Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [27]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
madzia85
Pamiętnik internetowy


Magdalena Lulewicz
Urodzony: 1985-02-09
Miejsce zamieszkania: Gdańsk/Międzyrzec Podlaski
4 / 10


2008-11-11

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
XVI Łukowskie Biegi Niepodległo¶ciowe. (czytano: 1467 razy)

 

Dzisiaj po raz pierwszy biegłam na zawodach w okolicach mojego miasta - w Łukowie. Trasa biegu liczyła 5,2 km i była wyznaczona ulicami miasta. Biegło się 5 kółek wokół głównego placu.
Wzięłam udział w tych zawodach ponieważ chciałam zobaczyć na jakich zasadach odbywaj± się one w moich okolicach ( do tej pory biegałam tylko w Trójmie¶cie :))
Ze swojego wyniku jestem bardzo zadowolona ponieważ czas to: 00:25:26, tak więc tempo było 5,05.
Niestety nie przywiozłam żadnej pami±tki do domu, ponieważ organizacja nie była dopięta na ostatni guzik :). Nie dostałam nawet swojego numeru startowego, bo.... musiałam go oddać:) (numerki były szmaciane i zwrotne, jak się okazało), nie było również żadnych pami±tkowych medali, tylko nagrody dla najlepszych (pucharki i medale).
Ale to nic, ja i tak jestem bardzo szczę¶liwa, że mogłam pobiec w swoich rodzinnych stronach i wzi±ć udział w zawodach, bo liczy się rado¶ć z biegania :). A ponieważ godzina startu była taka sama jak na zawodach w Gdyni (13:15) cały czas trzymałam kciuki za uczestników Grupy Trójmiasto :):). I bardzo serdecznie wszystkim gratuluję biegu i nagród! :)


P.S. Chcę bardzo mocno pogratulować dla mojego Dareczka zajęcia III miejsca i zdobycia pucharu i nagrody. Jestem z Ciebie bardzo dumna, ogromne buziaczki Kochanie :*******






Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora


AgaR. (2008-11-11,21:00): BRAWO Magda !!! Ogromnie Ci gratuluję, bo pięknie pobiegła¶ :) Darkowi dzi¶ mocno dopingowali¶my (razem z Paul± i Fololdem), a On też super poleciał. Zreszt±, jutro wgram zdjęcia, bo Michał jak zawsze pstrykał, to sama zobaczysz :)) Jeszcze raz gratuluję !
Grażyna W. (2008-11-11,21:23): Również gratuluję :-)
BULEE (2008-11-11,22:19): Gratuluję, Słonko. Pobiegła¶ fenomenalnie. A co ważniejsze - co zawody, to biegasz coraz szybciej. Co to więc będzie w przyszłym roku? Strach sie bać... :).







 Ostatnio zalogowani
Raffaello conti
22:28
elglummo
22:25
benfika
22:19
rys-tas
22:19
Wojciech
22:17
uro69
22:16
Namor 13
22:04
przemek300
21:58
piotrek53
21:47
Mr Engineer
21:36
piotrhierowski
21:22
cumaso
20:54
bobparis
20:54
lisu
20:51
żabka
20:38
Ty-Krys
20:25
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |