2012-08-04
Dostęp do wpisu:
Publiczny
| 17. Międzynarodowy Bieg Uliczny Jaworzno 2012 (czytano: 438 razy)
PATRZ TAKŻE LINK: http://www.maratonypolskie.pl/wyniki/2012/ulijawor2op.pdf

I stało się zadebiutowałem w biegu w swoim mie¶cie w Jaworznie. Przed biegiem jak zwykle czułem napięcie, które nie pozwoliło mi spokojnie przespać kilku ostatnich nocy. Zawsze tak mam.
Wcze¶niej brałem już udział w kilku biegach organizowanych w miastach o¶ciennych i mogę nasz Jaworznicki bieg porównywać tylko z nimi. Organizacyjnie nie mam żadnych zastrzeżeń, trasa oznaczona dobrze co kilometr, który może mi się tak tylko wydawało był przesunięty coraz to dalej wraz z upływem kilometrów. Na Garminie wyszło mi 15km 214m trasa nie ma atestu garmin też potrafi przekłamać ale jest pewnie więcej niż 15km przynajmniej tak widziałem w innych GPS-ach. Punktów z wod± jak dla mnie na taki dystans za dużo ale na pewno wystarczaj±co dla każdego. Atmosfera biegu pozytywna, ale porównuj±c do innych miejscowo¶ci kibice na trasie zawiedli, mogłem ich policzyć dosłownie paru na całej trasie , nie licz±c kibiców zgromadzonych przy start/mecie. Trasa nie należy do łatwych o czym wcze¶niej słyszałem, ale dopiero teraz się przekonałem na swoich nogach ile trzeba mieć sił na paro kilometrowe podbiegi. W paru miejscach musiałem przej¶ć do marszu a my¶lałem, że na w sumie krótkiej trasie mi się to nie zdarzy .
Co do mojego wyniku mogę i nie mogę być z niego zadowolony, bior±c bieg jako kolejny trening w moim planie to jest OK, ale jako zawody to mogło być lepiej. Winę w słabym wyniku widzę w swoich treningach które to raczej przebiegaj± w okolicznych lasach i raczej s± po płaskim. Brakuje mi rozbiegania na podbiegach.
mój wynik : 01:26:01
miejsce : 488/ 656
Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicyDodaj komentarz do wpisu |