
1997
M
Polni SuchaSucha BeskidzkaPolska
81
Chlasta Karol1982
M
TarnówPolska
82
Chlebda Andrzej
325
1964
M
BBL KrakówPolska
83
Chmielecki Andrzej
40
1967
M
11.11.RadomPolska
84
Chochół Daniel
115
1982
M
Gmina Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
85
Chochół Paweł
31
1974
M
ZielonkiPolska
86
Chruszczyk Marcin
523
1982
M
OlkuszPolska
87
Chuchmała Piotr
95
1978
M
Ostrowiec Św.Polska
88
Chudy Jacek
554
1962
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
89
Ciepłak Bogdana
542
1964
K
Chemika RybnikRybnikPolskaM-4
90
Ciepłak Maciej
543
1962
M
Chemika RybnikRybnikPolskaM-4
91
Cierniak Zdzisław
513
1953
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
92
Ciosek Beata
349
1970
K
ChorzówPolska
93
Cubal Dawid
27
1987
M
IRON TEAMModlnicaPolska
94
Cyganek Jarosław
520
1996
M
Gmina Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
95
Czapor Robert
418
1978
M
ZalasPolska
96
Czarnecki Krzysztof
68
1978
M
KrakówPolska
97
Czech Damian
609
1986
M
2BBielsko-BiałaPolska
98
Czeryna Robert
558
1973
M
KrakówPolska
99
Czkór Damian
37
1989
M
RybnikPolska
100
Czop Kamil
87
1979
M
Night Runners KrakówKrakówPolska
101
Czyżewski Krzysztof
510
1979
M
WieliczkaPolskaM-4
102
Ćwiertnia Marcin
130
1993
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
103
Danielak Małgorzata
154
1969
M
KKB Dystans KrakówZielonkiPolskaM-3
104
Danielak Roman
153
1967
M
KKB Dystans KrakówZielonkiPolskaM-3
105
Darłak Artur
526
1974
M
KrakówPolska
106
Dąbrowski Damian
205
1979
M
KrakówPolska
107
Derda Marcin
584
1986
M
Dąbrowa GórniczaPolska
108
Dominiak Klaudia
370
1978
K
Wertykal Bikeboard TeamKrakówPolska
Adwokaci
109
Domurat Leszek
471
1964
M
AlwerniaAlwerniaPolska
110
Donimirski Stefan
352
1993
M
SopotPolska
Adwokaci
111
Drapala Piotr
120
1972
M
Gmina Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
112
Drozdowski Paweł
274
1979
M
KrakówPolska
113
Drużkowski Robert
252
1964
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
114
Dudek Kuba
12
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
115
Dudek Marta
10
1971
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
116
Dudka Radosław
255
1972
M
AZS AWF Masters KrakówModlnicaPolska
117
Dudziak Dorota
561
1986
K
KrakówPolskaM-1
118
Dudziak Tomasz
562
1982
M
KrakówPolskaM-1
119
Dudzik Katarzyna
501
1983
K
KrakówPolskaM-1
120
Dudzik Tomasz
502
1984
M
KrakówPolskaM-1
121
Dudziński Tomasz
470
1979
M
KrakówPolska
122
Duliński Łukasz
96
1983
M
Polska
123
Durlak Błażej
58
1983
M
BobowaPolska
124
Dwojak Paweł
574
1988
M
ULKS LipinkiKrakówPolska
125
Dydak Przemysław
518
1982
M
Luci Fer TeamDąbrowa GórniczaPolska
126
Dyląg Marek
340
1961
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
127
Dyląg Zbigniew
563
1958
M
KrakówPolska
128
Dymek Józef
152
1950
M
KKB Dystans KrakówRudawaPolska
129
Dziedzic Mariusz
344
1977
M
JerzmanowicePolska
130
Dziedzic Robert
630
1974
M
JerzmanowicePolska
131
Dziura Katarzyna
266
1984
K
Zabierzów BiegaBrzeziePolskaM-1
132
Dziura Robert
149
1977
M
BibicePolskaM-1
133
Etterle-Garbacik Katarzyna
403
1972
K
LupekRunPolskaM-2
134
Feodorów Małgorzata
236
1971
K
ZabrzePolskaM-2
135
Feodorów Wojciech
237
1969
M
ZabrzePolskaM-2
136
Fiecek Paweł
396
1982
M
Świnki TrzyKrakówPolska
137
Firlejczyk Adrian
41
1978
M
11.11Ruda ŚląskaPolska
138
Folta Katarzyna
452
1994
K
MielecPolska
139
Folta Sławomir
453
1969
M
Orange PolskaMielecPolska
140
Fortuna Piotr
578
1991
M
TargowiskoPolska
141
Forystek Józef
371
1966
M
WKS Wawel - Sekcja BnOKrakówPolska
Adwokaci
142
Francuz Patrycja
108
1985
K
Gmina Wielka Wieś BiegaSzycePolska
143
Fritz Sławomir
86
1969
M
Publishing School Cycling TeamKrakówPolska
144
Gajdeczka Aleksandra
361
1988
K
KatowicePolska
Adwokaci
145
Gałczyk Piotr
106
1971
M
Zabierzów BiegaModlnicaPolska
146
Gałuszka Halina
529
1971
K
RMD Montrail TeamPorąbkaPolskaM-3
147
Gałuszka Mariusz
530
1970
M
PGNiGPorąbkaPolskaM-3
148
Gancarz Grzegorz
569
1974
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
149
Garbacik Michał
401
1995
M
WKS Wawel Sekcja BnOPolska
150
Garbacik Wojciech
402
1971
M
FC Baryczka BryczkaPolskaM-2
151
Garbacki Andrzej
183
1973
M
ZielonkiPolska
152
Gatlik Szymon
102
1975
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
153
