1 |
Kąpiński Sławomir |
BP TKKF Płock |
66 |
48.16 |
2 |
Panfil Marcin |
Maraton Turek |
72 |
50.35 |
3 |
Szczepański Krzysztof |
MKS Radomsko |
71 |
51.08 |
4 |
Pietrzyk Krzysztof |
LKS Koluszki |
79 |
52.34 |
5 |
Dąbrowski Sylwester |
BOP TKKF Płock |
58 |
53.02 |
6 |
Kolęda Sebastian |
Łowicz |
81 |
53.05 |
7 |
Domińczak Patryk |
Trucht Skierniewice |
85 |
53.23 |
8 |
Dzięgielewski Marek |
KB im. Piotra Sękowskiego Płońsk |
62 |
53.48 |
9 |
Kamiński Artur |
BOP TKKF Płock |
79 |
54.38 |
10 |
Stroński Artur |
ZSZ Łęczyca |
78 |
55.11 |
11 |
Barewski Bogdan |
OTK Rzeźnik |
54 |
56.04 |
12 |
Giżyński Przemysław |
BOP TKKF Płock |
79 |
56.33 |
13 |
Sobecki Bartłomiej |
LKS Koluszki |
80 |
57.37 |
14 |
Matuszewski Piotr |
BOP TKKF Płock |
54 |
57.41 |
15 |
Fąderski Remigiusz |
TKKF Promyk Ciechanów |
68 |
58.05 |
16 |
Kmiecik Mariusz |
KB Arturówek Łódź |
70 |
58.44 |
17 |
Żółtowski Jacek |
BOP TKKF Płock |
70 |
59.11 |
18 |
Piechota Jarosław |
KB Arturówek Łódź |
74 |
59.47 |
19 |
Wójcik Piotr |
Trucht Skierniewice |
77 |
1:00.08 |
20 |
Opałka Jan |
KB im. Piotra Sękowskiego Płońsk |
50 |
1:00.53 |
21 |
Kotowicz Tadeusz |
Otwock |
53 |
1:01.20 |
22 |
Koch Jarosław |
Warszawa Bemowo |
76 |
1:01.23 |
23 |
Straubel Ronald |
Harzgebirgslauf e.V. 1978 |
63 |
1:01.31 |
24 |
Stańczak Edmund |
BOP TKKF Płock |
53 |
1:02.09 |
25 |
Gozdera Sławomir |
Trucht Skierniewice |
68 |
1:02.29 |
26 |
Gruntkowski Artur |
Łódź |
69 |
1:02.43 |
27 |
Przybysz Krzysztof |
Warszawa |
69 |
1:03.29 |
28 |
Ciarka Paweł |
KB im. Piotra Sękowskiego Płońsk |
73 |
1:03.38 |
29 |
Mikołajczyk Marta |
KB Reebok Warszawa |
48 |
1:03.45 |
30 |
Rosa Łukasz |
UKS Boguszyce |
83 |
1:04.09 |
31 |
Kowalewski Jan |
MKZSNSZZMZAITW Warszawa |
50 |
1:05.54 |
32 |
Deliga Paweł |
Salos Faustyna Skierniewice |
88 |
1:08.55 |
33 |
Wasiliew Christo |
Warka |
52 |
1:09.45 |
34 |
Jek Leszek |
Trucht Skierniewice |
64 |
1:10.05 |
35 |
Zając Tomasz |
Trucht Skierniewice |
86 |
1:10.21 |
36 |
Karlak Andrzej |
KB Galeria Warszawa |
66 |
1:10.31 |
37 |
Widuliński Czesław |
Trucht Skierniewice |
64 |
1:10.33 |
38 |
Stepanyan Ruben |
Skierniewice |
55 |
1:10.38 |
39 |
Kiperski Maciej |
Maratończyk Sochaczew |
73 |
1:10.39 |
40 |
Pawlak Tadeusz |
Nawa Skierniewice |
63 |
1:10.42 |
41 |
Pawlak Grzegorz |
Trucht Skierniewice |
71 |
1:11.15 |
42 |
Duch Marcin |
Salos Faustyna Skierniewice |
77 |
1:11.33 |
43 |
Zbudniewek Roman |
Trucht Skierniewice |
52 |
1:12.51 |
44 |
Wałęga Edmund |
Gymnasion Warszawa |
43 |
1:13.55 |
45 |
Grzeszczuk Wojciech |
Warszawa |
61 |
1:14.11 |
46 |
Kwiatkowski Krzysztof |
Trucht Skierniewice |
72 |
1:14.14 |
47 |
Guliński Grzegorz |
Dobrzelin |
58 |
1:14.30 |
48 |
Marat Konstanty |
Trucht Skierniewice |
52 |
1:14.35 |
49 |
Rembowski Jacek |
Łowicz |
46 |
1:14.44 |
50 |
Wieczorek Jan |
Trucht Skierniewice |
35 |
1:14.59 |
51 |
Andrzejczak Tadeusz |
Trucht Skierniewice |
55 |
1:15.00 |
52 |
Jasińska Teresa |
ART. Profi Warszawa |
56 |
1:15.22 |
53 |
Caban Sławomir |
Trucht Skierniewice |
71 |
1:17.08 |
54 |
Dobosz Ela |
Gymnasion Warszawa |
58 |
1:18.55 |
55 |
Foks Leszek |
Skierniewice |
69 |
1:19.29 |
56 |
Oszajca Krystian |
Trucht Skierniewice |
55 |
1:20.41 |
57 |
Gwozdecki Paweł |
Trucht Skierniewice |
70 |
1:20.42 |
58 |
Trojanowski Piotr |
KB Arturówek Łódź |
64 |
1:21.12 |
59 |
Dzięgielewska Małgorzata |
KB im. Piotra Sękowskiego Płońsk |
62 |
1:23.40 |
60 |
Miasojedow Bożena |
OTK Rzeźnik |
54 |
1:29.14 |
61 |
Butkiewicz Małgorzata |
KB Galeria Warszawa |
66 |
1:31.24 |
62 |
Dałek Jan |
Żychlin |
46 |
1:32.06 |
63 |
Żytkiewicz Krzysztof |
Koszalin |
73 |
1:32.34 |