M-ce |
Nazwisko i imię |
Kat / m-ce |
Klub / szkoła / zamieszkały |
Czas |
01 |
Maczyński Grzegorz |
M-3 / 01 |
TTKF Kolejarz Bydgoszcz |
24:47 |
02 |
Woźniak Janusz |
M-4 / 01 |
KW PSP Toruń |
25:32 |
03 |
Ciełuszecki Jacek |
M-2 / 01 |
AKB Szczytno - Toruń |
25:36 |
04 |
Chrapkowski Marcin |
M 2 / 02 |
Trójkałamacze Toruń |
26:46 |
05 |
Strzyżewski Tomasz |
M-1 / 01 |
Zryw Toruń |
26:58 |
06 |
Bętkowski Piotr |
M-1 / 02 |
Biegusek / X LO Toruń |
27:30 |
07 |
Choquereau Laurent |
M-2 / 02 |
UMK Toruń - Francja |
27:35 |
08 |
Rybski Maciej |
M-3 / 02 |
Toruń |
27:37 |
09 |
Hirsch Jacek |
M-3 / 03 |
KM UMK Toruń |
27:45 |
10 |
Góralski Krzysztof |
M-4 / 02 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
28:01 |
11 |
Płonka Jacek |
M-3 / 04 |
Skarnat ZS nr 2 Toruń |
28:17 |
12 |
Majchrzakowski Andrzej |
M-4 / 03 |
Antalis Toruń |
28:20 |
13 |
Czuk Marek |
M-5 / 01 |
Pol- Necks |
28:21 |
14 |
Kociucki Mieczysław |
M-5 / 02 |
91-94 TAXI Toruń |
28:26 |
15 |
Dembkowski Ryszard |
M-5 / 03 |
Murzynek Toruń |
28:29 |
16 |
Popławski Dariusz |
M-3 / 05 |
KM UMK Toruń |
28:33 |
17 |
Bodnar Jan |
M-4 / 04 |
CSAiU Toruń |
28:38 |
18 |
Kamiński Stefan |
M-5 / 04 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
28:44 |
19 |
Pilarski Marek |
M-4 / 05 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
29:00 |
20 |
Kmieciak Robert |
M-2 / 03 |
KP Toruń |
29:06 |
21 |
Nienartowicz Bartosz |
M-2 / 04 |
Magic Toruń |
29:07 |
22 |
Palma Mirosław |
M-4 / 06 |
Biegusek / OMB Rekreacja Toruń |
29:10 |
23 |
Strzyżewski Mirosław |
M-4 / 07 |
KM UMK Toruń |
29:15 |
24 |
Kwiatkowski Jacek |
M-4 / 08 |
CSAiU Toruń |
29:30 |
25 |
Majcher Janusz |
M-3 / 06 |
Golpasz Team Toruń |
29:37 |
26 |
Szymański Józef |
M-5 / 05 |
LKS Start Brzozówka |
29:42 |
27 |
Adamczyk Krzysztof |
M-1 / 03 |
UMK Toruń |
30:01 |
28 |
Gralla Piotr |
M-4 / 09 |
MZK Toruń |
30:03 |
29 |
Szwec Leszek |
M-4 / 10 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
30:13 |
30 |
Śliwiński Henryk |
M-5 / 06 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
30:30 |
31 |
Gajewski Piotr |
M-4 / 11 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
30:36 |
32 |
Gorzycki Marek |
M-4 / 12 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
30:51 |
33 |
Szwec Paweł |
M-2 / 05 |
Torec Toruń |
30:53 |
34 |
Wichrowski Wojciech |
M-5 / 07 |
Toruń |
30:55 |
35 |
Arseniuk Anna |
K-1 / 01 |
Górsk |
31:09 |
36 |
Witt Henryk |
M-6 / 01 |
Toruń |
31:12 |
37 |
Raniszewska Magdalena |
K-1 / 02 |
KM UMK Toruń |
31:13 |
38 |
Rygielski Marcin |
M-3 / 07 |
Toruń |
31:30 |
39 |
Jałocha Andrzej |
M-4 / 13 |
Toruń |
31:40 |
40 |
Stawski Jerzy |
M-5 / 08 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
31:51 |
41 |
Tybuszewski Janusz |
M-4 / 14 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
32:03 |
42 |
Olewiński Zenon |
M-5 / 09 |
Toruń |
32:07 |
43 |
Lewandowski Stefan |
M-6 / 02 |
LKS Start Brzozówka - Toruń |
32:08 |
44 |
Korczyńska Karolina |
K-1 / 03 |
Biegusek Toruń |
32:09 |
45 |
Korczyński Rajmund |
M-4 / 15 |
Biegusek Toruń |
32:10 |
46 |
Gajewski Marcin |
M-2 / 06 |
Toruń |
32:13 |
47 |
Zieliński Marek |
M-3 / 08 |
Nestle-Pacifik Toruń |
32:18 |
48 |
Kowalska Ewa |
K-2 / 01 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
32:25 |
49 |
Adamczyk Zbigniew |
M-5 / 10 |
Biegusek Toruń |
32:39 |
50 |
Uciński Edward |
M-5 / 11 |
TKKF Instalator Pelikan Szubin |
32:49 |
51 |
Majcher Paweł |
M-3 / 09 |
Pędzewo |
33:05 |
52 |
Katryński Sławomir |
M-4 / 16 |
Karoes Toruń |
33:51 |
53 |
Oleszczak Władysław |
M-5 / 12 |
Toruń |
33:55 |
54 |
Czuba Adam |
M-3 / 10 |
Conversa Team Toruń |
34:24 |
55 |
Banaszak Adam |
M-3 / 11 |
Rada Miasta Torunia |
34:38 |
56 |
Daniszewski Mirosław |
M-5 / 13 |
CSAiU Toruń |
34:50 |
57 |
Musiałowski Kazimierz |
M-5 / 14 |
Kamus / Buderus Toruń |
35:05 |
58 |
Michalski Miłosz |
M-4 / 17 |
KM UMK Toruń |
35:13 |
59 |
Karnas Karolina |
K-1 / 04 |
MUKS “Roszak” Solec Kujawski |
35:25 |
60 |
Falkowski Wojtek |
M-1 / 04 |
ZSMEiE Toruń |
35:35 |
61 |
Szwec Andrzej |
M-4/ 18 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
35:40 |
62 |
Kubisiak Krzysztof |
M-4 / 19 |
Toruń |
35:49 |
63 |
Podbielska Alina |
K-2 / 02 |
OMB TKKF Toruń |
35:55 |
64 |
Szkodziński Andrzej |
M-4 / 20 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
35:57 |
65 |
Konefał Tomasz |
M-3 / 14 |
KM UMK Toruń |
36:56 |
66 |
Zielińska Ewa |
K-1 / 05 |
Toruń |
37:32 |
67 |
Bolawojder Agnieszka |
K-1 / 06 |
KM UMK Toruń - Jarentowice |
38:07 |
68 |
Śmigielski Tomasz |
M-2 / 07 |
Toruń |
38:09 |
69 |
Majchrzak Dariusz |
M-4 / 21 |
Toruń |
38:27 |
70 |
Grankowski Zbigniew |
M-6 / 03 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
38:37 |
71 |
Branicki Mirek |
M-1 / 05 |
Gimnazjum nr 10 Toruń |
38:45 |
72 |
Mazurkiewicz Monika |
K-1 / 07 |
Toruń |
38:49 |
73 |
Korczyńska Longina |
K-2 / 03 |
Biegusek Toruń |
39:52 |
74 |
Wichrowska Aldona |
K-3 / 01 |
Toruń |
40:19 |
75 |
Osóbka Tomasz |
M-6 / 04 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
42:03 |
76 |
Wichrowska Jadwiga |
K-3 / 02 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
44:15 |
77 |
Gruszecki Jan |
M-6 / 05 |
SM Kopernik Toruń |
46:02 |
78 |
Piwoński Robert |
M-2 / 08 |
PKB Toruń |
49:15 |
79 |
Prejzner Jerzy |
M-7 |
OMB TKKF Rekreacja Toruń |
56:00 |