Gawęski Maciej
322
1973
M
KW KrakówKrakówPolska
154
Gaworucha Dariusz
47
1986
M
Zabierzów BiegaMichałowicePolska
155
Gawron Piotr
338
1982
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
156
Gąsior Krzysztof
425
1977
M
Psary-KarniowicePolska
157
Gędłek Maciej
113
1978
M
Nawojowa GóraPolska
158
Gilas Marcin
270
1977
M
Własny klubTomaszowicePolska
159
Gliniecki Bartłomiej
332
1975
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
160
Gostyński Krzysztof
238
1974
M
Gostyńscy TeamKrakówPolska
161
Górnik Wojciech1977
M
CZERWONE TRZEWIKIKrakówPolska
162
Górowski Ireneusz
467
1973
M
KrakówPolska
163
Grabowski Arti
576
1977
M
Fizjoterapia KaczmarekPolska
164
Grabowski Michał
251
1985
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
165
Grabowski Rafał
329
1982
M
ŻarnowiecPolska
166
Gradzi Dariusz
373
1983
M
AKGK TEAMKrakówPolska
Adwokaci
167
Greniuk Adam
243
1975
M
KrakówPolskaM-2
168
Grodzka-Szkółka Ewa
225
1979
K
Miodowa 13KrakówPolskaM-1
169
Gromadowski Wojciech
600
1977
M
KrakówPolska
170
Gryglik Krzysztof
437
1983
M
NiepołomicePolskaM-1
171
Grzybowska Anna
137
1985
K
Gmina Wielka Wieś BiegaBiały KościółPolska
172
Gzyl Dorota
195
1984
K
WęgrzcePolska
173
Halibart Piotr
531
1973
M
Zabierzów BiegaPisaryPolska
174
Handzel Wioletta
110
1984
K
Gmina Wielka Wieś BiegaKrakówPolska
175
Hejman Maciej
572
1975
M
WarszawaPolska
176
Idzik Przemysław
592
1978
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
177
Ignacyk Marcin
84
1989
M
KrakówPolska
178
Jachym Paweł
618
1983
M
KLIKA TeamKrakówPolska
179
Jachymczyk Norbert
337
1978
M
KB MCKIS JaworznoJaworznoPolska
180
Jakubczyk Damian
142
1971
M
OTK RzeźnikZabrzePolskaM-2
181
Jakubczyk Katarzyna
42
1971
K
11.11ZabrzePolskaM-2
182
Jakubiec Szymon
239
1980
M
KrakówPolska
183
Jałowiecki Łukasz
434
1976
M
ChorzówPolska
184
Janiczak Krzysztof1980
M
Kalwaria ZebrzydowPolska
185
Janik Arkadiusz
387
1980
M
Gmina Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
186
Janik Dominika
18
1989
K
NightRunners / Zabierzów BiegaRudawaPolska
187
Janik Jolanta
261
1960
K
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
188
Janik Łukasz
509
1987
M
KłajPolska
189
Janik Mariusz
546
1972
M
KrakówPolska
190
Janik Piotr
629
1981
M
WieliczkaPolska
191
Janik Władysław
264
1954
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
192
Janus Adrian
607
1986
M
Skarżysko-KamiennaPolska
193
Janus Daniel
104
1993
M
OSP BębłoPolska
194
Jarema Beata
17
1973
K
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolskaM-2
195
Jarema Grzegorz
117
1975
M
Zabierzów Biega / MaratonyPolskie.PL TEAMRudawaPolskaM-2
196
Jasiński Paweł
77
1976
M
KrakówPolska
197
Jaśkiewicz Piotr
25
1977
M
IRON TEAMModlnicaPolska
198
Jawor Paweł
460
1977
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
199
Jesiołowski Michal
303
1984
M
KrakówPolska
200
Jezierski Kamil1980
M
Zakon MaltańskiKrakówPolska
201
Jeż Paweł
212
1971
M
KrakówPolska
202
Jędros Przemysław
292
1986
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
203
Jędrzejczyk Robert
628
1979
M
KrakówPolska
204
Jędrzejczyk Tomasz
528
1978
M
KrakówPolska
205
Juszczyk Andrzej
76
1957
M
KrakówPolska
206
Kaczmarczyk Tomasz
515
1982
M
GTX RaceGiebułtówPolska
207
Kalińska Sylwia
213
1983
K
Golden Team Biegajmy razemKrakówPolska
208
Kamińska Halina
310
1958
K
KrakówPolskaM-4
209
Kamiński Krzysztof
311
1958
M
KrakówPolskaM-4
210
Karłowski Wojciech
128
1973
M
Gmina Wielka Wieś BiegaSzycePolska
211
Karoń Marek
136
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
212
Karwala Kazimierz
192
1965
M
PanderKrakówPolska
213
Kasprzyk Małgorzata
496
1980
K
fitnessbygosia.blogspot.comNawojowa GóraPolskaM-1
214
Kasprzyk Rafał
495
1976
M
fitnessbygosia.blogspot.comNawojowa GóraPolskaM-1
215
Katarzyńska Justyna
540
1986
K
Gmina Wielka Wieś BiegaBędkowicePolska
216
Katarzyńska Wiktoria
541
2004
K
BędkowicePolska
217
Kawalec Kamila
133
1981
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
218
Kawalec Sławomir
4
1980
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
219
Kawik Tomasz1991
M
RUNSPIRATIONBrennaPolska
220
Keller Dariusz
216
1989
M
Night Runners KrakówKrakówPolska
221
Kida Andrzej
420
1979
M
KrakówPolska
222
Kisiała Filip
9
1979
M
Biali KenijczycySkoczówPolska
223
Klaja Adrian
66
1983
M
Klub Triathlonowy Water KnightsWadowicePolska
224
Klaja Tomasz
63
1983
M
ZatorPolska
225
Klimala Zbigniew
469
1972
M
KrakówPolska
226
Klimas Mariusz
196
1978
M
RUN-GKrakówPolska
227
Klimowski Oskar
405
1976
M
KrakówPolska
228
Knap Waldemar
426
1978
M
Polska
229
Knapek Grzegorz
389
1971
M
Jasiek Mela TeamModlniczkaPolska
230
Koblański Wiktor
599
1983
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
231
Kohla Paweł
54
1986
M
KrakówPolska
232
Kolyanovskyy Anatolyy
457
1942
M
FenixLwowUkraine
233
Kołacz Grzegorz
381
1987
M
TenczynekPolska
234
Kołbut Iwona1987
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
235
Komardin Artiom
69
1985
M
Cała Ryba Biega z PolskąKrakówPolska
236
Kominek Piotr
608
1985
M
KrakówPolska
237
Komosa Adam
119
1958
M
Gmina Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
238
Konstantyn Piotr
265
1969
M
Biskupice BiegająBiskupicePolska
239
Kopeć Artur
339
1970
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
240
Kopka Łukasz
180
1981
M
KrakówPolska
241
Kopka Wojciech
557
1951
M
KrakówPolska
242
Kordaszewska Sylwia
22
1991
K
IRON TEAMModlnicaPolska
243
Kordos Jan
157
1949
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
244
Kossak-Machno Danuta
158
1971
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-2
245
Kostański Maciej
65
1985
M
KrakówPolska
246
Kostowski Roman
366
1988
M
Gmina Wielka Wieś BiegaKrakówPolska
Adwokaci
247
Kostrzewski Maciej
525
1976
M
KrakówPolska
248
Kotarba Adrian
545
1990
M
Ambitni Amatorzy MyszkówPolska
249
Kotynskyy Andrij
458
1994
M
FenixLwowUkraine
250
Kowal Andrzej
271
1980
M
Klub Triathlonowy Water KnightsKobylanyPolska
251
Kowal Tomasz
632
1976
M
W pogoni za duchemBędzinPolska
252
Kowalczyk Monika
221
1982
K
DRAGONKrakówPolska
253
Kowalewska Karolina
193
1985
K
WawrzeńczycePolska
254
Kowalik Marta
13
1972
K
Zabierzów BiegaBrzeziePolska
255
Kowalska Anna1989
K
ZielonkiPolska
256
Kowalska Edyta
91
1996
K
BrzeziePolska
257
Kowalski Krzysztof
90
1974
M
MKS WyzwolenieBrzeziePolska
258
Kowalski Michał
246
1986
M
PERFECT E-LINE TEAMKluczePolska
259
Kozera Kamil
459
1997
M
BBLKBolechowicePolska
260
Kozień Marcin
138
1979
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
261
Kozioł Przemysław
556
1968
M
KrakówPolska
262
Kozioł Wojciech
309
1978
M
KrakówPolska
263
Kozłowski Wojciech
624
1968
M
WojtekZKrakowaKrakówPolska
264
Krawczyk Jacek
603
1979
M
KrakówPolska
265
Krawczyk Piotr
475
1970
M
KielcePolska
266
Krężołek Anna
316
1980
K
DaleszycePolska
267
Król Elżbieta
565
1971
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
268
Kruczalak Maja
406
1992
K
KrakówPolska
269
Krupskyy Vasyl
285
1940
M
FenixLwowUkraine
270
Krypczyk Katarzyna
347
1972
K
ChorzówPolskaM-2
271
Krypczyk Michał
346
1970
M
ChorzówPolskaM-2
272
Krzysztofik Mariusz
598
1981
M
R7KrakówPolska
273
Kuc Dominik
269
1997
M
BrzeziePolska
274
Kuc Stanisław
480
1967
M
MKS WyzwolenieBrzeziePolska
275
Kucharska Ewa
504
1981
K
MKS Iskra Pszczyna/ CA AktywniPszczynaPolska
276
Kucharska Gabriela
300
1972
K
MaratonyPolskie.PL TEAM / Zabierzów BiegaRudawaPolska
277
Kuczek Katarzyna
615
1977
K
PGB Sportowa PaczkaSiemianowice ŚląskPolska
278
Kuflik Mirosław
602
1967
M
Nawojowa GóraPolska
279
Kujawa Natalia
362
1986
K
KrakówPolska
Adwokaci
280
Kula Karolina
159
1991
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
281
Kula Tadeusz
160
1955
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
282
Kulynych Mykola
283
1961
M
FenixLwowUkraine
283
Kunz Tomasz
147
1969
M
KrakówPolska
284
Kurzeja Artur
209
1973
M
Geodezja AK GeocomKatowicePolskaM-1
285
Kurzeja Bożena
210
1974
K
Geodezja AK GeocomDąbrowa GórniczaPolskaM-1
286
Kuś Agnieszka
378
1976
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
287
Kwiatkowski Michael
306
1987
M
Biali KenijczycyKrakówUSA
288
Kwinta Anna
617
1989
K
Klika_TeamKrakówPolska
289
Lach Tomasz
29
1975
M
IRON TEAMModlnicaPolska
290
Lachowski Andrzej
666
1982
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
291
Lasota Artur
227
1977
M
KrakówPolska
292
Latos Rafał
580
1985
M
OlkuszPolska
293
Legomski Piotr
250
1977
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
294
Leśniak Marian
512
1947
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
295
Leśniak Wojciech
222
1973
M
KrakówPolska
296
Lewandowska Edyta
444
1980
K
Mennica KrólewskaOlsztynPolska
297
Lipniacka Jolanta
532
1973
K
Zabierzów BiegaPisaryPolskaM-2
298
Lipniacki Paweł
533
1972
M
Zabierzów BiegaPisaryPolskaM-2
299
Lis Jan
297
1979
M
Zabierzów BiegaKrakówPolska
300
Lis Zbigniew
296
1952
M
Zabierzów BiegaKielcePolska
301
Litewka Jacek
109
1973
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
302
Litewka Jan
114
1999
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
303
Litewka Tomasz
203
1978
M
Zabierzów BiegaRudawaPolska
304
Litke Marek
419
1968
M
Drużyna Szpiku/JW4228KrakówPolska
305
Liwora Piotr
204
1992
M
Rudawa TeamRudawaPolska
306
Lob Robert
293
1970
M
KrakówPolska
307
Lorenc Jakub
89
1972
M
KrakówPolska
308
Ludwikowska Katarzyna
317
1972
K
KrakówPolska
309
Ludwikowski Adam
211
1977
M
GdańskPolska
310
Lysyy Ihor
284
1945
M
FenixLwowUkraine
311
Łasisz Bartosz
376
1985
M
StarachowicePolska
312
Łoś Kazimierz
473
1957
M
GostyninPolska
313
Łowicka- Bryła Izabela
650
1971
K
20 Brygada ZmechanizowanaBartoszycePolskaM-3
314
Łucarz Ąndrzej
194
1970
M
KrakówPolska
315
Łucka-Tomczyk Żaneta
23
1985
K
IRON TEAMModlnicaPolska
316
Łuczyński Michał
78
1974
M
KrakówPolska
317
Łukaszczyk-Nowakowska Izabela
588
1972
K
KrakówPolska
318
Łyjak Olga
368
1980
K
Kancelaria Adwokacka Olga ŁyjakKościeliskoPolska
Adwokaci
319
Machlowska Grażyna
161
1963
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-3
320
Machlowski Łukasz
150
1986
M
KKB Dystans Krakow/PGB Sportowa PaczkaKrakówPolska
321
Machlowski Ryszard
162
1963
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-3
322
Machno Piotr
163
1969
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolskaM-2
323
Madej Agnieszka
465
1973
K
SkawinaPolska
324
Madej Marcin
51
1973
M
SkawinaPolska
325
Madej Rafał
461
1976
M
BOSiR BrzeskoBrzeskoPolska
326
Madejski Sławomir
290
1984
M
Speleoklub ŚwiętokrzyskiKielcePolska
327
Magda Kazimierz
164
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
328
Majcher Beata
548
1974
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolskaM-2
329
Majcher Piotr
514
1972
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolskaM-2
330
Majda Paweł
625
1973
M
Water Knights Triathlon ZabierzówKrzeszowicePolska
331
Makos Adam
605
1974
M
Polska
332
Makos Mikołaj
620
1976
M
KatowicePolska
333
Makowski Marcin
61
1978
M
KrakówPolska
334
Malewski Zygmunt
46
1940
M
BochniaPolska
335
Małysza Sławomir
384
1971
M
PZU Sport TeamKrakówPolska
336
Marcoń Mateusz
43
1991
M
ZawierciePolska
337
Marecki Piotr1974
M
BochniaPolska
338
Martynowski Marcin
294
1974
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
339
Matiyash Oksana
488
1982
K
KrakówPolska
340
Matuszak Ireneusz
547
1970
M
KrakówPolska
341
Matysik Jacek
19
1968
M
Zabierzów BiegaRadwanowicePolska
342
Mądry Piotr
214
1981
M
SkawinaPolska
343
Mąka Przemysław
487
1992
M
KrakówPolska
344
Michalczak Paweł
79
1978
M
KrakówPolska
345
Michalska Justyna Maria
432
1987
K
MorawicaPolska
346
Michałowski Bolesław
468
1976
M
Pokonać MarkaKrakówPolska
347
Micuła Zbigniew
410
1957
M
WolbromPolska
348
Mierzwa Maciej
111
1967
M
Ściana TrzcianaŁąkta DolnaPolska
349
Mijas Mateusz
464
1980
M
ModlniczkaPolska
350
Mikłas Paweł
585
1978
M
JKLA JAWORJaworznoPolska
351
Milczarek Jakub
413
1983
M
KrakówPolska
352
Miodek Dariusz
100
1966
M
Gmina Wielka Wieś BiegaBębłoPolska
353
Misiarz Józef
500
1957
M
Jura Moto SportKrakówPolska
354
Miśkowiec Bożena
231
1972
K
DobraPolskaM-2
355
Miśkowiec Grzegorz
626
1978
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
356
Miśkowiec Janusz
232
1972
M
DobraPolskaM-2
357
Miśkowiec Monika
145
1984
K
Rembrandt Aparthotel KrakówKrakówPolskaM-1
358
Miśkowiec Remigiusz
144
1976
M
Rembrandt Aparthotel KrakówKrakówPolskaM-1
359
Molęda Dariusz
450
1989
M
Achilles PolskaBolesławPolska
360
Moń Bartosz
593
1986
M
Zabierzów BiegaNielepicePolska
361
Moravska Tetiana
455
1953
M
FenixLwowUkraine
362
Morawski Mariusz
256
1966
M
AZS AWF Masters KrakówPolska
363
Mosurek Grzegorz
591
1972
M
KrakówPolska
364
Mosurek Grzegorz
551
1971
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
365
Motyl Mirosława
622
1980
K
Niepołomice biegająKrakówPolska
366
Mrożek Andrzej
165
1954
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
367
Muc Tomasz
312
1983
M
WieliczkaPolska
368
Mucha Piotr
72
1982
M
PM KancelariaKrakówPolska
Adwokaci
369
Mytnik Grzegorz
555
1972
M
Klub Triathlonowy Water KnightsZabierzówPolska
370
Natkaniec Kamila
267
1994
K
Woszczek & Natkaniec TeamWielmożaPolska
371
Nesterenko Mykola
282
1933
M
FenixNovojavoriskUkraine
372
Niedośpiał Tadeusz
127
1968
M
CzajowicePolska
373
Niżankowski Tomasz
103
1974
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
374
Norwicz Dominika
21
1982
K
IRON TEAMModlnicaPolska
375
Nowacki Paweł
427
1955
M
Multi Sport HaskiKrakówPolska
376
Nowak Leszek
411
1978
M
FMC TECHNOLOGIESBibicePolska
377
Nowak Przemysław
191
1984
M
PodłężePolska
378
Nowak Robert
398
1966
M
RząskaPolska
379
Nowakowska Barbara
140
1984
K
Gmina Wielka Wieś BiegaPolska
380
Nowakowski Maciej
139
1982
M
JW4686Polska
381
Obrał Łukasz
414
1976
M
www.prawo-porady.plKrakówPolska
382
Odrobiński Robert
304
1973
M
JerzmanowicePolska
383
Olbiński Łukasz
386
1985
M
KatowicePolska
384
Olejnik Ewa
314
1983
K
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
385
Orlewicz-Musiał Małgorzata
596
1960
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
386
Ostrowski Piotr
121
1973
M
Gmina Wielka Wieś BiegaCzajowicePolska
387
Otręba Mateusz
611
1971
M
11.11KrakówPolska
388
Pająk Paweł
83
1976
M
KW KrakówPsaryPolskaM-2
389
Pająk Sebastian
429
1976
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
390
Pajdak Bartosz
92
1994
M
Zagłębiowski Klub Oyama KarateSosnowiecPolska
391
Pajdak Paweł
313
1968
M
Zagłębiowski Klub Oyama KarateSosnowiecPolska
392
Pajewski Jerzy
412
1968
M
KrakówPolska
393
Palmi Piotr
57
1976
M
WieliczkaPolska
394
Pamuła Jan
606
1944
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
395
Pańszczyk Kamila
247
1987
K
KrakówPolska
396
Papierski Leszek
612
1976
M
PGB Sportowa PaczkaSpytkowicePolska
397
Partyka Bożena
334
1981
K
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
398
Paryż Dariusz
493
1980
M
Luci Fer TeamDąbrowa GórniczaPolska
399
Pasek Kamil
305
1985
M
WieliczkaPolska
400
Paśko Krzysztof
582
1965
M
KrakówPolska
401
Patalita Patrycja
492
1990
K
Rudawa TeamRudawaPolskaM-1
402
Patalita Rafał
491
1986
M
Rudawa TeamRudawaPolskaM-1
403
Pavliv Roman
286
1961
M
Fenixtryy, Lwowska oblUkraine
404
Pawelec Andrzej
308
1964
M
Polska BiegaKrakówPolska
405
Pawlak Sławomir
443
1975
M
KrakówPolska
406
Pawłowicz Krzysztof
481
1971
M
PuszczykowoPolska
407
Pączek Cezary
166
1971
M
KKB Dystans KrakówJerzmanowicePolska
408
Pędzimąż Bogusława
619
1965
K
KLIKA TeamKrakówPolska
409
Pękała Justyna
233
1972
K
GdówPolska
410
Piasecki Ireneusz
234
1976
M
KrakówPolska
411
Piaseczna Liliana
323
1981
K
RUN-GKrakówPolskaM-2
412
Piaseczny Marcin
324
1979
M
RUN-GKrakówPolskaM-2
413
Piątek Roman
167
1968
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
414
Piecyk Tomasz
348
1972
M
KatowicePolska
415
Pieczara Krzysztof
333
1981
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
416
Pietraszek Piotr
747
1977
M
Cała Ryba Biega z PolskąGiebułtówPolska
417
Pietruszka Anna
189
1979
K
KrakówPolskaM-2
418
Pietruszka Edyta
200
1992
K
Rudawa TeamRudawaPolska
419
Pietruszka Józef
201
1962
M
Rudawa TeamRudawaPolska
420
Pietruszka Mateusz
202
1966
M
Rudawa TeamPolska
421
Pietruszka Tomasz
188
1977
M
KrakówPolskaM-2
422
Pietryka Amelia
535
1983
K
KrakówPolska
423
Pietrzyk Bogumiła
260
1960
K
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
424
Pietrzyk Mateusz
259
1988
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
425
Pietrzyk Wojciech
407
1977
M
KrakówPolska
426
Pilśniak Krzysztof
454
1973
M
KrakówPolska
427
Piotrowski Jan
621
1963
M
KrakówPolska
428
Piper Krzysztof
299
1972
M
SkawinaPolska
429
Piwowarczyk Jan
235
1964
M
Dobczycki Klub BiegaczaDobczycePolska
430
Piwowarczyk-Greniuk Agnieszka
242
1974
K
KrakówPolskaM-2
431
Piwowarski Maciej
354
1984
M
KrakówPolska
Adwokaci
432
Płóciniczak Dominik
586
1976
M
Dąbrowa GórniczaPolska
433
Płuciennik Adam
67
1984
M
KrakówPolskaM-1
434
Pogan Krzysztof
326
1958
M
KrakówPolska
435
Polakowska Mirela
56
1972
K
OlkuszPolska
436
Poniewierska Marzena
462
1974
K
Sie DoleciTychyPolskaM-2
437
Poniewierski Adam
463
1973
M
Sie DoleciTychyPolskaM-2
438
Popiel Andrzej
75
1985
M
Biali KenijczycyKrakówPolska
439
Porębski Łukasz
564
1985
M
ZatorPolska
440
Poznański Łukasz
581
1991
M
KrakówPolska
441
Pragnąca Milena
399
1975
K
KrakówPolska
442
Pręcikowski Ryszard
442
1970
M
Niepołomice Biegają !WieliczkaPolska
443
Prochoroff Zofia
186
1993
K
KrakówPolska
444
Próchniewicz Krzysztof
60
1954
M
UKS Sokolik PrzytkowiceZelkówPolska
445
Przeniosło Agata
610
1981
K
KrakówPolska
446
Pudłowska Joanna
431
1990
K
KrakówPolska
447
Pyka Robert
447
1977
M
DAN-CARS TeamDąbrowa GórniczaPolska
448
Pytel Piotr1984
M
PEPE CLUBMysłowicePolska
449
Radwan Piotr
168
1964
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
450
Raj Iwona
601
1978
K
MichałowicePolska
451
Rajtar Edyta
380
1971
K
R-TeamWęgrzcePolskaM-2
452
Rajtar Rafał
379
1971
M
R-TeamWęgrzcePolskaM-2
453
Rajtar Renata
394
1961
K
RONTIL-MARETO KrakówKrakówPolskaM-3
454
Rajtar Zbigniew
395
1959
M
RONTIL-MARETO KrakówKrakówPolskaM-3
455
Rastabiga Zbigniew
64
1973
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
456
Regula Izabela
327
1981
K
Biegam Bo LubieWieliczkaPolska
457
Rembiesa Krzysztof
433
1967
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
458
Rewicki Pawel
198
1965
M
Bolechowice Biegają!BolechowicePolska
459
Rogowicz Piotr
273
1963
M
Truchtacz MysłowiceDąbrowa GórniczaPolska
460
Rogozińska Edyta
219
1978
K
PodłężePolskaM-1
461
Rogoziński Dariusz
218
1967
M
PodłężePolska
462
Rogóż Tomasz
30
1971
M
IRON TEAMModlnicaPolska
463
Roman Stanisław
248
1977
M
KrakówPolska
464
Rosiek Grzegorz
199
1977
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
465
Różak Stanisław
298
1960
M
Wołowice Polska
466
Różalska Urszula
122
1984
K
Gmina Wielka Wieś BiegaCzajowicePolskaM-1
467
Różalski Krzysztof
123
1985
M
Gmina Wielka Wieś BiegaCzajowicePolskaM-1
468
Różańska Sylwia
118
1987
K
Gmina Wielka Wieś BiegaBędkowicePolska
469
Rybak Łukasz
594
1980
M
WieliczkaPolska
470
Rybarski Janusz
490
1979
M
Gmina Wielka Wieś BiegaGiebułtówPolska
471
Rybski Marcin
3
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaKrakówPolska
472
Rydzy Michał
146
1979
M
KrakówPolska
473
Ryś Wacław
428
1957
M
MyślenicePolska
474
Rzemieniec Anna
38
1981
K
AZS AWF Masters KrakówPolskaM-1
475
Rzemieniec Marek
39
1981
M
AZS AWF Masters KrakówPolskaM-1
476
Sadowska Marta
53
1983
K
KrakówPolskaM-1
477
Sadowski Tomasz
52
1977
M
KrakówPolskaM-1
478
Saft Sebastian
289
1973
M
ChorzówPolska
479
Saliba Joseph
505
1970
M
Klub Triathlonowy Water KnightsKrakówMalta
480
Salik Stanisław
415
1976
M
KrakówPolska
481
Samson Oktawiusz
107
1968
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
482
Sarnek Jarosław
534
1969
M
Nielepice TeamRudawaPolska
483
Sawa Wiesław
116
1961
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
484
Semow Michał
472
1986
M
Klub Wysokogórski KrakówBędkowicePolska
485
Sendor Paweł
272
1983
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
486
Seweryn Barbara1986
K
KrakówPolskaM-1
487
Seweryn Tomasz
566
1976
M
KrakówPolska
488
Sęk Marek
343
1979
M
KrakówPolska
489
Siemiński Tomasz
577
1988
M
KrakówPolska
490
Sikora Jakub
745
2000
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
491
Sikora Magdalena
44
1977
K
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
492
Sikora Tomasz
45
1975
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolskaM-2
493
Silski Łukasz
258
1978
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
494
Sitarz Magdalena
307
1964
K
Polska BiegaKrakówPolska
495
Siwiecki Tomasz
101
1973
M
Jasiek Mela TeamTomaszowicePolska
496
Skonieczny Mariusz
590
1976
M
LuborzycaPolska
497
Skotniczna Ewa
169
1985
K
KKB Dystans KrakówKrakowPolskaM-1
498
Skotniczny Piotr
170
1980
M
KKB Dystans KrakówKrakowPolskaM-1
499
Skrzypek Bartłomiej
241
1975
M
JerzmanowicePolska
500
Słodki Grzegorz
187
1981
M
PodłężePolska
501
Słota Piotr
478
1972
M
4Run PińczowPińczówPolska
502
Smurzyński Piotr
484
1980
M
KrakówPolska
503
Sobaś Kamila
364
1989
K
BrzeskoPolska
Adwokaci
504
Sobolak Olga
359
1988
K
KrakówPolska
Adwokaci
505
Soja Agnieszka
141
1988
K
MorawicaPolska
506
Sokoła Maciej
539
1980
M
TrojanowicePolska
507
Sokołowski Andrzej
223
1984
M
AŚ Kraków KrakówPolska
508
Solarz Aneta
135
1979
K
Gmina Wielka Wieś BiegaPolska
509
Solarz Artur
224
1976
M
KrakówPolska
510
Solarz Rafał
134
1983
M
Gmina Wielka Wieś BiegaPolska
511
Sołkowska Joanna
441
1978
K
Niepołomice Biegają !Wola BatorskaPolska
512
Sosnowski Michal
613
1970
M
PGB Sportowa Paczka ChorzówPolska
513
Sosnowski Roman
171
1970
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
514
Spirytulska Agata
105
1969
K
Grupa JankiModlnicaPolska
515
Spirytulski Dariusz
125
1969
M
Grupa JankiModlnicaPolskaM-2
516
Sroka Wojciech
374
1974
M
www.wiolinkaibemol.plKrakówPolska
517
Stachura Agnieszka
280
1972
K
Zabierzów BiegaBalicePolskaM-2
518
Stachura Maciej
279
1970
M
Zabierzów BiegaBalicePolskaM-2
519
Stadnyk Olha
456
1956
K
FenixLwowUkraine
520
Stanek Krzysztof
521
1964
M
LD RunnerBukownoPolska
521
Stanek Rafał
14
1965
M
Zabierzów BiegaKarniowicePolska
522
Staniszewski Artur
16
1970
M
KRAKÓW AIRPORT Running Team MATKrakówPolska
523
Stanuch Stanisław
172
1962
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
524
Staroń Sylwester
393
1970
M
ZabrzePolska
525
Starzyński Tomasz
15
1968
M
KRAKÓW AIRPORT - Running Team MATKrakówPolska
526
Stefaniak Piotr
483
1975
M
Bielsko-BiałaPolska
527
Straus Michał
197
1986
M
Zabierzów BiegaZielonkiPolska
528
Stromczyński Maciej
375
1968
M
ZabrzePolska
529
Strój Leszek
94
1958
M
LD RunnerBukownoPolska
530
Struzik Jarosław
240
1978
M
KrakówPolska
531
Strzała Magdalena
26
1976
K
IRON TEAMModlnicaPolska
532
Strzelec Michał
377
1988
M
Gmina Wielka Wieś BiegaKrakówKrakówM-1
533
Styrna Marcin
148
1984
M
KrakówPolska
534
Suder Krzysztof
589
1968
M
KrakówPolska
535
Swach Aleksander
449
1994
M
KrakówPolska
536
Swach Marek
448
1963
M
KrakówPolska
537
Swoboda Andrzej
623
1978
M
WrocławPolska
538
Szarek Miłosz1984
M
Polska
539
Szatkowski Remigiusz
435
1977
M
KrakówPolska
540
Szczechowicz Jakub1975
M
KrakówPolskaM-2
541
Szczechowicz Magdalena1974
K
KrakówPolskaM-2
542
Szczecki Krzysztof
173
1979
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
543
Szczudrawa Zbigniew
479
1966
M
Świnki TrzyKrakówPolska
544
Székely Jozef
33
1986
M
AMDGKrakówSłowacja
545
Szewczyk Mariusz
217
1980
M
KrakówPolska
546
Szkółka Marcin
226
1979
M
Miodowa 13KrakówPolskaM-1
Adwokaci
547
Szopa Leszek
7
1953
M
Festiwal Biegowy KrynicaPodolszePolska
548
Szopa - Strzelec Katarzyna
477
1988
K
FC ZołzKrakówPolskaM-1
549
Szuma Krzysztof
71
1984
M
BBL KrakówKrakówPolska
550
Szumiec Piotr
506
1969
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
551
Szykuła Bartłomiej
634
1986
M
JaworznoPolska
552
Szymel Michał
249
1986
M
ŁańcutPolska
553
Ślęzak Michał
421
1980
M
KrakówPolska
554
Ślęzak Tomasz
275
1970
M
PolskaM-2
555
Świerczek Zdzisław
519
1957
M
KrakówPolska
556
Targosz Michał
182
1980
M
ITMBW KrakówKrakówPolska/Italia
557
Tarkowska Jadwiga
507
1959
K
Krakowski Klub Morsów KALORYFERKrakówPolska
558
Tarkowska Justyna
508
1987
K
Krakowski Klub Morsów KALORYFERKrakówPolska
559
Tarnawski Andrzej
604
1976
M
Polska
560
Tarnowski Jan
353
1993
M
SopotPolska
Adwokaci
561
Tobiasz Wiesław
631
1955
M
ElsterKrakówPolska
562
Tobiś Wojciech1993
M
PraszkaPolska
563
Tokarz Cecylia
408
1961
K
BiegamBoLubię KrakówKrakówPolskaM-4
564
Tokarz Jerzy
409
1959
M
BiegamBoLubię KrakówKrakówPolskaM-4
565
Tomaszek Bernadeta
253
1975
K
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
566
Tomczyk Marcin
587
1973
M
KrakówPolska
567
Tomczyk Przemysław
24
1986
M
IRON TEAMModlnicaPolska
568
Tomeczek Małgorzata
497
1972
K
ChorzówPolskaM-2
569
Tomeczek Michał
595
1972
M
ChorzówPolskaM-2
570
Tracz Krzysztof
568
1988
M
KrakówPolska
571
Trojanowski Tomasz
482
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
572
Turcza Piotr
573
1964
M
Kolegium Sędziów KrakówKrakówPolska
573
Tylek Rafał
385
1971
M
KrakówPolska
574
Tyliba Ireneusz
277
1973
M
PrzeginiaPolska
575
Tymków Łukasz
489
1981
M
Falck Medycyna BrzegrzegPolska
576
Tyniec Grzegorz
367
1970
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
Adwokaci
577
Uryga Jakub
388
1981
M
KrakówPolska
578
Uryga Kinga
372
1983
K
KrakówPolska
Adwokaci
579
Wajda Marek
93
1976
M
KrakówPolska
580
Wajdzik Maciej
174
1980
M
KKB Dystans KrakówZembrzycePolska
581
Walczyk Roman
74
1968
M
KrakówPolska
582
Waligóra Zenon
430
1974
M
KrakówPolska
583
Wardęga Grzegorz
11
1997
M
Zabierzów BiegaZabierzówPolska
584
Warzecha Paweł
328
1986
M
KKTSKrakówPolska
585
Warżel Małgorzata
553
1976
K
KrakówPolska
586
Wawrzynów Julita
445
1970
K
KrakówPolska
587
Wawrzynów Piotr
446
1998
M
KrakówPolska
588
Wąchol Agata
190
1969
K
Zabierzów BiegaRudawaPolska
589
Wąsik Magdalena
538
1988
K
Sparen TeamKrakówPolskaM-1
590
Wąsik Rafał
537
1979
M
Sparen TeamKrakówPolskaM-1
591
Weisman Izabela
6
1972
K
MaratonyPolskie.PLŻoryPolskaM-2
592
Weisman Marcin Paweł
8
1971
M
ŻoryPolskaM-2
593
Westenholz Piotr
330
1964
M
KB MCKIS JaworznoChrzanów-BalinPolska
594
Wiechczyński Jarosław
215
1981
M
KrakówPolska
595
Wierzbicka Beata
262
1976
K
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-2
596
Wierzbicka Maria
257
1956
K
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
597
Wierzbicki Michał
476
1986
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
598
Wierzbicki Waldemar
263
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolskaM-2
599
Wilczyński Marcin
363
1986
M
KrakówPolska
Adwokaci
600
Wilgocka-Ślęzak Dorota
276
1970
K
PolskaM-2
601
Wilk Krzysztof
85
1973
M
KrakówPolska
602
Wiśniewski Leszek
498
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlnicaPolska
603
Witek Grzegorz
131
1972
M
Lisia GóraPolska
604
Witek Patryk
132
1996
M
TarnówPolska
605
Witkowska-Odziomek Justyna
175
1970
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
606
Władyka Anatol
254
1973
M
AZS AWF Masters KrakówKrakówPolska
607
Włoch Paweł
522
1975
M
KrakówPolska
608
Wochnik Marek
295
1986
M
Zabierzów BiegaNowy SączPolska
609
Woda Karol
597
1987
M
KrakówPolska
610
Wojciechowska Małgorzata
176
1952
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
611
Wojciechowski Janusz
177
1951
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
612
Wojdyła Łukasz
616
1982
M
BBL KrakówPolska
613
Wojsa Piotr
549
1980
M
Węgrzce WielkiePolska
614
Wojtacha Michał
627
1963
M
ŚwierklaniecPolska
615
Wojtaszek Maciej
503
1992
M
Zabierzów BiegaBolechowicePolska
616
Wolak Bartlomiej
34
1984
M
Nowy SączPolska
617
Wołos Krzysztof
2
1977
M
Gmina Wielka Wieś BiegaKrakówPolska
618
Woszczek Paweł‚
70
1994
M
Woszczek & Natkaniec TeamSułoszowaPolska
619
Woźniak Mirosław
20
1972
M
IRON TEAMModlnicaPolska
620
Woźniak Sebastian
570
1985
M
ŁagiewnikiPolska
621
Wójcik Bartosz
355
1978
M
KrakówPolska
Adwokaci
622
Wójcik Stanisław1943
M
Związek Polskich Spadochroniarzy o/KatowiceDabrowa GórniczaPolska
623
Wójcikiewicz Andrzej
365
1975
M
KrakówPolska
Adwokaci
624
Wójtowicz Tadeusz
1
1975
M
Gmina Wielka Wieś BiegaPrądnik KorzkiewskPolska
625
Wrona Alicja
390
1986
K
Gmina Wielka Wieś BiegaWielka WieśPolska
626
Wroniecka Sylwia
178
1972
K
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
627
Wyżga Piotr
129
1986
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
628
Zabiegaj Piotr
516
1984
M
GTX RaceGiebułtówPolska
629
Zachwieja Katarzyna
499
1970
K
KrakówPolska
630
Zagdański Piotr
436
1985
M
KrakówPolska
631
Zalotyński Jakub
35
1985
M
Zakopane Polska
632
Zarzycka Alicja
392
1986
K
JM SportMszana DolnaPolskaM-1
633
Zarzycki Marcin
391
1985
M
JM SportMszana DolnaPolskaM-1
634
Zawadzki Mariusz
552
1981
M
KrakówPolska
635
Zawadzki Piotr
143
1975
M
RadomPolska
636
Zbijowski Marcin
50
1983
M
Touching ITWojniczPolska
637
Zbrożek Mateusz
228
1984
M
Dobczycki Klub BiegaczaDobczycePolska
638
Zegarmistrz Jacek
88
1983
M
PROBALANS.PLKrakówPolska
639
Zębala Krzysztof
62
1985
M
KrakówPolska
640
Zieliński Rafał
466
1970
M
Gmina Wielka Wieś BiegaModlniczkaPolska
641
Zielnik Lesław
185
1968
M
KrakówPolska
642
Ziółko Jan
179
1952
M
KKB Dystans KrakówKrakówPolska
643
Zwara Andrzej
350
1963
M
SopotPolska
Adwokaci
644
Zwara Jacek
351
1992
M
SopotPolska
Adwokaci
645
Żak Artur
422
1974
M
PrzeginiaPolskaM-2
646
Żak Barbara
423
1976
K
PrzeginiaPolskaM-2
647
Żak Paweł
527
1973
M
Niepołomice BiegająPolska
648
Żesławska Monika
320
1975
K
KS Victoria ZawiercieZawierciePolskaM-2
649
Żesławski Robert
321
1972
M
KS Victoria ZawiercieZawierciePolskaM-2
650
Żmigrodzki Ryszard
404
1958
M
SłomnikiPolska
651
Żołądź Jerzy
59
1972
M
KrakówPolska
652
Żuliński Andrzej
400
1975
M
Biały KenijczykKarniowicePolska
653
Żyła Ula
151
1962
K
KKB Dystans KrakówWłosańPolskaM-3